Rita Ora: Do t’iu bëj krenarë gjithmonë

para një jave - Tetova1

Previous article Turqia zgjat kërkimet sizmike në Mesdheun lindor admin RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR Adelina ismaili një femër me stil të veçantë, kështu ‘provokon’ ajo (FOTO) Vajza e ish-deputetes...

Adelina ismaili një femër me stil të veçantë, kështu ‘provokon’ ajo (FOTO)

para një jave - Tetova1

Previous article Vajza e ish-deputetes tregon si e ngacmonin djemtë e partive tjera (VIDEO) S F RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR Vajza e ish-deputetes tregon si e ngacmonin djemtë e partive tjera (VIDEO)...

Vajza e ish-deputetes tregon si e ngacmonin djemtë e partive tjera (VIDEO)

para një jave - Tetova1

Previous article Serbët nuk binden, puthin trupin e vdekur të kryepopit që vdiq nga COVID-19 S F RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR Shkurta nuk po dallohet prej vajzave, kaq e re duket (VIDEO) Rita Ora...

Shkurta nuk po dallohet prej vajzave, kaq e re duket (VIDEO)

para një jave - Tetova1

Previous article Rita Ora sonte do të intervistohet nga ky politikan shqiptar (FOTO) S F RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR Rita Ora sonte do të intervistohet nga ky politikan shqiptar (FOTO) Kur vjen puna...

Rita Ora sonte do të intervistohet nga ky politikan shqiptar (FOTO)

para një jave - Tetova1

Previous article Sk andal në parlamentin gjerman (VIDEO) S F RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR Kur vjen puna të Capital T nuk përmbahet, Adrola këndon Live këngën e reperit (VIDEO) Robert Berisha po martohet...

Kur vjen puna të Capital T nuk përmbahet, Adrola këndon Live këngën e reperit (VIDEO)

para një jave - Tetova1

Previous article Mjekët porosi: Jemi të lodhur, ju lutemi respektoni masat S F RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR Robert Berisha po martohet përsëri? Rina shënon super rikthim me “Zjarr” (VIDEO) Iran, vdes...

Robert Berisha po martohet përsëri?

para 2 jave - Tetova1

Previous article Meteorologët: Po shënohen temperaturat më të ulëta në 14 vitet e fundit S F RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR Rina shënon super rikthim me “Zjarr” (VIDEO) Iran, vdes në moshën 138 vjeçare...

Iran, vdes në moshën 138 vjeçare burri më i vjetër i vendit

para 2 jave - Tetova1

Previous article Pamje dhe rrëfime eksluzive admin RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR NJIHUNI ME SHQIPTARIN MË TË KËRKUAR NGA AMERIKANËT, FLISTE 18 GJUHË Sevdai Radogoshi vjen në një rrëfim si asnjëherë...

NJIHUNI ME SHQIPTARIN MË TË KËRKUAR NGA AMERIKANËT, FLISTE 18 GJUHË

para 2 jave - Tetova1

Previous article Pamje nga shpërthimi i fuqishëm i filiales së bankës në Prishtinë admin RELATED ARTICLES MORE FROM AUTHOR Sevdai Radogoshi vjen në një rrëfim si asnjëherë më parë (VIDEO) Ermali Fejzullahu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK