Aurela Gaçe e pikëlluar që nuk mundi t’i thotë lamtumirën e fundit familjarit të saj

para një jave - Insajderi

Sot është një ditë e kobshme në familjen e këngëtares, Aurela Gaçe. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo njoftoi ndjekësit e saj për humbjen e gjyshit të bashkëshortit, që i la të pikëlluar të gjithë familjen,...

Këngëtarja e njohur e humb një person të dashur

para një jave - OraInfo

Aurela Gaçe humb personin e dashur. Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të...

Aurela Gaçe në zi, humb njeriun e dashur: Nuk arritëm të të themi sa të duam

para një jave - Tetova Sot

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë....

“Grace qau shumë për ty!” Familja e Aurela Gaçes në zi, humb personin e shtrenjtë

para një jave - NOA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen e Aurela Gaçes, pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Aurela dhe dy vajzat e saj kanë qenë të lidhura me të, andaj humbja e tij i ka hidhëruar...

Aurela Gaçe në zi, humb njeriun e dashur: Nuk arritëm të të themi sa të duam

para një jave - Indeks online

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë....

Aurela Gaçe në zi, humb njeriun e saj të shtrenjtë dhe përlot me fjalët: Ike në një kohë si kjo, më dhemb…

para një jave - BalkanWeb

Këngëtarja Aurela Gaçe ka humbur gjyshin e saj dhe nëpërmjet një statusi ajo ka shprehur dhimbjen e saj dhe të vajzave për largimin nga kjo jetë e të shtrenjtit të tyre. Postimi i Aurelës “Qofsh i parajsës...

para një jave - Ora news

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë....

Aurela Gaçe në zi, humb njeriun e saj të shtrenjtë dhe përlot me fjalët: Ike në një kohë si kjo…

para një jave - Standard

Këngëtarja Aurela Gaçe ka humbur gjyshin e saj dhe nëpërmjet një statusi ajo ka shprehur dhimbjen e saj dhe të vajzave për largimin nga kjo jetë e të shtrenjtit të tyre. Postimi i Aurelës “Qofsh i parajsës...

Aurela Gaçe humb personin e dashur

para një jave - Infokusi

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë....

“Nuk arritëm të të themi sa të duam”, Aurela Gaçe në zi, humb njeriun e dashur

para një jave - Lajmi.net

Aurela Gaçe dhe familja e saj, janë në zi pasi gjyshi i bashkëshortit u nda nga jeta, shkruan lajmi.net. Ajo ka bërë të ditur se si Aurela ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tejet të lidhura me të dhe humbja...

Aurela Gaçe në zi, humb njeriun e saj të shtrenjtë dhe përlot me fjalët: Ike në një kohë si kjo

para një jave - Lajme.al

Këngëtarja Aurela Gaçe ka humbur gjyshin e saj dhe nëpërmjet një statusi ajo ka shprehur dhimbjen e saj dhe të vajzave për largimin nga kjo jetë e të shtrenjtit të tyre. Postimi i Aurelës: “Qofsh i parajsës...

Aurela Gaçe humb njeriun e shtrenjtë: Ikja jote na hidhëroi, kjo është shumë e dhimbshme

para një jave - Gazeta Tema

Këngëtarja Aurela Gaçe ka ndarë lajmin e hidhur për humbjen e gjyshit të saj.Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo ka shprehur dhimbjen e saj për humbjen e një prej njerëzve të saj të dashur. “Qofsh...

Aurela Gaçe humb personin e dashur

para një jave - Info Kosova

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë....

Aurela Gaçe humb personin e dashur

para një jave - Revista Kosovarja

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë....

Aurela Gaçe humb njeriun e dashur

para një jave - Revista Kosovarja

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë....

Aurela Gaçe në zi, humb njeriun e dashur

para një jave - Ekonomia Online

Familja e këngëtares, Aurela Gaçe është në zi pasi gjyshi i bashkëshortit të saj është ndarë nga jeta. Si ajo ashtu dhe vajzat e saj kanë qenë tepër të lidhura me të dhe humbja e tij i ka trishtuar shumë....

Aurela Gaçe humb njeriun e shtrenjtë: Ikja jote na hidhëroi

para një jave - Lexo

Këngëtarja Aurela Gaçe ka ndarë lajmin e hidhur për humbjen e gjyshit të saj.Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ajo ka shprehur dhimbjen e saj për humbjen e një prej njerëzve të saj të dashur. “Qofsh...

‘6 vite pa ty Flor’/ Aurela Gaçe bën dedikimin prekës për këngëtarin e ndjerë…

para 2 jave - Syri.net Kosova

17 nëntori, shënoi gjashtë vjetorin e vdekjes së këngëtarit të njohur shqiptar Dr. Florit. Këngëtari, pjesë e grupit të njohur Ëest Side Family, vdiq në vitin 2014 nga mbidoza. Ai kishte marrëdhënie të...

‘6 vite pa ty Flor’/ Aurela Gaçe bën dedikimin prekës për këngëtarin e ndjerë…

para 2 jave - Syri

17 nëntori, shënoi gjashtë vjetorin e vdekjes së këngëtarit të njohur shqiptar Dr. Florit. Këngëtari, pjesë e grupit të njohur Ëest Side Family, vdiq në vitin 2014 nga mbidoza. Ai kishte marrëdhënie të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK