Ndryshon ‘formula’ e eliminimit, Alketa zbulon si do ta zgjedhë Saimiri vajzën fituese

para 6 dite - Bota Sot

Ka nisur mes emocionesh nata e 15-të dhe e fundit e "Love Story" në TV Klan. Por që në nisje të kësaj nate finaleje, drejtuesja e spektaklit, Alketa Vejsiu u shpreh se Saimiri sonte ka tre mundësi zgjedhjeje....

Saimiri i thotë hapur Merit: E ke fituar betejën

para 6 dite - Bota Sot

Takim mjaft romantik dhe i mbushur me dashuri ka qenë ai i Meri dhe Saimirit në Romë. Dyshja kanë bërë xhiro në rrugët kryesore të kryeqytetit italian, ku nuk kanë munguar puthjet e përqafimet. Madje teksa...

Çfarë ndodhi mes Generdës dhe Saimirit në dhomën e tij

para 6 dite - Bota Sot

Saimiri dhe Generda kanë pasur një takim mjaft romantik dhe të ndjerë në Stamboll, ku nuk kanë munguar fjalët e dashurisë për njëri-tjetrin. Pas shëtitjeve në disa nga pikat turistike të qytetit, ata darkuan...

‘Je e zgjedhura ime’, Saimiri dhe publiku bëhen bashkë për zgjedhjen e fundit

para 6 dite - Bota Sot

“Ja ku jemi…” Kështu e nisi Saimiri dialogun e fundit me Merin, të zgjedhurën e tij në fund të ‘Love Story’. I gjithë rrugëtimi ka marrë fund pak minuta më parë, kur Saimiri zgjodhi Merin për ta njohur...

‘Është një moment që unë e urrej’, çfarë i tha Saimiri Generdës para vendimit final?

para 6 dite - Bota Sot

Generda ishte një prej dy vajzave që arriti të shkonte në finalen e madhe të spektaklit “Love Story” në Televizionin Klan, por në fund zgjedhja e Saimirit nuk ishte ajo, por Meri. E teksa i dha lajmin,...

Mbyllet emisioni për Saimir Kasemin, Meri doli me një partner, por a do martohen?

para 6 dite - NOA

Është mbyllur emisioni Love Story dhe TV Klan njoftoi sonte se Meri, një vajzë nga Elbasani, doli me partnerë nga ky program, duke iu referuar Saimir Kasemit. Ky djalë, tha në program se kishte pëlqim...

Love Story| Meri dhe Saimiri, zyrtarisht çifti i Love Story – Episodi 15

para 6 dite - Klan

Love Story| Meri dhe Saimiri, zyrtarisht çifti i Love Story – Episodi 15 Ka nsiur mes emocionesh e rrahje zemre nata 15-të e Love Story në TV Klan. Në nisje të kësaj nate finale, drejtuesja e spektaklit,...

“Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek”, Saimiri-Merit: Nga momenti i parë që të kam parë…

para 6 dite - Klan

“Ishe vajza e vetme që më bëre të bëj byrek”, Saimiri Merit: Nga momenti i parë që të kam parë…” “Love Story 1” tashmë ka një çift dhe ata janë Saimiri dhe Meri. Protagonisti i këtij spektakli i tha Merit...

Finalja e ‘Love Story’: Saimiri bën zgjedhjen e tij

para 6 dite - Bota Sot

Po transmetohet mbrëmjen e sotme finalja e spektaklit të dashurisë “Love Story”. Nata finale ka rezervuar takime romantike të Saimirit me dy vajzat finaliste, Merin dhe Generdën. Për Merin Saimiri kshte...

“Dua të jem 100% e jotja”, çfarë ndodhi mes Generdës dhe Saimirit në dhomën e tij

para 6 dite - NOA

Saimiri dhe Generda kanë pasur një takim mjaft romantik dhe të ndjerë në Stamboll, ku nuk kanë munguar fjalët e dashurisë për njëri-tjetrin. Pas shëtitjeve në disa nga pikat turistike të qytetit, ata darkuan...

Kërkoi nuse në ekran edhe në Gjermani, Saimiri flet për eksperiencën e shkuar të dashurisë në televizion

para 6 dite - Panorama

Mbrëmjen e sotme mbahet nata finale e “Love Story”, ku Saimiri do të zgjedhë partneren e tij të ardhshme. Meri dhe Generda janë dy vajzat që kanë mbetur në garë e që po luftojnë për dashurinë e tij. Ndërkohë...

Kjo është vajza që i vodhi zemrën Saimirit të “Love Story”

para 6 dite - Indeks online

“Love Story” u bë një nga emisionet më të shikuara në shqiptari. Sonte në natën finale, Saimiri bëri zgjedhjen e tij për vajzën që donte ta kishte në krahë, shkruan Indeksonline. E zgjedhura e tij ishte...

“Ky është një moment që unë e urrej, por ti nuk je e zgjedhura ime…”

para 6 dite - Klan

“Ky është një moment që unë e urrej, por ti nuk je e zgjedhura ime…” Generda ishte një prej dy vajzave që arriti të shkonte në finalen e madhe të spektaklit “Love Story” në Televizionin Klan, por në fund...

Nuk pritej! Kjo është vajza që i rrëmbeu zemrën Saimirit

para 6 dite - Albeu

Mes emocionesh, surprizash e të papriturash, nisi plot rrahje zemre nata finale e spektaklit Love Story në TV Klan, teksa tashmë ky shoë kurorëzoi edhe një çift pas 15 puntatash. Ishte Meri e zgjedhura...

“S’kisha menduar të ndjeja kështu për dikë”, Saimiri dhe Meri mbushin Romën me dashuri

para 6 dite - NOA

Nata finale e Love Story ka rezervuar takime mjaft të ndjera e romantike të Saimirit me dy vajzat finaliste, Merin dhe Generdën. Për Merin ai kishte zgjedhur qytetin e Romës, ku pas një shëtitje në vendet...

Triumfon dashuria në ‘Love Story’, ja cila është vajza që i rrëmbeu zemrën Saimirit

para 6 dite - Panorama

Mes emocionesh, surprizash e të papriturash, nisi plot rrahje zemre nata finale e spektaklit Love Story në TV Klan, teksa tashmë ky show kurorëzoi edhe një çift pas 15 puntatash. Ishte Meri e zgjedhura...

Triumfon dashuria në Love Story, vajza që i mori zemrën Saimirit

para 6 dite - Klan

Triumfon dashuria në Love Story, vajza që i mori zemrën Saimirit Mes emocionesh, surprizash e të papriturash, nisi plot rrahje zemre nata finale e spektaklit Love Story në TV Klan, teksa tashmë ky show...

"E ke fituar betejën!", Saimiri i jep dritën jeshile vajzës së preferuar?

para 6 dite - Albeu

Takim mjaft romantik dhe i mbushur me dashuri ka qenë ai i Meri dhe Saimirit në Romë. Dyshja kanë bërë xhiro në rrugët kryesore të kryeqytetit italian, ku nuk kanë munguar puthjet e përqafimet. Madje teksa...

“Dua të jem 100% e jotja”, çfarë ndodhi mes Generdës dhe Saimirit në dhomën e tij

para 6 dite - Klan

“Dua të jem 100% e jotja”, çfarë ndodhi mes Generdës dhe Saimirit në dhomën e tij Saimiri dhe Generda kanë pasur një takim mjaft romantik dhe të ndjerë në Stamboll, ku nuk kanë munguar fjalët e dashurisë...

Saimiri i plotëson dëshirën Generdës, e çon në vendin që nuk e kishte vizituar kurrë

para 6 dite - Klan

Saimiri i plotëson dëshirën Generdës, e çon në vendin që nuk e kishte vizituar kurrë Ndodhemi tashmë në natën finale të Love Story, teksa spektakli premton një natë plot emocione dhe rrahje zemre. Dy finalistet...

Saimiri ia thotë hapur Merit: E ke fituar betejën…

para 6 dite - Klan

Saimiri ia thotë hapur Merit: E ke fituar betejën… Takim mjaft romantik dhe i mbushur me dashuri ka qenë ai i Meri dhe Saimirit në Romë. Dyshja kanë bërë xhiro në rrugët kryesore të kryeqytetit italian,...

“S’kisha menduar të ndjeja kështu për dikë”, Saimiri dhe Meri mbushin Romën me dashuri

para 6 dite - Klan

“S’kisha menduar të ndjeja kështu për dikë”, Saimiri dhe Meri mbushin Romën me dashuri Nata finale e Love Story ka rezervuar takime mjaft të ndjera e romantike të Saimirit me dy vajzat finaliste, Merin...

Triumfon dashuria në ‘Love Story’, ja cila është vajza që i rrëmbeu zemrën Saimirit

para 6 dite - Tetova Sot

Mes emocionesh, surprizash e të papriturash, nisi plot rrahje zemre nata finale e spektaklit Love Story në TV Klan, teksa tashmë ky show kurorëzoi edhe një çift pas 15 puntatash. Ishte Meri e zgjedhura...

Kjo është vajza që Saimiri i “Love Story” ia fali zemrën

para 6 dite - Revista Kosovarja

“Love Story” u bë një nga emisionet më të shikuara në shqiptari. Sonte në natën finale, Saimiri bëri zgjedhjen e tij për vajzën që donte ta kishte në krahë. E zgjedhura e tij ishte Meri nga Elbasani, me...

Upss! Saimiri ka mundësi të dalë vetëm nga Love Story

para 6 dite - Albeu

Ka nsiur mes emocionesh e rrahje zemre nata 15-të e Love Story në TV Klan. Në nisje të kësaj nate finale, drejtuesja e spektaklit, Alketa Vejsiu u shpreh se Saimiri sonte ka tre mundësi zgjedhjeje. “Opsionet...

Triumfon dashuria në Love Story, vajza që i mori zemrën Saimirit

para 6 dite - InfoShqip

Mes emocionesh, surprizash e të papriturash, nisi plot rrahje zemre nata finale e spektaklit Love Story në TV Klan, teksa tashmë ky show kurorëzoi edhe një çift pas 15 puntatash. Ishte Meri e zgjedhura...

Meri apo Generda/ Befason Saimiri, ja cilën zgjodhi nga vajzat

para 6 dite - Lexo

Mes emocionesh, surprizash e të papriturash, nisi plot rrahje zemre nata finale e spektaklit Love Story në TV Klan, teksa tashmë ky show kurorëzoi edhe një çift pas 15 puntatash. Ishte Meri e zgjedhura...

Kjo është vajza që i vodhi zemrën Saimirit të “Love Story”

para 6 dite - Arbresh

“Love Story” u bë një nga emisionet më të shikuara në shqiptari. E zgjedhura e tij ishte Meri nga Elbasani, me të cilën kishte pasur takime të shumta e mjaftë romantike. Në mbrëmjen e sotme ai nuk hezitoi...

Ndryshon formula e eliminimit, Alketa zbulon si do ta zgjedhë Saimiri vajzën fituese

para 6 dite - Klan

Ndryshon formula e eliminimit, Alketa zbulon si do ta zgjedhë Saimiri vajzën fituese Ka nsiur mes emocionesh e rrahje zemre nata 15-të e Love Story në TV Klan. Në nisje të kësaj nate finale, drejtuesja...

Ndryshon ‘formula’ e eliminimit, Alketa zbulon si do ta zgjedhë Saimiri vajzën fituese

para 6 dite - InfoShqip

Ka nisur mes emocionesh nata e 15-të dhe e fundit e “Love Story” në TV Klan. Por që në nisje të kësaj nate finaleje, drejtuesja e spektaklit, Alketa Vejsiu u shpreh se Saimiri sonte ka tre mundësi zgjedhjeje....

Ndryshon ‘formula’ e eliminimit, Alketa zbulon si do ta zgjedhë Saimiri vajzën fituese

para 6 dite - Zyrtare

Ka nisur mes emocionesh nata e 15-të dhe e fundit e “Love Story” në TV Klan. Por që në nisje të kësaj nate finaleje, drejtuesja e spektaklit, Alketa Vejsiu u shpreh se Saimiri sonte ka tre mundësi zgjedhjeje....

Generdën apo Merin? Cilën mendojnë njerëzit se do të zgjedhë Saimiri sonte

para 6 dite - InfoShqip

Jemi vetëm pak orë larg finales së Love Story dhe Saimiri me shumë mundësi e ka bërë zgjedhjen e tij. Sot ai do të vendosë se me cilën nga vajzat do të dalë nga programi. Por kush do të jetë zgjedhja e...

Del sondazhi i Ermal Mamaqit: A do t’a djegë sonte Saimiri ‘shaminë e beqarisë’ (Foto)

para 6 dite - NOA

Spektakli “Love Story” do të mbyllet sot me finalen e madhe, pas së cilës Saimiri duhet të zgjedhë njërën nga vajzat protagoniste. Në një sondazh “online” që ka hapur humoristi dhe moderatori Ermali Mamaqi,...

Generdën apo Merin? Cilën mendojnë njerëzit se do të zgjedhë Saimiri sonte

para 6 dite - Zyrtare

Jemi vetëm pak orë larg finales së Love Story dhe Saimiri me shumë mundësi e ka bërë zgjedhjen e tij. Sot ai do të vendosë se me cilën nga vajzat do të dalë nga programi. Por kush do të jetë zgjedhja e...

“Love Story”/ Cila është vajza që vesh vellon e nuses para finales, Saimirin e kapin ‘ethet’ e dasmës (Foto)

para një jave - NOA

Cili do të jetë fundi i një “Love Story”. Saimir Kasemi, protagonisti kryesor i këtij “Reality Shoë”, i duhet të zgjedhë njërën mes dy vajzave finaliste, Genardën ose Merin, ose asnjërën prej tyre. Por...

Komplikohet gara mes vajzave finaliste. Cilat janë shanset që Saimiri të gjejë nuse në natën finale! (Foto)

para një jave - NOA

Cilën nga vajzat do të marrë Saimiri, pas finales së madhe të “Love Story”. Kureshtja mbetet e madhe, ndërsa mësohet se dilemat e protagonistit kryesor janë po aq të mëdha, saqë po flitet se 33-vjeçari...

Saimiri i 'Love Story': Është shumë vështirë të krijosh momente intime në kamera...

para një jave - Syri.net Kosova

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e emisionit “Love Story” dhe protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u...

Saimiri i 'Love Story': Është shumë vështirë të krijosh momente intime në kamera...

para një jave - Syri

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e emisionit “Love Story” dhe protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u...

Saimiri i 'Love Story': Është shumë vështirë të krijosh momente intime me kamera...

para një jave - Syri

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e emisionit “Love Story” dhe protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u...

Saimiri i 'Love Story' flet dy ditë para finales: Cilën nga vajzat do të zgjedhë?

para një jave - Syri

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e emisionit “Love Story” dhe protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u...

Saimiri flet dy ditë para finales: Jam i vendosur se kë do të zgjedh të martohem

para një jave - Indeks online

Para finales së emisionit “Love Story” protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u ndal te pamja fizike duke treguar...

Saimiri flet dy ditë para finales: Jam i vendosur se kë do të zgjedh të martohem

para një jave - InfoShqip

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e emisionit “Love Story” dhe protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u...

Meri është futur për famë në ‘Love Story’, Ja si mendon Generda

para një jave - InfoShqip

Njëra nga finalistet e ‘ Love Story ’, Generda Braçe, ka folur për emocionet në prag të natës së 15-të të spektaklit, kur Saimiri duhet të zgjedhë njërën nga vajzat. Në një intervistë për programin “ Daily...

Saimiri flet dy ditë para finales: Jam i vendosur se kë do të zgjedh…

para një jave - Syri.net Kosova

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e emisionit “Love Story” dhe protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u...

Saimiri flet dy ditë para finales: Jam i vendosur se kë do të zgjedh…

para një jave - Syri

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e emisionit “Love Story” dhe protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u...

Sajmiri flet dy ditë para para finales: Jam i vendosur se kë do të zgjedhë…

para një jave - Syri

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e emisionit “Love Story” dhe protagonisti i këtij spektakli, Saimiri ka zbuluar disa të fshehta në një intervistë për “Nuk është karantinë”. Fillimisht, ai u...

'Publiku e ka parë kiminë mes nesh’/ Tre ditë para finales së 'Love Story', flet Generda

para një jave - Syri.net Kosova

Ndërkohë që vetëm 3 ditë kanë ngelur nga finalja e 'Love Story', ku Saimiri, Princi Modern,do të zgjedhë njërën nga dy vajzat finaliste, Merin ose Generdën për patneren e tij. Së fundmi, në një intervistë...

'Publiku e ka parë kiminë mes nesh’/ Tre ditë para finales së 'Love Story', flet Generda

para një jave - Syri

Ndërkohë që vetëm 3 ditë kanë ngelur nga finalja e 'Love Story', ku Saimiri, Princi Modern,do të zgjedhë njërën nga dy vajzat finaliste, Merin ose Generdën për patneren e tij. Së fundmi, në një intervistë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK