Edhe Leonora mban koncert si estrada – në Skenderaj

para 6 muajve - Gazeta Express

Rozë Gazeta Express 23/05/2020 0:42 Leonora këndon për festën e Fitër Bajramit në qendër të Skënderajt. Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik,...

Leonora Jakupi të dielën mban koncert në Skenderaj

para 6 muajve - Aktuale

Leonora këndon për festën e Fitër Bajramit në qendër të Skënderajt. Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik, shkruan lajmi.net. Këto koncerte...

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë

para 6 muajve - GazetaBlic

Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore...

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin në Gjakovë

para 6 muajve - Lajmi.net

Disa prej emrave të njohur të skenës muzikore shqiptare gjatë këtyre ditëve të pandemisë, kanë performuar nga qytetet e ndryshme të Kosovës, shkruna lajmi.net. Sonte (e premte) këngëtari Ismet Peja planifikohej...

Ismet Peja për shkaqe shëndetësore nuk këndon në koncertin që po transmetohet në Klan Kosova

para 6 muajve - Klan Kosova

Sonte në Klan Kosova po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja, njofton Klan Kosova. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore,...

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë

para 6 muajve - Indeks online

Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore...

Leonora Jakupi të dielën mban koncert në Skenderaj

para 6 muajve - Lajmi.net

Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik, shkruan lajmi.net. Këto koncerte filluan nga Prishtina me Sabri Fejzullahun, për të vazhduar në Gjakovë...

Leonora Jakupi të dielën mban koncert nga Skenderaj!

para 6 muajve - Indeks online

Ashtu si shumë emra të muzikës që gjatë kësaj kohe kanë argëtuar publikun kosovar nga qytetet e tyre, njëjtë po vepron edhe Leonora Jakupi. Leonora pritet të mbaj një koncert të tillë të dielën në qytetin...

Ismet Peja sonte mban koncert nga Gjakova!

para 6 muajve - Indeks online

Këngëtari i mirënjohur Ismet Peja sonte pritet të këndojë në qytetin e Gjakovës së bashku me djalin e tij Visar Pejën. Këtë e ka bërë të ditur Visari përmes një lidhje direkte në emisionin Ora Shtatë në...

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë

para 6 muajve - News33

Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore...

Sëmuret Ismet Peja, anulon pjesëmarrjen në koncertin që po mbahet në Gjakovë

para 6 muajve - Arbresh

Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja. Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore...

Sëmuret Ismet Peja, a është i prekur me COVID-19 ?

para 6 muajve - Bota Press

Po mbahet koncerti i organizuar i këngëtarëve Ismet dhe Visar Peja.Ndonëse ishte paraparë në këtë koncert të merrte pjesë edhe këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ismet Peja, ai për shkaqe shëndetësore...

Ismet Peja anulon pjesëmarrjen në koncertin në Gjakovë, nuk ndihet mirë me shëndet

para 6 muajve - Periskopi

Për shkaqe shëndetësore, Ismet Peja nuk mundi të performojë në Gjakovë. Disa prej emrave të njohur të skenës muzikore shqiptare gjatë këtyre ditëve të pandemisë, kanë performuar nga qytetet e ndryshme...

A është në lidhje të re Fjolla Morina?

para 6 muajve - Prive

Këtë të shtunë në Prive, Fjolla Morina do të flasë për shumë gjëra. Këngëtarja e cila është nënë e dy vajzave, vjen në intervistë në kohë pandemie dhe përmes saj ju mund të kuptoni nëse ajo ka nisur një...

Leonora Jakupi të dielën mban koncert nga Skenderaj!

para 6 muajve - Infokusi

Ashtu si shumë emra të muzikës që gjatë kësaj kohe kanë argëtuar publikun kosovar nga qytetet e tyre, njëjtë po vepron edhe Leonora Jakupi. Leonora pritet të mbaj një koncert të tillë të dielën në qytetin...

Ismet Peja sonte mban koncert nga Gjakova!

para 6 muajve - Infokusi

Këngëtari i mirënjohur Ismet Peja sonte pritet të këndojë në qytetin e Gjakovës së bashku me djalin e tij Visar Pejën. Këtë e ka bërë të ditur Visari përmes një lidhje direkte në emisionin Ora Shtatë në...

Leonora Jakupi këndon për festën e Bajramit në Skenderaj

para 6 muajve - Epoka e Re

Leonora Jakupi këndon për festën e Fitër Bajramit në qendër të Skenderajt. Këngëtarët shqiptarë gjatë kësaj periudhe pandemie i kanë argëtuar qytetarët me koncerte pa publik. Këto koncerte filluan nga...

Leonora Jakupi të dielën mban koncert nga Skenderaj

para 6 muajve - Zeri

Klan Kosova ka disa javë që ka nisur me një turne koncertesh gjithandej Kosovës. I radhës është nga Leonora Jakupi nga Skenderaj që do të mbahet të dielën në ora 20:45. Nën titullin “Festojmë nga shtëpia...

Leonora Jakupi të dielën mban koncert nga Skenderaj

para 6 muajve - GazetaBlic

Klan Kosova ka disa javë që ka nisur me një turne koncertesh gjithandej Kosovës. I radhës është nga Leonora Jakupi nga Skenderaj që do të mbahet të dielën në ora 20:45. Nën titullin “Festojmë nga shtëpia...

Leonora Jakupi të dielën me koncert nga Skenderaj!

para 6 muajve - Prive

Klan Kosova ka disa javë që ka nisur me një turne koncertesh gjithandej Kosovës. I radhës është nga Leonora Jakupi nga Skenderaj që do të mbahet të dielën në ora 20:45. Nën titullin “Festojmë nga shtëpia...

Ismet Peja sonte këndon nga Gjakova!

para 6 muajve - Prive

Këngëtari i mirënjohur Ismet Peja sonte pritet të këndojë në qytetin e Gjakovës së bashku me djalin e tij Visar Pejën. Këtë e ka bërë të ditur Visari përmes një lidhje direkte në emisionin Ora Shtatë në...

Motrat Mustafa na rikthejnë në epokën e kasetave!

para 6 muajve - Ina

Motrat Mustafa kanë shumë vite karrierë në skenën muzikore. Këndojnë që nga fëmijëria dhe u shfaqën në publik për herë të parë në Radio Zagreb në vitin 1981 me kolaboracionin e televizionit RTP Prishtina....

Motrat Mustafa na rikthejnë në epokën e kasetave!

para 6 muajve - Prive

Motrat Mustafa kanë shumë vite karrierë në skenën muzikore. Këndojnë që nga fëmijëria dhe u shfaqën në publik për herë të parë në Radio Zagreb në vitin 1981 me kolaboracionin e televizionit RTP Prishtina....

Jeta e çifteve të famshëm shqiptarë në vetë izolim

para 7 muajve - Prive

Situata e tillë e paprecedentë, si pandemia dhe vetë izolimi ishte një sfidë për çdo familje, çdo person dhe çdo çift. Mirëpo shumë çifte shqiptare zbuluan përditshmërinë e tyre për Prive. Labi dhe Qëndresa...

Si u bë Arbër Bytyqi kryefjalë e shumë artikujve botërorë?

para 7 muajve - Prive

Grimeri shumë i talentuar Arbër Bytyqi ishte i ftuar këtë të shtunë në Prive. Ai nuk pati sukses vetëm brenda kufijve tanë, mirëpo emri i tij u bë kryefjalë e shumë artikujve botërorë. Në një moment ai...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK