Ava Max ndryshon look-un, bënë flokët ngjyrë të zezë

para 6 dite - GazetaBlic

Ajo njihet për ndryshimet që i bën në pamje, duke i eksperimentuar me ngjyrat mirepo ne mësuar ta shohim tashmë disa vite si bjonde, shkruan GazetaBlic. Ajo së fundi ka ndarë me ndjeksit në llogarin e...

Ava Max ndryshon pamjen, i bën flokët e zeza

para 6 dite - Indeks online

Ava Max ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Në llogarinë e saj ajo ka hedhur një fotografi ku shihet me flokë të zeza, shkruan Indeksonline. Në fakt, ajo njihet për ndryshimet që i bën në pamje, duke...

Ava Max bën ndryshim të madh në pamje

para 6 dite - Revista Kosovarja

Ava Max ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Në llogarinë e saj ajo ka hedhur një fotografi ku shihet me flokë të zeza. Në fakt, ajo njihet për ndryshimet që i bën në pamje, duke i eksperimentuar me ngjyrat...

Ava Max bëhet zeshkane, befason fansat me ndryshimin e ri

para 6 dite - Bota Sot

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Ava Max, e ka nisur Vitin e Ri 2021 me një ndryshim drastik në pamjen e saj. Ndryshe nga sa janë mësuar fansat që ta shohin gjithnjë me pamjen e zakonshme...

Ava Max ndryshon "look" drastikisht, si e pritën fansat (FOTO LAJM)

para 7 dite - Albeu

Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max, është dalluar gjithmonë për stilin e veçantë dhe eksperimental në pamjen e saj. Ajo bën herë pas here ndryshime, duke u dukur edhe më shumë tërheqëse. Së fundmi,...

Ava Max bëhet zeshkane, befason fansat me ndryshimin e ri

para 7 dite - Zhurnal

Zhurnal Ads Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Ava Max, e ka nisur Vitin e Ri 2021 me një ndryshim drastik në pamjen e saj. Ndryshe nga sa janë mësuar fansat që ta shohin gjithnjë me pamjen...

Ava Max bëhet brune dhe të gjithë sytë nga ajo

para 7 dite - Syri.net Kosova

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare Ava Max, ngelet një nga emrat më të sukesshëm në botën e muzikës. Ajo njihet për stilin e veçantë-eksperimental dhe pamjen e saj mjaft tërheqëse, por...

FOTO/ Ava Max ndryshon ‘look’ drastikisht, si e pritën fansat

para 7 dite - ABC News

Këngëtarja me origjinë shqiptare Ava Max, është dalluar gjithmonë për stilin e veçantë dhe eksperimental në pamjen e saj. Ajo bën herë pas here ndryshime, duke u dukur edhe më shumë tërheqëse. Së fundmi,...

Enca ndryshon look dhe dashurohet me ngjyren e re te flokëve

para 7 dite - Klan

Enca ndryshon look dhe dashurohet me ngjyren e re te flokëve Këngëtarja e njohur Enca Haxhia prej disa kohësh nuk ka qenë më aktive në muzikë për shkak të një problemi shëndetësor që ka pasur. Ajo i është...

Ava Max nuk njihet pas këtij ndryshimi në dukje

para 7 dite - Bota Sot

Ava Max bëri ndryshim drastik në dukje. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, njihet për guximin që ka për të bërë eksperimente në dukje. Ajo tash e një kohë ka mbajtur gjysmën e flokëve të shkurtra,...

Ava Max bëhet brune dhe të gjithë sytë nga ajo

para 7 dite - Syri

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare Ava Max, ngelet një nga emrat më të sukesshëm në botën e muzikës. Ajo njihet për stilin e veçantë-eksperimental dhe pamjen e saj mjaft tërheqëse, por...

Ava Max bëhet zeshkane, befason fansat me ndryshimin e ri

para 7 dite - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Ava Max, e ka nisur Vitin e Ri 2021 me një ndryshim drastik në pamjen e saj. Ndryshe nga sa janë mësuar fansat që ta shohin gjithnjë me pamjen e zakonshme...

Enca e nis me të reja, por, jo në muzikë

para 7 dite - Syri.net Kosova

Këngëtarja Enca Haxhia vitin 2021 e ka nisur me ndryshime. Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën dhe modelin e flokëve, shkruan Syri Kosova. Por, në fakt, në pah këngëtarja...

Enca ndryshon ‘look’, publikon në internet fotot “e nxehta”

para 7 dite - Java News

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia prej disa kohësh nuk ka qenë më aktive në muzikë për shkak të një problemi shëndetësor që ka pasur. Ajo i është nënshtruar një operacioni të vështirë në këmbë dhe për një...

Vit i ri, pamje e re/ Enca Haxhia ndryshon tërësisht look

para 7 dite - Syri

Me sa duket, Enca e ka nisur vitin e ri me një ndryshim të ri në pamjen e saj. Këngëtarja shqiptare ka vendosur që pak ditë pasi kemi hyrë në vitin e ri, të ndryshojë ngjyrën e flokëve. Ajo i ka kthyer...

Ava Max nuk njihet pas këtij ndryshimi në dukje

para 7 dite - Lajmi.net

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, njihet për guximin që ka për të bërë eksperimente në dukje, shkruan lajmi.net. Ajo tash e një kohë ka mbajtur gjysmën e flokëve të shkurtra, kurse gjysmën...

Ava Max bën ndryshim në dukje, bëhet zeshkane

para 7 dite - Arbresh

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Ava Max, është duke shijuar suksese të shumta kohëve të fundit. Por së fundi bukuroshja, ka bërë një ndryshim në dukje, shkruan portali arbresh.info Në imazhet...

Nuk do ta njihni/ Enca nis vitin me një ndryshim në pamje

para një jave - Syri.net Kosova

Viti 2021 për Encën ka nisur me një ndryshim. Këngëtarja shqiptare ka vendosur që pak ditë pasi kemi hyrë në vitin e ri, të ndryshojë ngjyrën e flokëve. Ajo u bë zeshkane dhe këtë e dëshmoi me fotografi...

Enca tregon ndryshimin e radhës në dukje, provokon me gjoksin

para një jave - Tetova Sot

Enca ka bërë një ndryshim në flokë. Enca Haxhia është ndër emrat më të komentuar të showbizit dhe kjo më së shumti për paraqitjet joshëse. Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, artistja tregoi...

Enca Haxhia vjen me ndryshim të ri në dukje, josh edhe me dekoltenë e hapur

para një jave - Telegrafi

Enca Haxhia është ndër artistet shqiptare që komentohet më së shumti në faqet rozë. Ajo përmes imazheve dhe videove nga përditshmëri, arrin të informojë fansat e saj në rrjete sociale. Ani pse kohëve të...

Dekolteja e hapur ia nxjerr gjoksin Encës

para një jave - Infokusi

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia kujdeset që të bëj ndryshime të mëdha tek vetja. Përmes publikimeve të shumta në rrjetet sociale, arrin ti informojë ndjekësit për çdo lëvizje që ajo bën. Së fundmi ndau...

Morenën mezi do e njihni në këtë imazh

para një jave - Syri.net Kosova

Morena ka bërë tjetër ndryshim në dukje. Morena Taraku bën pjesë në mesin e artisteve që guxon të eksperimentojë me dukjen. Së fundi, ajo me anë të një videoje të publikuar në rrjete sociale, tregoi se...

Morenën nuk do ta njihni pas këtij ndryshimi

para një jave - Periskopi

Morena Taraku bën pjesë në mesin e artisteve që guxon të eksperimentojë me dukjen. Së fundi, ajo me anë të një videoje të publikuar në rrjete sociale, tregoi se i është kthyer sërish flokëve të shkurtra....

Morenën nuk do ta njihni pas këtij ndryshimi

para një jave - Infokusi

Morena Taraku bën pjesë në mesin e artisteve që guxon të eksperimentojë me dukjen. Së fundi, ajo me anë të një videoje të publikuar në rrjete sociale, tregoi se i është kthyer sërish flokëve të shkurtra....

Dekolteja e hapur ia nxjerr gjoksin Encës

para një jave - Revista Kosovarja

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia kujdeset që të bëj ndryshime të mëdha tek vetja. Përmes publikimeve të shumta në rrjetet sociale, arrin ti informojë ndjekësit për çdo lëvizje që ajo bën, shkruan “Kosovarja”....

Morena Taraku ndryshon pamjen, duket super seksi në fotografitë e fundit

para një jave - Gazeta Metro

Morena Taraku bën pjesë në mesin e artisteve që guxon të eksperimentojë me dukjen. Së fundi, ajo me anë të një videoje të publikuar në rrjete sociale, tregoi se i është kthyer sërish flokëve të shkurtra....

Morena Taraku nuk njihet me look-un e ri! Ja ç’ka ndryshuar këngëtarja

para një jave - Panorama

Morena Taraku ka vendosur të heqë dorë nga extensions dhe t’i rikthehet flokëve të shkurtër. Këngëtarja ka ndarë në TikTok një video, ku shfaqet pranë mikut të saj, ndërsa vëmendjen e mori look-u i ri...

Morenën nuk do ta njihni pas këtij ndryshimi

para një jave - Revista Kosovarja

Morena Taraku bën pjesë në mesin e artisteve që guxon të eksperimentojë me dukjen. Së fundi, ajo me anë të një videoje të publikuar në rrjete sociale, tregoi se i është kthyer sërish flokëve të shkurtra....

Ndryshimi drastik i Morena Tarakut, a do ta njihnit me flokët e shkurtër

para një jave - Albeu

Këngëtarja Morena Taraku është treguar gjithmonë e guximshme përsa i përket ndryshimeve në look-un e saj, duke marrë vendime drastike që e kanë tjetërsuar totalisht. Duket se njëra prej pamjeve i pëlqeu...

Morena Taraku ndryshon sërish dukjen, tani mezi njihet

para një jave - Lajmi.net

Morena Taraku bën pjesë në mesin e artisteve që guxon të eksperimentojë me dukjen, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo me anë të një videoje të publikuar në rrjete sociale, tregoi se i është kthyer sërish...

Zaimina Vasjari habit me foton e postuar në Instagram

para një jave - Epoka e Re

Zaimina Vasjari është padyshim një ndër personazhet më të dashur të show biz-it shqiptar. Shumë aktive në rrjete sociale, këngëtarja nuk i kursen foto ku shfaqet mjaft provokuese, por me postimin e fundit...

Morena Taraku bën ndryshimin drastik

para një jave - Epoka e Re

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është treguar gjithmonë e guximshme kur ka marrë vendime për të ndryshuar look-un e saj. Ajo herë pas here ka bërë ndryshime drastike, që fansat e kanë patur vështirë...

Morena bën ndryshim drastik në dukje

para një jave - Arbresh

Ajo tashmë shquhet për jetën luksoze që bën e po ashtu edhe për stilin e veçantë që ka. Fjala është për modelen dhe këngëtaren Morena Taraku, e cila befason në çdo paraqitje e dalje publike, shkruan portali...

Vështirë ta njihni! Morena Taraku bën ndryshimin drastik në look (FOTO)

para një jave - Infokusi

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është treguar gjithmonë e guximshme kur ka marrë vendime për të ndryshuar look-un e saj. Ajo herë pas here ka bërë ndryshime drastike, që fansat e kanë patur vështirë...

Zaimina Vasjari rikthehet me stil të ri flokësh, tërheq vëmendje me dukjen atraktive

para një jave - Zhurnal

Këngëtarja Zaimina Vasjari vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo vetëm në Instagram numëron mijëra ndjekës, ndërsa herë pas here ndan me fansat postime të ndryshme. Përkundër...

Zaimina Vasjari me stil të ri flokësh, këngëtarja ndryshon look

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Zaimina Vasjari është një nga këngëtaret më joshëse dhe më të komentura shqiptare. Ajo gjithashtu është mjaft aktive në rrjetet sociale. Vetëm në Instagram numëron mijëra ndjekës, ndërsa herë pas...

Enca zbulon ndryshimin e ri që bëri në dukje

para një jave - Flaka

Enca ka publikuar disa video ku ka treguar ndryshimin e radhës. Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj interesant, shkruan lajmi.net. Ajo shpesh herë paraqitet para fansave të saj me dukje të ndryshme...

Ky është ndryshimi i ri i Encës

para një jave - Infokusi

Enca ka publikuar disa video ku ka treguar ndryshimin e radhës. Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj interesant. Ajo shpesh herë paraqitet para fansave të saj me dukje të ndryshme ku edhe pëlqehet...

Kallashi e zhvesh bluzën për të treguar gjoksin e madh

para një jave - Infokusi

Në secilin publikim që bën, kujdeset që të ekspozoj hiret trupore. Me anë të bukurisë që e posedon, ajo ka arritur të ketë ndjekës të shumtë në rrjete sociale Me imazhe nga më të ndryshmet, ajo kujdeset...

Sa shumë shkëlqen me këtë stil të flokëve Zaimina

para një jave - Revista Kosovarja

Zaimina Vasjari është një nga këngëtaret më joshëse dhe më të komentura shqiptare. Ajo gjithashtu është mjaft aktive në rrjetet sociale. Vetëm në Instagram numëron mijëra ndjekës, ndërsa herë pas here...

Ky është ndryshimi i ri i Encës

para një jave - Revista Kosovarja

Enca ka publikuar disa video ku ka treguar ndryshimin e radhës. Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj interesant. Ajo shpesh herë paraqitet para fansave të saj me dukje të ndryshme ku edhe pëlqehet...

Zaimina Vasjari ndryshon pamjen

para një jave - Gazeta Metro

Zaimina Vasjari është një nga këngëtaret më joshëse dhe më të komentura shqiptare. Ajo gjithashtu është mjaft aktive në rrjetet sociale. Vetëm në Instagram numëron mijëra ndjekës, ndërsa herë pas here...

Kallashi e zhvesh bluzën për të treguar gjoksin e madh

para një jave - Revista Kosovarja

Në secilin publikim që bën, kujdeset që të ekspozoj hiret trupore. Me anë të bukurisë që e posedon, ajo ka arritur të ketë ndjekës të shumtë në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”. Me imazhe nga më të...

Enca zbulon ndryshimin e ri që bëri në dukje

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja e njohur njihet për stilin e saj interesant, shkruan lajmi.net. Ajo shpesh herë paraqitet para fansave të saj me dukje të ndryshme ku edhe pëlqehet për to. Enca është tejet aktive në rrjete...

Zaimina Vasjari rikthehet me stil të ri flokësh

para një jave - Arbresh

Këngëtarja Zaimina Vasjari vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo vetëm në Instagram numëron mijëra ndjekës, ndërsa herë pas here ndan me fansat postime të ndryshme. Përkundër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK