8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

para 5 muajve - RTK

Me avancimin e teknologjisë, shumë punë sot mund të kryhen edhe nga shtëpia. Kompanitë e ndryshme anembanë botës vazhdimisht kërkojnë të punësojnë njerëz që arrijnë t`i kryejnë detyrat e punës edhe nga...

8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

para 5 muajve - Gazeta Express

Fun Gazeta Express 13/07/2020 10:05 Me avancimin e teknologjisë, shumë punë sot mund të kryhen edhe nga shtëpia. Kompanitë e ndryshme anembanë botës vazhdimisht kërkojnë të punësojnë njerëz që arrijnë...

8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

para 5 muajve - Top Channel

Me avancimin e teknologjisë, shumë punë sot mund të kryhen edhe nga shtëpia. Kompanitë e ndryshme anembanë botës vazhdimisht kërkojnë të punësojnë njerëz që arrijnë t’i kryejnë detyrat e punës edhe nga...

8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

para 5 muajve - Lajmi.net

Numri i punonjësve që punojnë nga distanca është rritur përgjatë viteve të fundit. Nëse jeni prej atyre që ju pëlqen të punoni nga shtëpia ose jeni duke kërkuar një punë të tillë, AkademiPune ju sjellë...

8 punë që mund t’i bëni edhe nga shtëpia

para 5 muajve - KosovaPress

Me avancimin e teknologjisë, shumë punë sot mund të kryhen edhe nga shtëpia. Kompanitë e ndryshme anembanë botës vazhdimisht kërkojnë të punësojnë njerëz që arrijnë t’i kryejnë detyrat e punës edhe nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK