Albërije Hadërgjonaj zbulon për herë të parë sherrin me Ardit Gjebrean

para një jave - Syri.net Kosova

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ka zbuluar arsyen se pse nuk flet me moderatorin Ardit Gjebrean. Teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin, ajo tha se ka debatuar me moderatorin e njohur, pasi ajo...

“Kishte shumë para”, Albërije Hadërgjonaj flet publikisht për tradhtinë e ish-bashkëshortit

para një jave - Indeks online

Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është komentuar gjatë edhe nga fansat e saj. E ftuar në emisionin “NIN”, Albërija ka zbuluar...

"Kishte shumë para", Albërije Hadërgjonaj flet publikisht për tradhtinë e ish-bashkëshortit (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është komentuar gjatë edhe nga fansat e saj. E ftuar në emisionin “NIN”, Albërija ka zbuluar...

Albërije Hadërgjonaj zbulon për herë të parë sherrin me Ardit Gjebrean

para një jave - Syri

Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ka zbuluar arsyen se pse nuk flet me moderatorin Ardit Gjebrean. Teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin, ajo tha se ka debatuar me moderatorin e njohur, pasi ajo...

Albëria Hadërgjonaj tregon arsyen pse nuk flet me Ardit Gjebrean

para një jave - Lexo

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj ka thënë se nuk flet me Ardit Gjebrean. Teksa ishte e ftuar në “NIN” në Kosovë, ajo tha se ka debatuar me moderatorin e njohur, pasi ajo është shprehur se nuk...

Albërie Hadërgjonaj tregon arsyet pse ish-bashkëshorti e tradhëtoi

para një jave - Syri

Albërie Hadërgjonaj është ndër ato personazhe që asnjëherë nuk nguruar të flasë hapur me publikun edhe për jetën e saj private. Herë pas here në intervista të ndryshme e kemi dëgjuar të flasë për historinë...

Albërije Hadërgjonaj flet publikisht për tradhtinë e ish-bashkëshortit

para një jave - Arbresh

Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është komentuar gjatë edhe nga fansat e saj. E ftuar në emisionin “NIN”, Albërija ka zbuluar...

Tha se u nda për shkak të tradhëtisë së vazhdueshme, Albërie Hadërgjonaj tregon arsyen pse burri shkonte me të tjera

para një jave - FaxWeb

Albërie Hadërgjonaj është ndër ato personazhe që asnjëherë nuk nguruar të flasë hapur me publikun edhe për jetën e saj private. Herë pas here në intervista të ndryshme e kemi dëgjuar të flasë për historinë...

Albëria Hadërgjonaj tregon arsyen pse nuk flet me Ardit Gjebrean: Kemi pasur një debat, i ka ngelur hatri sepse….

para një jave - FaxWeb

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj ka thënë se nuk flet me Ardit Gjebrean. Teksa ishte e ftuar në “NIN” në Kosovë, ajo tha se ka debatuar me moderatorin e njohur, pasi ajo është shprehur se nuk...

Çka i tha Ibrahim Rugova – Albërie Hadërgjonajt? (VIDEO)

para një jave - Tetova1

Albërie Hadërgjonaj ishte mysafirja e radhës në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, në Klan Kosova. Këngëtarja e njohur shqiptare foli për karrierën e gjatë në muzikë dhe për jetën personale, nga tradhtia...

Albërije Hadërgjonaj zbulon marrëdhënien me vajzat: Nuk guxojnë të ma ngrenë shumë zërin

para një jave - NOA

Këngëtarja e dashur për publikun, Albërije Hadërgjonaj, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin NIN, ku ka folur në lidhje me marrëdhëniet me vajzat e saj. Teksa ka folur për momentet e bukura, Albërije...

“Kishte shumë para”, Albërije Hadërgjonaj tregon pse e tradhëtoi ish-bashkëshorti

para një jave - ABC News

Albërije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret më të përfolura në mediat rozë. Që prej ndarjes nga bashkëshorti, ajo është komentuar gjatë edhe nga fansat e saj. E ftuar në emisionin “NIN”, Albërija ka zbuluar...

Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri

para një jave - Tetova Sot

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. E ftuar në...

Albërie Hadërgjonaj dhe Ardit Gjebrea nuk flasin me njëri-tjerin

para një jave - Insajderi

Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj, ishte së fundmi e ftuar në emisonin “NIN”,me Alaudin Hamitin. Gjatë intervistës ajo e përmendi se nuk flet me prezantuesin Ardit Gjebrea. Albëria spjegoi se dyshja...

Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja tregon pse nuk flasin më

para një jave - Shekulli

Publikuar më 22.02.2021 nga Enida Vërça Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. E ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin, gjatë intervistës ajo tha...

Albërie Hadërgjonaj tregon arsyen pse u tradhëtua nga ish bashkëshorti

para një jave - Syri

Albërie Hadërgjonaj është ndër këngëtaret që për vite me rradhë është pëlqyer nga publiku. Albëria falë punës së saj ka fituar zemrën e gjithë shqiptarisë. E ftuar në emisionin “NIN”, ajo ka zbuluar disa...

Si u tradhëtua nga ish-bashkëshorti, vjen rrëfimi i dhimbshëm nga Albërie Hadërgjonaj

para një jave - InfoShqip

Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri. Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret...

Alberije Hadërgjonaj: Burri më tradhoi se ishte i bukur e kishte para

para një jave - Infokusi

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Ajo gjithmonë ka sjellë projekte të shumta muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime me emra...

Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja tregon pse nuk flasin më

para një jave - ABC News

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e saj të fundit. E ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin, gjatë intervistës ajo tha se nuk flet me Ardit Gjebrean. Albërija...

Albërije Hadërgjonaj sherr me Ardit Gjebrea, këngëtarja zbulon çfarë ka ndodhur mes tyre

para një jave - Lexo

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj ka thënë se nuk flet me Ardit Gjebrean. Teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin, ajo tha se ka debatuar me moderatorin e njohur, pasi ajo është shprehur...

Alberije Hadërgjonaj rrëfen se si e tradhtoi ish-bashkëshorti: Kishte para, normalisht që u tundua nga vajzat e bukura

para një jave - Bota Sot

Këngëtarja ka zbuluar detaje nga martesa e saj me bashkëshortin. E ftuar në një emisioni televiziv, Albërija ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj personale. Ajo edhe më parë ka treguar se si ka shkuar...

Alberije Hadërgjonaj: Kështu jam tradhtuar nga ish-burri

para një jave - Syri.net Kosova

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. E ftuar në...

“Nuk flas me Ardit Gjebrean”, Albërije Hadërgjonaj zbulon për herë të parë sherrin mes tyre

para një jave - Dosja.al

Arberie Hadergjonaj 22 Shkurt, 2021 16:46 KOSOVË – Këngëtarja Albërije Hadërgjonaj ka zbuluar arsyen se pse nuk flet me moderatorin Ardit Gjebrean. Teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin, ajo...

Këngëtarja e njohur tregon si e tradhtoi ish-bashkëshorti

para një jave - Epoka e Re

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj, ka zbuluar së fundmi disa detaje nga jeta e saj personale. Teksa ishte e ftuar në emisionin NIN, këngëtarja tregoi se si shkoi martesa e saj drejt fundit. Ajo...

Alberije Hadërgjonaj rrëfen se si e tradhtoi ish-bashkëshorti: Kishte para, normalisht që u tundua nga vajzat e bukura

para një jave - Lajmi.net

E ftuar në emisionin “NIN”, Albërija ka zbuluar të pathëna nga jeta e saj personale, shkruan lajmi.net. Ajo edhe më parë ka treguar se si ka shkuar martesa drejt fundit. “Ish-bashkëshorti im pati suksese...

Alberije Hadërgjonaj emocionon! Rrëfen përsëri sesi është tradhtuar nga ish-burri

para një jave - GazetaBlic

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. E ftuar në...

Si u tradhëtua nga ish-bashkëshorti, vjen rrëfimi i dhimbshëm nga Albërie Hadërgjonaj

para një jave - OraInfo

Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri. Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret...

Nuk flet me Ardit Gjebrean, Albërije Hadërgjonaj zbulon për herë të parë "sherrin" (FOTO LJAJM)

para një jave - Albeu

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ishte së fundmi e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin. Gjatë intervistës ajo tha se nuk flet me Ardit Gjebrean. Albërija tha se dyshja kanë debatuar, pasi ajo është...

Alberije Hadërgjonaj rrëfen se si e tradhtoi ish-bashkëshorti: Kishte para, normalisht që u tundua nga vajzat e bukura

para një jave - Ina

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Ajo gjithmonë ka sjellë projekte të shumta muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime me emra...

Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri

para një jave - Ekonomia Online

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera shqiptare. E ftuar në...

Nuk flet me Ardit Gjebrean, Albërije Hadërgjonaj zbulon për herë të parë “sherrin”

para një jave - InfoShqip

Këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj ishte së fundmi e ftuar në “NIN”, me Alaudin Hamitin. Gjatë intervistës ajo tha se nuk flet me Ardit Gjebrean. Albërija tha se dyshja kanë debatuar, pasi ajo është...

Albërije Hadërgjonaj tregon se si u tradhëtua nga ish-bashkëshorti

para një jave - Gazeta Metro

Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri. Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret...

Si u tradhëtua nga ish-bashkëshorti, vjen rrëfimi i dhimbshëm nga Albërie Hadërgjonaj

para një jave - Almakos

Alberije Hadërgjonaj rrëfen sesi është tradhtuar nga ish-burri. Ajo është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Albërija falë punës së saj është njëra nga këngëtaret...

Alberije Hadërgjonaj rrëfen se si e tradhtoi ish-bashkëshorti: Kishte para, ishte normale të tundohej nga vajzat e bukura

para një jave - Telegrafi

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Ajo gjithmonë ka sjellë projekte të shumta muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime me emra...

Alberije Hadërgjonaj zbulon se si e tradhtoi ish-bashkëshorti

para një jave - OraInfo

Alberije Hadërgjonaj rrëfen se si e tradhtoi ish-bashkëshorti: Kishte para, ishte normale të tundohej nga vajzat e bukura. Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është...

Albërije Hadërgjonaj zbulon marrëdhënien me vajzat: Nuk guxojnë të ma ngrenë shumë zërin

para një jave - Infokusi

Këngëtarja e dashur për publikun, Albërije Hadërgjonaj, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin NIN, ku ka folur në lidhje me marrëdhëniet me vajzat e saj. Teksa ka folur për momentet e bukura, Albërije...

Alberije Hadërgjonaj: Burri më tradhoi se ishte i bukur e kishte para

para një jave - Revista Kosovarja

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë. Ajo gjithmonë ka sjellë projekte të shumta muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime me emra...

Çka i tha Ibrahim Rugova – Albërie Hadërgjonajt? (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Albërie Hadërgjonaj ishte mysafirja e radhës në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, në Klan Kosova. Këngëtarja e njohur shqiptare foli për karrierën e gjatë në muzikë dhe për jetën personale, nga tradhtia...

Albërije Hadërgjonaj zbulon marrëdhënien me vajzat

para një jave - Epoka e Re

Këngëtarja e dashur për publikun, Albërije Hadërgjonaj, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin NIN, ku ka folur në lidhje me marrëdhëniet me vajzat e saj. Teksa ka folur për momentet e bukura, Albërije...

Alberije Hadërgjonaj zbulon se si e tradhtoi ish-bashkëshorti

para një jave - Almakos

Alberije Hadërgjonaj rrëfen se si e tradhtoi ish-bashkëshorti: Kishte para, ishte normale të tundohej nga vajzat e bukura. Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është...

Cili mashkull shqiptar i ka pëlqyer Albërie Hadërgjonajt?

para një jave - Gazeta Metro

Albërie Hadërgjonaj ka qenë mysafirja e radhës në emisionin NIN. Këngëtarja shqiptare ka folur për shumë gjëra sa i përket jetës private dhe karrierës muzikore. Përveç kësaj, Albëria iu ka përgjigjur edhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK