Mevlani i dedikoi këngë Ledjanës, Melisa shpërthen nga xhelozia: Mua më plase pas mullarit

para 6 dite - Syri.net Kosova

Ditën e sotme në ‘Përputhen’ u transmetua takimi mes Mevlanit dhe Ledjanës. Mevlani i dedikoi një këngë konkurrentes, në të cilën thuhej: "Vjen si rreze drite në sytë e mi, Ledjana e bukur sikur zana,...

Mevlani i dedikoi këngë Ledjanës, Melisa shpërthen nga xhelozia: Mua më plase pas mullarit

para 6 dite - Syri

Ditën e sotme në ‘Përputhen’ u transmetua takimi mes Mevlanit dhe Ledjanës. Mevlani i dedikoi një këngë konkurrentes, në të cilën thuhej: "Vjen si rreze drite në sytë e mi, Ledjana e bukur sikur zana,...

“Mua më përplase pas mullarit”/ I dedikoi këngë Ledjanës, Melisa deklarata kundra Mevlanit

para 6 dite - Top Channel

Në takimin e tyre, Mevlani i dedikoi një këngë Ledjanës, çka duket se preku jo pak Melisën. Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e hedh poshtë Mevlanin”. “Sindin...

Mevlani surprizën Ledjanën, i dedikon një këngë: Teksti është posaçërisht për ty

para 6 dite - Top Channel

Në takimin e tyre, Mevlani surprizoi Ledjanën duke i dedikuar një këngë. Me vargjet “e bukur dhe magjike… e bukur sikur zana…”, Mevlani e emocionoi jo pak vajzën. “Do të jap një përqafim , më emocionove,...

I dedikoi këngë Ledjanës, Melisa: Mua më përplase pas mullarit!

para 6 dite - Albeu

Në takimin e tyre, Mevlani i dedikoi një këngë Ledjanës, çka duket se preku jo pak Melisën në "Përputhen" në Top Channel. Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e...

“Mua më përplase pas mullarit”. I dedikoi këngë Ledjanës

para 6 dite - GazetaBlic

Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e hedh poshtë Mevlanin”. “Sindin e surprizove me lule dhe arush, Ledjanën me këngë, Melisën zgjodhe ta përplasësh pas mullari...

Mevlani surprizën Ledjanën, i dedikon një këngë

para 6 dite - GazetaBlic

Me vargjet “ e bukur dhe magjike… e bukur sikur zana…” , Mevlani e emocionoi jo pak vajzën. “Do të jap një përqafim , më emocionove, më bëre të dal nga vetja” , tha ajo. Ndërkohë, Mevlani tha se kjo ishte...

“Mua më përplase pas mullarit”/ I dedikoi këngë Ledjanës, Melisa deklarata kundër Mevlanit

para 6 dite - NOA

Në takimin e tyre, Mevlani i dedikoi një këngë Ledjanës, çka duket se preku jo pak Melisën në "Përputhen" në Top Channel. Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e...

“Mua më përplase pas mullarit”/ I dedikoi këngë Ledjanës, Melisa deklarata kundra Mevlanit

para 6 dite - Bota Sot

Në takimin e tyre, Mevlani i dedikoi një këngë Ledjanës, çka duket se preku jo pak Melisën. Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e hedh poshtë Mevlanin”. “Sindin...

Mevlani surprizën Ledjanën, i dedikon një këngë: Teksti është posaçërisht për ty

para 6 dite - Bota Sot

Në takimin e tyre, Mevlani surprizoi Ledjanën duke i dedikuar një këngë. Me vargjet “e bukur dhe magjike… e bukur sikur zana…”, Mevlani e emocionoi jo pak vajzën. “Do të jap një përqafim , më emocionove,...

Të gjitha dhurata, vetëm mua më përplase pas mullarit, Melisa mëzitet me Mevlanin

para 6 dite - Lexo

Në takimin e tyre, Mevlani i dedikoi një këngë Ledjanës, çka duket se preku jo pak Melisën. Në studio, Melisa deklaroi se pas kësaj që pa (transmetimin e takimit), ajo “e hedh poshtë Mevlanin”. “Sindin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK