Vetëm 20 minuta pasi e blen atë, djaloshi e shkatërron Lamborghinin në vlerë prej 220 mijë eurosh

para 8 muajve - Medial

Lamborghini Huracan, i vlerësuar të kushtojë mbi 220 mijë euro, papritmas pësoi një dështim mekanik dhe u godit prapa nga një furgon në autostradën M1 dje në Mbretërinë e Bashkuar, transmeton Telegrafi....

Vetëm 20 minuta pasi e blen atë, djaloshi e shkatërron Lamborghinin në vlerë prej 220 mijë eurosh

para 8 muajve - Shprehja

Lamborghini Huracan, i vlerësuar të kushtojë mbi 220 mijë euro, papritmas pësoi një dështim mekanik dhe u godit prapa nga një furgon në autostradën M1 dje në Mbretërinë e Bashkuar, transmeton Telegrafi....

Vetëm 20 minuta pasi e blen atë, djaloshie shkatërron Lamborghinin në vlerë prej 220 mijë eurosh

para 8 muajve - Medial

Lamborghini Huracan, i vlerësuar të kushtojë mbi 220 mijë euro, papritmas pësoi një dështim mekanik dhe u godit prapa nga një furgon në autostradën M1 dje në Mbretërinë e Bashkuar, transmeton Telegrafi....

Vetëm 20 minuta pasi e blen atë, djaloshie shkatërron Lamborghinin në vlerë prej 220 mijë eurosh

para 8 muajve - Lajmi.net

Lamborghini Huracan, i vlerësuar të kushtojë mbi 220 mijë euro, papritmas pësoi një dështim mekanik dhe u godit prapa nga një furgon në autostradën M1 dje në Mbretërinë e Bashkuar, transmeton Telegrafi....

Vetëm 20 minuta pasi e blen atë, djaloshie shkatërron Lamborghinin në vlerë prej 220 mijë eurosh

para 8 muajve - Shprehja

Lamborghini Huracan, i vlerësuar të kushtojë mbi 220 mijë euro, papritmas pësoi një dështim mekanik dhe u godit prapa nga një furgon në autostradën M1 dje në Mbretërinë e Bashkuar, transmeton Telegrafi....

Pronarit të ri iu deshën vetëm 20 minuta të shkatërronte Lamborghini-n e 300 mijë dollarëve

para 8 muajve - Insajderi

Një Lamborghini Huracan Performante Spyder i 300,000 dollarëve u shkatërrua në një autostradë amerikane 20 minuta pasi pronari i saj i ri u largua nga dyqani i makinave kur u përplas me një furgon, në...

Vetëm 20 minuta pasi e blen atë, djali e shkatërron Lamborghinin në vlerë prej 220 mijë eurosh

para 8 muajve - Neshesh

Një Lamborghini i ri në vlerë prej 220 mijë eurosh ishte shkatërruar në një aksident automobilistik vetëm 20 minuta pasi ishte blerë Lamborghini Huracan, i vlerësuar të kushtojë mbi 220 mijë euro, papritmas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK