Manastirliu: 30 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes

më 11.2019 - Koha Jone

30 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes, mbështetjen financiare të qeverisë për çdo të porsalindur, që nga fillimi i vitit. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau...

Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh

më 11.2019 - Koha Jone

Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitonin 400 mijë Lekë bonus, nëse sjell në jetë fëmijën e dytë përfiton 800 mijë Lekë dhe...

Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh

më 11.2019 - Albeu

Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitonin 400 mijë Lekë bonus, nëse sjell në jetë fëmijën e dytë përfiton 800 mijë Lekë dhe...

Prej fillimit të vitit/ Manastirliu: 30 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes

më 11.2019 - Lexo

30 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes, mbështetjen financiare të qeverisë për çdo të porsalindur, që nga fillimi i vitit. Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau...

Manastirliu: 30 mijë fëmijë kanë përfituar bonusin e bebes

më 11.2019 - Koha Jone

Krian është foshnja i 30,000 i sapo ardhur në jetë në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë, që përfiton bonusin e bebes, shpërblimin financiar për mbështetjen e familjeve të reja. Shifrat janë bërë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK