Publikohet ‘Break my heart’ nga Dua Lipa

para 11 muajve - Flaka

Dua Lipa e ka publikuar klipin e ri. Në mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa e ka publikuar videoklipin e saj më të ri. ‘Break my heart’, titullohet kënga e cila vjen e...

Edhe Dua e thotë, duhet të kishte qëndruar në shtëpi

para 11 muajve - Alsat-M

Të qëndrosh në shtëpi, duket se është tema e vitit 2020. Kjo pasi edhe Dua Lipa shprehet në këngën e re se qëndrimi në shtëpi mund t’i kishte kursyer një thyerje zemre. “Duhet të kisha qëndruar në shtëpi,...

Dua Lipa s’mund të bëjë një këngë të keqe (VIDEO)

para 11 muajve - Koha Jone

Pak orë më parë, Dua Lipa publikoi këngën e radhës, “Break my heart”, pjesë e albumit të dytë i cili publikohet nesër, “Future Nostalgia”. Menjëherë pas publikimit, ndonëse në një situatë pandemie, njerëzit...

Dua Lipa publikon videoklipin me shumë ngjyra të “Break my heart”

para 11 muajve - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 26/03/2020 16:23 Dua Lipa ka publikuar edhe me videoklip këngën e saj më të re, Break my heart. Dua vjen me një videoklip të ri në këtë periudhë të re në karrierën e këngëtares, vetëm...

Publikohet klipi më i ri i Dua Lipës, “Break my heart”

para 11 muajve - Telegrafi

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, artistja Dua Lipa publikoi klipin e saj të ri “Break my heart”. Klipi u publikua vetëm pak orë, pasi kënga u publikua në versionin audio. Ashtu si në çdo paraqitje tjetër,...

Edhe në kohë pandemie kënga e re e Dua Lipës po bën namin

para 11 muajve - Albeu

Pak orë më parë, Dua Lipa publikoi këngën e radhës, “Break my heart ”, pjesë e albumit të dytë i cili publikohet nesër, “ Future Nostalgia”. Menjëherë pas publikimit, ndonëse në një situatë pandemie, njerëzit...

Publikohet klipi më i ri i Dua Lipës, “Break my heart”

para 11 muajve - Zhurnal

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, artistja Dua Lipa publikoi klipin e saj të ri “Break my heart”. Klipi u publikua vetëm pak orë, pasi kënga u publikua në versionin audio. Ashtu si në çdo paraqitje tjetër,...

Publikohet klipi i ri i Dua Lipës!

para 11 muajve - RTV 21

Projekti i ri nga Dua Lipa Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar sot videoklipin e këngës “Break My Heart”, shkruan rtv21.tv “Videoja muzikore e ‘Break my heart’ është e juaja, mund ta mbani....

Publikohet ‘Break my heart’ nga Dua Lipa

para 11 muajve - Zeri

Dua Lipa e ka publikuar klipin e ri. Nv mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa e ka publikuar videoklipin e saj më të ri, shkruan lajmi.net. ‘Break my heart’, titullohet...

Publikohet ‘Break my heart’ nga Dua Lipa

para 11 muajve - Lajmi.net

Nv mënyrë që t’ua largojë fansave sadopak mendjen nga pandemia, Dua Lipa e ka publikuar videoklipin e saj më të ri, shkruan lajmi.net. ‘Break my heart’, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe në...

Dua Lipa publikon videoklipin me shumë ngjyra të “Break my heart”

para 11 muajve - Infokusi

Dua Lipa ka publikuar edhe me videoklip këngën e saj më të re, Break my heart. Dua vjen me një videoklip të ri në këtë periudhë të re në karrierën e këngëtares, vetëm pak ditë para publikimit të albumit...

Dua Lipa publikon ‘Break My Heart’

para 11 muajve - The Prestige

Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim...

Dua Lipa publikon këngën “Break My Heart”

para 11 muajve - Sinjali

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa e ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “Break My Heart” dhe është publikuar e shoqëruar me videoklip, shkruan Gazeta Sinjali....

Edhe Dua e thotë, duhet të kishte qëndruar në shtëpi

para 11 muajve - News33

Të qëndrosh në shtëpi, duket se është tema e vitit 2020. Kjo pasi edhe Dua Lipa shprehet në këngën e re se qëndrimi në shtëpi mund t’i kishte kursyer një thyerje zemre. “Duhet të kisha qëndruar në shtëpi,...

Dua Lipa publikon ‘Break My Heart’

para 11 muajve - Insajderi

Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim...

Publikohet klipi më i ri i Dua Lipës, “Break my heart”

para 11 muajve - Epoka e Re

Ashtu siç edhe ishte paralajmëruar, artistja Dua Lipa publikoi klipin e saj të ri “Break my heart”. Klipi u publikua vetëm pak orë, pasi kënga u publikua në versionin audio. Videoja muzikore e “break my...

Dua Lipa publikon ‘Break My Heart’

para 11 muajve - Ina

Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim...

Dua Lipa publikon ‘break my heart’

para 11 muajve - Gazeta Express

Muzike Gazeta Express 26/03/2020 10:19 Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar...

Dua Lipa sjell këngën e re “Break my heart”

para 11 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re. “Break my heart” mban titullin kjo këngë, e cila në shqip përkthehet “Thyej zemrën time”. Ashtu siç kanë shkruar mediat...

Dua Lipa sjell këngën e re “Break my heart”

para 11 muajve - Zhurnal

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, ka publikuar këngën e saj më të re. “Break my heart” mban titullin kjo këngë, e cila në shqip përkthehet “Thyej zemrën time”. Ashtu siç kanë shkruar mediat...

Dua Lipa publikon ”Break My Heart”

para 11 muajve - Ekonomia Online

Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim...

Dua Lipa publikon ‘Break My Heart’

para 11 muajve - Epoka e Re

Dua Lipa ka publikuar edhe këngn e radhës nga albumi i saj që po vjen këtë javë. Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim...

Dua Lipa lanson këngën e re “Break my heart”

para 11 muajve - Arbresh

Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, vazhdon të jetë shumë e angazhuar në muzikë dhe tanimë të gjithë po presim për albumin e saj të ri, posaqërisht në këtë kohë pandemie globale. Dua së fundi...

Ledri Vula publikon këngën e re “Alien”

para 11 muajve - Klan

Ledri Vula publikon këngën e re “Alien” Albumi “10\10”, i këngëtarit Ledri Vula u publikua shumë më herët nga sa ishte menduar, për shkak të përhapjes së koronavirusit. View this post on Instagram OUT...

Dua Lipa shpërthen në lotë gjatë një paraqitje ‘live’

para 11 muajve - Zeri

Dua Lipa nuk u përmbajt dhe shpërtheu në lot. Dua lipa ka dalë me video ‘live’ me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo i ka njoftuar se publikimi i albumit të saj të ri shtyhet për datën...

Dua Lipa sonte publikon këngën e re “Break My Heart”

para 11 muajve - Sinjali

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sonte do ta publikojë këngën e re. Kënga titullohet “Break My Heart” dhe do të publikohet e shoqëruar me videoklip sonte në orën 00:00, shkruan...

Dua Lipa shpërthen në lotë gjatë një paraqitje ‘live’

para 11 muajve - Lajmi.net

Dua lipa ka dalë me video ‘live’ me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo i ka njoftuar se publikimi i albumit të saj të ri shtyhet për datën 27 mars ani pse ishte paraparë të vijë më 3...

Dua Lipa lajmëron mes lotësh publikimin e albumit të ri

para 11 muajve - Koha Jone

Në një video live në Instagram Dua Lipa njoftoi se “Future Nostalgia” do të dalë online më 27 mars. Fillimisht projekti ishte menduar të publikohej më datë 3 prill, por këngëtarja me origjinë shqiptare...

Ledri Vula publikon këngën e dytë të albumit të ri, “Alien”

para 11 muajve - BalkanWeb

Një javë pas daljes së albumit të ri “10/10” dhe këngës së parë me të njëjtin titull, Ledri Vula ka publikuar edhe videoprojektin e dytë që është pjesë e këtij albumi. Kënga mban titullin “Alien” dhe vjen...

Ledri Vula publikon këngën e dytë të albumit të ri, “Alien”

para 11 muajve - Ina

Një javë pas daljes së albumit të ri “10/10” dhe këngës së parë me të njëjtin titull, Ledri Vula ka publikuar edhe videoprojektin e dytë që është pjesë e këtij albumi. Kënga mban titullin “Alien” dhe vjen...

Dua Lipa tregon se kur Kosova do ta dëgjoj këngën e re

para 11 muajve - Insajderi

Dua Lipa ka paralajmëruar projektin e saj të ri muzikor “Break my heart”. Kjo këngë është pjesë e albumit “Future Nostalgia” Lipa ka zbuluar datat e publikimit përmes llogarisë së saj në Instagram, ku...

Mbrëmjet e Dua Lipës dhe të dashurit të saj në karantinë

para 11 muajve - The Prestige

Dua Lipa po qëndron pranë të dashurit gjatë kësaj kohe. Dua Lipa gjatë kësaj periudhe kur e gjithë bota është në panik nga koronavirusi, është mbyllur në shtëpi. Këngëtarja po qëndron bashkë me të dashurin,...

Dua Lipa tregon se kur Kosova do ta dëgjoj këngën e re

para 11 muajve - Prive

Dua Lipa ka paralajmëruar projektin e saj të ri muzikor “Break my heart”. Kjo këngë është pjesë e albumit “Future Nostalgia” Lipa ka zbuluar datat e publikimit përmes llogarisë së saj në Instagram, ku...

Yll Limani kërkon nga ju të përkrahni Dua Lipën me çdo kusht

para 11 muajve - Insajderi

Dua Lipa së fundmi përjetoi një goditje sa i përket karrierës së saj muzikore. Albumi i saj më i ri rrodhi në internet dy javë para publikimit zyrtar, dhe si rrjedhojë ajo u detyrua të zhvendoste datën...

Dua e bën këtë, na tregon gjoksin

para 11 muajve - Zhurnal

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin! Pasi ka paralamëruar albumin e saj të ri, i cili ishte...

Lansohet “Alieni” nga Ledri Vula

para 11 muajve - Zhurnal

Ledri Vula nuk po ndalet Reperi kosovar Ledri Vula pasi që lansoi këngën 10/10, në bazë të secilës quhet edhe albumi i tij, ai sot ka sjell edhe një këngë për fansat e tij. Derisa Kosova po kalon ditët...

Dua Lipa shfaqet atraktive në veshje të lëkurës

para 11 muajve - Arbresh

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, ka ndërprerë të gjitha aktivitetet e saj muzikore së fundmi. Ashtu si e gjithë bota, Dua po e kalon kohën në vetë-izolim, për shkak të rrezikut të...

Dua e bën këtë, na tregon gjoksin

para 11 muajve - Iliria News

Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin! Pasi ka paralamëruar albumin e saj të ri, i cili ishte...

Dua Lipa publikon më herët albumin e ri

para 11 muajve - Klan

Dua Lipa publikon më herët albumin e ri Ylli i pop-it kritikon qeverinë britanike për neglizhencë Dua Lipa ka përshpejtuar me një javë publikimin e albumit më të ri. Future Nostalgia do të dalë në treg...

“Alien” kënga e re nga Ledri

para 11 muajve - RTV 21

Ledri Vula publikoi këngën e re Rep-artisti i njohur kosovar, Ledri Vula sonte publikoi projektin e tij të ri muzikor. “Alien” titullohet kënga të cilën reperi e ka sjellur edhe me videoklip. Tekstin e...

“Alieni” Ledri Vula

para 11 muajve - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 24/03/2020 20:21 Ledri Vula nuk po ndalet Reperi kosovar Ledri Vula pasi që lansoi këngën 10/10, në bazë të secilës quhet edhe albumi i tij, ai sot ka sjell edhe një këngë për fansat...

Dua e bën këtë, na tregon gjoksin

para 11 muajve - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 24/03/2020 20:11 Këngëtarja kosovare Dua Lipa ka vendosur që të jetë më atraktive në paraqitjet e saj Ajo në një paraqitje ka zgjedhur për të treguar tërë gjoksin! Pasi ka paralamëruar...

Ledri Vula publikon klipin e këngës së re “Alien”

para 11 muajve - GazetaBlic

Ledri Vula ka publikuar projektin e tij të radhës nga albumi i ri “10/10”, shkruan GazetaBlic. “Alien” mban titullin kënga të cilën Ledri e ka realizuar edhe me klip. Kjo këngë vjen pak javë pas këngës...

Ledri Vula publikon këngën ‘Alien’

para 11 muajve - Lajmi.net

Ledri Vula e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, shkruan lajmi.net. “Alien” titullohet kënga e vila vjen e realizuar edhe me videoklip së të pëcjell me tekst. Kjo këngë vjen në kuadër të albumit...

Yll Limani kërkon nga ju të përkrahni Dua Lipën me çdo kusht

para 11 muajve - Prive

Dua Lipa së fundmi përjetoi një goditje sa i përket karrierës së saj muzikore. Albumi i saj më i ri rrodhi në internet dy javë para publikimit zyrtar, dhe si rrjedhojë ajo u detyrua të zhvendoste datën...

Dua Lipa ‘ngacmon’ imagjinatën, pozon me reçipeta transparente

para 11 muajve - Ina

Dua Lipa paralajmëroi këngën e re me një imazh joshës. Kanë mbetur edhe dy ditë deri në publikimin e projektit të ri nga Dua Lipa, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, me anë të një postimi në Instagram, ua...

Dua Lipa ‘ngacmon’ imagjinatën, pozon me reçipeta transparente

para 11 muajve - Lajmi.net

Kanë mbetur edhe dy ditë deri në publikimin e projektit të ri nga Dua Lipa, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, me anë të një postimi në Instagram, ua ka rikujtuar fansave që pas dy ditësh lansohet kënga e...

Ledri Vula publikon “Alien”

para 11 muajve - Arbresh

Reperi Ledri Vula ka publikuar këngën më të re “Alien”. E shoqëruar me video me tekst kënga është pjesë e albumit të publikuar së fundmi 10/10, shkruan portali arbresh.info. Albumi ishte paraparë të dilte...

Dua Lipa e përlotur në Instagram, njofton daljen para kohe të albumit te ri

para 11 muajve - BalkanWeb

Pas dy vitesh punë ‘Future Nstalgia’ e Dua Lipa do duhej të dilte në rrjet 3 prill, por dikush ka arritur t’i vjedhë këngët dhe t’i nxjerr më parë.’Kjo është një periduhë shumë e vështirë për të gjithë,...

Dua Lipa shpërthen në lot: S’jam e sigurt nëse po bëj gjënë e duhur

para 11 muajve - Portalb

Albumi i Dua Lipas, “Future Nostalgia” do të publikohej më vonë, por gjërat nuk shkuan sipas planit dhe dikush e publikoi para kohe. Në një video në Instagram, mes lotësh, Dua ka njoftuar se është e detyruar...

Dua Lipa nuk i mban lotët teksa flet për gjendjen e coronavirusit: Do ta lansoj më herët albumin me shpresën t’ju sjell pak lumturi

para 11 muajve - Top Channel

Dua Lipa shpërtheu në lot ndërsa njoftoi ndryshime në turneun dhe albumin e saj të ardhshëm në mes të pandemisë coronavirus. Në një lidhje direkte em fansat e saj në rrjetin social Instagram të hënën,...

Dua Lipa shpërthen në lot: S’jam e sigurt nëse po bëj gjënë e duhur

para 11 muajve - in7

Albumi i Dua Lipas, “Future Nostalgia” do të publikohej më vonë, por gjërat nuk shkuan sipas planit dhe dikush e publikoi para kohe. Në një video në Instagram, mes lotësh, Dua ka njoftuar se është e detyruar...

Dua Lipa nuk i mban lotët teksa flet për gjendjen e coronavirusit

para 11 muajve - Ina

Dua Lipa shpërtheu në lot ndërsa njoftoi ndryshime në turneun dhe albumin e saj të ardhshëm në mes të pandemisë coronavirus. Në një lidhje direkte em fansat e saj në rrjetin social Instagram të hënën,...

Dua Lipa nuk i mban lotët teksa flet për gjendjen e coronavirusit

para 11 muajve - Zeri

Dua Lipa shpërtheu në lot ndërsa njoftoi ndryshime në turneun dhe albumin e saj të ardhshëm në mes të pandemisë coronavirus. Në një lidhje direkte em fansat e saj në rrjetin social Instagram të hënën,...

Ia nxjerrin albumin ilegalisht para kohe, Dua Lipa në lot njofton datën e re për ‘Future Nostalgia’

para 11 muajve - Zhurnal

Dua Lipa ka njoftuar se albumi i saj i dytë, i shumëprituri Future Nostalgia do të publikohet të premten, më 27 mars e jo më 3 prill, siç ishte planifikuar. Këngëtarja Dua Lipa, në një lidhje direkte...

Dua Lipa shpërthen në lot teksa flet për njerëzit që janë duke vuajtur nga COVID-19

para 11 muajve - The Prestige

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa përmes Instagramit iu ka drejtuar fansave të saj për tu mbrojtur nga virusi korona. Ajo në të njëtën kohë ka folur edhe për gjithë situatën në botë ku shumë njerëz janë duke...

Arbenita po mendon ta fshijë Instagramin

para 11 muajve - Prive

Ajo është shumë e ndjekur në Instagram. Arbenita Ismajli, e dashura e reperit Fero, numëron rreth 480 mijë ndjekës në këtë rrjet social të cilin po mendon ta fshijë. Kështu ka thënë vet ajo përmes një...

Pas ngjarjeve të djeshme Dua Lipa ndërron datën e publikimit të albumit

para 11 muajve - Prive

Me datë 3 prill, këngëtarja e njohur me origjinë nga Kosova, Dua Lipa është paraparë të publikojë albumin e ri, të dytin në karrierë. ‘Future Nostalgia’ mban emrin ky album i cili është rezultat i një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK