Çfarë motre ose vëllai jeni sipas horoskopit?

para 6 muajve - Prive

Motër e vëlla, dy vëllezër, dy motra; sidoqoftë kombinimi, ata janë aq afër me njëri-tjetrin. Mirëpo duke u nisur nga afërsia, afeksioni, gjinia, temperamenti, e shumë karakteristika të tjera, ne ju tregojmë...

A është në lidhje të re Fjolla Morina?

para 6 muajve - Prive

Këtë të shtunë në Prive, Fjolla Morina do të flasë për shumë gjëra. Këngëtarja e cila është nënë e dy vajzave, vjen në intervistë në kohë pandemie dhe përmes saj ju mund të kuptoni nëse ajo ka nisur një...

Leonora Jakupi të dielën me koncert nga Skenderaj!

para 6 muajve - Prive

Klan Kosova ka disa javë që ka nisur me një turne koncertesh gjithandej Kosovës. I radhës është nga Leonora Jakupi nga Skenderaj që do të mbahet të dielën në ora 20:45. Nën titullin “Festojmë nga shtëpia...

Habit Bebe Rexha, gatuan ushqimin tradicional shqipëtar

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

British Vogue ishin në shtëpinë e yllit Bebe Rexha për të përgatitur një video. Në shtëpinë e saj ajo po qëndron me vëllain dhe qenushin e saj me emrin Bear. Teksa ajo prezanton disa pjesë të shtëpisë,...

Bebe Rexha gatuan fasule gjatë intervistës për British Vogue

para 6 muajve - Koha Jone

British Vogue ishin në shtëpinë e yllit Bebe Rexha për të përgatitur një video. Në shtëpinë e saj ajo po qëndron me vëllain dhe qenushin e saj me emrin Bear. Teksa ajo prezanton disa pjesë të shtëpisë,...

Bebe Rexha gatuan fasule për British Vogue

para 7 muajve - Prive

British Vogue ishin në shtëpinë e yllit Bebe Rexha për të përgatitur një video. Në shtëpinë e saj ajo po qëndron me vëllain dhe qenushin e saj me emrin Bear. Teksa ajo prezanton disa pjesë të shtëpisë,...

Jeta e çifteve të famshëm shqiptarë në vetë izolim

para 7 muajve - Prive

Situata e tillë e paprecedentë, si pandemia dhe vetë izolimi ishte një sfidë për çdo familje, çdo person dhe çdo çift. Mirëpo shumë çifte shqiptare zbuluan përditshmërinë e tyre për Prive. Labi dhe Qëndresa...

Milot Rashica zbulon emrin dhe portretin e bebes

para 7 muajve - Prive

Futbollisti Milot Rashica ësjtë bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur. View this post on Instagram Dream big, little boy 🙏🏼 A post...

Si u bë Arbër Bytyqi kryefjalë e shumë artikujve botërorë?

para 7 muajve - Prive

Grimeri shumë i talentuar Arbër Bytyqi ishte i ftuar këtë të shtunë në Prive. Ai nuk pati sukses vetëm brenda kufijve tanë, mirëpo emri i tij u bë kryefjalë e shumë artikujve botërorë. Në një moment ai...

Milot Rashica bëhet baba për herë të parë

para 7 muajve - Prive

Futbollisti Milot Rashica ësjtë bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi me Belkis dhe djalin e sapolindur. Shumë urime! View this post on Instagram Dream big, little boy...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK