Melisa i kthehet Erlindit:Je xheloz ti? Atdheu është më i bukur...

para një jave - Syri.net Kosova

Ditën e djeshme në ‘Përputhen’ u transmetua takimi i Atdheut dhe Melisës. Ndërkohë, takimi i tyre shkoi mjaft mirë, ku nuk mungoi afrimiteti mes dyshes, i cili u komentua shumë në studio. Gjatë bisedës...

Melisa i kthehet Erlindit: 'Je xheloz ti? Atdheu është më i bukur'

para një jave - Syri

Ditën e djeshme në ‘Përputhen’ u transmetua takimi i Atdheut dhe Melisës. Ndërkohë, takimi i tyre shkoi mjaft mirë ku nuk mungoi afrimiteti mes dyshes, i cili u komentua shumë në studio. Gjatë bisedës...

‘Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri', Arjani i kthehet keq Atdheut

para një jave - Syri.net Kosova

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”. Kështu iu referua Arjan Konomi, Atdheut ditën e sotme, pas takimit që pati ky i fundit me Melisën. Edhe pse ata u shfaqën shumë romantikë...

‘Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri', Arjani i kthehet keq Atdheut

para një jave - Syri

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”. Kështu iu referua Arjan Konomi, Atdheut ditën e sotme, pas takimit që pati ky i fundit me Melisën. Edhe pse ata u shfaqën shumë romantikë...

Arjani i ashpër me Atdheun: Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri

para një jave - Albeu

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”, kështu u shpreh opinionisti Arjan Konomi sa i takon takimit mes Melisës dhe Atdheut në "Përputhen" në Top Channel. Më tej, Arjani shtoi: “Takimi...

“Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri”/ Arjani i ashpër me Atdheun

para një jave - NOA

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”, kështu u shpreh opinionisti Arjan Konomi sa i takon takimit mes Melisës dhe Atdheut në "Përputhen" në Top Channel. Më tej, Arjani shtoi: “Takimi...

“Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri”/ Arjani i kthehet Atdheut: 10 ditë pasi u puthe me Anën, joshe Melisën

para një jave - Top Channel

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”, kështu u shpreh opinionisti Arjan Konomi sa i takon takimit mes Melisës dhe Atdheut. Më tej, Arjani shtoi: “Takimi më pa sens, më budallallëqe,...

"Je xheloz ti?" Melisa flet hapur: Atdheu më tërheq fizikisht!

para një jave - Albeu

Puntatën e sotme në “Për’Puthen” në Top Channel, u publikua takimi romantik mes Atdheut dhe Melisës. Melisa u shpreh se gjatë gjithë kohës i vinte për të qeshur (çka e bëri Borën ta pyeste nëse mos vallë...

“Je xheloz ti?”/ Melisa flet hapur: Atdheu më tërheq fizikisht

para një jave - NOA

Puntatën e sotme në “Për’Puthen” në Top Channel, u publikua takimi romantik mes Atdheut dhe Melisës. Melisa u shpreh se gjatë gjithë kohës i vinte për të qeshur (çka e bëri Borën ta pyeste nëse mos vallë...

Debat në studio/ Melisa i kthehet Erlindit: Je xheloz ti? Atdheu është i mirë, i bukur dhe më tërheq fizikisht

para një jave - Top Channel

Puntatën e sotme në “Për’Puthen” u publikua takimi romantik mes Atdheut dhe Melisës. Melisa u shpreh se gjatë gjithë kohës i vinte për të qeshur (çka e bëri Borën ta pyeste nëse mos vallë ishte kjo një...

“Merrni Muratin ndajeni përgjysmë”/ Atdheu sqaron pse e pranoi Melisën: E kisha pritur një takim me të

para një jave - Top Channel

Puntatën e sotme u transmetua një takim që ndezi jo pak debate në studio, ai i Melisës me Atdheun. Fillimisht Atdheu e refuzoi Melisën, pasi ajo debatoi me Sindin për Muratin. “Merreni Muratin dhe ndajeni...

“Merrni Muratin ndajeni përgjysmë”/ Atdheu sqaron pse e pranoi Melisën: E kisha pritur një takim me të

para një jave - Bota Sot

Puntatën e sotme u transmetua një takim që ndezi jo pak debate në studio, ai i Melisës me Atdheun. Fillimisht Atdheu e refuzoi Melisën, pasi ajo debatoi me Sindin për Muratin. “Merreni Muratin dhe ndajeni...

Debat në studio/ Melisa i kthehet Erlindit: Je xheloz ti? Atdheu është i mirë, i bukur dhe më tërheq fizikisht

para një jave - Bota Sot

Puntatën e sotme në “Për’Puthen” u publikua takimi romantik mes Atdheut dhe Melisës. Melisa u shpreh se gjatë gjithë kohës i vinte për të qeshur (çka e bëri Borën ta pyeste nëse mos vallë ishte kjo një...

Melisa i kthehet Erlindit: Je xheloz ti?

para një jave - GazetaBlic

Melisa u shpreh se gjatë gjithë kohës i vinte për të qeshur (çka e bëri Borën ta pyeste nëse mos vallë ishte kjo një shenjë që tregonte se ajo e pëlqente), ndërsa Atdheu deklaroi se kishte pak emocione....

“Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri”/ Arjani i kthehet Atdheut: 10 ditë pasi u puthe me Anën, joshe Melisën

para një jave - Bota Sot

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”. Kështu u shpreh opinionisti Arjan Konomi sa i takon takimit mes Melisës dhe Atdheut. Më tej, Arjani shtoi: “Takimi më pa sens, më budallallëqe,...

“Merrni Muratin ndajeni përgjysmë”; Atdheu sqaron pse e pranoi takimin me Melisën

para një jave - GazetaBlic

Ndërkohë, në puntatën e sotme, Atdheu sqaroi gjithçka, ku tha se e kishte pritur një takim me Melisën, por nuk i pëlqen të jetë një alternativë. “Nuk e hedh dot poshtë, u nxor nga situata që tha “ke qenë...

“Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri”/ Arjani i kthehet Atdheut: 10 ditë pasi u puthe me Anën, joshe Melisën

para një jave - Lexo

“Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”, kështu u shpreh opinionisti Arjan Konomi sa i takon takimit mes Melisës dhe Atdheut. Më tej, Arjani shtoi: “Takimi më pa sens, më budallallëqe,...

Fationi ‘molla e sherrit’/ Ana dhe Melisa sherr me tonë të larta: Je gënjeshtare!

para një jave - Syri

Melisa por edhe Ana e ‘Përputhen’ kanë treguar një afeksion dhe pëlqim drejt Fationit, mirëpo, së fundmi për këtë arsye, situata është tensionuar mes dyshes. Edhe pse aktualisht marrëdhënia e Melisës me...

“Je gënjeshtare”/ Melisa dhe Ana përplasen ashpër! A është Fatjoni arsyeja e debateve mes tyre?

para një jave - Top Channel

Melisa dhe Ana bënë një “takim privat” gjatë emisionin “Përputhen Prime” për të sheshuar konfliktin mes tyre, por dy vajzat duket se vetëm sa i hodhën më shumë benzinë zjarrit. Siç duket problemi mes dy...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK