‘Walter White’ po dhuron plazmën e tij për pacientët me COVID-19

para 7 muajve - Prive

Ylli i “Breaking Bad” që u bë i njohur me rolin e Walter White, Bryan Cranston u ka bërë thirrje fansave të tij që “të mbajnë atë maskë të mallkuar”, pasi zbuloi se ai kishte kontraktuar  Covid-19. Në...

Ylli i serialit “Breaking Bad” rrëfen që është infektuar me Covid përderisa e filmon veten duke dhuruar plasmë

para 7 muajve - Insajderi

Aktori i serialit të famshëm “Breaking Bad” ka rrëfyer se edhepse ai e mbante maskën gjatë gjithë kohës, është infektuar me Covid-19. “Me siguri edhe ju jeni duke u ndjerë si të burgosur, me gjithë këto...

Aktori i njohur dhuron plazmën për të sëmurët me Covid-19 dhe bën apel

para 7 muajve - Syri

Aktori i njohur Bryan Cranston me anë të një video të publikuar në Instagram ka tregaur se ka qënë I infektuar me Covid-19. Ai u bën apel të gjithëve të mbajnë maskat pasi është e vetmja armë për t’u mbrojtur...

Aktori Bryan Cranston dhuron plazma për studimin e COVID-19

para 7 muajve - Klan Kosova

Aktori Bryan Cranston ka zbuluar se si e dhuroi plazmën për studime të COVID-19, pasi kishte një rast të butë të virusit “më parë”. Ylli i Breaking Bad postoi një video në Instagram duke thënë se ndjehej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK