Si të jesh më pro-aktiv: Udhëzues hap pas hapi

para 6 dite - Bota Sot

Kur ndodhë një situatë e papritur, ka dy mënyra për të vepruar . E para është duke fajësuar veten dhe rrethanat. Dhe e dyta duke pritur me dëshpërim që dikush të bëjë diçka ose ta analizojë atë si duhet...

HOROSKOPI/ Ka ardhur koha të dëgjoni më shumë sesa flisni

para 6 dite - Albeu

Dashi Një projekt mund të përfundojë me sukses sot. Diskutimet mund të bëhen tashmë për një tjetër, por ju nuk jeni të prirur të mendoni për këtë, të paktën jo menjëherë. Ju do të dëshironi të përfitoni...

Gjëja e parë që shihni zbulon se çfarë ju pengon të jeni vërtetë të lumtur

para 6 dite - Bota Sot

Mund t’ju duhet të bëni disa ndryshime në mënyrë që dashuria e vërtetë të mos largohet nga ju. imazh lepur dhelper Sipas “Italia Feed”, ky test ju ndihmon të kuptoni se çfarë ju pengon të jeni vërtetë...

Surprizat e papritura në çift dhe marrëdhëniet me paratë, horoskopi sot

para 6 dite - Lajmi.net

Dashi Një projekt mund të përfundojë me sukses sot. Diskutimet mund të bëhen tashmë për një tjetër, por ju nuk jeni të prirur të mendoni për këtë, të paktën jo menjëherë. Ju do të dëshironi të përfitoni...

Horoskopi për ditën e sotme, 23 shkurt 2021

para 6 dite - BalkanWeb

Dashi Një projekt mund të përfundojë me sukses sot. Diskutimet mund të bëhen tashmë për një tjetër, por ju nuk jeni të prirur të mendoni për këtë, të paktën jo menjëherë. Ju do të dëshironi të përfitoni...

Gjëja e parë që shihni zbulon se çfarë ju pengon të jeni vërtetë të lumtur

para 6 dite - Albeu

Mund t’ju duhet të bëni disa ndryshime në mënyrë që dashuria e vërtetë të mos largohet nga ju. imazh lepur dhelper Sipas “Italia Feed”, ky test ju ndihmon të kuptoni se çfarë ju pengon të jeni vërtetë...

Cila është gjëja e parë që shihni? Zbuloni se çfarë ju pengon të jeni vërtetë të lumtur në dashuri

para 6 dite - Bota Sot

Mund t’ju duhet të bëni disa ndryshime në mënyrë që dashuria e vërtetë të mos largohet nga ju. Sipas “Italia Feed”, ky test ju ndihmon të kuptoni se çfarë ju pengon të jeni vërtetë të lumtur në dashuri....

Cila është gjëja e parë që shihni? Zbuloni se çfarë ju pengon të jeni vërtetë të lumtur në dashuri

para 6 dite - Panorama

Mund t’ju duhet të bëni disa ndryshime në mënyrë që dashuria e vërtetë të mos largohet nga ju. Sipas “Italia Feed”, ky test ju ndihmon të kuptoni se çfarë ju pengon të jeni vërtetë të lumtur në dashuri....

Mënyra se si e mbani grushtin tregon se çfarë lloj personi jeni

para 6 dite - Arbresh

Ekzistojnë shumë teste të ndryshme në të cilat personaliteti i një personi lidhet me pjesë të caktuara të trupit – pëllëmbët, kyçet, gishtat, thonjtë… Por është edhe një mënyrë tjetër që tregon se kush...

Mënyra se e mbani grushtin tregon se çfarë lloj personi jeni

para 6 dite - Arbresh

Ekzistojnë shumë teste të ndryshme në të cilat personaliteti i një personi lidhet me pjesë të caktuara të trupit – pëllëmbët, kyçet, gishtat, thonjtë… Por është edhe një mënyrë tjetër që tregon se kush...

Mësoni llojin e gjeniut që jeni sipas ngjyrës që shihni në mes të imazhit

para 6 dite - Revista Kosovarja

Robert James Hamilton doli me një studim në 2014 që përcaktoi se çfarë lloj gjeniu mund të bëhemi. A mendoni se nuk shquheni për asgjë apo nuk keni talent? E vërteta nuk është kështu sepse të paktën në...

Çfarë ngjyre shihni në qendrën e imazhit? Mësoni llojin e gjeniut që jeni

para 7 dite - ABC News

Robert James Hamilton doli me një studim në 2014 që përcaktoi se çfarë lloj gjeniu mund të bëhemi. A mendoni se nuk shquheni për asgjë apo nuk keni talent? E vërteta nuk është kështu sepse të paktën në...

Mësoni llojin e gjeniut që jeni sipas ngjyrës që shihni në mes të imazhit

para 6 dite - Gazeta Metro

Robert James Hamilton doli me një studim në 2014 që përcaktoi se çfarë lloj gjeniu mund të bëhemi. A mendoni se nuk shquheni për asgjë apo nuk keni talent? E vërteta nuk është kështu sepse të paktën në...

Gjatësia e flokëve flet për personalitetin tuaj

para 7 dite - Bota Sot

Studime të ndryshme tregojnë që gjatësia e flokëve përcakton katër pika të rëndësishme për personalitetin tonë. Ne e dimë që ekzistojnë disa karakteristika të fizikut sonë që zbulojnë një pjesë të sjelljes...

HOROSKOPI/ Puna dhe dashuria, çfarë kanë rezervuar yjet për sot

para 7 dite - Albeu

Dashi Romanca lulëzon për ju sot dhe angazhimi ose martesa mund të jenë pak mbi horizont. Ju dhe të dashurit tuaj mund të keni arritur së fundmi një mirëkuptim të ri që ju ka lidhur më fort. Shfrytëzojeni...

Gjatësia e flokëve flet për personalitetin tuaj

para 7 dite - Revista Kosovarja

Studime të ndryshme tregojnë që gjatësia e flokëve përcakton katër pika të rëndësishme për personalitetin tonë. Ne e dimë që ekzistojnë disa karakteristika të fizikut sonë që zbulojnë një pjesë të sjelljes...

Horoskopi për ditën e sotme, 22 shkurt 2021

para 7 dite - BalkanWeb

Dashi Romanca lulëzon për ju sot dhe angazhimi ose martesa mund të jenë pak mbi horizont. Ju dhe të dashurit tuaj mund të keni arritur së fundmi një mirëkuptim të ri që ju ka lidhur më fort. Shfrytëzojeni...

Marrëdhëniet në çift do jenë delikate, ja çfarë thotë horoskopi për ju sot

para 7 dite - Periskopi

Parashikimi i horoskopit për sot. Dashi Romanca lulëzon për ju sot dhe angazhimi ose martesa mund të jenë pak mbi horizont. Ju dhe të dashurit tuaj mund të keni arritur së fundmi një mirëkuptim të ri që...

Horoskopi, fati yt për datën 22 shkurt 2021

para një jave - Lexo

Dashi Sot parashikohet të jetë një ditë e mbushur me surpriza në vendin e punës. Një promovim që e keni pritur prej kohësh mund të vijë në drejtimin tuaj, por është në dorën tuaj sesi ta pranoni atë. Demi...

HOROSKOPI/ Kjo shenjë të bëjë një hap prapa dhe të heqë dorë nga dramat

para një jave - Albeu

Dashi Sot është një ditë e shkëlqyer për ju, Gjithçka po rrjedh normalisht dhe shumë pjesë të ekuacionit do të zgjidhen. A i keni kushtuar vetes vëmendjen që meritoni? Kjo është dita juaj. Bëjini gjërat...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 shkurt 2021

para një jave - BalkanWeb

Dashi Sot është një ditë e shkëlqyer për ju, Gjithçka po rrjedh normalisht dhe shumë pjesë të ekuacionit do të zgjidhen. A i keni kushtuar vetes vëmendjen që meritoni? Kjo është dita juaj. Bëjini gjërat...

9 hapa si të krijoni një biznes të suksesshëm

para një jave - Bota Sot

Këtu janë nëntë këshilla që të siguroheni nëse jeni përgatitur mjaftueshëm para se të filloni biznesin tuaj, duke i dhënë vetes shanset maksimale për të qenë të suksesshëm. Këto hapa janë përshtatur nga...

Horoskopi ditor, e diel 21 shkurt 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Lidhje të ndryshme, udhëtime të shkurtra, mënyra e gjetjes së informacionit të nevojshëm, po bëhet shumë e rëndësishme për ju. Kjo është fusha ku ju do të jeni në gjendje të aplikoni aftësitë tuaja...

Test personaliteti/ Zgjidh një simbol dhe zbulo fatin tënd

para një jave - Bota Sot

Për të njohur fatin tuaj, duhet të zgjidhni njërin nga tre simbolet e paraqitura në figurë, dhe më pas të lexoni dhe të kuptoni fatin e jetës suaj, shkruan “Italia Feed”. Simboli 1: Ndryshimet janë të...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 shkurt 2021

para një jave - BalkanWeb

Dashi Sot një shqetësim i thellë për ndjenjat e të tjerëve mund t’ju bëjë që t’u jepni një vesh dashamirës atyre që kanë nevojë për mirëkuptim. Sot eshtë më e rëndësishme të dëgjosh sesa të flasësh. Punët...

Largo dështakët nga jeta jote që të arrish sukses

para një jave - Bota Sot

Për të qenë i suksesshëm do të thotë “Të jetosh një jetë të madhe”, por për të arritur këtë duhej të heqim qafe humbësit me të cilët shoqërohemi. Nuk arrini t’i dalloni kush janë? BusinessMag ju njeh me...

Horoskopi ditor, e premte 19 shkurt 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Zbulimet e papritura mund të sqarojnë shumë gjëra. Gjëja më e këndshme do t’iu japë mundësinë për të pasur një vështrim pak më ndryshe në botën tuaj të brendshme por edhe në situatën materiale. Ju...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK