Artistja e re, Dolly debuton me këngën “Wings”

para një jave - Zeri

Dolly, është emri më i ri që ditën e sotme (e martë) ka debutuar në industrinë muzikore. Artistja e re në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka sjell këngën më të re, që menjëherë ka filluar të pëlqehet....

Tayna drejt suksesit ndërkombëtar? Reperja shqiptare bashkëpunim me reperin me famë botërore

para një jave - Panorama

Brenda pak vitesh Tayna u kthye në një nga reperet më të suksesshme shqiptare. Ajo mori famë të menjëhershme me këngën “Columbiana” dhe tani Tayna po synon tregun ndërkombëtar. Bukuroshja shqiptare ka...

Pamje nga klipi i Taynës, këngëtarja shfaqet shumë seksi

para një jave - Syri.net Kosova

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Ajo kohë më parë e ka paralajmëruar këtë projekt, kurse, sot ndau edhe pjesë nga klipi që ka xhiruar, shkruan Syri Kosova. Duke mahnitur me pamjen e saj, Tayna dukej...

Drejt suksesit ndërkombëtar, Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet është...

Tayna po vjen me shpejtësi, këngën e re do t’iu bëj befasi!

para një jave - Bota Sot

Me anë të disa fotografive Tayna ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kombinuar si mos më mirë, interpretuesja e disa hiteve ka nxjerr në pah edhe linjat e trupit të saj. “Tjetra tash doli…”, ka...

Tayna po vjen me shpejtësi, këngën e re do t’iu bëj befasi!

para një jave - Indeks online

Me disa fotografi Tayna ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kombinuar si mos më mirë, interpretuesja e disa hiteve ka nxjerr në pah edhe linjat e trupit të saj, shkruan IndeksOnline. “Tjetra tash...

Pamje nga klipi i Taynës, këngëtarja shfaqet më s*ksi se kurrë

para një jave - Syri

Reperja Tayna po vjen me një këngë të re. Ajo, kohë më parë e ka paralajmëruar këtë projekt, kurse, sot ndau edhe pjesë nga klipi që ka xhiruar, shkruan Syri Kosova. Duke mahnitur me pamjen e saj, Tayna...

Tayna përsëri merr vëmendjen me të pasmet bombastike

para një jave - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tayna, është duke u bërë gati për projektin e saj më të ri. Këtë e bëri të ditur përmes disa imazheve në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic. E veshur në blu dhe e shtrirë...

Artistja e re, Dolly debuton me këngën “Wings”

para një jave - Epoka e Re

Dolly, është emri më i ri që ditën e sotme (e martë) ka debutuar në industrinë muzikore. Artistja e re në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka sjell këngën më të re, që menjëherë ka filluar të pëlqehet....

Tayna josh me lëvizjet para kamerës, vë në fokus të pasmet

para një jave - Lajmi.net

Rep-artistja Tayna vendosi që edhe një herë t’i bëjë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan lajmi.net. Ajo ndau me ndjekësit fotografi e video nga seti i ri fotografik, teksa njoftoi se po përgatitet...

Tayna shfaqet super seksi, paralajmëron klipin e ri

para një jave - Gazeta Metro

Me disa fotografi Tayna ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kombinuar si mos më mirë, interpretuesja e disa hiteve ka nxjerr në pah edhe linjat e trupit të saj. “Tjetra tash doli…”, ka shkruar ajo...

Tayna shtrihet për të realizuar fotografi provokuese

para një jave - Revista Kosovarja

Tayna është një ndër këngëtaret më provokuese në mediat rozë. Me pozat e ndryshme në rrjete sociale, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”. Duke publikuar imazhe të shumta për ndjekësit e saj,...

Artistja e re, Dolly debuton me këngën “Wings”

para një jave - Zhurnal

Dolly, është emri më i ri që ditën e sotme (e martë) ka debutuar në industrinë muzikore. Artistja e re në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka sjell këngën më të re, që menjëherë ka filluar të pëlqehet....

Tayna paralajmëron projektin e ri “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

para një jave - Zhurnal

Tayna është ndër rep-artistet shqiptare që për një kohë të shkurtër ka pushtuar skenën muzikore. Për dy vite me radhë ajo ka arritur popullaritet të madh, duke marrë zemrat e mijëra mbështetësve. Ndërkaq,...

Tayna konfirmon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

para një jave - Bota Sot

Tayna ka paralajmëruar duetin e parë ndërkombëtar. Rep-artistja Tayna është ndër emrat më të njohur të industrisë së muzikës shqiptare, e cila numëron shumë hite. Tashmë, artistja ka konfirmuar duetin...

Tayna konfirmon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

para një jave - Lajm

Rep-artistja Tayna është ndër emrat më të njohur të industrisë së muzikës shqiptare, e cila numëron shumë hite, shkruan lajmi.net. Tashmë, artistja ka konfirmuar duetin e parë ndërkombëtar me artistin...

Tayna konfirmon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

para një jave - Lajmi.net

Rep-artistja Tayna është ndër emrat më të njohur të industrisë së muzikës shqiptare, e cila numëron shumë hite, shkruan lajmi.net. Tashmë, artistja ka konfirmuar duetin e parë ndërkombëtar me artistin...

Tayna paralajmëron bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

para një jave - Gazeta Metro

Tayna ka paralajmëruar duetin e parë ndërkombëtar. Rep-artistja Tayna është ndër emrat më të njohur të industrisë së muzikës shqiptare, e cila numëron shumë hite. Tashmë, artistja ka konfirmuar duetin...

Artistja e re, Dolly debuton me këngën “Wings”

para një jave - Telegrafi

Dolly, është emri më i ri që ditën e sotme (e martë) ka debutuar në industrinë muzikore. Artistja e re në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka sjell këngën më të re, që menjëherë ka filluar të pëlqehet....

Konfirmohet – Tayna në bashkëpunim me reperin francez

para një jave - Insajderi

Viti që lamë pas, mund të ketë pauzuar koncertet dhe mbrëmjet live të artistëve, por jo edhe punën e tyre në studio, njofton Insajderi. Tayna ishte mjaft aktive me prurje muzikore, ndërsa vitin 2021 ajo...

Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore

para një jave - Syri

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Por tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet...

Tayna paralajmëron projektin e ri “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

para një jave - Telegrafi

Tayna është ndër rep-artistet shqiptare që për një kohë të shkurtër ka pushtuar skenën muzikore. Për dy vite me radhë ajo ka arritur popullaritet të madh, duke marrë zemrat e mijëra mbështetësve. Ndërkaq,...

Konfirmohet bashkëpunimi ndërkombëtar i Taynës

para një jave - Syri.net Kosova

Tayna së shpejti sjellë një projekt të ri muzikor. Kënga është bashkëpunim dhe besojeni ose jo, ajo u bë bashkë me këngëtarin e famshëm Algeriano. Lajmin e ka konfirmuar vet reperja përmes një fotografie...

Tayna konfirmon bashkëpunimin me artistin e huaj!

para një jave - Bota Sot

Disa javë më parë menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, zbuloi për “iconstyle.al” se reperja ka gati dy bashkëpunime ndërkombëtare, por pa zbuluar emrat. Ai shtoi se këngët janë përfunduar, por Covid-19 kishte...

Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore

para një jave - Epoka e Re

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Por tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet...

Tayna vjen me një bashkëpunim të ri

para një jave - GazetaBlic

Tayna ka paralajmëruar diçka të re. Rep-artistja Tayna, emrat më të suksesshëm aktualisht në tregun muzikor shqiptar ka paralajmruar projekt të ri muzikor, shkruan GazetaBlic. Ajo së fundi ka ndarë me...

Tayna duet me artistin e njohur

para një jave - Indeks online

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino, shkruan Indeksonline. Madje, dyshja zbuluan edhe...

Drejt suksesit ndërkombëtar, Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore

para një jave - ABC News

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet është...

Tayna duet me artistin e njohur

para një jave - Infokusi

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino. Madje, dyshja zbuluan edhe emrin e këngës e që është...

Tayna duet me artistin e njohur

para një jave - Arbresh

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino. Madje, dyshja zbuluan edhe emrin e këngës e që është...

Blero së shpejti sjell këngën e re “Deri dje”

para një jave - Telegrafi

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero, ka paralajmëruar prej disa ditësh një këngë të re. Ai ka njoftuar fansat për një baladë të re dhe kjo do jetë një ndër projektet më të mira që ka sjell deri...

Tayna po sjell bashkëpunimin me këtë artist të njohur të huaj

para një jave - Gazeta Metro

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino. Madje, dyshja zbuluan edhe emrin e këngës e që është...

Blero së shpejti sjell këngën e re “Deri dje”

para një jave - Zhurnal

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero, ka paralajmëruar prej disa ditësh një këngë të re. Ai ka njoftuar fansat për një baladë të re dhe kjo do jetë një ndër projektet më të mira që ka sjell deri...

Tayna paralajmëron projektin e ri “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

para një jave - Ekonomia Online

Tayna është ndër rep-artistet shqiptare që për një kohë të shkurtër ka pushtuar skenën muzikore. Për dy vite me radhë ajo ka arritur popullaritet të madh, duke marrë zemrat e mijëra mbështetësve. Ndërkaq,...

Paralajmërimet e reja në skenë muzikore shqiptare

para një jave - Koha.net

Pavarësisht se fundi i vitit 2020 solli shumë projekte muzikore, edhe janari vjen me prurje të reja. Rina Balaj, këngëtarja e cila e përfundoi vitin paraprak me këngën e saj “Fire”, po paralajmëron tashmë...

Blero zbulon titullin e baladës së re

para një jave - Bota Sot

Këngëtari shqiptar ka zbuluar titullin e projektit të ri muzikor. Një ndër këngëtarët e dashur shqiptar, Blero Muharremi është ndër këngëtarët aktiv të skenës muzikore. Ai është aktiv në rrjete sociale...

Paralajmërimet e reja në skenë muzikore shqiptare

para një jave - Ekonomia Online

Pavarësisht se fundi i vitit 2020 solli shumë projekte muzikore, edhe janari vjen me prurje të reja. Rina Balaj, këngëtarja e cila e përfundoi vitin paraprak me këngën e saj “Fire”, po paralajmëron tashmë...

Paralajmërimet e reja në skenë muzikore shqiptare

para një jave - Gazeta Metro

Pavarësisht se fundi i vitit 2020 solli shumë projekte muzikore, edhe janari vjen me prurje të reja. Rina Balaj, këngëtarja e cila e përfundoi vitin paraprak me këngën e saj “Fire”, po paralajmëron tashmë...

Blero zbulon titullin e baladës së re

para një jave - Lajmi.net

Një ndër këngëtarët e dashur shqiptar, Blero Muharremi është ndër këngëtarët aktiv të skenës muzikore, shkruan lajmi.net. Ai është aktiv në rrjete sociale ku edhe ka shfrytëzuar rastin t`i përdor ato për...

Stresi së shpejti vjen me projektin e ri “Për veti”

para një jave - Lajm

Stresi është ndër reperët shqiptar i cili nuk ndalet duke sjell projekte muzikore, shkruan lajmi.net. Reperi në llogarinë e tij të Instagramit, postoi një video, ku shihet se po vjen me një album të ri...

Stresi së shpejti vjen me projektin e ri “Për veti”

para një jave - Bota Sot

Stresi ka paralajmëruar këngën e re. Stresi është ndër reperët shqiptar i cili nuk ndalet duke sjell projekte muzikore. Reperi në llogarinë e tij të Instagramit, postoi një video, ku shihet se po vjen...

‘Për veti’ së shpejti nga Stresi

para një jave - Indeks online

Stresi nuk po ka të ndalur me projekte muzikore. Në llogarinë e tij në Instagram, ai hodhi një video, ku shihet se po vjen me një album të ri, shkruan Indeksonline. Por, pos albumit, së shpejti ai e lanson...

Stresi së shpejti vjen me projektin e ri “Për veti”

para një jave - Lajmi.net

Stresi është ndër reperët shqiptar i cili nuk ndalet duke sjell projekte muzikore, shkruan lajmi.net. Reperi në llogarinë e tij të Instagramit, postoi një video, ku shihet se po vjen me një album të ri...

Rina Balaj fillon vitin mbarë, jep një lajm të mirë

para një jave - Gazeta Metro

Para tre vitesh, publiku u njoh për herë të parë me reperen Rina Balaj, emri i së cilës u komentua që në fillimet e saj. Rina u kthye menjëherë në kryefjalën e mediave dhe diss-et e saj për vajzat e tjera...

Rina Balaj jep lajmin e "zjarrtë" për vitin 2021 (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Para tre vitesh, publiku u njoh për herë të parë me reperen Rina Balaj, emri i së cilës u komentua që në fillimet e saj. Rina u kthye menjëherë në kryefjalën e mediave dhe diss-et e saj për vajzat e tjera...

Rina Balaj jep lajmin e bukur për vitin 2021

para një jave - Tetova Sot

Para tre vitesh, publiku u njoh për herë të parë me reperen Rina Balaj, emri i së cilës u komentua që në fillimet e saj. Rina u kthye menjëherë në kryefjalën e mediave dhe diss-et e saj për vajzat e tjera...

Rina Balaj paralajmëron projektin e ri muzikor, pjesë e albumit të radhës

para një jave - Zhurnal

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është mjaft e pëlqyer nga audienca e gjerë. Ajo së fundmi ka sjell një sërë projekte muzikore, të cilat po komentohen për të mira nga admiruesit e muzikës së...

Ronela Hajati njofton se më 15 mars publikon pjesën e parë të albumit të ri

para një jave - Zhurnal

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Ronela Hajati, gjatë vitit të kaluar ka qenë më pasive në muzikë. Kjo për shkak të situatës së krijuar me COVID-19, e cila bëri që të distancohen edhe shumë prej...

Rina kërkon ndihmën e fansave

para një jave - Revista Kosovarja

Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta që po publikon së fundmi. Pas lansimit në treg të këngës së fundit “Zjarr” ajo kishte paralajmëruar se do të niste punën për projektet e reja...

Rina Balaj paralajmëron këngë të ‘zjarrtë’: Kërkon ndihmë nga fansat për këtë gjë

para një jave - Gazeta Metro

Rina Balaj duket se tashmë është në punime e sipër për albumin e ri. Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta që po publikon së fundmi. Pas lansimit në treg të këngës së fundit “Zjarr”...

Rina Balaj paralajmëron një këngë të ‘zjarrtë’ teksa kërkon ndihmë nga fansat për emrin e albumit

para një jave - Arbresh

Rina Balaj duket se tashmë është në punime e sipër për albumin e ri. Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta që po publikon së fundmi, shkruan lajmi.net. Pas lansimit në treg të këngës...

Rina Balaj paralajmëron një këngë të ‘zjarrtë’ teksa kërkon ndihmë nga fansat për emrin e albumit

para një jave - Lajmi.net

Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta që po publikon së fundmi, shkruan lajmi.net. Pas lansimit në treg të këngës së fundit “Zjarr” ajo kishte paralajmëruar se do të niste punën...

Ronela Hajati zbulon datën e publikimit të albumit

para një jave - Arbresh

Projekti më i fundit i Ronela Hajatit mban titullin “Gënjeshtar je X Pare”, publikuar në Shkurt të vitit që lamë pas. Edhe pse shpeshherë ka bërë me dije se ka gati disa këngë, këngëtarja ka preferuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK