Horoskopi i të dielës/ Ja shenjave që do t’u buzëqeshë fati sa i përket pasurisë

para një jave - Syri

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që bëni nesër. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të afërt. Më mirë të shikoni punën tuaj nesër. Shkoni në...

Horoskopi 22 Nëntor 2020, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Standard

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendjen tuaj më të mirë dhe këtë do e kuptoni që në mëngjes! Gjithçka duket se duhet të presë, madje edhe ndjenjat kanë nevojë për një pushim. Parashikime të mira për beqarët...

para një jave - Ora news

Dashi Sot ju nuk do të jeni në gjendjen tuaj më të mirë dhe këtë do e kuptoni që në mëngjes! Gjithçka duket se duhet të presë, madje edhe ndjenjat kanë nevojë për një pushim. Parashikime të mira për beqarët...

HOROSKOPI JAVOR / Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet, për javën e ardhshme

para një jave - Bota.al

Dashi: Gjatë javës në vazhdim ju presin disa vështirësi. Marsi do të ndikojë negativisht në aspektin profesional. Ju takon ju që të tregoheni të vendosur dhe t’i vini vetes objektiva të reja. Në fundjavë...

Horoskopi për nesër: E diel 22 Nëntor 2020

para një jave - Gazeta Metro

Ky është horoskopi për ditën e diel 22 Nëntor 2020. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i...

A jeni për njëri-tjetrin? Zbulojeni tani

para një jave - Revista Kosovarja

1. I thoni gjëra që nuk ia thoni askujt Këtu nuk nënkuptohen rastet kur të pirët e verës ka bërë punën e vet, por dëshira që keni për t’i treguar atij apo asaj gjithçka rreth jush: çfarë mendoni, si veproni,...

FATI YT/ HOROSKOPI, 22 NËNTOR 2020

para një jave - Lexo

Dashi Jini të kujdesshëm me veprimet dhe lëvizjet që bëni nesër. Ngacmimet e paqëllimshme mund të ndikojnë tek marrëdhëniet tuaja me disa persona të afërt. Më mirë të shikoni punën tuaj nesër. Shkoni në...

Horoskopi javor/ Ja si do sillen shenjat!

para një jave - Java News

Dashi: Gjatë javës në vazhdim ju presin disa vështirësi. Marsi do të ndikojë negativisht në aspektin profesional. Ju takon ju që të tregoheni të vendosur dhe t’i vini vetes objektiva të reja. Në fundjavë...

Horoskopi për nesër: E diel 22 Nëntor 2020

para një jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dita e diel vjen me përfitime që përfshijnë një këndvështrim tjetër të botës, si dhe ju sjell...

Horoskopi javor/ Puna, dashuria dhe ekonomia sipas Jorgo Pullës

para një jave - Standard

DASHI JAVOR Dash, këtë javë duhet të dëgjosh ndjenjat dhe dëshirat e tua më të thella dhe të mos lejosh që kokëfortësia të marrë frenat në marrëdhëniet personale. Trekëndëshi i Merkurit në shenjën e Akrepit...

Zbuloni çfarë kanë parashikuar yjet, publikohet horoskopi javor

para një jave - Lexo

Dashi: Gjatë javës në vazhdim ju presin disa vështirësi. Marsi do të ndikojë negativisht në aspektin profesional. Ju takon ju që të tregoheni të vendosur dhe t’i vini vetes objektiva të reja. Në fundjavë...

Horoskopi/ Puna, dashuria dhe ekonomia sipas Jorgo Pullës…

para një jave - Standard

DASHI JAVOR 23/11/2020 TO 29/11/2020 Dash, këtë javë duhet të dëgjosh ndjenjat dhe dëshirat e tua më të thella dhe të mos lejosh që kokëfortësia të marrë frenat në marrëdhëniet personale. Trekëndëshi i...

Parashikimi i PAOLO FOX për ditën e diel, 22 nëntor 2020

para një jave - Bota.al

DASHI Në ditë si këto, mund të shfaqet një grimë melankolie. Shumë do të varet edhe nga njerëzit që punojnë përkrah jush. Nuk është një kohë e lehtë për askënd, por nëse keni njerëz që nuk dinë si t’ju...

Horoskopi javor/ Puna, dashuria dhe ekonomia sipas Jorgo Pullës

para një jave - Syri

DASHI JAVOR 23/11/2020 TO 29/11/2020 Dash, këtë javë duhet të dëgjosh ndjenjat dhe dëshirat e tua më të thella dhe të mos lejosh që kokëfortësia të marrë frenat në marrëdhëniet personale. Trekëndëshi i...

Horoskopi për nesër: E diel 22 Nëntor 2020

para një jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e diel 22 Nëntor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim...

Zgjidhni një simbol dhe merrni këshilla të vlefshme për ditët e ardhshme

para një jave - Bota.al

Simboli nr. 1: Në kohët e fundit, ju keni qenë duke u sforcuar, dhe e keni lodhur mendjen dhe zemrën, si dhe keni bërë që të humbni përqendrimin në qëllimet tuaja të vërteta. Përkushtimi juaj i ekzagjeruar...

Këto janë shenjat e horoskopit që ju xhelozojnë

para një jave - Java News

Dashi Edhe nëse jeni në humor të mirë, duhet të përpiqeni t’i mbani private të gjitha gjërat tuaja personale sot. Nuk është një ditë e shkëlqyeshme për biseda te hapura sepse mund të keqkuptoheni. Demi...

Kujdes, këto shenja horoskopi ju xhelozojnë

para një jave - Lexo

Dashi Edhe nëse jeni në humor të mirë, duhet të përpiqeni t’i mbani private të gjitha gjërat tuaja personale sot. Nuk është një ditë e shkëlqyeshme për biseda te hapura sepse mund të keqkuptoheni. Demi...

Si të keni më shumë besim tek vetja juaj

para një jave - ABC News

Kur filloni të arrini qëllimet tuaja, filloni të ndiheni më mirë. Për ta arritur këtë, duhet të keni besim te vetja dhe ta përdorni atë si “lëndë djegëse” për të vazhduar më tej. Bërja e zakoneve të mira...

Zbulojeni nëse jeni ose jo për njëri-tjetrin

para një jave - Indeks online

1. I thoni gjëra që nuk ia thoni askujt Këtu nuk nënkuptohen rastet kur të pirët e verës ka bërë punën e vet, por dëshira që keni për t’i treguar atij apo asaj gjithçka rreth jush: çfarë mendoni, si veproni,...

Horoskopi 21 Nëntor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 21 Nëntor 2020 Dashi- Do të jetë një ditë e mirë për aktivitete krijuese. Mund të përqëndroheni në një ide interesante e cila ka nevojë për rivlerësim. Duke qenë të rrethuar nga njerëz ose duke...

Parashikimi i yjeve sipas Paolo Fox për ditën e sotme

para një jave - Lexo

DASHI Ka një rilindje në progres, ju mund të filloni projekte të reja, të mbështeteni në një rilindje që do t’ju hapë në horizonte të reja në javët e ardhshme. Kjo gjithashtu do të ndikojë në dashurinë...

“Konflikte në çift” – Horoskopi i ditës, njihuni me parashikimin e yjeve për secilën shenjë

para 2 jave - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 21 nëntor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 nëntor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Mundohuni të shmangni stresin e udhëtimeve në distanca të gjata. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të lehtësojë atmosferën në shtëpi. Ndërhyrja e një personi të tretë mund të shkaktojë komplikime...

Horoskopi për ditën e shtunë, 21 nëntor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse...

Horoskopi ditor, e shtunë 21 nëntor 2020

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 21.11.2020 nga Daniela Grrica Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin...

Horoskopi 21 Nëntor 2020/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Java News

Dashi Mos u përqendroni tek fati dhe përpiquni të përmirësoni gjendjen tuaj aktuale. Shëndeti juaj është parësor dhe duhet të tregoni kujdes. Është koha e duhur që të kontrolloni peshën dhe të nisni ushtrimet...

Horoskopi per diten e sotme, 21 nentor 2020

para 2 jave - LajmiFundit

Dashi Duhet të shmangni stresin e udhëtimeve në distanca të gjata. Natyra gazmore e anëtarëve të familjes do të lehtësojë atmosferën në shtëpi. Ndërhyrja e një personi të tretë mund të shkaktojë komplikime...

Horoskopi 21 nëntor 2020, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Aktiv press

Dashi Mos u përqendroni tek fati dhe përpiquni të përmirësoni gjendjen tuaj aktuale. Shëndeti juaj është parësor dhe duhet të tregoni kujdes. Është koha e duhur që të kontrolloni peshën dhe të nisni ushtrimet...

Kur përtoni të ngriheni nga krevati e ndiheni të padobishëm në punë…

para 2 jave - Ekonomia Online

Pa marrë parasysh sa shumë ju pëlqen puna juaj apo sa mirë paguheni, do të ketë momente kur ajo do ju duket si angari dhe e mërzitshme, me dëshirën për të mos shkuar. Ka disa shenjat që tregojnë se ju...

Horoskopi i të shtunës/ Rrini larg situatave të pakëndshme, ja shenjat me fat

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse...

Horoskopi i të shtunës

para 2 jave - Iliria News

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse...

Parashikimi i horoskopit, 21 nëntor 2020

para 2 jave - Panorama

Dashi Mundohuni të shmangni debatet në dashuri që vështirë të zgjidhen këto ditë. Në punë, nuk doni të shkoni kundër të gjithëve, por mos u shqetësoni: shumë tensione do të zgjidhen brenda dy muajsh! Demi...

Horoskopi i të shtunës/ Rrini larg situatave të pakëndshme, ja shenjat me fat

para 2 jave - Syri

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse...

Horoskopi 21 Nëntor 2020, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Koha Jone

Dashi Mos u përqendroni tek fati dhe përpiquni të përmirësoni gjendjen tuaj aktuale. Shëndeti juaj është parësor dhe duhet të tregoni kujdes. Është koha e duhur që të kontrolloni peshën dhe të nisni ushtrimet...

Horoskopi 21 Nëntor 2020, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Standard

Dashi Mos u përqendroni tek fati dhe përpiquni të përmirësoni gjendjen tuaj aktuale. Shëndeti juaj është parësor dhe duhet të tregoni kujdes. Është koha e duhur që të kontrolloni peshën dhe të nisni ushtrimet...

para 2 jave - Ora news

Dashi Mos u përqendroni tek fati dhe përpiquni të përmirësoni gjendjen tuaj aktuale. Shëndeti juaj është parësor dhe duhet të tregoni kujdes. Është koha e duhur që të kontrolloni peshën dhe të nisni ushtrimet...

Horoskopi sot, 21 nëntor 2020

para 2 jave - Arbresh

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse...

HOROSKOPI i astrologut PAOLO FOX për ditën e shtunë, 21 nëntor 2020

para 2 jave - Bota.al

DASHI Ka një rilindje në progres, ju mund të filloni projekte të reja, të mbështeteni në një rilindje që do t’ju hapë në horizonte të reja në javët e ardhshme. Kjo gjithashtu do të ndikojë në dashurinë...

Për të pasur lidhje pa grindje eliminoni këto gjëra

para 2 jave - Revista Kosovarja

Nëse keni dëshirë që lidhja juaj të zgjasë, atëherë duhet të bëni kujdes me disa veprime, të cilat ndonjëherë bëhen edhe pa dashje. Më poshtë keni katër këshilla që duhet t’i merrni parasysh: 1.Mos u nxitoni...

FATI YT/ HOROSKOPI, 20 NËNTOR 2020

para 2 jave - Lexo

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse...

Shenja se keni nevojë për pushime

para 2 jave - Ekonomia Online

Ju ka rrëmbyer puna? Nuk keni bërë pushim? Ja disa shenja që e tregojnë këtë: Po filloni të dukeni si fotoja juaj e pasaportës Keni probleme pagjumësie Po mungoni në shumë darka familjare, apo dalje me...

Horoskopi ditor, 21 nëntor 2020

para 2 jave - Gazeta Metro

Dashi Ka shumë situata që ju marrin kohë dhe vëmendje. Mos e harxhoni kohën duke u marrë me gjëra të parëndësishme. Përqendrohuni dhe pastaj do të gjeni burimin e një energjie të lirë shpirtërore. Nëse...

Horoskopi për nesër, e shtunë 21 nëntor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë 21 nëntor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi për nesër, e Shtunë 21 Nëntor 2020

para 2 jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Mundohuni të shmangni debatet në dashuri që vështirë të...

Horoskopi i fundjavës/ Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë sipas Paolo Fox

para 2 jave - Lexo

Dashi. Sot mund të jetë një ditë reflektimi dhe pauze , por përgjithësisht shumë e rëndësishme. Do të jeni akoma gati për një ribotim të madh . Me projekte të reja mund të shkojmë larg. Demi. Fundjava...

Çfarë kanë parashikuar yjet në vikend për secilën shenjë sipas Paolo Fox

para 2 jave - Revista Kosovarja

Dashi. Sot mund të jetë një ditë reflektimi dhe pauze , por përgjithësisht shumë e rëndësishme. Do të jeni akoma gati për një ribotim të madh . Me projekte të reja mund të shkojmë larg. Demi. Fundjava...

Horoskopi 20 Nëntor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 20 Nëntor 2020 Dashi- Shumë njerëz që keni pranë do të kërkojnë të kenë vëmendjen dhe kohën tuaj sot. Disa vërtetë mund të kenë nevojë për ndihmë, ndërsa të tjerë kanë axhendën e tyre personale....

Horoskopi, e premte 20 nëntor 2020

para 2 jave - Iliria News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 nëntor 2020

para 2 jave - Koha Jone

Dashi Do të jetë një ditë e dobishme për të lindurit e kësaj shenje. Nëse nuk jeni ndjerë mirë gjatë kësaj periudhe, ka gjasa që sot të ndiheni më të lehtësuar. Jepuni përparësi nevojave të familjes. Demi...

HOROSKOPI/ Dita e sotme do jetë plot shanse për peshqit, mjafton të kapni të duhurin

para 2 jave - Albeu

Dashi Eshtë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë nga gjërat që nuk japin ndonjë rezultat për ju. Ambicia juaj sot do të njohë një rritje për shkak se është Hëna që ju stimulon. Demi Probleme...

Si do i kalojnë festat e fundvitit shenjat e horoskopit

para 2 jave - Lexo

Shenjë për shenjë, Horoskopi zbulon se si i jetojnë Krishtlindjet 12 shenjat e zodiakut. Gjithashtu duhet të themi që yjet janë një nga simbolet e shumta të kësaj dite! Dashi Për shkak të tranzitit të...

“Keqkuptime në dashuri” – Horoskopi i ditës

para 2 jave - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e premte 20 nëntor 2020 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 nëntor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Do të jetë një ditë e dobishme për të lindurit e kësaj shenje. Nëse nuk jeni ndjerë mirë gjatë kësaj periudhe, ka gjasa që sot të ndiheni më të lehtësuar. Jepuni përparësi nevojave të familjes. Do të jeni...

Probleme në fushën profesionale dhe lajme të këqija, çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 20.11.2020 nga Enida Vërça Dashi Eshtë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë nga gjërat që nuk japin ndonjë rezultat për ju. Ambicia juaj sot do të njohë një rritje për shkak...

Ja si do i kalojnë festat e fundvitit shenjat e horoskopit

para 2 jave - Lexo

Shenjë për shenjë, Horoskopi zbulon se si i jetojnë Krishtlindjet 12 shenjat e zodiakut. Gjithashtu duhet të themi që yjet janë një nga simbolet e shumta të kësaj dite! Dashi Për shkak të tranzitit të...

Horoskopi për ditën e premte, 20 nëntor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Eshtë ditë perfekte për ju. Mund të impresiononi personat që ju rrethojnë me botën tuaj shpirtërore apo mënyrën se si kuptoni situatat. Do të jeni në gjendje të tregoni zgjidhje të reja për disa...

Kështu do i kalojnë festat e fundvitit shenjat e horoskopit

para 2 jave - Lexo

Shenjë për shenjë, Horoskopi zbulon se si i jetojnë Krishtlindjet 12 shenjat e zodiakut. Gjithashtu duhet të themi që yjet janë një nga simbolet e shumta të kësaj dite! Dashi Për shkak të tranzitit të...

Horoskopi 20 nëntor, sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

para 2 jave - ABC News

Dashi Eshtë më mirë të tregoheni pragmatistë e të mos shihni shumë nga gjërat që nuk japin ndonjë rezultat për ju. Ambicia juaj sot do të njohë një rritje për shkak se është Hëna që ju stimulon. Demi Probleme...

Këto janë shenjat me fat për sot

para 2 jave - Lexo

Dashi Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt në dashuri. Nesër mund t’i bësh të qarta disa gjëra. Në punë, përpiquni të planifikoni gjithçka. Nëse keni çështje burokratike ose ligjore...

Shenjat me fat për sot

para 2 jave - Lexo

Dashi Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt në dashuri. Nesër mund t’i bësh të qarta disa gjëra. Në punë, përpiquni të planifikoni gjithçka. Nëse keni çështje burokratike ose ligjore...

Horoskopi ditor, parashikimi i yjeve

para 2 jave - Arbresh

Dashi Eshtë ditë perfekte për ju. Mund të impresiononi personat që ju rrethojnë me botën tuaj shpirtërore apo mënyrën se si kuptoni situatat. Do të jeni në gjendje të tregoni zgjidhje të reja për disa...

Horoskopi 20 nëntor, sfida të reja për këto shenja

para 2 jave - LajmiFundit

Probleme të mëdha dhe të vogla në fushën e aktivitetit tuaj profesional sot do t’ju tensionojnë disi, por për fatin tuaj të mirë është Afërdita që jua bën mjaft intersant sektorin e dashurisë. Binjakët...

Horoskopi ditor, e premte 20 nëntor 2020

para 2 jave - Periskopi

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt...

Horoskopi sot

para 2 jave - PortaliOnline

Dashi Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt në dashuri. Nesër mund t’i bësh të qarta disa gjëra. Në punë, përpiquni të planifikoni gjithçka. Nëse keni çështje burokratike ose ligjore...

Horoskopi i të premtes/ Ditë perfekte, shenjat që do kenë shanse të mira

para 2 jave - Kosova info

Dashi E nesërmja është ditë perfekte për ju. Mund të impresiononi personat që ju rrethojnë me botën tuaj shpirtërore apo mënyrën se si kuptoni situatat. Do të jeni në gjendje të tregoni zgjidhje të reja...

Si do të jetë kjo fundjavë? Horoskopi për ty…

para 2 jave - Mekulli press

Dashi Për momentin gjithçka hesht në frontin e zemrës. Nëse qëndrimi larg nga nga problemet sentimentale është një zgjedhje e vullnetshme, rishikojeni atë. Java që vjen do të jetë më pak stresuese se ajo...

Horoskopi i të premtes/ Ditë perfekte, shenjat që do kenë shanse të mira

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dashi E nesërmja është ditë perfekte për ju. Mund të impresiononi personat që ju rrethojnë me botën tuaj shpirtërore apo mënyrën se si kuptoni situatat. Do të jeni në gjendje të tregoni zgjidhje të reja...

Parashikimi i horoskopit, 20 nëntor 2020

para 2 jave - Panorama

Dashi Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt në dashuri. Nesër mund t’i bësh të qarta disa gjëra. Në punë, përpiquni të planifikoni gjithçka. Nëse keni çështje burokratike ose ligjore...

Horoskopi i të premtes/ Ditë perfekte, shenjat që do kenë shanse të mira

para 2 jave - Syri

Dashi E nesërmja është ditë perfekte për ju. Mund të impresiononi personat që ju rrethojnë me botën tuaj shpirtërore apo mënyrën se si kuptoni situatat. Do të jeni në gjendje të tregoni zgjidhje të reja...

Mos e lini punën, pa gjetur një të re

para 2 jave - RTK

Ndonjëherë ju ndodh që puna të ju duket shumë e lodhshme, nuk fitoni para mjaftueshëm apo dëshironi të largoheni realisht nga ajo punë pasi nuk ndiheni të motivuar. Ndoshta kjo është pikërisht koha kur...

Horoskopi sot, 20 nëntor 2020

para 2 jave - Arbresh

Dashi E sotma është ditë perfekte për ju. Mund të impresiononi personat që ju rrethojnë me botën tuaj shpirtërore apo mënyrën se si kuptoni situatat. Do të jeni në gjendje të tregoni zgjidhje të reja për...

Horoskopi ditor, e premte 20 nëntor 2020

para 2 jave - Revista Kosovarja

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt...

Tre shenja që e keni lënë veten pas dore

para 2 jave - Albeu

Të gjithë e dimë që mund të kujdesemi më mirë për të tjerët nëse kujdesemi më parë për veten. Ne duhet të jemi të mirë për t’u dhënë kujdes dhe dashuri sa më të mirë njerëzve që duam. Sidoqoftë, nënat...

Horoskopi ditor, 20 nëntor 2020

para 2 jave - Gazeta Metro

Dashi E nesërmja është ditë perfekte për ju. Mund të impresiononi personat që ju rrethojnë me botën tuaj shpirtërore apo mënyrën se si kuptoni situatat. Do të jeni në gjendje të tregoni zgjidhje të reja...

Horoskopi për nesër, e premte 20 nëntor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte 20 nëntor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Mësim online? Si ta shfrytëzoni sa më mirë

para 2 jave - Albeu

1. Trajtjen lëndën si një “kurs i vërtetë” I keni parasysh kurset private, ku zakonisht ju regjistronin prindërit? Mendojeni dhe këtë si një kurs më vete, për të cilin po paguani dhe shfrytëzojeni në maksimum....

Horoskopi për nesër, e Premte 20 Nëntor 2020

para 2 jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Padyshim ditë më e mirë se dy të fundit që ishin me konflikt...

Tre shenja që e keni lënë veten pas dore

para 2 jave - RTK

Të gjithë e dimë që mund të kujdesemi më mirë për të tjerët nëse kujdesemi më parë për veten. Ne duhet të jemi të mirë për t’u dhënë kujdes dhe dashuri sa më të mirë njerëzve që duam. Sidoqoftë, nënat...

Horoskopi 19 Nëntor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 19 Nëntor 2020 Dashi- Ka ardhur momenti që të uleni sëbashku me partnerin dhe të punoni mbi një plan sa u përket arritjeve të njëri-tjetrit. Nëse lidhet me blerjen e një prone ose rimodelimin...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 nëntor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Do të ndiheni të mbushur plot energji. Mungesa e komunikimit me dikë që ju intereson mund t’ju shqetësojë. Ka mundësi të nisni një lidhje të re dashurie, por mos jepni shumë informacion personal,...

Horoskopi për ditën e enjte, 19 nëntor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Do të jeni në gjendje të mirë shpirtërore dhe plot inspirim. Mendja ju punon në mënyrë aktive dhe do të vini me ide dhe strategji të reja. Kjo ditë mund të jetë shumë produktive për ju. Sidoqoftë,...

Horoskopi 19 Nëntor 2020/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 2 jave - Java News

Dashi Jeta juaj në çift do jetë shumë e qetë gjatë kësaj dite. Do rivendosni bashkëpunimin dhe gëzimi do iu pushtojë. Do jetë një nga ditët që keni ëndërruar. Për beqarët do favorizohen dashuritë platonike,...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 nëntor 2020

para 2 jave - LajmiFundit

Dashi Jeni të mbushur plot energji. Mungesa e komunikimit me dikë që ju intereson mund t’ju shqetësojë. Ka mundësi të nisni një lidhje të re dashurie, por mos jepni shumë informacion personal, shumë shpejt....

Horoskopi i të enjtes/ Ditë e favorshme për familjen, shenjat pozitive

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dashi Do të jeni në gjendje të mirë shpirtërore dhe plot inspirim. Mendja ju punon në mënyrë aktive dhe do të vini me ide dhe strategji të reja. Kjo ditë mund të jetë shumë produktive për ju. Sidoqoftë,...

Horoskopi i të enjtes/ Ditë e favorshme për familjen, shenjat pozitive

para 2 jave - Syri

Dashi Do të jeni në gjendje të mirë shpirtërore dhe plot inspirim. Mendja ju punon në mënyrë aktive dhe do të vini me ide dhe strategji të reja. Kjo ditë mund të jetë shumë produktive për ju. Sidoqoftë,...

Horoskopi ditor, e enjte 19 nëntor 2020

para 2 jave - Revista Kosovarja

Dashi Duhet t’iu kushtoni dy herë më shumë vëmendje detajeve. Trajnoni aftësitë tuaja për të vëzhguar dhe përpiquni të zbuloni anët e fshehta të ngjarjeve. Nëse injoroni detajet e rëndësishme, do të humbni...

Horoskopi ditor, 19 nëntor 2020

para 2 jave - Gazeta Metro

Dashi Kjo nuk është dita e duhur për t’u grindur dhe ngritur probleme në dashuri. Në punë, një periudhë e përgjithshme pozitive: do të jetë e mundur të arrini një qëllim të vogël personal! Demi Nga 21...

Horoskopi për nesër, e enjte 19 nëntor 2020

para 2 jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte 19 nëntor 2020 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi për nesër, e Enjte 19 Nëntor 2020

para 2 jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo nuk është dita e duhur për t’u grindur dhe ngritur probleme...

Horoskopi 18 Nëntor 2020

para 2 jave - Klan

Horoskopi 18 Nëntor 2020 Dashi- Mos kërkoni perfeksionin. Nëse e vini veten përballë sfidave të pamundura, e vetmja gjë që do të arrini është që do të ndiheni keq kur të dështoni. Padyshim që duhet të...

HOROSKOPI/ Kjo është koha e duhur për të pajtuar miqësitë që janë ndërprerë për arsye të kota

para 2 jave - Albeu

Dashi Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni të zgjidhni problemet tuaja deri më 26 nëntor. Mundohuni të flisni për të zgjidhur situatat....

Horoskopi për ditën e sotme, 18 nëntor 2020

para 2 jave - BalkanWeb

Dashi Ju jeni jashtëzakonisht i mirë në kujdesin për veten, por kohët e fundit mund ta keni tepruar pak. Duhet të parandaloni nxitjet tuaja egoiste dhe të mendoni për njerëzit e tjerë së pari për pak kohë....

Horoskopi për ditën e mërkurë, 18 nëntor 2020

para 2 jave - Vizion Plus

Dashi Dita mund të jetë konfuze me gjithë opinionet dhe mundësitë e ndryshme nga të gjitha anët. Ndërkohë që një numër forcash ju tërheqin në drejtime të ndryshme mundohuni të mos analizoni më shumë seç...

Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju/ Horoskopi për sot 18 Nëntor 2020

para 2 jave - Java News

Dashi Jeta në çift do jetë shume e qetë. Mos harroni që ndonjëherë edhe qetësia e madhe dhe pasiviteti e prishin lidhjen. Mundohuni të rindizni pasionin dhe të silleni me partnerin në të njëjtën mënyrë...

Horoskopi per diten e sotme, 18 nentor 2020

para 2 jave - LajmiFundit

Dashi Jeni jashtëzakonisht i mirë në kujdesin për veten, por kohët e fundit mund ta keni tepruar pak. Duhet të parandaloni nxitjet tuaja egoiste dhe të mendoni për njerëzit e tjerë së pari për pak kohë....

Horoskopi i të mërkurës/ Mundësi ideale për t’u rikthyer, shenjat do të ndriçohen

para 2 jave - Syri.net Kosova

Dashi Dita mund të jetë konfuze me gjithë opinionet dhe mundësitë e ndryshme nga të gjitha anët. Ndërkohë që një numër forcash ju tërheqin në drejtime të ndryshme mundohuni të mos analizoni më shumë seç...

Horoskopi ditor, e mërkurë 18 nëntor 2020

para 2 jave - Revista Kosovarja

Dashi E ardhmja e marrëdhënieve tuaja nuk është e qartë deri sa të qartësohet e kaluara. Nëse doni dhe ju duan, vështirësitë e ditës do të zgjidhen lehtësisht dhe nuk do të ndikojnë në planet tuaja. Në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK