Test: Zgjidh një çelës dhe zbulo çfarë të pret në të ardhmen e afërt

para 6 dite - Bota Sot

Thjesht zgjidhni çelësin që ju pëlqen më shumë për të gjetur se çfarë ju pret në të ardhmen e afërt! Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Nëse keni zgjedhur çelësin e parë, diçka e pazakontë, e jashtëzakonshme ju...

FATI YT/ HOROSKPI, 14 JANAR 2020

para 6 dite - Lexo

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 14 janar 2021. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duket sikur jeni plot tension këto...

Zgjedh një çelës dhe zbulo çfarë fsheh e ardhmja për ty

para 6 dite - Lajmi.net

Nëse keni zgjedhur: Nr. 1 Nëse keni zgjedhur çelësin e parë, diçka e pazakontë, e jashtëzakonshme ju pret, diçka që do t’ju nxjerrë nga rutina për një kohë. Mund të jetë një lajm i papritur, një surprizë,...

Zgjidhni një çelës dhe zbuloni çfarë ju pret në të ardhmen

para 6 dite - Revista Kosovarja

Thjesht zgjidhni çelësin që ju pëlqen më shumë për të gjetur se çfarë ju pret në të ardhmen e afërt! Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Nëse keni zgjedhur çelësin e parë, diçka e pazakontë, e jashtëzakonshme ju...

Horoskopi ditor, 14 janar 2021

para 6 dite - Gazeta Metro

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 14 janar 2021. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Duket sikur jeni plot tension këto...

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

para 6 dite - Bota Sot

Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj që vutë re në fillim. Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë...

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 14 janar 2021 që Noa.al sjell për ju.

para 6 dite - NOA

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim ekskluziv nga Noa.al i shërbimit astrologjik...

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

para 6 dite - Lajmi.net

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj që vutë re në fillim. Një shandan ose një qiri Nëse gjëja...

Horoskopi për nesër, e enjte 14 janar 2021

para 6 dite - Java News

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 14 janar 2021. Dashi Duket sikur jeni plot tension këto ditë. Deri të enjten situata do të mbetet mjaft e paqëndrueshme, këshilla është të mos nervozoheni. Demi Kjo...

Hapat që duhet të ndiqni për të gjetur punë jashtë vendit

para 6 dite - Revista Kosovarja

Nëse ëndrra juaj është të udhëtoni, të përjetoni kultura të tjera, ose të filloni përsëri në një vend krejt të ri, një punë jashtë shtetit mund të jetë zgjedhja për ju. Ndërsa ka shumë gjëra për të ditur...

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

para 6 dite - Almakos

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj që vutë re në fillim. Një shandan ose një qiri Nëse gjëja...

Test psikologjik dashurie: ajo ç'ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

para 6 dite - Bota Sot

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj që vutë re në fillim. Një shandan ose një qiri Nëse gjëja...

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

para 6 dite - Indeks online

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj që vutë re në fillim. Një shandan ose një qiri Nëse gjëja...

Test psikologjik dashurie: ajo ç'ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

para 6 dite - Albeu

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj që vutë re në fillim. Një shandan ose një qiri Nëse gjëja...

Horoskopi 13 janar 2021, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 6 dite - GazetaBlic

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. Ju  do të jeni shumë të pasigurt mbi vendimet që duhet të merrni dhe mendja juaj nuk po funksionon siç duhet për të gjykuar në mënyrë objektive...

Kur jep shumë nga vetja, ja sesi marrëdhënia kthehet kundra teje

para 6 dite - Bota Sot

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë që të ndjeheni të pakënaqur, minojnë vlerat tuaja vetjake dhe madje ju bëjnë të pyesni veten nëse meritoni ndopak dashuri. Dhe pjesa më e frikshme është se mund të ndodhë...

Test psikologjik dashurie: ajo ç’ka sheh në fillim zbulon si je në marrëdhëniet e tua

para 6 dite - Revista Kosovarja

Duhet vetëm të shihni këtë imazh për një moment dhe të kuptoni çfarë patë në fillim. Lejojeni intuitën tuaj të veprojë dhe qëndrojini besnik asaj që vutë re në fillim. Një shandan ose një qiri Nëse gjëja...

Horoskopi 13 Janar 2021

para 6 dite - Klan

Horoskopi 13 Janar 2021 Dashi- Sot pritet të jetë një ditë mjaft interesante në planin sentimental, por duhet të nxirrni në pah anën tuaj më të mirë. Është momenti të merreni pak edhe me pamjen tuaj të...

HOROSKOPI/ Gjërat e sotme mos i lini për nesër sepse keni për të pasur probleme

para 6 dite - Albeu

Dashi Për ju ka për të qenë një ditë pozitive. Do i merrni gjërat shumë seriozisht në çdo sektor. Nëse keni një lidhje përfitoni për të folur më hapur me partnerin dhe për te marre vendime te\ë rëndësishme....

“Do të keni ndryshime humori” – Horoskopi i ditës

para 6 dite - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 13 janar 2021 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje....

Horoskopi për ditën e sotme, 13 janar 2021

para 6 dite - BalkanWeb

Dashi Një ditë paksa me tensione midis jush dhe personave që i përkasin shoqërisë suaj, pasi nuk do arrini në një mirëkuptim për gjërat që doni të bëni. Përpiquni që sot të tregoheni më tolerantë. Demi...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 13 janar 2021

para 6 dite - Vizion Plus

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

Këto do të jenë shenjat më me fat për këtë të mërkurë, njihuni me parashikimin e yjeve

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 13.01.2021 nga Shekulli Online Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. Ju do të jeni shumë të pasigurt mbi vendimet që duhet të merrni dhe mendja juaj nuk po funksionon...

Horoskopi 13 janar, surpriza për beqarët: Shenjat më me fat për ditën e sotme

para 6 dite - ABC News

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. Ju do të jeni shumë të pasigurt mbi vendimet që duhet të merrni dhe mendja juaj nuk po funksionon siç duhet për të gjykuar në mënyrë objektive...

Do të merrni një lajm të shkëlqyeshëm, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

para 6 dite - Lexo

Dashi Nesër dita do të fillojë shumë mirë por do të keni ndryshime humori që mund të prishin gjithçka. Për këtë arsye, jini të kujdesshëm edhe në dashuri. Në punë, rishikoni disa gjëra. Demi Një lajm i...

Këto janë shenjat me fat për sot

para 6 dite - Lexo

Dashi. Nesër dita do të fillojë shumë mirë por do të keni ndryshime humori që mund të prishin gjithçka. Për këtë arsye, jini të kujdesshëm edhe në dashuri. Në punë, rishikoni disa gjëra. Demi. Një lajm...

Shenjat me fat për sot

para 6 dite - Lexo

Dashi 21 Mars – 19 Prill Nesër dita do të fillojë shumë mirë por do të keni ndryshime humori që mund të prishin gjithçka. Për këtë arsye, jini të kujdesshëm edhe në dashuri. Në punë, rishikoni disa gjëra....

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 janar 2021

para 6 dite - Bota Sot

Dashi Sot do të merreni me disa punë të cilave nuk do t’iu shpëtoni dot. Punët mund të kenë të bëjnë me shtëpinë, ndihmën ndaj të tjerëve, ose angazhime nga puna. Këshillohet që sot të merreni seriozisht...

Gjëra interesante për ju janë rezervuar sot nga horoskopi

para 6 dite - Lajmi.net

Dashi Një ditë paksa me tensione midis jush dhe personave që i përkasin shoqërisë suaj, pasi nuk do arrini në një mirëkuptim për gjërat që doni të bëni. Përpiquni që sot të tregoheni më tolerantë. Demi...

Parashikimi i yjeve për sot

para 6 dite - Arbresh

Dashi Një ditë paksa me tensione midis jush dhe personave që i përkasin shoqërisë suaj, pasi nuk do arrini në një mirëkuptim për gjërat që doni të bëni. Përpiquni që sot të tregoheni më tolerantë. Demi...

Lexoni se çka thotë horoskopi për ju sot

para 6 dite - Periskopi

Horoskopi ditor, e mërkurë 13 janar 2021. Demi Realizmi juaj tipik do të dominojë mbi romantizmin. Ndoshta sot do të shihni me ngjyrat e vërteta ndjenjat tuaja. Megjithatë marrëdhënia juaj do të jetë shumë...

Horoskopi i të mërkurës/ Ditë perfekte për beqarët, njohje të reja në horizont

para 6 dite - FaxWeb

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

Sot do të kuptoni se doni të ndryshoni diçka në jetën tuaj, përpiquni të jeni të qartë edhe me partnerin/ Horoskopi 13 janar 2021

para 6 dite - Dosja.al

Horoskopi 13 Janar, 2021 6:58 Dashi Sot dita do të fillojë shumë mirë por do të keni ndryshime humori që mund të prishin gjithçka. Për këtë arsye, jini të kujdesshëm edhe në dashuri. Në punë, rishikoni...

Horoskopi i të mërkurës/ Ditë perfekte për beqarët

para 7 dite - Syri.net Kosova

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

Simboli që zgjidhni do të zbulojë qëllimin tuaj të jetës

para 6 dite - Almakos

14:08 | 12 Janar 2021 1.“Harmonia dhe ekuilibri” Doni të ekzagjeroni, qoftë me diçka të mirë apo të keqe. Ndonjëherë ju dini se si të jeni shumë të ngathët. Edhe përvojat më të vogla mund të shkaktojnë...

Horoskopi i të mërkurës/ Ditë perfekte për beqarët

para 7 dite - Syri

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

6 gjërat që nuk duhet të bëni kurrë në takimin e parë

para 7 dite - ABC News

Në takimin e parë duhet të tregoheni të kujdesshëm dhe të mbani parasysh disa sjellje. Pasi nëse disa gjëra nuk shkojnë siç dëshironi, marrëdhënia juaj mund të përfundojë para se të fillojë. 6 gjërat që...

Horoskopi 13 janar 2021, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 dite - Ora news

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë e mbushur plot të papritura. Ju do të jeni shumë të pasigurt mbi vendimet që duhet të merrni dhe mendja juaj nuk po funksionon siç duhet për të gjykuar në mënyrë objektive...

Puna dhe dashuria, horoskopi 13 janar 2021

para 6 dite - Arbresh

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

Kur jep shumë nga vetja, ja sesi marrëdhënia kthehet kundra teje

para 7 dite - Albeu

Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë që të ndjeheni të pakënaqur, minojnë vlerat tuaja vetjake dhe madje ju bëjnë të pyesni veten nëse meritoni ndopak dashuri. Dhe pjesa më e frikshme është se mund të ndodhë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 23 janar 2021

para 7 dite - Revista Kosovarja

Dashi Sot do të merreni me disa punë të cilave nuk do t’iu shpëtoni dot. Punët mund të kenë të bëjnë me shtëpinë, ndihmën ndaj të tjerëve, ose angazhime nga puna. Këshillohet që sot të merreni seriozisht...

FATI YT/ HOROSKOPI, 13 JANAR 2021

para 7 dite - Lexo

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

7 arsye për të nisur një biznes sa jeni në universitet

para 7 dite - Ekonomia Online

Unë fillova biznesin tim në vitin 1999 kur isha ende student. Kishte edhe të mira edhe të këqija nga kjo gjë, por jam shumë falënderues për përvojën dhe do ua rekomandoja edhe ndërmarrësve tjerë ambiciozë....

30 mënyra si të qetësoheni nëse jeni nevrikosur

para 7 dite - Bota Sot

1. Merrni frymë thellë. 2. Dilni të ecni apo të vraponi. 3. Gatuani diçka të shëndetshme. 4. Vizatoni, ngjyrosni apo krijoni diçka të re. 5. Lexoni një libër, ose një revistë. 6. Shkruani diçka. 7. Filloni...

Horoskopi ditor, 13 janar 2020

para 7 dite - Gazeta Metro

Dashi Dashuria: Është momenti më pak i përshtatshëm për të bërë xheloz partnerin/en, përpiquni të zgjidhni gjithçka me durim të madh. Mos i besoni zgjedhjet tuaja në dashuri ndaj rastit dhe nxirrni gjithë...

Horoskopi për nesër, e mërkurë 13 janar 2021

para 7 dite - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 13 janar 2021 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Test/ Simboli që zgjidhni do të zbulojë qëllimin tuaj të jetës

para 7 dite - Ora news

1.“Harmonia dhe ekuilibri” Doni të ekzagjeroni, qoftë me diçka të mirë apo të keqe. Ndonjëherë ju dini se si të jeni shumë të ngathët. Edhe përvojat më të vogla mund të shkaktojnë shumë emocione, por nuk...

Horoskopi për nesër, e Mërkurë 13 Janar 2021

para 7 dite - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nesër dita do të fillojë shumë mirë por do të keni ndryshime...

Shikoji mirë thonjtë dhe zbulo karakterin tënd

para një jave - Syri.net Kosova

Shikoni thonjtë tuaj dhe përpiquni të gjeni formën e tyre sipas imazhit të mësipërm. Në qoftë se nuk e gjeni llojin tuaj shihni atë që ju përshtatet më shumë. Studimet e fundit kanë treguar se forma e...

Test/ Simboli që zgjidhni do të zbulojë qëllimin tuaj të jetës

para 7 dite - Infokusi

1.“Harmonia dhe ekuilibri” Doni të ekzagjeroni, qoftë me diçka të mirë apo të keqe. Ndonjëherë ju dini se si të jeni shumë të ngathët. Edhe përvojat më të vogla mund të shkaktojnë shumë emocione, por nuk...

Horoskopi javor për periudhën nga 11–18 janar

para një jave - TV21

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Simboli që zgjidhni do të zbulojë qëllimin tuaj të jetës

para 7 dite - Arbresh

1.“Harmonia dhe ekuilibri” Doni të ekzagjeroni, qoftë me diçka të mirë apo të keqe. Ndonjëherë ju dini se si të jeni shumë të ngathët. Edhe përvojat më të vogla mund të shkaktojnë shumë emocione, por nuk...

Horoskopi 12 Janar 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 12 Janar 2021 Dashi- Fati do të jetë në anën tuaj sot, me intuitë do të arrini që të merrni vendimet e duhura. Në punë gjithçka do të shkojë mirë. Për sa i përket çështjeve financiare gjithçka...

30 mënyra si të qetësoheni nëse jeni nevrikosur

para një jave - RTK

Ja disa mënyra për tu qetësuar. Merrni frymë thellë. 2. Dilni të ecni apo të vraponi. 3. Gatuani diçka të shëndetshme. 4. Vizatoni, ngjyrosni apo krijoni diçka të re. 5. Lexoni një libër, ose një revistë....

Keni kujdes, këta persona duhet të menaxhojnë mirë financat!

para një jave - Bota Sot

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë më parë hua, mund t’ju kthehen. Dikush mund...

Keni kujdes, këta persona duhet të menaxhojnë mirë financat!

para një jave - Indeks online

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë më parë hua, mund t’ju kthehen. Dikush mund...

Hiqni toksinat nga mëlçia e veshkat, në mënyrë natyrale dhe thjeshtë

para një jave - Indeks online

Mëlçia, veshkat dhe fshikëza e urinës janë të gjitha organe të rëndësishme, por njerëzit shpesh i nënvlerësojnë në afatgjatë dhe mund të përfundojnë duke patur probleme të rënda. Ju mund të jeni me fat...

HOROSKOPI/ Kjo shenjë duhet të menaxhojë mirë financat

para një jave - Albeu

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë më parë hua, mund t’ju kthehen. Dikush mund...

“Vuajtje në dashuri” – Horoskopi i ditës

para një jave - Mapo

Ky është horoskopi për ditën e martë, 12 janar 2021 për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 janar 2021

para një jave - BalkanWeb

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë më parë hua, mund t’ju kthehen. Dikush mund...

Horoskopi 12 janar, zbuloni shenjat më me fat për ditën e sotme

para një jave - ABC News

Dashi Sot përpiquni që të shmangi sa më shumë nga vetja njerëzit të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin...

Horoskopi për ditën e martë, 12 janar 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 janar 2021

para një jave - Java News

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë më parë hua, mund t’ju kthehen. Dikush mund...

Këta persona duhet të menaxhojnë mirë financat!

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë më parë hua, mund t’ju kthehen. Dikush mund...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para një jave - Lexo

Dashi-Hëna në aspektin e favorshëm ju ndihmon të zgjidhni problemet, por kini kujdes të njëjtën gjë. Do të përjetoni pak padurim në punë. Demi-Do të vuani në lidhje me dashurinë por më pas Venusi bëhet...

Horoskopi ditor, e martë 12 janar 2021

para një jave - Bota Sot

Dashi Nuk duhet të merrni ndonjë iniciativë sot. Ju madje mund të dëshironi një pozicion varësie, kur të tjerët të presin atë që ju do të bëni. Sot interesi juaj romantik mund të rritet, sidomos nëse partneri...

Marrëdhëniet në çift do jenë delikate, ja parashikimi i horoskopit për sot

para një jave - Lajmi.net

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë më parë hua, mund t’ju kthehen. Dikush mund...

Zbuloni kush janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Ja çka kanë parashikuar yjet për ju sot

para një jave - Arbresh

Dashi Do të jetë një ditë e mirë për të provuar dhe për të hequr dorë nga varësitë. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë më parë hua, mund t’ju kthehen. Dikush mund...

Horoskopi i të martës/ Ditë e favorshme për të dashuruarit e kësaj shenje

para një jave - FaxWeb

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Ky është momenti për ndryshime të mëdha në jetën tuaj, ditë për dashuri dhe firmosje kontratash/ Horoskopi 12 janar 2021

para një jave - Dosja.al

Horoskopi 12 Janar, 2021 7:09 Dashi Hëna në aspektin e favorshëm ju ndihmon të zgjidhni problemet, por kini kujdes të njëjtën gjë. Do të përjetoni pak padurim në punë. Demi Nesër do të vuani në lidhje...

Horoskopi i të hënës/ Ditë e favorshme për të dashuruarit e kësaj shenje

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Parashikimi i horoskopit, 12 janar 2021

para një jave - Panorama

Dashi Hëna në aspektin e favorshëm ju ndihmon të zgjidhni problemet, por kini kujdes të njëjtën gjë. Do të përjetoni pak padurim në punë. Demi Nesër do të vuani në lidhje me dashurinë por më pas Venusi...

Horoskopi i të martës/ Ditë e favorshme për të dashuruarit e kësaj shenje

para një jave - Syri

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Zgjidh një çelës dhe zbulo çfarë të pret në të ardhmen e afërt

para një jave - Arbresh

Thjesht zgjidhni çelësin që ju pëlqen më shumë për të gjetur se çfarë ju pret në të ardhmen e afërt! Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Nëse keni zgjedhur çelësin e parë, diçka e pazakontë, e jashtëzakonshme ju...

Horoskopi, 12 janar 2021

para një jave - Arbresh

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Do t’ju buzëqeshë fati… Ja çfarë ka parashikuar Paolo Fox deri në 17 janar

para një jave - Bota Sot

Dashi: Të lindurit në shenjën e Dashit që kanë ndërmarrë projekte të punës gjatë javëve të fundit, tashmë kanë rastin t’i vënë në zbatim ato. Por jo pa u bërë ndryshime më parë dhe pa i shqyrtuar me imtësi....

30 mënyra si të qetësoheni nëse jeni nevrikosur

para një jave - Ekonomia Online

1. Merrni frymë thellë. 2. Dilni të ecni apo të vraponi. 3. Gatuani diçka të shëndetshme. 4. Vizatoni, ngjyrosni apo krijoni diçka të re. 5. Lexoni një libër, ose një revistë. 6. Shkruani diçka. 7. Filloni...

Puna me orë të zgjatura, si të kujdesemi?

para një jave - Ekonomia Online

Edhe pse puna me orë të gjata në zyrë mund të ndihmojë progresin e korporatës, ajo nuk ju ndihmon ju dhe shëndetin tuaj. Në fakt, duke punuar me orë të zgjatura nuk është të punosh në mënyrë të zgjuar,...

Horoskopi ditor, e martë 12 janar 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Nuk duhet të merrni ndonjë iniciativë sot. Ju madje mund të dëshironi një pozicion varësie, kur të tjerët të presin atë që ju do të bëni. Sot interesi juaj romantik mund të rritet, sidomos nëse partneri...

Kuptojeni karakterin në bazë të formës së thonjve

para një jave - Revista Kosovarja

Shikoni thonjtë tuaj dhe përpiquni të gjeni formën e tyre sipas imazhit të mësipërm. Në qoftë se nuk e gjeni llojin tuaj shihni atë që ju përshtatet më shumë. Studimet e fundit kanë treguar se forma e...

Si të bëheni një shef i vlerësuar, me influencë dhe bindës

para një jave - Ekonomia Online

Pozicioni i rëndësishëm nuk është i vetmi tipar që ju rrit vlerën në sytë e të tjerëve. Ju duhet të kombinoni cilësitë e mëposhtme për të pasur pëlqim dhe ndikim sa më të lartë te të tjerët EO ju sjell...

Zbuloni karakterin tuaj sipas formës së thonjve

para një jave - Bota Sot

Shikoni thonjtë tuaj dhe përpiquni të gjeni formën e tyre sipas imazhit të mësipërm. Në qoftë se nuk e gjeni llojin tuaj shihni atë që ju përshtatet më shumë. Studimet e fundit kanë treguar se forma e...

Kjo është shenja e horoskopit që do ketë ndryshime madhore

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Këtë javë do të duhet të keni një perspektivë të qartë për të gjithë njerëzit përreth jush, për të krijuar më pas tuajat. Nëse nuk e merrni seriozisht këtë detyrë, do të duhet të përshtateni me idetë...

Hiqni toksinat nga mëlçia e veshkat, në mënyrë natyrale dhe thjeshtë

para një jave - Ekonomia Online

Mëlçia, veshkat dhe fshikëza e urinës janë të gjitha organe të rëndësishme, por njerëzit shpesh i nënvlerësojnë në afatgjatë dhe mund të përfundojnë duke patur probleme të rënda. Ju mund të jeni me fat...

Horoskopi ditor, 12 janar 2021

para një jave - Gazeta Metro

Dashi Përpiquni të shmangni nga vetja njerëz, të cilët kujdesen vetëm për paraqitjen e jashtme. Nëse qëndroni në praninë e këtyre njerëzve, disa persona me ndikim mund të krijojnë mendimin e gabuar rreth...

Ky është karakteri sipas formës së thonjve

para një jave - Gazeta Metro

Shikoni thonjtë tuaj dhe përpiquni të gjeni formën e tyre sipas imazhit të mësipërm. Në qoftë se nuk e gjeni llojin tuaj shihni atë që ju përshtatet më shumë. Studimet e fundit kanë treguar se forma e...

Do t’ju buzëqeshë fati… Ja çfarë ka parashikuar Paolo Fox deri në 17 janar

para një jave - Java News

Dashi: Të lindurit në shenjën e Dashit që kanë ndërmarrë projekte të punës gjatë javëve të fundit, tashmë kanë rastin t’i vënë në zbatim ato. Por jo pa u bërë ndryshime më parë dhe pa i shqyrtuar me imtësi....

Do t'ju buzëqeshë fati nga të gjitha anët, ç'kanë parashikuar yjet gjatë datave 11-17 janar

para një jave - Albeu

Dashi: Të lindurit në shenjën e Dashit që kanë ndërmarrë projekte të punës gjatë javë ve të fundit, tashmë kanë rastin t’i vënë në zbatim ato. Por jo pa u bërë ndryshime më parë dhe pa i shqyrtuar me imtësi....

Nga karriera tek lidhjet sekrete, Meri Shehu bën parashikimet për këtë javë!

para një jave - FaxWeb

Dashi – Një takim shumë i rëndesishëm me dikë që ju lidh një projekt apo një mik që ju drejton drejt një lidhjeje me logjikë edhe në raportet erotike. Demi – Do ndjeheni të privilegjuar me bisedat që do...

30 mënyra për të larguar nervozen në çast!

para një jave - Bota Sot

1. Merrni frymë thellë. 2. Dilni të ecni apo të vraponi. 3. Gatuani diçka të shëndetshme. 4. Vizatoni, ngjyrosni apo krijoni diçka të re. 5. Lexoni një libër, ose një revistë. 6. Shkruani diçka. 7. Filloni...

Horoskopi javor nga 11 deri më 17 janar 2021: mundësi të reja për këto shenja

para një jave - Syri.net Kosova

Këtë javë planeti Mërkur në shenjën e Ujorit do të sjellë lajme të mira për të gjitha shenjat e ajrit dhe disa vështirësi më shumë për ato të shenjës së Luanit. Po ju çfarë shenje jeni? Zbuloni me se çfarë...

Horoskopi për nesër, e martë 12 janar 2021

para një jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 12 janar 2021 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit...

Horoskopi për nesër, e Martë 12 Janar 2021

para një jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Hëna në aspektin e favorshëm ju ndihmon të zgjidhni problemet,...

Horoskopi javor nga 11 deri më 17 janar 2021: Mundësi të reja për këto shenja

para një jave - Syri

Këtë javë planeti Mërkur në shenjën e Ujorit do të sjellë lajme të mira për të gjitha shenjat e ajrit dhe disa vështirësi më shumë për ato të shenjës së Luanit. Po ju çfarë shenje jeni? Zbuloni me se çfarë...

Horoskopi javor 11-17 Janar 2021, cila shenjë do jetë më e favorizuara në dashuri dhe ekonomi

para një jave - Klan

Horoskopi javor 11-17 Janar 2021, cila shenjë do jetë më e favorizuara në dashuri dhe ekonomi Dashi Pasi të keni zgjidhur disa çështje financiare, kushtojini rëndësi ndjenjave, ato që ju lidhin me miqtë...

Horoskopi 11 Janar 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 11 Janar 2021 Dashi- Një ditë të keqe do të kaloni sot. Ju mund të bëheni viktimë e komploteve, nga miqtë dhe kolegët në punë. Duhet të keni shumë kujdes të shmangni çdo diskutim, pasi të gjithë...

Pasi arrijmë suksesin, shumica kanë frikë se mund të humbasin gjithçka

para një jave - Indeks online

Ka shumë frika të cilat duhet t’i kalojmë që të fillojmë dhe të rrisim një biznes të suksesshëm që na bën të fitojmë para dhe të kemi liri të vërtetë. Ne përballemi me besime të vetë-kufizimit brenda nesh,...

HOROSKOPI/ Njihuni me parashikimin e yjeve për këtë fillim jave

para një jave - Albeu

Dashi Jo të gjitha dëshirat dhe pritshmëritë tuaja do të realizohen sot. Ju mund të jeni treguar shumë naiv, ose keni shfaqur mungesë profesionalizmi. Ka shumë mundësi që frymëzimi juaj dhe durimi të mos...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 janar 2021

para një jave - BalkanWeb

Keni disa informacione interesante për të ndarë dhe nuk duhet të keni frikë ta ndani me të tjerët! Mund të kaloni një ditë argëtuese plot të qeshura dhe biseda pa kuptim. Kjo është një ditë e shkëlqyeshme...

Horoskopi javor për periudhën nga 11 – 18 janar

para një jave - Bota Sot

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Horoskopi ditor, e hënë 11 janar 2021

para një jave - Bota Sot

Dashi Jo të gjitha dëshirat dhe pritshmëritë tuaja do të realizohen sot. Ju mund të jeni treguar shumë naiv, ose keni shfaqur mungesë profesionalizmi. Ka shumë mundësi që frymëzimi juaj dhe durimi të mos...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 janar 2021

para një jave - Java News

Dashi Keni disa informacione interesante për të ndarë dhe nuk duhet të keni frikë ta ndani me të tjerët! Mund të kaloni një ditë argëtuese plot të qeshura dhe biseda pa kuptim. Kjo është një ditë e shkëlqyeshme...

Pasi arrijmë suksesin, shumica kanë frikë se mund të humbasin gjithçka

para një jave - Bota Sot

Ka shumë frika të cilat duhet t’i kalojmë që të fillojmë dhe të rrisim një biznes të suksesshëm që na bën të fitojmë para dhe të kemi liri të vërtetë. Ne përballemi me besime të vetë-kufizimit brenda nesh,...

Horoskopi i të hënës/ Ja shenjat që duhet të kenë kujdes nga ...

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi- Jo të gjitha dëshirat dhe pritshmëritë tuaja do të realizohen sot. Ju mund të jeni treguar shumë naiv, ose keni shfaqur mungesë profesionalizmi. Ka shumë mundësi që frymëzimi juaj dhe durimi të...

Horoskopi i të hënës/ Ja shenjat që duhet të kenë kujdes nga ...

para një jave - Syri

Dashi- Jo të gjitha dëshirat dhe pritshmëritë tuaja do të realizohen sot. Ju mund të jeni treguar shumë naiv, ose keni shfaqur mungesë profesionalizmi. Ka shumë mundësi që frymëzimi juaj dhe durimi të...

Horoskopi ditor, e hënë 11 janar 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Jo të gjitha dëshirat dhe pritshmëritë tuaja do të realizohen sot. Ju mund të jeni treguar shumë naiv, ose keni shfaqur mungesë profesionalizmi. Ka shumë mundësi që frymëzimi juaj dhe durimi të mos...

6 pyetje të thjeshta që ju ndihmojnë në formimin e qëllimeve për karrierë

para një jave - RTK

Viti 2020 në përgjithësi ka qenë vit i vështirë. Vështirësitë kanë prekur pothuajse të gjitha poret e jetës. Prandaj, ka qenë mjaftueshëm e vështirë për t’u përqendruar në mësimin e aftësive të reja, apo...

Horoskopi për nesër, e hënë 11 janar 2021

para një jave - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 11 janar 2021 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e...

6 pyetje të thjeshta që ju ndihmojnë në formimin e qëllimeve tuaja për karrierë

para një jave - Lajmi.net

Tash që viti i ri ka filluar dhe priten përmirësime të vazhdueshme, trajnerët e karrierës kanë ofruar këshilla së si të reflektohet mbi gjithçka, që keni përjetuar në vitin 2020 dhe të nxirrni mësime për...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 11 janar 2021

para një jave - Java News

Dashi Keni qenë shumë të pavendosur kohët e fundit. Kjo ndjenjë pasigurie do të bëhet edhe më e fortë nesër. Duhet të keni kujdes ndërkohë që bëni një gjykim sepse faktorët emocionalë apo të tjerë të jashtëm...

Horoskopi javor, 11-17 Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës

para një jave - Bota Sot

Dashi Këtë javë do të duhet të keni një perspektivë të qartë për të gjithë njerëzit përreth jush, për të krijuar më pas tuajat. Nëse nuk e merrni seriozisht këtë detyrë, do të duhet të përshtateni me idetë...

10 këshilla si ta pastroni karmën tuaj dhe eleminuar mendimet negative

para një jave - Bota Sot

Karma: “Në terminologjinë fetare dhe filozofike indiane, fryt i veprimeve të kryera nga çdo qenie e gjallë, që përcakton një rilindje të ndryshme në hierarkinë e qenieve dhe një fat tjetër në jetën e mëvonshme”....

Horoskopi 10 Janar 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 10 Janar 2021 Dashi- Sot do të ndiheni i lodhur dhe do të keni një problem shëndetësor. Gjendja shëndetësore do të ndikojë negativisht në punën tuaj dhe harmoninë familjare. Kujdes me shpenzimet...

Horoskopi 10 janar 2021

para një jave - TV21

Dashi Gjatë kësaj të diele ju do të krijoni një përshtypje mjaft të mirë për personat që do të jenë rreth jush. Boll më, mos i fshihni më ndjenjat tuaja, por shprehini qartë ato, tregojini personit që...

HOROSKOPI/ Cila është shenja më me fat e kësaj të diele

para një jave - Albeu

Dashi Gjatë kësaj dite do të krijoni një përshtypje të mirë. Mos i fshihni ndjenjat tuaja , por shprehini qartë ato, ashtu sikurse edhe aftësitë tuaja natyrore. Sot ka shumë rëndësi që të bëni një jetë...

Si të jeni të sigurt në çdo situatë

para një jave - Bota Sot

Një person i sigurt mbledh admirim. Një person që beson në veten e tij / saj bëhet një udhëheqës i shkëlqyeshëm. Askush nuk do të ndjekë një udhëheqës që duket i pasigurt për vetveten. Të qenit i sigurt...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 janar 2021

para një jave - BalkanWeb

Dashi Do të kaloni një ditë argëtuese. Nëse mendoni se gjendja juaj e tanishme financiare nuk është e kënaqshme, mos hezitoni të kërkoni këshilla nga persona më me eksperiencë. Tregohuni të duruar në lidhjen...

Horoskopi për ditën e diel, 10 janar 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Rrugët për të arritur një objektiv mund të jenë disa, por për ta arritur më shpejt nuk është e thënë të zgjidhni atë që ju duket rruga më e shkurtër. Demi Marrëdhënia në çift do të jetë e kënaqshme...

Horoskopi ditor, e diel 10 janar 2021

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.01.2021 nga Daniela Grrica Dashi Rrugët për të arritur një objektiv mund të jenë disa, por për ta arritur më shpejt nuk është e thënë të zgjidhni atë që ju duket rruga më e shkurtër. Demi...

Horoskopi për ditën e sotme: E diel 10 Janar 2021

para një jave - Java News

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox. DASHI Jeni kthyer nga një javë energjike. Muaji Janar ka qenë deri më tani dhe do të jetë një muaj i shkëlqyeshëm i rimëkëmbjes. Gjatë fundjavës...

Horoskopi për sot: E diel 10 Janar 2021!

para një jave - Bota Sot

Ky është horoskopi për ditën e diel, 10 Janar 2021. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox. DASHI Jeni kthyer nga një javë energjike. Muaji Janar ka qenë deri më tani dhe do të jetë një...

Horoskopi i të dielës/ Marrëdhënia në çift e kënaqshme, shenjat që do të ndriçojnë

para një jave - Syri.net Kosova

Dashi Rrugët për të arritur një objektiv mund të jenë disa, por për ta arritur më shpejt nuk është e thënë të zgjidhni atë që ju duket rruga më e shkurtër. Demi Marrëdhënia në çift do të jetë e kënaqshme...

Si ta vendosni ekuilibrin tuaj punë-jetë

para një jave - Bota Sot

A po keni problem në ekuilibrimin e jetës tuaj personale dhe profesionale? Këtu janë disa këshilla të thjeshta të cilat do ju ndihmojnë të rifitoni ekuilibrin. Ne të gjithë kemi dëgjuar për rëndësinë e...

Mos aplikoni në shumë vende pune

para një jave - Bota Sot

Detyra juaj është të shisni veten Nëse nuk e bëni atëherë duhet të jeni i sigurt që askush tjetër nuk ka për ta bërë. Të gjithë e kuptojnë këtë por kjo nuk do të thotë që të gjithë ndjehen rehat kur flasin...

Horoskopi ditor, e diel 10 janar 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Gjatë kësaj dite do të krijoni një përshtypje të mirë. Mos i fshihni ndjenjat tuaja, por shprehini qartë ato, ashtu sikurse edhe aftësitë tuaja natyrore. Sot ka shumë rëndësi që të bëni një jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK