Jasmina pranon publikisht se dashuron Andin

para një dite - Bota Sot

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit. Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte...

E pranon më në fund Jasmina: Jam dashuruar në këtë mashkull

para një dite - OraInfo

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit. Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte...

E pranon më në fund Jasmina: Jam dashuruar në këtë mashkull

para një dite - Almakos

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit. Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte...

Puthi Andin në buzë, Jasmina habit, nuk i kursen përqafimet e puthjet edhe për…

para një dite - NOA

Jasmina po habit jo pak me sjelljen dhe deklaratat e saj në “PërPuthen”. Ajo e ka shprehur hapur pëlqimin e saj për Andin, të cilin e puthi pa hezitim në buzë në studio, duke lënë të nënkuptohet se pëlqimi...

Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin: Seriozisht e ke ti? (FOTO LAJM)

para një dite - Albeu

Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “ seriozisht e ke?”, ndërsa tha se kishte pritur që Jasmina të...

Çfarë po ndodh? Pas puthjeve e dhuratave, Jasmina zhgënjen Andin

para një dite - Panorama

Mbrëmja e djeshme ishte shumë pasionante në “Për’puthen Prime”. Dy djemtë nga Kosova, Andi dhe Atdheu kishin menduar një surprizë shumë speciale për dy vajzat që kanë shprehur pëlqimin, Jasminën dhe Sarën....

Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin: Seriozisht e ke ti?

para një dite - Zyrtare

Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “seriozisht e ke?”, ndërsa tha se kishte pritur që Jasmina të...

Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin: Seriozisht e ke ti?

para një dite - InfoShqip

Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “seriozisht e ke?”, ndërsa tha se kishte pritur që Jasmina të...

“Seriozisht e ke ti?”- Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin: U dëshpërova…

para një dite - Top Channel

Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “seriozisht e ke?”, ndërsa tha se kishte pritur që Jasmina të...

“Seriozisht e ke ti?”, Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin

para një dite - GazetaBlic

Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “seriozisht e ke?”, ndërsa tha se kishte pritur që Jasmina të zgjidhte atë në takim dhe jo Erlindi Ai madje tha se në një mënyrë u dëshpërua, duke i thënë Jasminës se...

“Seriozisht e ke ti?”- Andi reagon pas puthjeve e përqafimeve të Jasminës me Erlindin: U dëshpërova…

para një dite - Bota Sot

Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “seriozisht e ke?”, ndërsa tha se kishte pritur që Jasmina të...

Jasmina pranon publikisht se dashuron Andin

para një dite - GazetaBlic

Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte me Mevlanin, Jasmina çohet dhe papritur puth Andin. Ndërsa në Prime-n e mbrëmshëm ishte...

Përputhen/ Puthjet dhe përqafimet mes Erlindit dhe Jasminës, reagimi i Andit është “epik”

para një dite - Lexo

Në puntatën e sotme të “Për’Puthen”, Andi ka reaguar pas skenave në takimin mes Jasminës dhe Erlindit, ku nuk munguan puthjet e përqafimet. Ai iu drejtua Jasminës duke i thënë “seriozisht e ke?”, ndërsa...

“Ngaqë u dashurova…”/ Jasmina pranon publikisht se dashuron Andin?!

para 2 dite - Top Channel

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit. Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte...

“Ngaqë u dashurova…”/ Jasmina pranon publikisht se dashuron Andin?!

para 2 dite - Top Channel

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit. Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte...

Ka rënë në dashuri me Andin? Jasmin bën publikisht deklaratën (FOTO LAJM)

para 2 dite - Albeu

Mbrëmjen e djeshme kanë plasur çokollatat në emisionin “Për’puthen”. Teksa në studio u komentuan puthjet e famshme që kanë ndodhur gjatë emisionit, të cilat po vijnë duke u shtuar dita ditës. Bora e vuri...

“Ngaqë u dashurova…”/ Jasmina pranon publikisht se dashuron Andin?!

para 2 dite - Bota Sot

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit. Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte...

Për’puthen Prime/ Jasmina e dashuron Andin?! Nuk ka më dyshime, bukuroshja e pranon vetë gjithçka (Foto)

para 2 dite - Lexo

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit.Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte...

E puthi edhe Anën dhe Sarën/ Atdheu tregohet ‘i sinqertë, tregon se cila i pëlqeu më shumë

para 2 dite - Ina

Atdheu është i vetmi konkurrent në PërPuthen që ka shkëmbyer dy puthje me dy vajza të ndryshme, me Anën e parë dhe me Sarën konkurrenten më të re të emisionit. Ndërkohë sot ai është shprehur se puthja...

E puthi edhe Anën dhe Sarën/ Atdheu tregohet ‘i sinqertë, tregon se cila i pëlqeu më shumë

para 2 dite - Lexo

Atdheu është i vetmi konkurrent në PërPuthen që ka shkëmbyer dy puthje me dy vajza të ndryshme, me Anën e parë dhe me Sarën konkurrenten më të re të emisionit. Ndërkohë sot ai është shprehur se puthja...

Çfarë na dëgjuan veshët? Atdheu-Arjanit: Do të arrij deri tek ti me puthje! Plasin të qeshurat

para 3 dite - Bota Sot

Teksa analisti Arjan Konomi, komentonte puthjet e ndodhura në PërPuthen, pati edhe disa akuza ndaj Atdheut duke thënë se e ka puthjen vetëm për raste, siç është largimi i Anës së parë apo ardhja e Sarës...

Puthje me Anën dhe me Sarën, Atdheu tregon se cila i pëlqeu më shumë...

para 3 dite - Syri.net Kosova

Atdheu është i vetmi konkurrent në PërPuthen që ka shkëmbyer dy puthje me dy vajza të ndryshme, me Anën e parë dhe me Sarën konkurrenten më të re të emisionit. Ndërkohë sot ai është shprehur se puthja...

Fotot/ Plasin puthjet në PërPuthen! Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën…Këto janë dhuratat e veçanta…

para 3 dite - Top Channel

Pafund surpriza në këtë PërPuthen Prime në Top Channel. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e  ‘detyruar’ që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të djathtë. Jasemina bëri zgjedhjen...

Çfarë na dëgjuan veshët? Atdheu-Arjanit: Do të arrij deri tek ti me puthje! Plasin të qeshurat

para 3 dite - Top Channel

Teksa analisti Arjan Konomi, komentonte puthjet e ndodhura në PërPuthen, pati edhe disa akuza ndaj Atdheut duke thënë se e ka puthjen vetëm për raste, siç është largimi i Anës së parë apo ardhja e Sarës...

Fotot/ Plasin puthjet në PërPuthen! Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën…Këto janë dhuratat e veçanta…

para 3 dite - Top Channel

Pafund surpriza në këtë PërPuthen Prime në Top Channel. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e  ‘detyruar’ që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të djathtë. Jasemina bëri zgjedhjen...

Puthje me Anën dhe me Sarën, Atdheu tregon se cila i pëlqeu më shumë

para 3 dite - Top Channel

Atdheu është i vetmi konkurrent në PërPuthen që ka shkëmbyer dy puthje me dy vajza të ndryshme, me Anën e parë dhe me Sarën konkurrenten më të re të emisionit. Ndërkohë sot ai është shprehur se puthja...

Puthje me Anën dhe me Sarën, Atdheu tregon se cila i pëlqeu më shumë

para 3 dite - Bota Sot

Atdheu është i vetmi konkurrent në PërPuthen që ka shkëmbyer dy puthje me dy vajza të ndryshme, me Anën e parë dhe me Sarën konkurrenten më të re të emisionit. Ndërkohë sot ai është shprehur se puthja...

Plasin puthjet në Përputhen: Atdheu me Sarën, Andi me Jasminën

para 3 dite - Albeu

Ka pasur shumë surpriza në këtë PërPuthen Prime. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e "detyruar" që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të djathtë. Jasemina bëri zgjedhjen e gabuar,...

Shpërthejnë puthjet në emision, Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën

para 3 dite - OraInfo

Plasin puthjet në PërPuthen. Pafund surpriza në këtë PërPuthen Prime në Top Channel. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e ‘detyruar’ që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të...

Puthje me Anën dhe me Sarën, Atdheu tregon se cila i pëlqeu më shumë...

para 3 dite - Syri

Atdheu është i vetmi konkurrent në PërPuthen që ka shkëmbyer dy puthje me dy vajza të ndryshme, me Anën e parë dhe me Sarën konkurrenten më të re të emisionit. Ndërkohë sot ai është shprehur se puthja...

VIDEO/ Puthje në buzë dhe dhurata të njëjta, Jasmin dhe Sara surprizohen nga Andi dhe Atdheu në emision!

para 3 dite - Panorama

Mbrëmjen e sotme kanë plasur çokollatat në emisionin “Për’puthen”. Teksa në studio u komentuan puthjet e famshme që kanë ndodhur gjatë emisionit, të cilat po vijnë duke u shtuar dita ditës. Bora e vuri...

Plasin puthjet në PërPuthen! Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën…Këto janë dhuratat e veçanta…

para 3 dite - Bota Sot

Pafund surpriza në këtë PërPuthen Prime në Top Channel. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e ‘detyruar’ që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të djathtë. Jasemina bëri zgjedhjen...

Puthje pasionante në “Përputhen”, Andi puth Jasminën ndërsa Atdheu Sarën

para 3 dite - Lajmi.net

Në mbrëmjen e stome në “Përputhen” ka ndodhur diçka që ende nuk ishte parë deri më sot, shkruan lajmi.net. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e ‘detyruar’ që të zgjedhë mes...

Puthje me Anën dhe me Sarën, Atdheu tregon se cila i pëlqeu më shumë

para 3 dite - Tetova Sot

Atdheu është i vetmi konkurrent në PërPuthen që ka shkëmbyer dy puthje me dy vajza të ndryshme, me Anën e parë dhe me Sarën konkurrenten më të re të emisionit. Ndërkohë sot ai është shprehur se puthja...

Puthje të zjarrta në Përputhen, Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën

para 3 dite - Infokusi

Diçka e pandodhur kurrë më parë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e ‘detyruar’ që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të djathtë....

Plasin puthjet në Për’Puthen: Atdheu me Sarën, Andi me Jasminën

para 3 dite - Tetova Sot

Ka pasur shumë surpriza në këtë PërPuthen Prime. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e “detyruar” që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të djathtë. Jasemina bëri zgjedhjen e gabuar,...

Shpërthejnë puthjet në emision, Andi puth Jaseminën, Atdheu Sarën

para 3 dite - Almakos

Plasin puthjet në PërPuthen. Pafund surpriza në këtë PërPuthen Prime në Top Channel. Andi me një dhuratë në duar, i ka bërë një lojë Jaseminës duke e ‘detyruar’ që të zgjedhë mes dorës së majtë dhe të...

“Ta morën burrin”, Ana reagon ndaj komenteve për takimin e Atdheut me Sarën

para 4 dite - InfoShqip

Ana iu përgjigj komentuesve që i thanë se Atdheun ia mori Sara. Takimi i parë i Sarës me Atdheun shkoi ashtu siç nuk e priste askush, kjo ngase dyshja u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Puthje, ledhatime...

Andi shpërthen ndaj Antonelës

para 4 dite - Syri

“Nëse e vazhdojnë me puthje në takim të parë, jam kurioze ta di me ça e vazhdojnë pastaj, përveç seksit. Kam frikë të shoh ndonjë takim tjetër të tyre”. Kështu u shpreh Antonela për takimin e Sarës dhe...

“Ta morën burrin”, Ana reagon ndaj komenteve për takimin e Atdheut me Sarën

para 4 dite - Lajmi.net

Takimi i parë i Sarës me Atdheun shkoi ashtu siç nuk e priste askush, kjo ngase dyshja u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net. Puthje, ledhatime e zhveshje, ishin ato që e përbënin takimin...

Antonela përplaset me Atdheun: Me çfarë do vazhdoni, përveç seksit?

para 5 dite - Syri.net Kosova

Atdheu ia mbyll gojën me një veprim Antonelës. Gjatë puntantës së sontme në “Përputhen” u transmetua pjesa e fundit e takimit të Atdheut me Sarën. Edhe në këtë pjesë, ashtu sikurse në të parën, dyshja...

Antonela përplaset me Atdheun: Me çfarë do vazhdoni, përveç seksit?

para 5 dite - Syri

Atdheu ia mbyll gojën me një veprim Antonelës. Gjatë puntantës së sontme në “Përputhen” u transmetua pjesa e fundit e takimit të Atdheut me Sarën. Edhe në këtë pjesë, ashtu sikurse në të parën, dyshja...

Antonela përplaset me Atdheun: Me çka do vazhdoni, përveç seksit?

para 5 dite - Syri.net Kosova

Atdheu ia mbyll gojën me një veprim Antonelës. Gjatë puntantës së sontme në “Përputhen” u transmetua pjesa e fundit e takimit të Atdheut me Sarënt. Edhe në këtë pjesë, ashtu sikurse në të parën, dyshja...

Mevlani refuzon Sarën në takim. Antonela emocionohet, çohet dhe e puth

para 5 dite - Top Channel

Mevlani refuzoi të dalë me Sarën në takim javën e ardhshme pasi siç tha ai është midis dy vajzave. Ndërkohë ‘refuzimi’ i tij, u prit mjaft mirë nga Antonela e cila u çua dhe e puthi në faqe. “Unë nuk e...

“Pas seksit ça do bëni?”/ Antonela hedh kunja, Atdheu i kthen kurrizin: Të injoroj komplet

para 5 dite - Top Channel

Në këtë puntatë të Përputhen, u dha edhe pjesa e tretë e takimit me Atdheut dhe Sarës. Edhe në këtë pjesë, ashtu si edhe dje, Sara dhe Atdheu shkëmbyen një puthje tjetër. Ajo që komentoi e para në studio...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK