Tayna nesër publikon bashkëpunimin me L’Algerino, sjell imazhe provokuese nga xhirimet e klipit

para 6 dite - Telegrafi

Reperja nga Prizreni, Tayna, ditë më parë njoftoi fansat se është në përgatitje të këngës së re. Ajo madje për këtë ka bashkuar forcat me reperin e njohur francez, L’Algerino. 24 vjeçarja po ashtu tregoi...

Big Kik i kundërpërgjigjet menjëherë Noizy-t, por jo ashtu siç e prisnim!

para 6 dite - Bota Sot

Ditën e sotme Noizy ka publikuar diss-in e shumëpërfolur “Një herë e mirë” dhe duhet ta pranojmë se po bën namin. Reperi përmes kësaj kënge ka treguar se kush është dhe se çfarë roli ka ai në Hip-Hopin...

Noizy lanson këngën e re “Një herë e mirë”

para 6 dite - Telegrafi

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ditën e sotme (e mërkurë) ka prezantuar këngën e tij të re. “Një herë e mirë” mban titullin kënga e re, e cila vjen e shoqëruar edhe me videoklip. Kënga besohet se i është...

Noizy lanson këngën e re “Një herë e mirë”

para 6 dite - Koha.mk

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ditën e sotme (e mërkurë) ka prezantuar këngën e tij të re. “Një herë e mirë” mban titullin kënga e re, e cila vjen e shoqëruar edhe me videoklip. Kënga besohet se i është...

Dafina Zeqiri projekt me reperin italian, Sfera? (Fotot)

para 6 dite - Top Channel

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka qenë duke punuar prej kohësh për albumin e ri të titulluar “Dafinë moj”. Pas publikimit të disa prej projekteve, në ktë fillim viti pritet ta publikojë të plotë....

Noizy nuk kursen asnjë “kundërshtar”!

para 6 dite - Bota Sot

Pritjes së gjatë i erdhi fundi dhe Noizy ka publikuar diss-in e shumëpërfolur “Një herë e mirë” dhe duhet ta pranojmë se po bën namin. Si fillim, reperi e nis duke treguar se kush është dhe se çfarë roli...

Noizy publikon këngën e re, Big Kik befason me veprimin

para 6 dite - Zeri

Pak kohë më parë, bëri bujë në media deklarata Big Kik bëri gjatë një freestyle në “Gjoni Black Entertainment”, ku tha se Noizy e kishte hequr pa asnjë arsye nga grupi “OTR”. Këtij diss-i, Noizy iu përgjigj...

Noizy publikon këngën e re, Big Kik befason me veprimin

para 6 dite - ABC News

Pak kohë më parë, bëri bujë në media deklarata Big Kik bëri gjatë një freestyle në “Gjoni Black Entertainment”, ku tha se Noizy e kishte hequr pa asnjë arsye nga grupi “OTR”. Këtij diss-i, Noizy iu përgjigj...

Yll Limani paska gati një surprizë

para 6 dite - Bota Sot

Yll Limani është një nga emrat më në zë të muzikës shqiptare, që gjithmonë surprizon me projektet e tij që bëjnë diferencën. Për shkak të zhanrit që lëvron, Ylli është profilizuar si një artist romantik,...

Paralajmërohet një bashkëpunim i Dafina Zeqirit me reperin italian, Sfera

para 6 dite - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, prej vitit të kaluar ka qenë duke punuar në albumin e ri të titulluar “Dafinë moj”. Megjithëse lansoi disa projekte muzikore, ajo duket se në fillim të vitit 2021 do...

Artistja e re, Dolly debuton me këngën “Wings”

para 6 dite - Zeri

Dolly, është emri më i ri që ditën e sotme (e martë) ka debutuar në industrinë muzikore. Artistja e re në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka sjell këngën më të re, që menjëherë ka filluar të pëlqehet....

Dafina Zeqiri po sjell bashkëpunim me reperin e njohur italian, kjo është e vërteta

para 6 dite - Gazeta Metro

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri ka qenë duke punuar prej kohësh për albumin e ri të titulluar “Dafinë moj”. Pas publikimit të disa prej projekteve, në ktë fillim viti pritet ta publikojë të plotë....

Paralajmërohet një bashkëpunim i Dafina Zeqirit me reperin italian, Sfera

para 6 dite - Arbresh

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, prej vitit të kaluar ka qenë duke punuar në albumin e ri të titulluar “Dafinë moj”. Megjithëse lansoi disa projekte muzikore, ajo duket se në fillim të vitit 2021 do...

Noizy publikon më në fund ‘dissin’ e shumëpritur

para 6 dite - GazetaBlic

Reperi Noizy është emër shumë i lakuar në shtypin rozë dhe padiskutim shumë i suksesshëm. Përmes një postimi, ai njoftoi se brenda 2-3 ditësh do të publikohet ‘dissi’ i tij, i cili do të pasohet nga të...

Noizy lanson këngën e re “Një herë e mirë”

para 6 dite - Ekonomia Online

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ditën e sotme (e mërkurë) ka prezantuar këngën e tij të re. “Një herë e mirë” mban titullin kënga e re, e cila vjen e shoqëruar edhe me videoklip. Kënga besohet se i është...

Tayna dhe Dafina Zeqiri, së shpejti me projekte të reja muzikore

para 6 dite - Koha.net

Pas suksesit me këngën e fundit “Johnny”, reperja Tayna ka paralajmëruar tashmë projektin e radhës, që kësaj radhe vjen në bashkëpunim. Është reperi francez, L’Agerino ai që këngëtarja shqiptare ka zgjedhur...

Tayna drejt suksesit ndërkombëtar? Reperja shqiptare bashkëpunim me reperin me famë botërore

para 6 dite - Panorama

Brenda pak vitesh Tayna u kthye në një nga reperet më të suksesshme shqiptare. Ajo mori famë të menjëhershme me këngën “Columbiana” dhe tani Tayna po synon tregun ndërkombëtar. Bukuroshja shqiptare ka...

Pamje nga klipi i Taynës, këngëtarja shfaqet shumë seksi

para 6 dite - Syri.net Kosova

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Ajo kohë më parë e ka paralajmëruar këtë projekt, kurse, sot ndau edhe pjesë nga klipi që ka xhiruar, shkruan Syri Kosova. Duke mahnitur me pamjen e saj, Tayna dukej...

Dafina Zeqiri paralajmëron hitin e radhës, bashkëpunon me reperin e famshëm

para 6 dite - Bota Sot

Prej vitesh në tregun muzikor shqiptar, Dafina Zeqiri ka arritur të bëhet një ndër personazhet më të lakmuar. Këngëtarja pritet të sjellë së shpejti albumin që mban titullin “Dafinë Moj”, për të cilin...

Pasi fansat i plotësuan kushtet, Noizy zbulon pak nga diss-i i tij

para 6 dite - Mapo

Disa javë më parë Noizy paralajmëroi se kishte gati një këngë të re, si diss për të gjithë ata që i janë kthyer kundër këto kohë. Reperi deklaroi se kënga do të mbante titullin “1 herë e mirë” dhe se do...

Drejt suksesit ndërkombëtar, Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore (FOTO LAJM)

para 6 dite - Albeu

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet është...

Tayna po vjen me shpejtësi, këngën e re do t’iu bëj befasi!

para 6 dite - Bota Sot

Me anë të disa fotografive Tayna ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kombinuar si mos më mirë, interpretuesja e disa hiteve ka nxjerr në pah edhe linjat e trupit të saj. “Tjetra tash doli…”, ka...

Tayna po vjen me shpejtësi, këngën e re do t’iu bëj befasi!

para 6 dite - Indeks online

Me disa fotografi Tayna ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kombinuar si mos më mirë, interpretuesja e disa hiteve ka nxjerr në pah edhe linjat e trupit të saj, shkruan IndeksOnline. “Tjetra tash...

Pamje nga klipi i Taynës, këngëtarja shfaqet më s*ksi se kurrë

para 6 dite - Syri

Reperja Tayna po vjen me një këngë të re. Ajo, kohë më parë e ka paralajmëruar këtë projekt, kurse, sot ndau edhe pjesë nga klipi që ka xhiruar, shkruan Syri Kosova. Duke mahnitur me pamjen e saj, Tayna...

Tayna përsëri merr vëmendjen me të pasmet bombastike

para 6 dite - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tayna, është duke u bërë gati për projektin e saj më të ri. Këtë e bëri të ditur përmes disa imazheve në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic. E veshur në blu dhe e shtrirë...

Ylli Limani gati një befasi për fansat?

para 6 dite - Arbresh

Yll Limani është një nga emrat më në zë të muzikës shqiptare, që gjithmonë surprizon me projektet e tij që bëjnë diferencën. Për shkak të zhanrit që lëvron, Ylli është profilizuar si një artist romantik,...

Artistja e re, Dolly debuton me këngën “Wings”

para 6 dite - Epoka e Re

Dolly, është emri më i ri që ditën e sotme (e martë) ka debutuar në industrinë muzikore. Artistja e re në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka sjell këngën më të re, që menjëherë ka filluar të pëlqehet....

Dafina Zeqiri paralajmëron hitin e radhës, bashkëpunon me reperin e famshëm

para 6 dite - Zhurnal

Zhurnal Ads Prej vitesh në tregun muzikor shqiptar, Dafina Zeqiri ka arritur të bëhet një ndër personazhet më të lakmuar. Këngëtarja pritet të sjellë së shpejti albumin që mban titullin “Dafinë Moj”, për...

Paralajmërohet një bashkëpunim i Dafina Zeqirit me reperin italian, Sfera

para 6 dite - Ekonomia Online

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, prej vitit të kaluar ka qenë duke punuar në albumin e ri të titulluar “Dafinë moj”. Megjithëse lansoi disa projekte muzikore, ajo duket se në fillim të vitit 2021 do...

Tayna josh me lëvizjet para kamerës, vë në fokus të pasmet

para 6 dite - Lajmi.net

Rep-artistja Tayna vendosi që edhe një herë t’i bëjë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo, shkruan lajmi.net. Ajo ndau me ndjekësit fotografi e video nga seti i ri fotografik, teksa njoftoi se po përgatitet...

Tayna shfaqet super seksi, paralajmëron klipin e ri

para 6 dite - Gazeta Metro

Me disa fotografi Tayna ka paralajmëruar projektin e ri muzikor. E kombinuar si mos më mirë, interpretuesja e disa hiteve ka nxjerr në pah edhe linjat e trupit të saj. “Tjetra tash doli…”, ka shkruar ajo...

Dafina Zeqiri paralajmëron hitin e radhës, bashkëpunon me reperin e famshëm

para 6 dite - RTK

Prej vitesh në tregun muzikor shqiptar, Dafina Zeqiri ka arritur të bëhet një ndër personazhet më të lakmuar. Këngëtarja pritet të sjellë së shpejti albumin që mban titullin “Dafinë Moj”, për të cilin...

Pak orë larg klipit të ri të Noizyt!

para 6 dite - Bota Sot

Noizy dje informoi publikun se ka gati projektin “1 herë e mirë”, por për tu publikuar kishte një kusht të bëheshin 100 mijë komente. E kjo ishte çështje orësh, pasiqë shifra e saj u tejkalua. Tashmë ka...

Instagrami i reperit të famshëm në botë, vërshohet nga flamujt shqiptarë

para 6 dite - Klan Kosova

Mbrëmë, Noizy kërkoi nga ndjekësit e tij në Instagram, 100 mijë komente nëse duan të publikohet kënga e re e tij që quhet “Një herë e mirë”. Ky projekt i paralajmëruar javë më parë nga reperi shqiptar,...

Artistja e re, Dolly debuton me këngën “Wings”

para 6 dite - Zhurnal

Dolly, është emri më i ri që ditën e sotme (e martë) ka debutuar në industrinë muzikore. Artistja e re në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka sjell këngën më të re, që menjëherë ka filluar të pëlqehet....

Tayna paralajmëron projektin e ri “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

para 6 dite - Zhurnal

Tayna është ndër rep-artistet shqiptare që për një kohë të shkurtër ka pushtuar skenën muzikore. Për dy vite me radhë ajo ka arritur popullaritet të madh, duke marrë zemrat e mijëra mbështetësve. Ndërkaq,...

Noizy kërkon 100 mijë komente në Instagram për të lansuar këngën “Një herë e mirë”

para 6 dite - Zhurnal

Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit sa i përket zhanrit hiphop. Kohëve të fundit artisti është ballafaquar me disa ‘diss-a’ nga kolegë të tij, çka bëri që reperi të reagojë....

Tayna konfirmon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

para 6 dite - Bota Sot

Tayna ka paralajmëruar duetin e parë ndërkombëtar. Rep-artistja Tayna është ndër emrat më të njohur të industrisë së muzikës shqiptare, e cila numëron shumë hite. Tashmë, artistja ka konfirmuar duetin...

Fansat ia plotësojnë kushtin, Noizy lanson sot këngën e re

para 6 dite - Lajmi.net

Reperi Noizy ka kohë që e ka paralajmëruar një ‘diss’, ndërsa pritjes së fansave tashmë po i vjen fundi, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës së djeshme, ai ua vuri kusht fansave që në rast se bëjnë 100 mijë...

Tayna konfirmon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

para 6 dite - Lajm

Rep-artistja Tayna është ndër emrat më të njohur të industrisë së muzikës shqiptare, e cila numëron shumë hite, shkruan lajmi.net. Tashmë, artistja ka konfirmuar duetin e parë ndërkombëtar me artistin...

Fansat ia plotësojnë kushtin, Noizy lanson sot këngën e re

para 6 dite - Lajm

Reperi Noizy ka kohë që e ka paralajmëruar një ‘diss’, ndërsa pritjes së fansave tashmë po i vjen fundi, shkruan lajmi.net. Gjatë ditës së djeshme, ai ua vuri kusht fansave që në rast se bëjnë 100 mijë...

Dafina Zeqiri do sjell bashkëpunim me këtë artist ndërkombëtar

para 6 dite - Gazeta Metro

Dafina Zeqiri është në kulmin e karrierës së saj, teksa presim edhe albumin më të ri “Dafinë moj”, që pritet të dalë shumë shpejt! Artistja është shumë aktive me projekte të reja teksa duket se ky album...

Tayna konfirmon bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

para 6 dite - Lajmi.net

Rep-artistja Tayna është ndër emrat më të njohur të industrisë së muzikës shqiptare, e cila numëron shumë hite, shkruan lajmi.net. Tashmë, artistja ka konfirmuar duetin e parë ndërkombëtar me artistin...

Tayna paralajmëron bashkëpunimin e parë ndërkombëtar

para 6 dite - Gazeta Metro

Tayna ka paralajmëruar duetin e parë ndërkombëtar. Rep-artistja Tayna është ndër emrat më të njohur të industrisë së muzikës shqiptare, e cila numëron shumë hite. Tashmë, artistja ka konfirmuar duetin...

Artistja e re, Dolly debuton me këngën “Wings”

para 7 dite - Telegrafi

Dolly, është emri më i ri që ditën e sotme (e martë) ka debutuar në industrinë muzikore. Artistja e re në rrjete sociale ka bërë të ditur se ka sjell këngën më të re, që menjëherë ka filluar të pëlqehet....

Dafina Zeqiri ka rezervuar plot surpriza për albumin e saj të ri – e para sapo u zbulua

para 7 dite - Insajderi

Dafina Zeqiri la pas një vit tejet të suksesshëm në karrierën e saj. Gjithçka që solli ishte inovacion në industrinë tonë të muzikës. Mirëpo, 2021-ta është edhe viti që ajo do të lansojë një album të ri...

Dafina Zeqiri në bashkëpunim me reperin me famë ndërkombëtare?

para 7 dite - Bota Sot

Dafina Zeqiri është në kulmin e karrierës së saj, teksa presim edhe albumin më të ri “Dafinë moj”, që pritet të dalë shumë shpejt! Artistja është shumë aktive me projekte të reja teksa duket se ky album...

Dafina Zeqiri paralajmëron hitin e radhës, bashkëpunon me reperin e famshëm italian

para 7 dite - Syri.net Kosova

Prej vitesh në tregun muzikor shqiptar, Dafina Zeqiri ka arritur të bëhet një ndër personazhet më të lakmuar. Këngëtarja pritet të sjellë së shpejti albumin që mban titullin “Dafinë Moj”, për të cilin...

Konfirmohet – Tayna në bashkëpunim me reperin francez

para 7 dite - Insajderi

Viti që lamë pas, mund të ketë pauzuar koncertet dhe mbrëmjet live të artistëve, por jo edhe punën e tyre në studio, njofton Insajderi. Tayna ishte mjaft aktive me prurje muzikore, ndërsa vitin 2021 ajo...

Dafina Zeqiri nxit dyshimet për një bashkëpunim me reperin me famë ndërkombëtare

para 7 dite - GazetaBlic

Dafina Zeqiri është në kulmin e karrierës së saj, teksa presim edhe albumin më të ri “Dafinë moj”, që pritet të dalë shumë shpejt! Artistja është shumë aktive me projekte të reja teksa duket se ky album...

Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore

para 7 dite - Syri

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Por tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet...

Dafina Zeqiri paralajmëron hitin e radhës, bashkëpunon me reperin e famshëm italian

para 7 dite - ABC News

Prej vitesh në tregun muzikor shqiptar, Dafina Zeqiri ka arritur të bëhet një ndër personazhet më të lakmuar. Këngëtarja pritet të sjellë së shpejti albumin që mban titullin “Dafinë Moj”, për të cilin...

Tayna paralajmëron projektin e ri “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

para 7 dite - Telegrafi

Tayna është ndër rep-artistet shqiptare që për një kohë të shkurtër ka pushtuar skenën muzikore. Për dy vite me radhë ajo ka arritur popullaritet të madh, duke marrë zemrat e mijëra mbështetësve. Ndërkaq,...

Konfirmohet bashkëpunimi ndërkombëtar i Taynës

para 7 dite - Syri.net Kosova

Tayna së shpejti sjellë një projekt të ri muzikor. Kënga është bashkëpunim dhe besojeni ose jo, ajo u bë bashkë me këngëtarin e famshëm Algeriano. Lajmin e ka konfirmuar vet reperja përmes një fotografie...

“1 herë e mirë” çfarë bën Noizy me 100 mijë komente

para 7 dite - Klan

“1 herë e mirë” çfarë bën Noizy me 100 mijë komente Noizy, një nga reperët më të famshëm në vend ka nisur pak orë më parë një sfidë për fansat e tij. Përmes një postimi në profilin e Instagram ai i ka...

Noizy kërkon 100 mijë komente në Instagram për të lansuar këngën “Një herë e mirë”

para 7 dite - Telegrafi

Rep-artisti i njohur, Noizy, vazhdon të jetë ndër më të dëgjuarit sa i përket zhanrit hiphop. Kohëve të fundit artisti është ballafaquar me disa ‘diss-a’ nga kolegë të tij, çka bëri që reperi të reagojë....

Tayna konfirmon bashkëpunimin me artistin e huaj!

para 7 dite - Bota Sot

Disa javë më parë menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, zbuloi për “iconstyle.al” se reperja ka gati dy bashkëpunime ndërkombëtare, por pa zbuluar emrat. Ai shtoi se këngët janë përfunduar, por Covid-19 kishte...

Dafina Zeqiri në bashkëpunim me reperin italian

para 7 dite - Lajmi.net

Këngëtarja në albumin e saj që do e publikoj në vitin 2021 do sjell edhe këtë projekt muzikor, shkruan lajmi.net. Dafina do bashkëpunoj me reperin italian Sfera. Ndryshe, prej bashkëpunimeve të saj vendore...

Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore

para 6 dite - Epoka e Re

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Por tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet...

Tayna vjen me një bashkëpunim të ri

para 7 dite - GazetaBlic

Tayna ka paralajmëruar diçka të re. Rep-artistja Tayna, emrat më të suksesshëm aktualisht në tregun muzikor shqiptar ka paralajmruar projekt të ri muzikor, shkruan GazetaBlic. Ajo së fundi ka ndarë me...

Tayna duet me artistin e njohur

para 7 dite - Indeks online

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino, shkruan Indeksonline. Madje, dyshja zbuluan edhe...

Drejt suksesit ndërkombëtar, Tayna konfirmon duetin me artistin me famë botërore

para 7 dite - ABC News

Prej kohësh, Tayna ka paralajmëruar disa bashkëpunime me artistë të huaj por që për shkak të pandemisë ishin shtyrë për një moment të dytë. Tashmë pritjes i ka ardhur fundi, dhe një nga bashkëpunimet është...

Dafina Zeqiri në bashkëpunim me reperin me famë ndërkombëtare?

para 7 dite - Arbresh

Dafina Zeqiri është në kulmin e karrierës së saj, teksa presim edhe albumin më të ri “Dafinë moj”, që pritet të dalë shumë shpejt! Artistja është shumë aktive me projekte të reja teksa duket se ky album...

Tayna duet me artistin e njohur

para 7 dite - Infokusi

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino. Madje, dyshja zbuluan edhe emrin e këngës e që është...

Tayna duet me artistin e njohur

para 7 dite - Arbresh

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino. Madje, dyshja zbuluan edhe emrin e këngës e që është...

Noizy do ta publikojë projektin e ri pasi ta përmbushin këtë kusht fansat e tij

para 7 dite - Bota Sot

Noizy ka një kusht për këngën e re. Reperi Noizy ka kohë që ka paralajmëruar një këngë të re, e cila pritet shumë shpejt të dalë në treg. Me anë të postimit të fundit, artisti bëri të ditur se kënga e...

Blero së shpejti sjell këngën e re “Deri dje”

para 7 dite - Telegrafi

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero, ka paralajmëruar prej disa ditësh një këngë të re. Ai ka njoftuar fansat për një baladë të re dhe kjo do jetë një ndër projektet më të mira që ka sjell deri...

Tayna po sjell bashkëpunimin me këtë artist të njohur të huaj

para 7 dite - Gazeta Metro

Reperja Tayna po vjen me këngë të re. Në llogarinë e saj në Instagram ajo hodhi një fotografi ku e konfirmoi duetin me artisin ndërkombëtar, L’Algerino. Madje, dyshja zbuluan edhe emrin e këngës e që është...

Blero së shpejti sjell këngën e re “Deri dje”

para 7 dite - Zhurnal

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Blero, ka paralajmëruar prej disa ditësh një këngë të re. Ai ka njoftuar fansat për një baladë të re dhe kjo do jetë një ndër projektet më të mira që ka sjell deri...

Tayna paralajmëron projektin e ri “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

para 7 dite - Ekonomia Online

Tayna është ndër rep-artistet shqiptare që për një kohë të shkurtër ka pushtuar skenën muzikore. Për dy vite me radhë ajo ka arritur popullaritet të madh, duke marrë zemrat e mijëra mbështetësve. Ndërkaq,...

Paralajmërimet e reja në skenë muzikore shqiptare

para 7 dite - Koha.net

Pavarësisht se fundi i vitit 2020 solli shumë projekte muzikore, edhe janari vjen me prurje të reja. Rina Balaj, këngëtarja e cila e përfundoi vitin paraprak me këngën e saj “Fire”, po paralajmëron tashmë...

Noizy do ta publikojë projektin e ri pasi ta përmbushin këtë kusht fansat e tij

para 7 dite - Lajmi.net

Reperi Noizy ka kohë që ka paralajmëruar një këngë të re, e cila pritet shumë shpejt të dalë në treg, shkruan lajmi.net. Me anë të postimit të fundit, artisti bëri të ditur se kënga e re është finalizuar...

Blero zbulon titullin e baladës së re

para një jave - Bota Sot

Këngëtari shqiptar ka zbuluar titullin e projektit të ri muzikor. Një ndër këngëtarët e dashur shqiptar, Blero Muharremi është ndër këngëtarët aktiv të skenës muzikore. Ai është aktiv në rrjete sociale...

Paralajmërimet e reja në skenë muzikore shqiptare

para 7 dite - Ekonomia Online

Pavarësisht se fundi i vitit 2020 solli shumë projekte muzikore, edhe janari vjen me prurje të reja. Rina Balaj, këngëtarja e cila e përfundoi vitin paraprak me këngën e saj “Fire”, po paralajmëron tashmë...

Paralajmërimet e reja në skenë muzikore shqiptare

para 7 dite - Gazeta Metro

Pavarësisht se fundi i vitit 2020 solli shumë projekte muzikore, edhe janari vjen me prurje të reja. Rina Balaj, këngëtarja e cila e përfundoi vitin paraprak me këngën e saj “Fire”, po paralajmëron tashmë...

Blero zbulon titullin e baladës së re

para një jave - Lajmi.net

Një ndër këngëtarët e dashur shqiptar, Blero Muharremi është ndër këngëtarët aktiv të skenës muzikore, shkruan lajmi.net. Ai është aktiv në rrjete sociale ku edhe ka shfrytëzuar rastin t`i përdor ato për...

Stresi së shpejti vjen me projektin e ri “Për veti”

para një jave - Lajm

Stresi është ndër reperët shqiptar i cili nuk ndalet duke sjell projekte muzikore, shkruan lajmi.net. Reperi në llogarinë e tij të Instagramit, postoi një video, ku shihet se po vjen me një album të ri...

Stresi së shpejti vjen me projektin e ri “Për veti”

para një jave - Bota Sot

Stresi ka paralajmëruar këngën e re. Stresi është ndër reperët shqiptar i cili nuk ndalet duke sjell projekte muzikore. Reperi në llogarinë e tij të Instagramit, postoi një video, ku shihet se po vjen...

‘Për veti’ së shpejti nga Stresi

para një jave - Indeks online

Stresi nuk po ka të ndalur me projekte muzikore. Në llogarinë e tij në Instagram, ai hodhi një video, ku shihet se po vjen me një album të ri, shkruan Indeksonline. Por, pos albumit, së shpejti ai e lanson...

Stresi së shpejti vjen me projektin e ri “Për veti”

para një jave - Lajmi.net

Stresi është ndër reperët shqiptar i cili nuk ndalet duke sjell projekte muzikore, shkruan lajmi.net. Reperi në llogarinë e tij të Instagramit, postoi një video, ku shihet se po vjen me një album të ri...

Rina Balaj fillon vitin mbarë, jep një lajm të mirë

para një jave - Gazeta Metro

Para tre vitesh, publiku u njoh për herë të parë me reperen Rina Balaj, emri i së cilës u komentua që në fillimet e saj. Rina u kthye menjëherë në kryefjalën e mediave dhe diss-et e saj për vajzat e tjera...

Rina Balaj jep lajmin e "zjarrtë" për vitin 2021 (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Para tre vitesh, publiku u njoh për herë të parë me reperen Rina Balaj, emri i së cilës u komentua që në fillimet e saj. Rina u kthye menjëherë në kryefjalën e mediave dhe diss-et e saj për vajzat e tjera...

Rina Balaj jep lajmin e bukur për vitin 2021

para një jave - Tetova Sot

Para tre vitesh, publiku u njoh për herë të parë me reperen Rina Balaj, emri i së cilës u komentua që në fillimet e saj. Rina u kthye menjëherë në kryefjalën e mediave dhe diss-et e saj për vajzat e tjera...

'Duro' thotë Dafina Zeqiri

para një jave - Syri.net Kosova

Dafina është në përgatitje të këngës së parë për vitin 2021. Këngëtarja publikoi një tweet në profilin e saj zyrtar Twitter ku e shpërndau edhe në Instagram. Pak para se zbuloj titullin e projektit, Dafina...

“Duro” kënga e radhës nga Dafina Zeqiri?

para një jave - GazetaBlic

Këngëtarja publikoi një tweet në profilin e saj zyrtar Twitter ku e shpërndau edhe në Instagram. Pak para se zbuloj titullin e projektit, Dafina ka shkruar një tweet inkurajues. “Ti je e bukur dhe e vlefshme...

“Duro” kënga e radhës nga Dafina Zeqiri?

para një jave - RTK

Dafina është në përgatitje të këngës së parë për vitin 2021. Këngëtarja publikoi një tweet në profilin e saj zyrtar Twitter ku e shpërndau edhe në Instagram. Pak para se zbuloj titullin e projektit, Dafina...

Rina Balaj paralajmëron projektin e ri muzikor, pjesë e albumit të radhës

para një jave - Zhurnal

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është mjaft e pëlqyer nga audienca e gjerë. Ajo së fundmi ka sjell një sërë projekte muzikore, të cilat po komentohen për të mira nga admiruesit e muzikës së...

Ronela Hajati njofton se më 15 mars publikon pjesën e parë të albumit të ri

para një jave - Zhurnal

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Ronela Hajati, gjatë vitit të kaluar ka qenë më pasive në muzikë. Kjo për shkak të situatës së krijuar me COVID-19, e cila bëri që të distancohen edhe shumë prej...

“Duro” kënga e radhës nga Dafina Zeqiri?

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja publikoi një tweet në profilin e saj zyrtar Twitter ku e shpërndau edhe në Instagram, shkruan lajmi.net. Pak para se zbuloj titullin e projektit, Dafina ka shkruar një tweet inkurajues. “Ti...

“Duro” kënga e radhës nga Dafina Zeqiri?

para një jave - Arbresh

Dafina është në përgatitje të këngës së parë për vitin 2021. Këngëtarja publikoi një tweet në profilin e saj zyrtar Twitter ku e shpërndau edhe në Instagram, shkruan lajmi.net. Pak para se zbuloj titullin...

“Duro” kënga e radhës nga Dafina Zeqiri?

para një jave - Lajm

Këngëtarja publikoi një tweet në profilin e saj zyrtar Twitter ku e shpërndau edhe në Instagram. Pak para se zbuloj titullin e projektit, Dafina ka shkruar një tweet inkurajues. “Ti je e bukur dhe e vlefshme...

Rina kërkon ndihmën e fansave

para një jave - Revista Kosovarja

Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta që po publikon së fundmi. Pas lansimit në treg të këngës së fundit “Zjarr” ajo kishte paralajmëruar se do të niste punën për projektet e reja...

Rina Balaj paralajmëron këngë të ‘zjarrtë’: Kërkon ndihmë nga fansat për këtë gjë

para një jave - Gazeta Metro

Rina Balaj duket se tashmë është në punime e sipër për albumin e ri. Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta që po publikon së fundmi. Pas lansimit në treg të këngës së fundit “Zjarr”...

Rina Balaj paralajmëron një këngë të ‘zjarrtë’ teksa kërkon ndihmë nga fansat për emrin e albumit

para një jave - Arbresh

Rina Balaj duket se tashmë është në punime e sipër për albumin e ri. Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta që po publikon së fundmi, shkruan lajmi.net. Pas lansimit në treg të këngës...

Rina Balaj paralajmëron një këngë të ‘zjarrtë’ teksa kërkon ndihmë nga fansat për emrin e albumit

para një jave - Lajmi.net

Ajo tashmë ka rrëmbyer zemrën e publikut me këngët e veçanta që po publikon së fundmi, shkruan lajmi.net. Pas lansimit në treg të këngës së fundit “Zjarr” ajo kishte paralajmëruar se do të niste punën...

Ronela Hajati zbulon datën e publikimit të albumit

para një jave - Arbresh

Projekti më i fundit i Ronela Hajatit mban titullin “Gënjeshtar je X Pare”, publikuar në Shkurt të vitit që lamë pas. Edhe pse shpeshherë ka bërë me dije se ka gati disa këngë, këngëtarja ka preferuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK