Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Shprehja

Kur Miriam ishte 36 vjeçe ajo kishte lindur 42 bebe. Por vetëm tani që është 41 vjeçe doktorët i thanë që ka një gjendje të rrallë gjenetike që do të thotë se kryen gjithmonë lindje të shumëfishta, edhe...

Kjo është gruaja më pjellore në botë, ka kaq fëmijë

para 8 muajve - Gazeta Express

Fun Gazeta Express 29/06/2020 22:48 Kur e gjitha bota flet për Covid-19, ne ju prezantojmë me Mariam Nabatanzi nga Uganda. Kur Miriam ishte 36-vjeçe ajo kishte lindur 42 bebe. Tani që është 41 vjeçe doktorët...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Gazeta.mk

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13-vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Medial

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13-vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Telegrafi

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13-vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Medial

Kur Miriam ishte 36 vjeçe ajo kishte lindur 42 bebe. Por vetëm tani që është 41 vjeçe doktorët i thanë që ka një gjendje të rrallë gjenetike që do të thotë se kryen gjithmonë lindje të shumëfishta, edhe...

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Top Channel

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13 vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë

para 8 muajve - Koha.mk

Kur e gjitha bota flet për Covid-19, ne ju prezantojmë me Mariam Nabatanzi nga Uganda. Kur Miriam ishte 36-vjeçe ajo kishte lindur 42 bebe. Tani që është 41 vjeçe doktorët i thanë që ka një gjendje të...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Flaka

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13-vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Sinjali

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13-vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Klan Kosova

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13 vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - RTK

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13-vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, fund ndalon lindjet

para 8 muajve - Lajmi.net

Kur Miriam ishte 36 vjeçe ajo kishte lindur 42 bebe. Por vetëm tani që është 41 vjeçe doktorët i thanë që ka një gjendje të rrallë gjenetike që do të thotë se kryen gjithmonë lindje të shumëfishta, edhe...

Gruaja më pjellore në botë me 44 fëmijë

para 8 muajve - Koha Jone

Kur e gjitha bota flet për Covid-19, ne ju prezantojmë me Mariam Nabatanzi nga Uganda. Kur Miriam ishte 36-vjeçe ajo kishte lindur 42 bebe. Tani që është 41 vjeçe doktorët i thanë që ka një gjendje të...

Gruaja që ka 42 fëmijë merr vendim që të mos lindë më

para 8 muajve - Periskopi

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13-vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

Gruaja me më së shumti fëmijë në botë, më në fund ndalon lindjet

para 8 muajve - KosovaPress

Mariam Nabatanzi nga Uganda, lindi dyshen e saj të parë të binjakëve kur ishte vetëm 13-vjeç, ndërsa pas braktisjes nga burri është detyruar të rrisë e vetme familjen e saj masive. Kur Miriam ishte 36...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK