“Nuk përmbahej në shtrat”, ylli i Manchester City thyen karantinën me modelen

para 4 dite - Panorama

Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi, njihet për jetën e shfrenuar jashtë, teksa shpeshherë ka përfunduar në qendër të kritikave për sjelljet e tij jashtë fushe. Pasi kishte thyer masat anti-COVID...

Nuk përmbahej në shtrat, futbollisti thyen karantinën me modelen

para 4 dite - Bota Sot

Nuk përmbahej në shtrat, thyen karantinën me modelen! Futbollisti i Manchester Cityt, Benjamin Mendy, njihet për jetën e shfrenuar jashtë, teksa shpeshherë ka përfunduar në qendër të kritikave për sjelljet...

“Nuk përmbahej në shtrat”, ylli i Mançester Sitit thyen karantinën me modelen

para 4 dite - Panorama

Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi , njihet për jetën e shfrenuar jashtë, teksa shpeshherë ka përfunduar në qendër të kritikave për sjelljet e tij jashtë fushe. Pasi kishte thyer masat anti-COVID...

"Ai ishte i papërmbajtshëm në shtrat", supermodelja tregon eksperiencën me Mendy (FOTO LAJM)

para 4 dite - Albeu

Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi , njihet pr jetën e shfrenuar jashtë, teksa shpeshherë ka përfunduar në qendër të kritikave për sjelljet e tij jashtë fushe. Pasi kishte thyer masat anti-COVID...

“Nuk përmbahej në shtrat”, ylli i Manchester City thyen karantinën me modelen

para 4 dite - Bota Sot

Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi, njihet për jetën e shfrenuar jashtë, teksa shpeshherë ka përfunduar në qendër të kritikave për sjelljet e tij jashtë fushe. Pasi kishte thyer masat anti-COVID...

'Ai ishte i papërmbajtshëm në shtrat'/ Modelja thyen karantinën, udhëton për tek futbollisti

para 4 dite - Syri.net Kosova

Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi, pasi ka thyer masat anti-COVID gjatë festës së ndërrimit të viteve, është futur sërish në telashe. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në qershorin e kaluar,...

'Ai ishte i papërmbajtshëm në shtrat'/ Modelja thyen karantinën, udhëton për tek futbollisti

para 4 dite - Syri

Futbollisti i Mançester Sitit, Benjamin Mendi, pasi ka thyer masat anti-COVID gjatë festës së ndërrimit të viteve, është futur sërish në telashe. Bëhet fjalë për një ngjarje të ndodhur në qershorin e kaluar,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK