Pse një vajzë nuk duhet të shpreh dashurinë e saj e para?

para 6 dite - ABC News

Ne kemi parë në marrëdhënie dhe histori dashurie që një burrë shpreh dashurinë e tij për një grua së pari, edhe shumë rrallë kur një grua e rrëfen atë ose nuk është pothuajse asnjë ide. Ekspertët dhe këshilltarët...

Pse një vajzë nuk duhet të shpreh dashurinë e saj e para?

para 6 dite - Infokusi

Ne kemi parë në marrëdhënie dhe histori dashurie që një burrë shpreh dashurinë e tij për një grua së pari, edhe shumë rrallë kur një grua e rrëfen atë ose nuk është pothuajse asnjë ide. Ekspertët dhe këshilltarët...

FOTO-“E dija që po tradhtonte”/ Vjehrra prish ceremoninë martesore të dhëndrit dhe e godet atë ndërsa e bija e filmon

para 6 dite - Panorama

Ky është momenti tronditës një vjehërr e furishme prishi një ceremoni martesore duke zbuluar para të ftuarve se burri ishte i martuar ndërkohë me vajzën e saj. Pamjet tregojnë nënën që sulmon ceremoninë...

FOTO-“E dija që po tradhtonte”/ Vjehrra prish ceremoninë martesore të dhëndrit dhe e godet atë ndërsa e bija e filmon

para 6 dite - Panorama

Ky është momenti tronditës një vjehërr e furishme prishi një ceremoni martesore duke zbuluar para të ftuarve se burri ishte i martuar ndërkohë me vajzën e saj. Pamjet tregojnë nënën që sulmon ceremoninë...

Burg për bigami/ Vjehrra e tërbuar bastis martesën, denoncon dhëndrin e martuar (fotot)

para 6 dite - Top Channel

Ky është momenti shokues kur një vjehrrë ka bastisur një ceremoni martese për të denoncuar se dhëndri është një burrë i martuar me bijën e saj. Pamjet tregojnë nënën e tërbuar nga inati që hyn mes ceremonisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK