Studim: Lajm i keq për çiftet që ziheni! Kush kritikohet nga partneri …

para 8 muajve - Infokusi

Një studim i ri ka zbulur se nëse nëse dikush kritikohet shpesh herë nga partneri ka më shumë gjasa që të vdesë para kohe. Për një gjysme dekade, studiuesit zbuluan se të njerwzit që janë kritikuar nga...

Studim: Lajm i keq për çiftet që ziheni! Kush kritikohet nga partneri vdes më herët

para 8 muajve - Tetova Sot

Një studim i ri ka zbulur se nëse nëse dikush kritikohet shpesh herë nga partneri ka më shumë gjasa që të vdesë para kohe. Për një gjysme dekade, studiuesit zbuluan se të njerwzit që janë kritikuar nga...

Lajm i keq për çiftet: Kush kritikohet nga partneri vdes më herët

para 8 muajve - LajmiFundit

Sipas një studimi të ri, partneri i cili kritikohet më shumë në një marrëdhënie është i prirur të vdesë më shpejt. Studiuesit zbuluan në harkun kohor të një gjysmë dekade se njerëzit që janë kritikuar...

Lajm i keq për çiftet që zihen! Kush kritikohet nga partneri vdes më herët

para 8 muajve - Koha Jone

Një studim i ri ka zbulur se nëse nëse dikush kritikohet shpesh herë nga partneri ka më shumë gjasa që të vdesë para kohe. Për një gjysme dekade, studiuesit zbuluan se të njerwzit që janë kritikuar nga...

para 8 muajve - Ora news

Një studim i ri ka zbulur se nëse nëse dikush kritikohet shpesh herë nga partneri ka më shumë gjasa që të vdesë para kohe. Për një gjysme dekade, studiuesit zbuluan se të njerwzit që janë kritikuar nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK