Dua Lipa dhe Miley Cyrus akuzohen për plagjiaturë

para një jave - Insajderi

Grupi britanik i muzikës punk, “Dream Wife” ka akuzuar Miley Cyrus dhe Dua Lipa për vjedhjen e idesë videoklipit të tyre të ri, shkruan Mirror, transmeton Insajderi. Së fundmi Dua Lipa dhe Miley Cyrus...

Rina Balaj bëhet nostalgjike, ndan foton e vjetër para famës

para një jave - Flaka

Rina Balaj ka ndarë imazhin para se të bënte eksperimente me dukjen. Rina Balaj është një ndër artistet më në zë të momentit, e cila paraqitjet në rrjete sociale i ka të shpeshta, shkruan lajmi.net. Ajo...

Rina Balaj bëhet nostalgjike, ndan foton e vjetër para famës

para një jave - Infokusi

Rina Balaj ka ndarë imazhin para se të bënte eksperimente me dukjen. Rina Balaj është një ndër artistet më në zë të momentit, e cila paraqitjet në rrjete sociale i ka të shpeshta, shkruan lajmi.net. Ajo...

Rina Balaj bëhet nostalgjike, ndan foton e vjetër para famës

para një jave - Lajmi.net

Rina Balaj është një ndër artistet më në zë të momentit, e cila paraqitjet në rrjete sociale i ka të shpeshta, shkruan lajmi.net. Ajo po shijon momentalisht suksesin e këngës më të re të titulluar, “Zjarr”,...

para një jave - Ora news

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme kanë publikuar këngën e tyre, “Prisoner”. Ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”, të cilat vijnë me...

Rina Balaj ndan foton e vjetër para famës

para një jave - Revista Kosovarja

Rina Balaj ka ndarë imazhin para se të bënte eksperimente me dukjen. Rina Balaj është një ndër artistet më në zë të momentit, e cila paraqitjet në rrjete sociale i ka të shpeshta. Ajo po shijon momentalisht...

Rina Balaj bëhet nostalgjike, ndan foton e vjetër para famës

para një jave - Arbresh

Rina Balaj ka ndarë imazhin para se të bënte eksperimente me dukjen. Rina Balaj është një ndër artistet më në zë të momentit, e cila paraqitjet në rrjete sociale i ka të shpeshta. Ajo po shijon momentalisht...

“Vajza më me fat në botë!” Dua Lipa surprizohet kështu nga partneri

para një jave - Mapo

Pas qëndrimit të saj në Kaliforni bashkë me të dashurin, Anwar Hadid, në muajin tetor Dua Lipa u rikthye sërish në Mbretërinë e Bashkuar, ku regjistroi këngën me Miley-n dhe po përgatitet për koncertin...

“Vajza më me fat në botë!” Dashuria nuk pyet për distanca, Anwar bën gjestin më romantik për Duan

para një jave - NOA

Pas qëndrimit të saj në Kaliforni bashkë me të dashurin, Anwar Hadid, në muajin tetor Dua Lipa u rikthye sërish në Mbretërinë e Bashkuar, ku regjistroi këngën me Miley-n dhe po përgatitet për koncertin...

Rina Balaj ndan pamje nga prapaskenat e klipit të ri, rrëmben vëmendje me dukjen tërheqëse

para një jave - Ina

Reperja nga Istogu, Rina Balaj, mbrëmë (e premte) solli projektin e ri muzikor të titulluar “Zjarr”. Kënga, në të cilën bëri një paraqitje të mrekullueshme, u prit mjaft mirë edhe nga publiku. Ndonëse...

Rina Balaj ndan pamje nga prapaskenat e klipit të ri, rrëmben vëmendje me dukjen tërheqëse

para një jave - Telegrafi

Reperja nga Istogu, Rina Balaj, mbrëmë (e premte) solli projektin e ri muzikor të titulluar “Zjarr”. Kënga, në të cilën bëri një paraqitje të mrekullueshme, u prit mjaft mirë edhe nga publiku. Ndonëse...

Dua Lipa surprizohet nga i dashuri Anwar Hadid: Ndihem vajza më me fat në botë

para një jave - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa dhe modeli Anwar Hadid, për më shumë se një vit janë duke shijuar lidhjen e tyre. Çifti, të cilët filluan romancën në qershor të vitit 2019, vazhdojnë...

Anwar e bën gjestin e ëmbël për Duan

para një jave - RTK

Dua Lipa javë më parë udhëtoi nga Amerika për në Britani, për t’i përfunduar gjirimet e videoklipit të ri. Këngëtarja, pas ndryshimit të masave anti Covid po qëndron në Londër pranë familjes, por ka shumë...

Rines nuk ia ka lënë shenjë pandemia, thotë se ky vit për të ka qenë më i miri

para një jave - Info Kosova

Rina shprehet tejet e lumtur për gjitha ato që ka arritur dhe ato që ia servoi jeta këtë vit. Rep-artistja Rina Balaj është emër shumë i ndjekur në rrjete sociale, përmes së cilave i mban të informuar...

Befasi që e emocionoi Dua Lipën: Ndihem si vajza më me fat në botë

para një jave - Indeks online

Dua Lipa prej një kohe të gjatë po e shijon një romancë me modelin Anëar Hadid, e pas të cilët është “marrëzisht” e dashuruar. Të paktën kështu duket nga postimet që të dy ata bëjnë për njëri-tjetrin,...

Pas këngës, Dua dhe Miley paskan rezervuar një surprizë

para një jave - Syri.net Kosova

Duke qenë se në kohë pandemie nuk mund të mbahen organizime që mbledhin shumë njerëz dhe të gjithëve i ka munguar kaq shumë një koncert, Dua Lipa erdhi me një surprizë! Në 27 nëntor, këngëtarja shqiptare...

Të gjithë sytë në fustanin e Dua Lipës!

para një jave - Insajderi

Dua Lipa së fundmi u kthye në Mbretërinë e Bashkuar pasi kaloi gjithë verën në Amerikë me të dashurin e saj, Anwar Hadid. Ajo dukej senzacionale teksa ngjiti skenën e “Graham Norton Show”, për të dhënë...

Anwar Hadid e bën Duan të ndihet femra më e lumtur në botë

para një jave - Revista Kosovarja

Anwar nga largësia i bëri befasi Duas. Dua Lipa javë më parë udhëtoi nga Amerika për në Britani, për t’i përfunduar gjirimet e videoklipit të ri. Këngëtarja, pas ndryshimit të masave antiCOVID po qëndron...

Biletat për koncertin virtual të Dua Lipës janë në shitje edhe për Prishtinë dhe vendet e rajonit

para një jave - Lajmi.net

Pandemia ua ka ndryshuar edhe metodat e punës këngëtarëve, të cilët janë mësuar që gjithmonë të jenë afër fansave të tyre, shkruan lajmi.net. Nga koncertet në skena të mëdha, ata kanë filluar t’iu rikthehen...

I dashuri i bënë një bafasi Dua Lipës

para një jave - Mekulli press

Dua Lipa javë më parë udhëtoi nga Amerika për në Britani, për t’i përfunduar gjirimet e videoklipit të ri. Këngëtarja shqiptare pas ndryshimit të masave antiCOVID po qëndron në Londër pranë familjes, por...

Rina Balaj e ‘zjarrtë’ në pozat e reja

para një jave - Arbresh

Ajo është këngëtarja që ka arritur për një kohë të shkurtër të grumbullojë mijëra fansa. Është Rina Balaj, e cila kohëve të fundit ka qenë mëse aktive në prurjet e reja muzikore, të pëlqyera tej mase,...

“Ndihem vajza më me fat në botë”, Anwar e bën gjestin e ëmbël për Duan

para një jave - Lajmi.net

Dua Lipa javë më parë udhëtoi nga Amerika për në Britani, për t’i përfunduar gjirimet e videoklipit të ri, shkruan lajmi.net. Këngëtarja, pas ndryshimit të masave antiCOVID po qëndron në Londër pranë familjes,...

Pas këngës, Dua dhe Miley paskan rezervuar një surprizë

para një jave - Syri

Duke qenë se në kohë pandemie nuk mund të mbahen organizime që mbledhin shumë njerëz dhe të gjithëve i ka munguar kaq shumë një koncert, Dua Lipa erdhi me një surprizë! Në 27 nëntor, këngëtarja shqiptare...

Anwar e bën gjestin e ëmbël për Duan

para një jave - Malisheva TV

Dua Lipa javë më parë udhëtoi nga Amerika për në Britani, për t’i përfunduar gjirimet e videoklipit të ri. Këngëtarja, pas ndryshimit të masave anti Covid po qëndron në Londër pranë familjes, por ka shumë...

“Labile”, publikohet nga Enis Bytyqi

para një jave - Zhurnal

Artisti i njohur nga Ferizaj, Enis Bytyqi, ashtu siç ka paralajmëruar mbrëmë (e premte) ka publikuar këngën e re. “Labile” titullohet projekti i tij i ri, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale...

“Labile”, publikohet nga Enis Bytyqi

para një jave - Telegrafi

Artisti i njohur nga Ferizaj, Enis Bytyqi, ashtu siç ka paralajmëruar mbrëmë (e premte) ka publikuar këngën e re. “Labile” titullohet projekti i tij i ri, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale...

Bëhuni gati! Dua Lipa dhe Miley Cyrus vijnë me një tjetër surprizë për fansat

para një jave - Mapo

Duke qenë se në kohë pandemie nuk mund të mbahen organizime që mbledhin shumë njerëz dhe të gjithëve i ka munguar kaq shumë një koncert, Dua Lipa erdhi me një surprizë! Në 27 nëntor, këngëtarja shqiptare...

Anwar e bën gjestin e ëmbël për Duan

para një jave - Lipjani News

Këngëtarja, pas ndryshimit të masave antiCOVID po qëndron në Londër pranë familjes, por ka shumë mall për të dashurin e saj, Anwar Hadid. E ky i fundit vendosi që ta befasojë artisten, duke i dërguar asaj...

Anwar e bën gjestin e ëmbël për Duan

para një jave - Ekonomia Online

Dua Lipa javë më parë udhëtoi nga Amerika për në Britani, për t’i përfunduar gjirimet e videoklipit të ri. Këngëtarja, pas ndryshimit të masave anti Covid po qëndron në Londër pranë familjes, por ka shumë...

Dua Lipa do të mbajë koncert virtual, biletat janë në shitje edhe për Prishtinë dhe vendet e rajonit

para një jave - Arbresh

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, deri më tani ka korrë suksese të mëdha në karrierë. Aristja bëri të ditur që së shpejti do të mbajë një koncert virtual, shkruan portali arbresh.info Këtë...

"Motrat e mia shqiptare", Bebe Rexha bën gjestin e veçantë para 10 milion ndjekësve (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është shumë krenare për origjinën shqiptare . Autorja e hitit “I’m a mess” ruan një raport të mirë me artistet e tjera shqiptare që kanë arritur të ecin përpara në rrugën...

Rina ndihet e përmbushur: Kurrë në jetën time nuk kam qenë kaq e lumtur

para një jave - Lajm

Rina shprehet tejet e lumtur për gjitha ato që ka arritur dhe ato që ia servoi jeta këtë vit. Rep-artistja Rina Balaj është emër shumë i ndjekur në rrjete sociale, përmes së cilave i mban të informuar...

Anwar e bën gjestin e ëmbël për Duan

para një jave - Lajm

Dua Lipa javë më parë udhëtoi nga Amerika për në Britani, për t’i përfunduar gjirimet e videoklipit të ri. Këngëtarja, pas ndryshimit të masave antiCOVID po qëndron në Londër pranë familjes, por ka shumë...

Rines nuk ia ka lënë shenjë pandemia, thotë se ky vit për të ka qenë më i miri

para një jave - Revista Kosovarja

Rina shprehet tejet e lumtur për gjitha ato që ka arritur dhe ato që ia servoi jeta këtë vit. Rep-artistja Rina Balaj është emër shumë i ndjekur në rrjete sociale, përmes së cilave i mban të informuar...

Rina ndihet e përmbushur: Kurrë në jetën time nuk kam qenë kaq e lumtur

para një jave - Lajmi.net

Rep-artistja Rina Balaj është emër shumë i ndjekur në rrjete sociale, përmes së cilave i mban të informuar fansat për çdo të re rreth saj, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi, artistja tha se sot...

Një dashuri si kjo, Anwar i dërgon buqetë me lule Duas

para një jave - Arbresh

Ajo është duke shijuar lidhjen mjaft shumë me Anwar Hadid për më shumë se një vit. Dhe, Dua Lipa po vazhdon të jetë mjaft e përfolur për jetën private dhe njëherësh vazhdimisht merr vëmendje me postimet...

“Motrat e mia shqiptare”, Bebe Rexha bën gjestin e veçantë për Duan dhe Enisën

para një jave - Gazeta Telegraf

Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është shumë krenare për origjinën shqiptare. Autorja e hitit “I’m a mess” ruan një raport të mirë me artistet e tjera shqiptare që kanë arritur të ecin përpara në rrugën...

Dua Lipa me performancë mahnitëse në “Graham Norton Show”

para një jave - Lajmi.net

Dua Lipa është aktualisht një prej emrave më të suksesshëm në arenën ndërkombëtare, shkruan lajmi.net. Këngëtarja së fundi ka qenë e ftuar në “Graham Norton Show”, ku mahniti të gjithë me paraqitjen dhe...

“Labile”, publikohet nga Enis Bytyqi

para një jave - Malisheva TV

Artisti i njohur nga Ferizaj, Enis Bytyqi, ashtu siç ka paralajmëruar mbrëmë (e premte) ka publikuar këngën e re. “Labile” titullohet projekti i tij i ri, të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale...

Rina Balaj lanson projektin e ri muzikor “Zjarr”

para një jave - Arbresh

Këngëtarja e njohur nga Istogu, Rina Balaj ka lansuar projektin e shumëpritur. “Zjarr” mban titullin prodhimtaria muzikore, që është publikuar në të gjitha platformat digjitale, shkruan portali arbresh.info...

Dua Lipa shkëlqen gjatë performancës në shfaqjen e “The Graham Norton Show”

para një jave - Arbresh

Këngëtarja me renome ndërkombëtare, Dua Lipa, së fundmi është duke e shijuar suksesin e këngën “Prisoner” me Miley Cyrus. Të enjten, Dua përformoi në shfaqjen e “The Graham Norton Show” ku u duk madhështore,...

Rina Balaj lanson këngën “Zjarr”, zjarr edhe në videoklip

para një jave - Sinjali

Këngëtarja e njohur Rina Balaj ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan Gazeta Sinjali. Kënga e cila erdhi me videoklip titullohet “Zjarr”. Përpos këngës që u pëlqye nga fansat, në vëmendje ishte edhe...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa vijnë fuqishëm me “Prisoner”

para një jave - Top Channel

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme kanë publikuar këngën e tyre, “Prisoner”. Ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”, të cilat vijnë me...

Rikthehet Rina Balaj, vjen "zjarr" në projektin e ri

para një jave - Albeu

Rina Balaj pas shumë muajsh është rikthyer me një projekt të ri muzikor të cilin ka kohë që e ka paralajmëruar. Kënga mban titullin " Zjarr " dhe erdhi e shoqëruar bashkë me një videoklip unik, në të cilin...

Rina Balaj publikon projektin e shumëpritur “Zjarr”

para një jave - Telegrafi

Rina Balaj është ndër artistet shqiptare që ka eksperimentuar më së shumti me zhanret muzikore. Ajo së fundmi ka zgjedhur një stil më ndryshe, teksa po shfaqet në të njëjtën mënyrë edhe në skenë e klipe....

Fotot/ Bebe Rexha në mbështetje të artistes shqiptare

para një jave - Top Channel

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha gjithmonë ka shprehur mbështetje për artistët nga vendlindja e saj Shqipëria. Me anë të një postimi së fundmi në Instagram, artistja shpërndau këngën e...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa vijnë fuqishëm me “Prisoner”

para një jave - Zeri

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme kanë publikuar këngën e tyre, “Prisoner”. Ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”, të cilat vijnë me...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa vijnë fuqishëm me “Prisoner”

para një jave - Koha.mk

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme kanë publikuar këngën e tyre, “Prisoner”. Ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”, të cilat vijnë me...

Rikthehet Rina Balaj, vjen “Zjarr” në projektin e ri!

para një jave - Indeks online

Rina Balaj pas shumë muajsh është rikthyer me një projekt të ri muzikor të cilin ka kohë që e ka paralajmëruar. Kënga mban titullin “Zjarr” dhe erdhi e shoqëruar bashkë me një videoklip unik, në të cilin...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa vijnë fuqishëm me “Prisoner”

para një jave - RTK

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme kanë publikuar këngën e tyre, “Prisoner”. Ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”, të cilat vijnë me...

Bebe Rexha në mbështetje të artistes shqiptare

para një jave - RTK

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha gjithmonë ka shprehur mbështetje për artistët nga vendlindja e saj Shqipëria. Me anë të një postimi së fundmi në Instagram, artistja shpërndau këngën e...

Rikthehet Rina Balaj, vjen “Zjarr” në projektin e ri!

para një jave - Infokusi

Rina Balaj pas shumë muajsh është rikthyer me një projekt të ri muzikor të cilin ka kohë që e ka paralajmëruar. Kënga mban titullin “Zjarr” dhe erdhi e shoqëruar bashkë me një videoklip unik, në të cilin...

Bebe Rexha “kopjon” Dua Lipën, vjen së shpejti me një projekt të ngjashëm

para një jave - Flaka

Bebe Rexha ka paralajmëruar një projekt të ri. Ndërsa këngëtarja shqiptare, Dua Lipa njoftoi disa kohë më parë se në fund të nëntorit do të mbaje një koncert virtual për fansat e saj. Ajo do të interpretoj...

Bebe Rexha në mbështetje të artistes shqiptare

para një jave - Flaka

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha gjithmonë ka shprehur mbështetje për artistët nga vendlindja e saj Shqipëria. Me anë të një postimi së fundmi në Instagram, artistja shpërndau këngën e...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa vijnë fuqishëm me “Prisoner”

para një jave - Flaka

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme kanë publikuar këngën e tyre, “Prisoner”. Ky është projekti i parë i tyre i përbashkët nga albumi i ri i Cyrus “Plastic Hearts”, të cilat vijnë me...

“Motrat e mia shqiptare”, Bebe Rexha bën gjestin e veçantë për Duan dhe Enisën

para një jave - Ina

Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është shumë krenare për origjinën shqiptare. Autorja e hitit “I’m a mess” ruan një raport të mirë me artistet e tjera shqiptare që kanë arritur të ecin përpara në rrugën...

“Në mbështetje të motrave të mia shqiptare!” Bebe Rexha na ëmbëlsoi ditën me gjestin e saj për Dua Lipën dhe Enisën

para një jave - NOA

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare. Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone, biseda me...

“Qershia mbi tortë”, pas bashkëpunimit Dua dhe Miley kanë një tjetër befasi për fansat

para një jave - Indeks online

Dua Lipa dhe Miley Cyrus kanë lansuar sot projektin e përbashkët me titullin “Prisoner”. Projekti i ri i tyre është pjesë e albumit të ri të Mileyt, teksa ato erdhën energjike, joshëse dhe mjaft provokuese...

Rina Balaj rikthehet me “Zjarr”

para një jave - Lajmi.net

Pas shumë muajsh, pritjes së fansave të Rina Balajt i erdhi fundit, ngase reperja solli projektin e paralajmëruar, shkruan lajmi.net. Kënga e re e Rinës mban titullin “Zjarr”, ndërsa e solli të vizualizuar...

“Në mbështetje të motrave të mia shqiptare!” Bebe Rexha na ëmbëlsoi ditën me gjestin e saj për Dua Lipën dhe Enisën!

para një jave - Lexo

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare. Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone, biseda me...

“Në mbështetje të motrave të mia shqiptare!” Bebe Rexha na ëmbëlsoi ditën me gjestin e saj për Dua Lipën dhe Enisën!

para një jave - Mekulli press

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare. Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone, biseda me...

Dua Lipa me paraqitje madhështore tek Graham Norton

para një jave - Arbresh

Dua Lipa do të performojë në The Graham Norton Show. Ajo ka ndarë më fansat e saj disa foto nga perfomanca skenike, ku duket madhështore, shkruan portali arbresh.info Bukuroshja shqiptare ka zgjedhur një...

“Do mbështes motrën time shqiptare”, Bebe Rexha në ndihmë të Enisës dhe Dua Lipës (Foto)

para një jave - Shekulli

Publikuar më 20.11.2020 nga Daniela Grrica Këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, njihet për shpirtin e saj të mirë dhe ëmbëlsinë e veçantë që e karakterizon. Thuajse në çdo rast ajo kujton origjinën...

“Motrat e mia shqiptare”, Bebe Rexha bën gjestin e veçantë për Duan dhe Enisën

para një jave - ABC News

Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se është shumë krenare për origjinën shqiptare. Autorja e hitit “I’m a mess” ruan një raport të mirë me artistet e tjera shqiptare që kanë arritur të ecin përpara në rrugën...

Bebe Rexha krenare me rrënjët, mbështet publikisht këtë artiste shqiptare

para një jave - Indeks online

Bebe Rexha tregon me krenari që është shqiptare sa herë që i vije mundësia. Këngëtarja me famë botërore këtë e ka bërë edhe një herë me anë të një postimi në InstaStory, përmes të cilës ka treguar mbështetje...

Dua nuk njeh limite, fustani i argjendtë merr vëmendjen e të gjithëve…

para një jave - Top Channel

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, mori vëmendjen e miliona fansave me veshjen e saj në shfaqjen e “Graham Norton” të enjten. 25-vjeçarja mori vëmendjen me një fustan ngjyrë argjendi në formën...

Rina Balaj sjell pamje të reja nga prapaskenat e klipit të ri “Zjarr”

para një jave - NOA

Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj, sonte (e premte) do të publikojë këngën e re të titulluar “Zjarr”. Projekti pritet të prezantohet para publikut sonte në ora 21:00 dhe pak para lansimit janë publikuar...

Enis Bytyqi publikon me videoklip këngën “Labile”

para një jave - Lajmi.net

Ashtu siç e premtoi për fansat, këngëtari Enis Bytyqi ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruna lajmi.net. Kënga e re e këtij artisti titullohet “Labile” dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip, të cilin...

Sa bukur duket me këtë fustan Rina

para një jave - Shprehja

Rina Balaj do të publikojë këngën e re me titull “Zjarr”. Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e...

Dua Lipa rrëmben vëmendje me fustanin e veçantë në “The Graham Norton Show”

para një jave - Telegrafi

Ajo së fundmi u zhvendos sërish në Mbretërinë e Bashkuar pasi kaloi verën në Amerikë me të dashurin e saj, Anwar Hadid. Dhe Dua Lipa dukej e mrekullueshme ndërsa u ngjit në skenë për të performuar në shfaqjen...

“Mbështes motrën time shqiptare”, Bebe Rexha nuk e kursen përkrahjen për këtë artiste

para një jave - Kosova info

Bebe Rexha tregon publikisht mbështetje për artistet shqiptare. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, për disa herë me radhë ka shprehur haptas krenarinë për rrënjët nga vjen. Madje, për më...

Bebe Rexha nuk e kursen mbështetjen për këtë artiste shqiptare

para një jave - Infokusi

Bebe Rexha tregon publikisht mbështetje për artistet shqiptare. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, për disa herë me radhë ka shprehur haptas krenarinë për rrënjët nga vjen. Madje, për më...

“Në mbështetje të motrave të mia shqiptare!” Bebe Rexha mbështet Dua Lipën dhe Enisën

para një jave - Kosova info

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se është shumë krenare për origjinën e saj, duke mos e fshehur faktin se është shqiptare. Madje, shpesh ndan me ndjekësit gatime tradicionale shqiptare, zakone, e biseda...

“Mbështes motrën time shqiptare”, Bebe Rexha nuk e kursen përkrahjen për këtë artiste

para një jave - 24 orë info

Bebe Rexha tregon publikisht mbështetje për artistet shqiptare. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, për disa herë me radhë ka shprehur haptas krenarinë për rrënjët nga vjen. Madje, për më...

Rina Balaj sjell pamje tërheqëse me fustanin e ngjitur pas trupit

para një jave - Zhurnal

Rina Balaj do të publikojë këngën e re me titull “Zjarr”. Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e...

Pak orë pasi publikoi duetin, Dua Lipa zbulon befasinë që ka përgatitur me Miley Cyrus

para një jave - Lajmi.net

Në orët e para të ditës së sotme, Dua Lipa ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren Miley Cyrus, shkruan lajmi.net. Kënga me titull “Prisoner” është pjesë e albumit të ri të Mileyt, ndërsa të dy artistet...

Rina Balaj sjell pamje të reja nga prapaskenat e klipit të ri “Zjarr”

para një jave - Telegrafi

Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj, sonte (e premte) do të publikojë këngën e re të titulluar “Zjarr”. Projekti pritet të prezantohet para publikut sonte në ora 21:00 dhe pak para lansimit janë publikuar...

Enis Bytyqi e publikon “Labile” me klip

para një jave - Arbresh

Këngëtari Enis Bytyqi ka publikuar projektin e tij më të ri. Bëhet fjalë për “Labile” që e ka shoqëruar me klip, shkruan portali arbresh.info Kënga është prodhim i RZON me producent ekzekutiv vetë këngëtarin,...

Dua Lipa dhe Miley Cyrus publikojnë këngën e tyre “Prisoner”

para një jave - Tetova Sot

Këngëtaret Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmjen e djeshme kanë publikuar këngën e tyre, “Prisoner”, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe me videklip. Ashtu siç paralajmëruan, ky është projekti i parë...

Bebe Rexha krenare me rrënjët, mbështet publikisht këtë artiste shqiptare

para një jave - Kosova live

Bebe Rexha tregon me krenari që është shqiptare sa herë që i vije mundësia. Këngëtarja me famë botërore këtë e ka bërë edhe një herë me anë të një postimi në InstaStory, përmes të cilës ka treguar mbështetje...

“Mbështes motrën time shqiptare”, Bebe Rexha s’e kursen përkrahjen për këtë artiste

para një jave - Aktiv press

Bebe Rexha tregon publikisht mbështetje për artistet shqiptare. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, për disa herë me radhë ka shprehur haptas krenarinë për rrënjët nga vjen. Madje, për më...

Sa bukur duket me këtë fustan Rina

para një jave - Infokusi

Rina Balaj do të publikojë këngën e re me titull “Zjarr”. Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e...

Fustani i Dua Lipës vjedh gjithë vëmendjen

para një jave - Zhurnal

Dua Lipa “i verboi” të gjithë në episodin e fundit të “The Graham Norton Show”, teksa mbante veshur një fustan-pelerinë. E stilizuar nga Lorenzo Posocco, Dua dukej rrezatuese me një fustan nga koleksioni...

“Mbështes motrën time shqiptare”, Bebe Rexha nuk e kursen përkrahjen për këtë artiste

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, për disa herë me radhë ka shprehur haptas krenarinë për rrënjët nga vjen, shkruan lajmi.net. Madje, për më tepër, Bebe nuk e kursen as mbështetjen për...

Bebe Rexha nuk e kursen mbështetjen për këtë artiste shqiptare

para një jave - Gazeta Metro

Bebe Rexha tregon publikisht mbështetje për artistet shqiptare. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, për disa herë me radhë ka shprehur haptas krenarinë për rrënjët nga vjen. Madje, për më...

Miley Cyrus mysafire në koncertin e Dua Lipës

para një jave - Arbresh

Dua Lipa me 27 nëntor do të mbajë një koncert të quajtur Studio 2054. Ajo ka zbuluar mysafirin e radhës që do të jetë Miley Cyrus, shkruan portali arbresh.info “Ëmbëlsira qershi Miley Cyrus do të më bashkohet...

Fustani i Dua Lipës vjedh gjithë vëmendjen

para një jave - Koha.net

Dua Lipa “i verboi” të gjithë në episodin e fundit të “The Graham Norton Show”, teksa mbante veshur një fustan-pelerinë. E stilizuar nga Lorenzo Posocco, Dua dukej rrezatuese me një fustan nga koleksioni...

Miley Cyrus e Dua Lipa provokuese në klipin “Prisoner”

para një jave - Koha.net

Pas suksesit të “Midnight Sky”, Miley Cyrus, ka publikuar në orët e fundit një tjetër hit. Titullohet (Prisoner) dhe është kënga e dytë nga albumi “Plastic Heart”. Pranë saj këngëtarja “e skandaleve të...

“Mbështes motrën time shqiptare”, Bebe Rexha nuk e kursen përkrahjen për këtë artiste

para një jave - 24 orë info

Bebe Rexha tregon publikisht mbështetje për artistet shqiptare. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, për disa herë me radhë ka shprehur haptas krenarinë për rrënjët nga vjen, shkruan lajmi.net....

Dua Lipa merr vëmendje me fustanin gjatë performancës në “Graham Norton Show”

para një jave - Lajmi.net

Ajo së fundmi u zhvendos sërish në Mbretërinë e Bashkuar pasi kaloi verën në Amerikë me të dashurin e saj Anwar Hadid, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net. Dua Lipa dukej mahnitëse ndërsa u ngjit...

Dua Lipa bëhet e ”keqe”, videoklip të nxehtë me Miley Cyrus (VIDEO)

para një jave - Koha Jone

Artistja botërore, Miley Cyrus ka publikuar këngën më të re. Titullohet (Prisoner) dhe është kënga e dytë nga albumi “Plastic Heart”. Pranë saj këngëtarja e skandaleve të mëdha, ka vendosur të ketë një...

Bebe Rexha “kopjon” Dua Lipën, vjen së shpejti me një projekt të ngjashëm

para një jave - RTK

Bebe Rexha ka paralajmëruar një projekt të ri. Ndërsa këngëtarja shqiptare, Dua Lipa njoftoi disa kohë më parë se në fund të nëntorit do të mbaje një koncert virtual për fansat e saj. Ajo do të interpretoj...

Bebe Rexha 'kopjon' Dua Lipën, vjen së shpejti me një projekt të ngjashëm

para një jave - Syri.net Kosova

Bebe Rexha ka paralajmëruar një projekt të ri. Ndërsa këngëtarja shqiptare, Dua Lipa njoftoi disa kohë më parë se në fund të nëntorit do të mbaje një koncert virtual për fansat e saj. Ajo do të interpretoj...

Sa bukur duket me këtë fustan Rina

para një jave - Revista Kosovarja

Rina Balaj do të publikojë këngën e re me titull “Zjarr”. Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e...

Rina Balaj sjell pamje tërheqëse me fustanin e ngjitur pas trupit

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e saj, shkruan lajmi.net. Ndërsa ajo vendosi të publikojë një...

Rina Balaj sjell pamje tërheqëse me fustanin e ngjitur pas trupit

para një jave - 24 orë info

Rina Balaj do të publikojë këngën e re me titull “Zjarr”. Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e...

Fustani i Dua Lipas “vjedh” të gjithë vëmendjen

para një jave - RTK

Dua Lipa “i verboi” të gjithë në episodin e fundit të The Graham Norton Show, teksa mbante veshur një fustan-pelerinë. E stiluar nga Lorenzo Posocco, Dua dukej rrezatuese me një fustan nga koleksioni i...

Videoklipi i Miley Cyrus dhe Dua Lipës ka një mesazh për ish-at e tyre

para një jave - Insajderi

Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkëpunuan për këngën e re “Prisoner” që u lansua gjatë ditës së djeshme. Në videoklipin shoqërues, Miley dhe Dua nuk përmbahen nga festa, tymosja dhe vallëzimi, ndërsa janë...

Skenat në klipin e fundit të Duas me Miley Cyrus u komentuan shumë

para një jave - Gazeta Metro

Pas suksesit të “Midnight Sky”, Miley Cyrus, ka publikuar në orët e fundit një tjetër hit. Titullohet (Prisoner) dhe është kënga e dytë nga albumi “Plastic Heart”. Pranë saj këngëtarja “e skandaleve të...

Dua Lipa rrëmben vëmendjen me fustanin e saj në “The Graham Norton Show”

para një jave - Gazeta Metro

Dua Lipa “i verboi” të gjithë në episodin e fundit të “The Graham Norton Show”, teksa mbante veshur një fustan-pelerinë. E stilizuar nga Lorenzo Posocco, Dua dukej rrezatuese me një fustan nga koleksioni...

para një jave - Ora news

Këngëtaret e famshme botërore, Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmje e djeshme kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Prisoner” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë përshtatur edhe me videoklip....

Miley Cyrus dhe Dua Lipa publikojnë këngën e re, “Prisoner”

para një jave - BalkanWeb

SHBA Artistet e famshme botërore, Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmje e djeshme kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Prisoner” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa publikojnë këngën e re “Prisoner”

para një jave - Telegrafi

Artistet e famshme botërore, Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmë (e enjte) kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Prisoner” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga...

Rina Balaj në ‘flakë’: Solli pamje nga klipi i ri që del sonte ‘Zjarr’

para një jave - Gazeta Metro

Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj, sonte do të publikojë këngën e re të titulluar “Zjarr”, para daljes ajo publikoi pamje që zbulojnë pamje nga klipi, transmeton Gazeta Metro. Projekti pritet të prezantohet...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa publikojnë këngën e re, “Prisoner”

para një jave - Ina

Artistet e famshme botërore, Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmje e djeshme kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Prisoner” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe me...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa publikojnë këngën e re “Prisoner”

para një jave - Zhurnal

Artistet e famshme botërore, Miley Cyrus dhe Dua Lipa, mbrëmë (e enjte) kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Prisoner” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar mjaft mirë edhe nga...

Rina Balaj vjen provokuese në foton e re

para një jave - Arbresh

Ajo është këngëtarja që ka arritur për një kohë të shkurtër të grumbullojë mijëra fansa. Është Rina Balaj, e cila kohëve të fundit ka qenë tej mase aktive në prurjet e reja muzikore, të pëlqyera tej mase,...

Fustani i Dua Lipas “tërheqë” të gjithë vëmendjen

para një jave - Ekonomia Online

Dua Lipa “i verboi” të gjithë në episodin e fundit të The Graham Norton Show, teksa mbante veshur një fustan-pelerinë. E stiluar nga Lorenzo Posocco, Dua dukej rrezatuese me një fustan nga koleksioni i...

Dua Lipa dhe Miley Cyrus rezultojnë të suksesshme me këngën e re, “Prisoner”

para një jave - Albinfo

Për 12 orë kënga ka arritur mbi 3.6 milionë klikime Dua Lipa, artistja shqiptare me famë botërore, bashkë me yllin tjetër Miley Cyrus kanë publikuar projektin e ri muzikor. “Prisoner” mban titullin kënga...

Bebe Rexha “kopjon” Dua Lipën, vjen së shpejti me një projekt të ngjashëm

para një jave - Lajmi.net

Ndërsa këngëtarja shqiptare, Dua Lipa njoftoi disa kohë më parë se në fund të nëntorit do të mbaje një koncert virtual për fansat e saj. Ajo do të interpretoj drejtpërdrejtë, ndërsa koncerti ka titullin...

Bebe Rexha “kopjon” Dua Lipën, vjen së shpejti me një projekt të ngjashëm

para një jave - Lajm

Ndërsa këngëtarja shqiptare, Dua Lipa njoftoi disa kohë më parë se në fund të nëntorit do të mbaje një koncert virtual për fansat e saj. Ajo do të interpretoj drejtpërdrejtë, ndërsa koncerti ka titullin “Studio 2054”.

“Prisoner”, Dua Lipa dhe Miley Cyrus sjellin bashkëpunimin e shumëpritur

para një jave - Lajmi.net

Miley Cyrus prej disa muajsh ka qenë duke u përfolur për një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa, shkruan lajmi. Ato ndanë një fotografi të përbashkët në Instagram, ku dyshja u shfaqën së bashku...

“Prisoner”, Dua Lipa dhe Miley Cyrus sjellin bashkëpunimin e shumëpritur

para një jave - Lajm

Miley Cyrus prej disa muajsh ka qenë duke u përfolur për një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Ato ndanë një fotografi të përbashkët në Instagram, ku dyshja u shfaqën së bashku në një studio...

“Prisoner”, Dua Lipa dhe Miley Cyrus sjellin bashkëpunimin e shumëpritur

para një jave - Daily News

Miley Cyrus dhe Dua Lipa lansuan bashkëpunimin mes tyre. Miley Cyrus prej disa muajsh ka qenë duke u përfolur për një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Dua Lipa. Ato ndanë një fotografi të përbashkët...

Dua Lipa dhe Miley Cyrus lansojnë projektin e shumëpritur “Prisoner”

para një jave - Arbresh

Ajo padyshim është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit për të cilën sukseset nuk po kanë të ndalur. Dua Lipa në projektin e radhës ka ardhur në bashkëpunim me këngëtaren Miley Cyrus, shkruan...

Një natë me Bebe Rexhën

para një jave - Arbresh

Që në fillimet e saj, Bebe Rexha është shquar për origjinalitetin dhe moskokëçarjen që tregon në skenë apo në intervista të ndryshme. Mirëpo, ftesa që përgatiti këngëtarja me origjinë shqiptare për fansat...

Videoklipi është ‘qershia mbi tortë’ në bashkëpunimin e Dua Lipës dhe Miley Cyrus

para 2 jave - Zhurnal

Miley Cyrus dhe Dua Lipa jan bërë bashkë për këngën e re me titull “Prisoner” dhe një insert i shkurtër i asaj që do të jetë videoklipi i ri, na tregon se do të jetë një bashkëpunim epik. Të dy këngëtaret...

“Labile”, po vjen nga Enis Bytyqi

para një jave - Lajmi.net

Enis Bytyqi pas disa muajsh pauzë larg projekteve muzikore, po rikthehet me diçka të re, shkruan lajmi.net. Me anë të një postimi në Instagram, këngëtari ka bërë të ditur se po vjen me këngë të re, e cila...

Rina pranon komente të shumta pozitive pas publikimit të vetëm një pjese të këngës “Zjarr”

para 2 jave - Zhurnal

Rina Balaj së shpejti publikon këngën e re. Ka kohë që Rina Balaj e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kënga “Zjarr” do të vijë e realizuar edhe me videoklip dhe fansat mezi po...

Në këtë orë publikohet bashkëpunimi i Miley Cyrus me Dua Lipën

para një jave - Arbresh

Miley Cyrus e Dua Lipa pritet të publikojnë bashkëpunimin e tyre super-shpërthyes. Sipas njoftimit të Dua Lipës kënga e shoqëruar me klip do të publikohet në mesnatën e sotme, sipas kohës së Britanisë,...

E frikshme dhe s*ksi/ Në klipin me Miley Cyrus, Dua Lipa ashtu siç nuk e keni parë kurrë

para 2 jave - Syri.net Kosova

‘Prisioner’ titullohet kënga që do të sjellë Miley Cyrus dhe Dua Lipa në një bashkëpunim. Vetëm pak orë na ndajnë nga publikimi i videoklipi,t por vajzat duket se nuk pritën dot dhe ndanë disa sekuenca...

Rina pranon komente të shumta pozitive pas publikimit të vet1%m një pjese të këngës “Zjarr”

para 2 jave - Lajmi.net

Ka kohë që Rina Balaj e ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Kënga “Zjarr” do të vijë e realizuar edhe me videoklip dhe fansat mezi po e presin publikimin. View this post on Instagram...

E frikshme dhe s*ksi/ Në klipin me Miley Cyrus, Dua Lipa ashtu siç nuk e keni parë kurrë

para 2 jave - Syri

‘Prisioner’ titullohet kënga që do të sjellë Miley Cyrus dhe Dua Lipa në një bashkëpunim. Vetëm pak orë na ndajnë nga publikimi i videoklipi,t por vajzat duket se nuk pritën dot dhe ndanë disa sekuenca...

E çmendur, s*ksi dhe e frikshme/ Në bashkëpunimin me Miley Cyrus, Dua Lipa ashtu siç nuk e keni parë kurrë

para 2 jave - Syri

‘Prisioner’ titullohet kënga që do të sjellë Miley Cyrus dhe Dua Lipa në një bashkëpunim. Vetëm pak orë na ndajnë nga publikimi i videoklipi,t por vajzat duket se nuk pritën dot dhe ndanë disa sekuenca...

Këngëtarja shqiptare e humb fare, videoklipi i ri është më i egër nga ç'jemi mësuar

para 2 jave - Albeu

Miley Cyrus dhe Dua Lipa bashkuan forcat për të sjellë këngën e tyre të parë " Prisioner " dhe nga ç'kemi parë deri tani, vajzat vijnë në versionin e tyre më "të egër"! Videoklipi publikohet sot (19 nëntor),...

Miley Cyrus dhe Dua Lipa lansojnë së shpejti këngën “Prisoner”

para 2 jave - RTK

Miley dhe Dua së shpejti do ta publikojnë këngën e re. Ylli i muzikës pop, Miley Cyrus dhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, janë përfolur qe një kohë për një bashkëpunim mes tyre, shkruan...

Enis Bytyqi zbulon datën e publikimit të projektit më të ri muzikor

para 2 jave - RTK

Enis Bytyqi po vjen me këngë të re. Këngëtari i njohur shqiptar, Enis Bytyqi e ka paralajmëruar projektin e tij më të ri muzikor. “Labile”, titullohet kënga e cila pritet të vijë e realizuar edhe me videoklip....

VIDEO/ Erotizëm e dhunë, çfarë po ndodh me Dua Lipën dhe Miley Cyrus?

para 2 jave - Infokusi

“Prsioner” është projekti më i ri që këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, pritet të sjellë, një bashkëpunim me këngëtaren e famshme, Miley Cyrus. Ndërsa bashkëpunimi pritet të publikohet nesër,...

Enis Bytyqi të premten sjell këngën e re

para 2 jave - Syri.net Kosova

Ai ka kohë që është zhvendosur në Gjermani dhe atje po vazhdon thuajse të gjitha aktivitetet e tij. Fjala është për këngëtarin nga Ferizaj, Enis Bytyqi, i cili njëherësh po vazhdon të jetë shumë i angazhuar...

VIDEO/Dua Lipa dhe Miley Cyrus vijnë me një trailer horror +18

para 2 jave - Syri.net Kosova

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka publikuar bashkëpunimin me këngëtaren dhe aktoren Miley Cyrus, shkruan Syri.net Kosova Dua Lipa në një postim në rrjetin social ‘Instagram’, ka publikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK