Robert Berisha: Vdekja mendon se mund të të largojë nga unë, por ti gjithnjë do të jetosh në kujtesën time

para një jave - Telegrafi

Kanë kaluar vetëm katër ditë që nga vdekja e nënës së këngëtarit të njohur, Robert Berisha. Lajmin e kishte ndarë me ndjekësit vet muzikanti, kurse në postim shkruante, “Për ty me shkrua kam shumë, por...

Dedikimet pikëlluese të Robert Berishës për nënën e tij të ndjerë

para një jave - Insajderi

Katër ditë më parë, me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Robert Berisha dha lajmin se nëna e tij Teuta, kishte ndërruar jetë, njofton Insajderi. View this post on Instagram A post shared by Robert Berisha...

“Vdekja mendon se të mori prej meje, por…”- Robert Berisha publikon foton me nënën dhe prek me fjalët dedikuar asaj: Më mungon

para një jave - Panorama

Pak ditë më parë u nda nga jeta nëna e këngëtarit të njohur Robert Berishës. Këngëtari ndau lajmin e dhimbshëm me ndjekësit në Instagram, por nuk zbuloi arsyen e vdekjes së saj. Dhe sot ai e ka kujtuar...

"Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë", Roberti rëqeth me dedikimin për nënën (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Robert dhe Patris Berisha humbën pak ditë më parë, njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dhanë vetë ata përmes disa postimeve në rrjete sociale . “Pusho e qetë mami jem per...

“Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë, por…”, Robert Berisha prek me fjalët për të ëmën e ndjerë

para një jave - ABC News

Pak ditë më parë, Robert dhe Patris Berisha humbën njeriun më të shtrenjtë, mamanë e tyre Teutën. Lajmin e trishtë e bëri me dije vetë Roberti përmes një postimi në rrjete sociale, ku shkruante: “Pusho...

Robert Berisha publikon foton e së ëmës nga spitali me Renee dhe prek zemrat e të gjithëve

para një jave - Klan

Robert Berisha publikon foton e së ëmës nga spitali me Renee dhe prek zemrat e të gjithëve Disa ditë më parë Robert dhe Patris Berisha ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë nënën. Ata e kanë bërë të...

Robert Berisha përlot me dedikimin për nënën e ndjerë

para një jave - Klan Kosova

Robert Berisha ka bërë një postim prekës lidhur me vdekjen e nënës së tij. Ai ndau me ndjekësit në Instagram, një fotografi pranë të ndjerës, duke shkruar: “Vdekja mendon se mund të të largojë nga unë....

Roberti prek me fjalët për nënën

para një jave - Syri.net Kosova

Këngëtari Robert Berisha nuk po pajtohet dot me vdekjën e nënës së tij. Ai në Instastory ka hedhur një fotografi, ku shihet bashkë me të ëmën, të cilës i la një shkrim emocionues, shkruan Syri Kosova....

“Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë”, Roberti përlot me fjalët për nënën

para një jave - Bota Sot

Roberti ka emocionuar me fjalët kushtuar nënës së ndjerë. Robert Berisha, para pak ditësh ka njoftuar se nëna e tij, Teuta Berisha ka ndërruar jetë. Vekja e së ëmës ka bërë që ai të ndjejë zbrazëti të...

Robert Berisha përsëri emocionon të gjithë me dedikimin e nënës

para një jave - Gazeta Metro

Robert dhe Patris Berisha humbën pak ditë më parë, njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dhanë vetë ata përmes disa postimeve në rrjete sociale. “Pusho e qetë mami jem per ty...

Robert Berisha rrëqeth me fjalët për të ëmën e ndjerë: Vdekja nuk na ndan

para një jave - Mapo

Robert dhe Patris Berisha humbën pak ditë më parë, njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dhanë vetë ata përmes disa postimeve në rrjete sociale. “Pusho e qetë mami jem per ty...

“Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë”, Robert Berisha publikon foton me të ëmën dhe prek zemrat e të gjithëve

para një jave - Dosja.al

Robert Berisha 13 Janar, 2021 15:42 KOSOVË- Robert Berisha humbi pak ditë më parë nënën e tij, Teutën. Lajmin e tristë e dha vetë Berisha, përmes postimeve në rretet sociale. Ditën e sotme, këngëtari i...

Robert Berisha publikon foton e së ëmës nga spitali me Renee, prek zemrat e të gjithëve

para një jave - FaxWeb

Disa ditë më parë Robert dhe Patris Berisha kanë humbur njeriun e tij më të shtrenjtë nënën. Ata e kanë bërë të ditur këtë lajm të trishtë përmes postimeve në rrjetet sociale. “Pusho e qetë mami jem për...

“Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë”, Roberti përlot me fjalët për nënën

para një jave - Lajm

Robert Berisha, para pak ditësh ka njoftuar se nëna e tij, Teuta Berisha ka ndërruar jetë. Vekja e së ëmës ka bërë që ai të ndjejë zbrazëti të madhe, ndërsa me pikëllim shkruan fjalë prekëse për të. Këngëtari...

“Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë”, Roberti përlot me fjalët për nënën

para një jave - Lajmi.net

Robert Berisha, para pak ditësh ka njoftuar se nëna e tij, Teuta Berisha ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net. Vekja e së ëmës ka bërë që ai të ndjejë zbrazëti të madhe, ndërsa me pikëllim shkruan fjalë...

Robert Berisha publikon postimin prekës për nënën

para një jave - Revista Kosovarja

Robert dhe Patris Berisha, humbën pak ditë më parë njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dhanë vetë ata përmes disa postimeve në rrjete sociale. “Pusho e qetë mami jem per ty...

Pak ditë më parë humbi nënën, Robert Berisha merr këtë vendim të rëndësishëm për emisionin e tij!

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Pak ditë më parë, Robert dhe Patris Berisha humbën nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dhanë vetë nëpërmjet postimeve në rrjetet e tyre sociale. Së fundmi, moderatori ka marrë një vendim të...

Humbi nënën, Robert Berisha merr këtë vendim të rëndësishëm për emisionin e tij!

para një jave - Panorama

Pak ditë më parë, Robert dhe Patris Berisha humbën nënën e tyre, Teutën. Lajmin e trishtë e dhanë vetë nëpërmjet postimeve në rrjetet e tyre sociale. Së fundmi, moderatori ka marrë një vendim të rëndësishëm...

Pas humbjes së nënës, Robert Berisha merr këtë vendim

para një jave - Almakos

Robert dhe Patris Berisha vetëm pak ditë më parë humbën njeriun më të shtrenjtë, nënën e tyre. Së fundmi, moderatori ka marrë një vendim të rëndësishëm për emisionin e tij “Robi plaket kur don vet”, të...

Robert Berisha kujton një moment me nënën e tij

para një jave - Infokusi

Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai ditë më parë njoftoi fansat se ka ndërruar jetë nëna e tij, Teuta Berisha, e cila vite më parë vuante nga një sëmundje....

Pas humbjes së nënës, Robert Berisha merr vendimin për emisionin e tij

para një jave - Syri.net Kosova

Vetëm pak ditë më parë, Robert dhe Patris Berisha humbën personin më të shtrenjtë në jetë, nënën e tyre. Ishin vetë vëllezërit Berisha ata që ndanë këtë lajm të trishtë me publikun. Së fundmi, moderatori...

Roberti kujton nënën e ndjerë përmes një fotografie nga momenti kur lindi Renee

para një jave - Lajmi.net

Robert Berisha ditë më parë njoftoi se nëna e tij, Teuta Berisha, ka ndërruar jetë, shkruan lajmi.net. Këto ditë, artisti i ka bërë dedikime prekëse nënës së ndjerë, ndërsa njësoj veproi edhe së fundi...

Me këtë imazh, Roberti kujton nënë e ndjerë

para një jave - Syri.net Kosova

Robert Berisha ka përjetuar ndjenjën më të keqe në botë. Kjo se, ditë më parë, nëna e tij Teuta ka ndërruar jetë pas një sëmundje, shkruan Syri Kosova. Sot, këngëtari ka hedhur në Instastory ku shihet...

Pas humbjes së nënës, Robert Berisha merr vendimin për emisionin e tij

para një jave - Syri

Vetëm pak ditë më parë, Robert dhe Patris Berisha humbën personin më të shtrenjtë në jetë, nënën e tyre. Ishin vetë vëllezërit Berisha ata që ndanë këtë lajm të trishtë me publikun. Së fundmi, moderatori...

Robert Berisha ndan një fotografi të nënës së ndjerë në momentin kur lindi Renee

para një jave - Telegrafi

Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai ditë më parë njoftoi fansat se ka ndërruar jetë nëna e tij, Teuta Berisha, e cila vite më parë vuante nga një sëmundje....

Roberti i pikëlluar për vdekjen e nënës, publikon imazhin me prekës që ka në telefonin e tij

para një jave - OraInfo

Robert Berisha publikon një foto të nënës së tij bashkë me Reneen. Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai ditë më parë njoftoi fansat se ka ndërruar jetë...

Robert Berisha ndan një fotografi të nënës së ndjerë në momentin kur lindi Renee

para një jave - Bota Sot

Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai ditë më parë njoftoi fansat se ka ndërruar jetë nëna e tij, Teuta Berisha, e cila vite më parë vuante nga një sëmundje....

Pas vdekjes së nënës, Robert Berisha pauzon emisionin e tij

para një jave - Insajderi

Para dy ditësh, Robert Berisha ndau një lajm të kobshëm. Nëna e tij, Teuta kishte ndërruar jetë pas një betejë të gjatë me sëmundjen e rëndë, njofton Insajderi. Lajmin e dha nëpërmjet një postimi në llogarinë...

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”, Robert Berisha me një tjetër dedikim prekës për të ëmën

para një jave - Telegrafi

Muzikanti i njohur shqiptar, Robert Berisha, vetëm dy ditë më parë humbi nënën e tij. Teuta Berisha, e ëma e Robertit ndërroi jetë të shtunën por për shkak te gjendjes me COVID-19 ceremonia e varrimit...

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”, Robert Berisha me një tjetër dedikim prekës për të ëmën

para një jave - Zhurnal

Muzikanti i njohur shqiptar, Robert Berisha, vetëm dy ditë më parë humbi nënën e tij. Teuta Berisha, e ëma e Robertit ndërroi jetë të shtunën por për shkak te gjendjes me COVID-19 ceremonia e varrimit...

Robert Berisha kujton një moment me nënën e tij

para një jave - Gazeta Metro

Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai ditë më parë njoftoi fansat se ka ndërruar jetë nëna e tij, Teuta Berisha, e cila vite më parë vuante nga një sëmundje....

Roberti i pikëlluar për vdekjen e nënës, publikon imazhin me prekës që ka në telefonin e tij

para një jave - Almakos

Robert Berisha publikon një foto të nënës së tij bashkë me Reneen. Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai ditë më parë njoftoi fansat se ka ndërruar jetë...

Robert Berisha kujton një moment me nënën e tij

para një jave - Revista Kosovarja

Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ai ditë më parë njoftoi fansat se ka ndërruar jetë nëna e tij, Teuta Berisha, e cila vite më parë vuante nga një sëmundje....

Robert Berisha me një dedikim për të ëmën: Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin

para një jave - Ekonomia Online

Muzikanti i njohur shqiptar, Robert Berisha, vetëm dy ditë më parë humbi nënën e tij. Teuta Berisha, e ëma e Robertit ndërroi jetë të shtunën por për shkak te gjendjes me Covid-19 ceremonia e varrimit...

Roberti sërish përloti të gjithë me fjalët e tij për nënën tashmë të ndjerë

para një jave - OraInfo

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën. Roberti vazhdimisht po tregon se sa i mërzitur është, shkruan ORAinfo. Ai po bën postime të ndryshme edhe në Instagram. Përmes postimit...

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/Dedikimi prekës i Robert Berishës për të ëmën

para një jave - Syri.net Kosova

Muzikanti i njohur shqiptar, Robert Berisha, vetëm dy ditë më parë humbi nënën e tij. Teuta Berisha, e ëma e Robertit ndërroi jetë të shtunën por për shkak te gjendjes me COVID-19 ceremonia e varrimit...

Ja çfarë vendimi merr Roberti pas vdekjes së nënës

para një jave - Infokusi

Para pak ditësh, ndërroi jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës. E ndjera Teuta u varros në ditën që vdiq mes familjarëve dhe miqve të saj. Pas humbjes së nënës, Roberti nuk do të paraqitet në emisionin...

Humbi pak ditë më parë nënën, Robert Berisha vendos çfarë do bëhet me emisionin e tij

para një jave - FaxWeb

Robert Berisha humbi njeriun e tij më të shtrenjtë. E ëma, Teuta, u nda nga jeta pak ditë më parë dhe lajmin e hidhur e bëri të ditur vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjete sociale. Kjo është një...

Robert Berisha merr një vendim të rëndësishëm pasi i vdiq nëna

para një jave - Gazeta Metro

Para pak ditësh, ndërroi jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës. E ndjera Teuta u varros në ditën që vdiq mes familjarëve dhe miqve të saj. Pas humbjes së nënës, Roberti nuk do të paraqitet në emisionin...

Ja çfarë vendimi merr Roberti pas vdekjes së nënës

para një jave - Revista Kosovarja

Para pak ditësh, ndërroi jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës. E ndjera Teuta u varros në ditën që vdiq mes familjarëve dhe miqve të saj. Pas humbjes së nënës, Roberti nuk do të paraqitet në emisionin...

Robert Berisha kujton i përmalluar nënën, me këngën dedikuar asaj

para një jave - Syri.net Kosova

Për Robert dhe Patris Berishën këto janë ditë zie, pasi para dy ditësh humbën personin më të shtrenjtë në jetë, nënën e tyre. Pas humbjes së nënës, ishin vetë Roberti dhe Patrisi, ato që ndanë këtë lajm...

Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

para një jave - OraInfo

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën. Lajmin e ish-vjehrres e kanë marrë rëndë edhe Tuna e Nora, përcjell ORAinfo. Por, sigurisht që më të pikëlluarit janë djemtë e së ndjerës....

Robert Berisha më i ndjeshëm se kurrë: Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin…

para një jave - Gazeta Metro

Disa ditë më parë Robert dhe Patris Berisha ka humbur njeriun e tij më të shtrenjtë nënën. Ata e kanë bërë të ditur këtë lajm të trishtë përmes postimeve në rrjetet spociale. “Pusho e qetë mami jem per...

“Nënat nuk shkojnë në parajsë kur vdesin”/ Robert Berisha merr pushim nga TV për një afat të shkurtër: Shihemi në datë 21 shkurt

para një jave - Dosja.al

Robert Berisha 11 Janar, 2021 14:25 KOSOVË- Këngëtari dhe prezantuesi Robert Berisha pas vdekjes së nënës së tij është shkëputur nga TV për një periudhë të caktuar. Lajmin për këtë e ka dhënë vetë Berisha...

Pasi humbi nënën, Robert Berisha merr një vendim të rëndësishëm (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Para pak ditësh ndërroi jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës. E ndjera Teuta u varros në ditën që vdiq, mes familjarëve dhe miqve të saj. Pas humbjes së nënës, Roberti nuk do të paraqitet në emisionin...

Robert Berisha kujton i përmalluar nënën, me këngën dedikuar asaj

para një jave - Syri

Për Robert dhe Patris Berishën këto janë ditë zie, pasi para dy ditësh humbën personin më të shtrenjtë në jetë, nënën e tyre. Pas humbjes së nënës, ishin vetë Roberti dhe Patrisi, ato që ndanë këtë lajm...

Robert Berisha e kujton i përmalluar nënën, me këngën dedikuar asaj

para një jave - Syri

Për Robert dhe Patris Berishën këto janë ditë zie, pasi para dy ditësh humbën personin më të shtrenjtë në jetë, nënë e tyre. Pas humbjes së nënës, ishin vetë Roberti dhe Patrisi, ato që e ndanë këtë lajm...

Robert Berisha merr këtë vendim pas vdekjes së nënës

para një jave - Klan Kosova

Para pak ditësh, ndërroi jetë nëna e Robert dhe Patris Berishës. E ndjera Teuta u varros në ditën që vdiq mes familjarëve dhe miqve të saj, njofton Klan Kosova. Pas humbjes së nënës, Roberti nuk do të...

“Nënat nuk shkojnë në Parajsë kur vdesin”, Robert Berisha merr vendimin drastik pas humbjes së të ëmës

para një jave - FaxWeb

Dy ditë më parë Robert dhe Patris Berisha humbën nënën e tyre. Kanë qenë vetë vëllezërit ata të cilët nëpërmjet llogarive të tyre në “Instagram” kanë bërë lajmin publik. Së fundmi Roberti në “Instastory”...

Pas vdekjes së nënës, Roberti merr vendimin e papritur

para një jave - Almakos

Para pak ditëve Robert dhe Patris kanë humbur nënën e tyre, Teutën. Lajmin e ish-vjehrres e kanë marrë rëndë edhe Tuna e Nora, përcjell ORAinfo. Por, sigurisht që më të pikëlluarit janë djemtë e së ndjerës....

Pas vdekjes së nënës, Robert Berisha bën dedikim prekës për të

para një jave - Revista Kosovarja

Robert Berisha humbi nënën e tij të shtrenjtë, Teutën dy ditë më parë. I pikëlluar nga lajmi i trishtë Roberti u shpreh se nuk mund ta përshkruante me fjalë dhimbjen. Por së fundmi këngëtari ka ndarë një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK