Ndarja nga Kanye nuk po ia lë shenjë, Kim shfaqet më e bukur së kurrë

para një jave - Koha.mk

Kim Kardashian sapo ka publikuar imazhe të reja. E veshur me veshje lëkure bukuroshja ka marrë poza joshëse, shkruan lajmi.net. Me këtë veshje, Kim kishte dal në publik pas lajmeve për ndarje nga reperi...

Si do të ndahet pasuria mes Kim Kardashian dhe Kanye West

para një jave - Vizion Plus

Kohët e fundit, Kim Kardashian dhe Kanye West kanë qenë në qendër të mediave, pasi u raportua se i kanë dhënë fund raprtit të tyre. Ndërkohë, tashmë ata pritet të divorcohen. Sipas “Mirror”, reperi do...

Pas përfundimit të “KUWTK”, familja Kardashian i bën stafit dhuratën e çmendur

para një jave - ABC News

Familja Kardashian shpenzoi një shumë të konsiderueshme parash për të falenderuar ekipin e “Keeping Up With The Kardashians” për punën e tyre të vështirë pas 15 vitesh në ekran. Kourtney, Kim, Khloe dhe...

Kim Kardashian e demonstron: Jam single

para një jave - Mapo

Kim Kardashian, një prej emrave më të ndjekur të show-bizit ka treguar vetë sot në një mënyrë origjinale, se tashmë është single. Në një postim në Instagram, ajo ka nxjerrë në pahë në mënyrë të qëllimtë...

Ndarja nga Kanye nuk po ia lë shenjë, Kim shfaqet më e bukur së kurrë

para një jave - Lajmi.net

E veshur me veshje lëkure bukuroshja ka marrë poza joshëse, shkruan lajmi.net. Me këtë veshje, Kim kishte dal në publik pas lajmeve për ndarje nga reperi Kanye West. Në njërën nga fotot që ka zgjedhur...

Gati të shpërthejnë skandalet: Kanye ka gati albumin, flet për divorcin

para një jave - Gazeta Metro

Reperi Kanye West dhe ylli Kim Kardashian tronditën botën disa muaj më parë kur filluan të përhapeshin thashethemet se ata ishin duke u divorcuar, transmeton Gazeta Metro. Tani, vendimi përfundimtar duket...

Familja Kardashian nuk kursehet për stafin/ Iu bëjnë dhurata me shifra marramendëse

para një jave - Bota Sot

Familja Kardashian ka përfunduar xhirimet për sezonin e fundit të serialit “Keeping Up With The Kardashian.” Në shenjë falenderimi për impenjimin dhe punën e madhe që fshihet pas këtij seriali që ka gozhudar...

Kimi merr poza joshëse pas ndarjes nga Kanye

para një jave - Revista Kosovarja

Kim Kardashian sapo ka publikuar imazhe të reja. E veshur me veshje lëkure bukuroshja ka marrë poza joshëse. Me këtë veshje, Kim kishte dal në publik pas lajmeve për ndarje nga reperi Kanye West. Në njërën...

Kim Kardashian iu dhuron 30 orë ‘Rolex’ në vlerë 300 mijë dollarë stafit të saj pas përfundimit të xhirimeve të serialit

para një jave - Telegrafi

Familja Kardashian shpërndau 30 orë dore të markës ‘Rolex’ në vlerë 300,000 mijë dollarë për ekipin e saj të realizimit të serialit “Keeping Up With The Kardashians” për punën e tyre të vështirë për 15...

Kim Kardashian iu dhuron 30 orë ‘Rolex’ në vlerë 300 mijë dollarë stafit të saj pas përfundimit të xhirimeve të serialit

para një jave - Zhurnal

Zhurnal Ads Familja Kardashian shpërndau 30 orë dore të markës ‘Rolex’ në vlerë 300,000 mijë dollarë për ekipin e saj të realizimit të serialit “Keeping Up With The Kardashians” për punën e tyre të vështirë...

Kontrata e divorcit është thuajse gati, si do të ndahet pasuria mes Kim dhe Kanye

para një jave - Indeks online

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë qenë kryefjala e mediave rozë gjatë gjithë kësaj kohe. Është raportuar se ata të dy i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe se tashmë presin që të shkojnë zyrtarisht...

Kontrata e divorcit është thuajse gati, si do të ndahet pasuria mes Kim dhe Kanye (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë qenë kryefjala e mediave rozë gjatë gjithë kësaj kohe. Është raportuar se ata të dy i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe se tashmë presin që të shkojnë zyrtarisht...

300 mijë dollarë dhuratë stafit, familja Kardashian- Jenner befason bashkëpuntorët

para një jave - Gazeta Metro

Familja Kardashian ka përfunduar xhirimet për sezonin e fundit të serialit “Keeping Up With The Kardashian.” Në shenjë falenderimi për impenjimin dhe punën e madhe që fshihet pas këtij seriali që ka gozhudar...

Familja Kardashian shpërblen stafin me 30 orë ‘Rolex’ pas përfundimit të reality-shout

para një jave - Lajmi.net

Familja Kardashian shpërndau 30 orë Rolex në vlerë 300,000 dollarë për të falënderuar ekipin e Keeping Up With The Kardashians për punën e tyre të vështirë pas 15 vitesh në ekran, shkruan Daily Mail, transmeton...

Ndarja nga burri e ka zbukuruar edhe më shumë Kim Kardashian

para një jave - Arbresh

Kim Kardashian ende vazhdon të jetë ndër personazhet më me stil. Ajo në në paraqitje në rrjetin social Instagram ka mahnitur me pozat, të cilat morën vëmendje të madhe, shkruan portali arbresh.info 40-vjeçarja...

Cilat janë planet e Kim Kardashian pas divorcit me Kanye West?

para një jave - Bota Sot

Kim Kardashian duket se po i pret me padurim aktivitetet e saj gjatë këtij viti. Kohët e fundit është diksutuar gjerësisht në mediat rozë, për spekulimet rreth divorcit sa me Kanye West. Burime të afërta...

Çfarë planesh ka Kim Kardashian pas ndarjes nga Kanye West

para një jave - Gazeta Metro

Kim Kardashian duket se po i pret me padurim aktivitetet e saj gjatë këtij viti. Kohët e fundit është diksutuar gjerësisht në mediat rozë, për spekulimet rreth divorcit sa me Kanye West. Burime të afërta...

Princi Mohammed i dhuron miliona dollarë Kanye për një natë me Kim Kardashian

para një jave - Zhurnal

Shfaqja publike e vështirësive financiare të reperit amerikan Kanye West i solli atij një ofertë të papritur nga trashëgimtari i mbretit Saudit, Princi Mohammed. Oferta është: 10 milion dollarë për një...

Kim Kardashian rikthehet në Instagram – një detaj dëshmon se martesa e saj ka përfunduar

para një jave - Insajderi

Së fundmi, Kim Kardashian fshiu një foto të sajën nga llogaria në Instagram, ku u pa pa unazën e martesës. Sipas Cosmopolitan, fotografia ishte shkrepur para se të bëhej publik lajmi se ajo dhe bashkëshorti...

Kanye West do ja dedikoj albumin e ri ndarjes nga Kim Kardashian

para një jave - Lajmi.net

Kanye dhe Kim, së fundi kanë pushtuar mediat rozë pas informatave se çifti do të ndahen, transmeton lajmi.net. Ndarja e tyre vije pas gjashtë vitesh dhe arsyeja është Kanye. Kim Kardashian ka treguar se...

Kanye West do ja dedikoj gjithë albumin e fundit ndarjes nga Kim Kardashian

para një jave - Flaka

Kanye West dhe Kim Kardashian kanë pushtuar mediat rozë prej disa javësh tashmë. Dyshja e njohur janë përfolur shumë gjatë për ndarjen e tyre dhe divorc8in që thuhet se do të vijë shumë shpejt. Gjithë...

Princi Mohammed i dhuron miliona dollarë Kanye për një natë me Kim Kardashian

para një jave - Tetova Sot

Shfaqja publike e vështirësive financiare të reperit amerikan Kanye West i solli atij një ofertë të papritur nga trashëgimtari i mbretit Saudit, Princi Mohammed. Oferta është: 10 milion dollarë për një...

Divorci i Kim Kardashian dhe Kanye West mund të kushtojë 2.1 mld dollarë, 5 gjëra që duhet të dini

para një jave - Koha.mk

Dyshja shumë e njohur e shoëbiz-it, Kim Kardashian dhe reperi Kanye West kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Të martuar që prej vitit 2014, lidhja e tyre ka pasur herë pas herë ulje-ngritje, madje...

FOTOT/ 2.1 mld dollarë në lojë: 5 gjëra që duhet të dini për divorcin më të famshëm në botë

para një jave - Gazeta Tema

Me sa duket gjithçka ka përfunduar mes  Kim Kardashian dhe Kanye West, pasi Kim do të ishte e gatshme të linte pas një 2020 të trazuar edhe për shkak të situatës së saj sentimentale. E martuar me Kanye...

Princi Mohammed i dhuron 10 milion dollarë Kanye për një natë me Kim Kardashian

para një jave - Gazeta Metro

Shfaqja publike e vështirësive financiare të reperit amerikan Kanye West i solli atij një ofertë të papritur nga trashëgimtari i mbretit Saudit, Princi Mohammed, transmeton Gazeta Metro. Oferta është:...

Pa unazë në gisht- Kim Kardashian rikthehet në rrjete sociale

para një jave - GazetaBlic

Kohën e fundit, në rrjetet sociale ka qarkullon lajmi se Kim dhe Kanye nuk janë më duke treguar disa fakte që e vërtetojnë. Në fakt, në fotot e fundit të yllit të “Keeping Up with The Kardashans” shfaqet...

Ndarja e çiftit hollivudian në një album, Kanye West po shkruan këngë për Kim Kardashian

para një jave - ABC News

Lajmi se martesa e Kim Kardashian dhe Kanye West ka përfunduar pas 6 vitesh ka pushtuar mediat botërore. Çifti i famshëm hollivudian ende nuk e ka konfirmuar ndarjen, por burime të afërta janë shprehur...

Kaq mund të kushtojë divorci i Kim Kardashian dhe Kanye West

para një jave - Gazeta Metro

Dyshja shumë e njohur e showbiz-it, Kim Kardashian dhe reperi Kanye West kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Të martuar që prej vitit 2014, lidhja e tyre ka pasur herë pas herë ulje-ngritje, madje...

Pas ndarjes, Kanye West me album dedikuar Kim Kardashian-it

para një jave - Klan Kosova

Kanë disa muaj që përflitet për një ndarje të Kim Kardashian me Kanye West. Së fundmi, u zbulua se martesa e tyre ka marrë fund por ende nuk janë divorcuar zyrtarisht, transmeton Klan Kosova. Pas ndarjes,...

Me veprimin e fundit, Kim forcon akoma më shumë spekulimet rreth divorcit

para një jave - Lajmi.net

Ndërsa spekulimet për divorc vazhdojnë, Kim Kardashian West u kthye në Instagram të hënën dhe vendosi të mos vendoste asnjë lloj unaze në gishtin e martesës, shkruan Entertainment Tonight, transmeton lajmi.net....

Divorci i Kim Kardashian dhe Kanye West mund të kushtojë 2.1 mld dollarë, 5 gjëra që duhet të dini

para një jave - Dosja.al

Kim Kardashian dhe Kanye West 12 Janar, 2021 19:19 SHBA – Dyshja shumë e njohur e shoëbiz-it, Kim Kardashian dhe reperi Kanye West kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Të martuar që prej vitit 2014,...

Kim Kardashian rikthehet në Instagram me veshje të reja të linjës SKIMS, mungon unaza e martesës (Fotot)

para një jave - Top Channel

Kohën e fundit, në rrjetet sociale ka qarkullon lajmi se Kim dhe Kanye nuk janë më duke treguar disa fakte që e vërtetojnë. Në fakt, në fotot e fundit të yllit të “Keeping Up With The Kardashans” shfaqet...

Kim Kardashian dhe Kanye West gati për të ‘ndarë’ fëmijët dhe pasurinë, ja çfarë ndodh me divorcin

para një jave - BalkanWeb

Kriza mes Kim Karadashian dhe Kaney West duket se po thellohet dhe divorci mes tyre duket tashmë i pashmangshëm. Mbetet vetëm të mësohet se si do të ndahet pasuria e tyre. Sipas disa vlerësimeve të bëhet...

Kanye West po rishkruan albumin e fundit duke ia dedikuar divorcit

para një jave - RTK

Kanye West është duke rishkruar albumin e fundit. Javën e kaluar lajmet se Kanye West dhe Kim Kardashian po ndahen pushtuan rrjetin, shkruan Mirror. Ndonëse çifti nuk ka konfirmuar ende ndarjen, aludimet...

Kjo është e vërteta rreth ndarjes së Kimit dhe Kanye

para një jave - Revista Kosovarja

Me sa duket gjithçka ka përfunduar mes Kim Kardashian dhe Kanye West, pasi Kim do të ishte e gatshme të linte pas një 2020 të trazuar edhe për shkak të situatës së saj sentimentale. E martuar me Kanye...

Kanye West po rishkruan albumin e fundit duke ia dedikuar divorcit nga Kim Kardashian

para një jave - Bota Sot

Kanye West është duke rishkruar albumin e fundit. Javën e kaluar lajmet se Kanye West dhe Kim Kardashian po ndahen pushtuan rrjetin, shkruan Mirror. Ndonëse çifti nuk ka konfirmuar ende ndarjen, aludimet...

Gati të ndajnë fëmijët dhe pasurinë/ Çfarë ndodh me divorcin mes Kanye West e Kim Kardashian

para një jave - Epoka e Re

Kriza mes Kim Karadashian dhe Kaney West duket se po thellohet dhe divorci mes tyre duket tashmë i pashmangshëm. Mbetet vetëm të mësohet se si do të ndahet pasuria e tyre. Sipas disa vlerësimeve të bëhet...

Pas divorcit, Kanye West do të vijë me një album dedikuar Kim Kardashian

para një jave - Mapo

Kanye West dhe Kim Kardashian janë përfolur shumë gjatë për ndarjen e tyre dhe divorcin që thuhet se do të vijë shumë shpejt. Gjithë këtë periudhë dhe gjithë thashethemet që janë përhapur për ta, Kanye...

Pasuria dhe fëmijët, ja kontrata e divorcit së Kim Kardashian dhe Kanye West

para një jave - Almakos

Kriza mes Kim Karadashian dhe Kaney West duket se po thellohet dhe divorci mes tyre duket tashmë i pashmangshëm. Mbetet vetëm të mësohet se si do të ndahet pasuria e tyre. Sipas disa vlerësimeve të bëhet...

Kim Kardashian rikthehet në Instagram me veshje të reja të linjës SKIMS, mungon unaza e martesës (Fotot)

para një jave - Infokusi

Kohën e fundit, në rrjetet sociale ka qarkullon lajmi se Kim dhe Kanye nuk janë më duke treguar disa fakte që e vërtetojnë. Në fakt, në fotot e fundit të yllit të “Keeping Up With The Kardashans” shfaqet...

Kanye West po rishkruan albumin e fundit duke ia dedikuar divorcit nga Kim Kardashian

para një jave - Lajmi.net

Javën e kaluar lajmet se Kanye West dhe Kim Kardashian po ndahen pushtuan rrjetin, shkruan Mirror. Ndonëse çifti nuk ka konfirmuar ende ndarjen, aludimet për këtë tashmë kanë pushtuar rrjetin, transmeton...

Kim Kardashian është gati për një fillim të ri mes divorcit me Kanye West

para një jave - Zhurnal

Kim Kardashian West duket se është gati për një fillim të ri në 2021. 40 vjeçarja, nëna e katër fëmijëve ka qenë kohët e fundit duke u marrë me disa spekulime, për një divorc me Kanye West. “Kim është...

Kim Kardashian është gati për një fillim të ri mes divorcit me Kanye West

para një jave - Telegrafi

Kim Kardashian West duket se është gati për një fillim të ri në 2021. 40 vjeçarja, nëna e katër fëmijëve ka qenë kohët e fundit duke u marrë me disa spekulime, për një divorc me Kanye West. “Kim është...

Kim reklamon linjën e re të të brendshmeve

para një jave - Indeks online

Problemet në martesë Kim i lë anash kur është në pyetje profesioni i saj. Kim ka lansuar fotot e reja nga promovimi i linjës të të brendshmeve “Solutionëear SKIMS”. Si zakonisht shpërthyese e joshëse,...

Kim i tregon linjat perfekt në të brendshme

para një jave - Infokusi

Edhe pse është rrugës për tu ndarë nga bashkëshorti, Kim po vazhdon të punoj. 40 vjeçarja ka realizuar një fotosesion provokativ për të promovuar linjën e saj të re të të brendshmeve. Ylli i “KUWTK” po...

Kim i tregon linjat perfekt në të brendshme

para një jave - Revista Kosovarja

Edhe pse është rrugës për tu ndarë nga bashkëshorti, Kim po vazhdon të punoj. 40 vjeçarja ka realizuar një fotosesion provokativ për të promovuar linjën e saj të re të të brendshmeve. Ylli i “KUWTK” po...

Kim Kardashian tregon figurën e saj të përsosur në promovimin e linjës së re të të brendshmeve

para një jave - Lajmi.net

40 vjeçarja ka realizuar një fotosesion provokativ për të promovuar linjën e saj të re të të brendshmeve, transmeton lajmi.net. Ylli i “KUWTK” po kalon një kohë të vështirë pas ndarjes së nga burri i saj...

Asnjë fjalë rreth divorcit: Kim Kardashian provon linjën e re të Skims

para një jave - Gazeta Metro

Problemet në martesë Kim i lë anash kur është në pyetje profesioni i saj. Kim ka lansuar fotot e reja nga promovimi i linjës të të brendshmeve “Solutionëear SKIMS”. Si zakonisht shpërthyese e joshëse,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK