COVID –19 ‘preferon’ një grup gjaku më shumë se të tjerët? Si qëndron e vërteta

para 11 muajve - Portalb

Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga virusi që ka mbyllur në izolim një glob...

Grupi i gjakut dhe COVID –19, ja si qëndron e vërteta

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga virusi që ka mbyllur në izolim një glob...

Ky grup i gjakut rrezikohet më shumë nga koronavirusi

para 11 muajve - Arbresh

Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga virusi që ka mbyllur në izolim një glob...

Grupi i gjakut dhe COVID –19, ja si qëndron e vërteta

para 11 muajve - Tetova1

Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga virusi që ka mbyllur në izolim një glob...

Grupi i gjakut dhe COVID –19, ja si qëndron e vërteta

para 11 muajve - Top Channel

Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga virusi që ka mbyllur në izolim një glob...

Grupi i gjakut dhe koronavirusi, kjo është e vërteta

para 11 muajve - OraInfo

Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga virusi që ka mbyllur në izolim një glob...

Grupi i gjakut dhe COVID –19, ja si qëndron e vërteta

para 11 muajve - Gazeta Express

Shneta Gazeta Express 26/03/2020 8:18 Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga...

Grupi i gjakut dhe COVID –19, ja si qëndron e vërteta

para 11 muajve - Gazeta Observer

Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga virusi që ka mbyllur në izolim një glob...

Grupi i gjakut dhe COVID –19, ja si qëndron e vërteta

para 11 muajve - Arbresh

Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit, në përpjekje për të zbuluar lidhjen mes grupit të gjakut dhe rrezikut të hospitalizimit nga virusi që ka mbyllur në izolim një glob...

Grupi i Gjakut Dhe COVID – 19, Si Qëndron e Vërteta?

para 11 muajve - Medial

Studimi kërkon pak kohë deri sa të publikohet, megjithatë, gjetjet e deritanishme tregojnë që ka një lidhje të tillë. Foto: Flickr Një ekip shkencëtarësh kinezë ka kryer një studim të ri ditët e fundit,...

Çfarë tregon për shëndetin grupi i gjakut, karakteristikat dhe shqimet që këshillohen më tepër

para 11 muajve - BalkanWeb

Studimet e shumta tregojnë se grupi i gjakut luan një rol shumë të rëndësishëm në shëndet. Grupet e gjakut janë katër: A, B, AB dhe Zero. Këto grupe formohen që në fillim të jetës. Çdo grup gjaku ka karakteristika...

Grupi i gjakut/ Ja çfarë tregon për shëndetin, ushqimet që këshillohen më tepër

para 11 muajve - Infokusi

Studimet e shumta tregojnë se grupi i gjakut luan një rol shumë të rëndësishëm në shëndet. Grupet e gjakut janë katër: A, B, AB dhe Zero. Këto grupe formohen që në fillim të jetës. Çdo grup gjaku ka karakteristika...

Grupi i gjakut, ja çfarë tregon për shëndetin, ushqimet që këshillohen më tepër

para 11 muajve - Flaka

Studimet e shumta tregojnë se grupi i gjakut luan një rol shumë të rëndësishëm në shëndet. Grupet e gjakut janë katër: A, B, AB dhe Zero. Këto grupe formohen që në fillim të jetës. Çdo grup gjaku ka karakteristika...

Grupi i gjakut/ Ja çfarë tregon për shëndetin, ushqimet që këshillohen më tepër

para 11 muajve - Top Channel

Studimet e shumta tregojnë se grupi i gjakut luan një rol shumë të rëndësishëm në shëndet. Grupet e gjakut janë katër: A, B, AB dhe Zero. Këto grupe formohen që në fillim të jetës. Çdo grup gjaku ka karakteristika...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK