Shkencëtarët thonë se kanë gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes

para një jave - Telegrafi

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Procesi i plakjes së njeriut mund të ngadalësohet! Studimi i parë në botë për këtë tregoi se…

para një jave - Panorama

Procesi i plakjes së njeriut mund të ngadalësohet dhe këtë e ka treguar një studim i realizuar për herë të parë në lidhje me këtë proces, pohojnë shkencëtarët. Studiuesit përdorën një formë të terapisë...

Shkencëtari izraelit: Do kthejmë pas procesin e plakjes!

para një jave - Koha Jone

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

para një jave - Ora news

Shkencëtarët izraelitë thonë se ata kanë arritur të përmbysin me sukses procesin biologjik të plakjes – duke përdorur vetëm oksigjen. Hulumtimi i fundit, i udhëhequr nga Prof. Shai Efrati i Universitetit...

Shkencëtarët: Kemi gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes

para një jave - RTK

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtarët thonë se kanë gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes

para një jave - Top Channel

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtarët: Do kthejmë pas procesin e plakjes!

para një jave - Java News

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtari izraelit: Do kthejmë pas procesin e plakjes

para një jave - Arbresh

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtarët thonë se kanë gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes

para një jave - Lexo

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtarët: Kemi gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes

para një jave - Kosova info

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtarët thonë se kanë gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes

para një jave - Gazeta Metro

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtarët thonë se kanë gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes

para një jave - Malisheva TV

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtarët thonë se kanë gjetur mënyrën e kthimit prapa të procesit të plakjes

para një jave - KosovaPress

“Po kthehemi prapa në kohë,” tha Prof. Shai Efrati. Disa shkencëtarë izraelitë kanë thënë së fundmi se kanë arritur me sukses të kthejnë prapa procesin biologjik të plakjes, duke përdorur vetëm oksigjen....

Shkencëtarët ‘kanë përmbysur me sukses procesin e plakjes tek njerëzit’

para 2 jave - Insajderi

Shkencëtarët pretendojnë se ata kanë përmbysur me sukses procesin e plakjes njerëzore në një grup të rriturish të moshuar në një studim të rëndësishëm, shkruan Daily Mail, transmeton Insajderi. Trajtimi...

Shkencëtarët zbulojnë si të ngadalësojnë plakjen

para 2 jave - Gazeta Tema

Shkencëtarë që qëndrojnë pas një studimi mjaft të rëndësishëm, pretendojnë se marrja e oksigjenit të pastër mund të ngadalësojë procesin e plakjes. Në studimin e bërë kanë marrë pjesë 35 të rritur të shëndetshëm,...

Shkencëtarët zbulojnë si të ngadalësojnë plakjen

para 2 jave - Klan

Shkencëtarët zbulojnë si të ngadalësojnë plakjen Shkencëtarë që qëndrojnë pas një studimi mjaft të rëndësishëm, pretendojnë se marrja e oksigjenit të pastër mund të ngadalësojë procesin e plakjes. Në studimin...

Si të ngadalësoni plakjen? Shkencëtarët bëjnë zbulimin e rëndësishëm

para 2 jave - LajmiFundit

Shkencëtarë që qëndrojnë pas një studimi mjaft të rëndësishëm, pretendojnë se marrja e oksigjenit të pastër mund të ngadalësojë procesin e plakjes. Në studimin e bërë kanë marrë pjesë 35 të rritur të shëndetshëm,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK