Kritikuesit i thonë se “po plaket”, por Adriana Matoshi merr “propozimin” për martesë nga i dashuri i saj 19 vite më i ri

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Rrjetet sociale kanë “shtrembëruar” realitetin dhe shumë njerëz përdorin programe të ndryshme për të modifikuar imazhet e tyre në mënyrë që të jenë të pranueshëm nga të tjerët. Mirëpo, me Adriana...

Një koment i Keith bëri fansat të mendojnë se ai dhe Adriana do të martohen së shpejti

para një jave - Alsat-M

Para pak muajsh Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja tregoi se për herë të parë është njohur me Keith në një lokal dhe të dy u shprehën mjaft të lumtur...

Një koment i Keith bëri fansat të mendojnë se ai dhe Adriana do të martohen së shpejti

para një jave - Flaka

Para pak muajsh Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja tregoi se për herë të parë është njohur me Keith në një lokal dhe të dy u shprehën mjaft të lumtur...

Gjërat po bëhen serioze, deputetja shqiptare gati t’i thotë “P0” partnerit 20 vite më të ri

para një jave - ABC News

Aktorja Adriana Matoshi, njëherësh deputete në Kuvendin e Kosovës po shijon prej muajsh lidhjen e dashurisë me futbollistin, Keith Groeneveld. 41 vjeçarja është vënë në qendër të kritikave për shkak të...

Kështu i reagon deputetja e Vetëvendosjes komentuesëve që i thanë se po plaket

para një jave - Tetova Sot

Aktorja, Adriana Matoshi tashmë edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, vazhdon të jetë shumë e komentuar në rrjete sociale. Kohëve të fundit ajo është komentuar për moshën...

Deputetja kosovare Adriana Matoshi drejt fejesës me parterin 21 vjeçar, Keith i propozon publikisht

para një jave - InfoShqip

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, tash e sa muaj është në lidhje me ish-futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Ndonëse paragjykimet për të në rrjetet sociale kanë qenë të shumta për shkak të...

Një rast i rrallë, deputetja e Kosovës kritikohet për lidhjen me partnerin 19 vite më të ri, ja reagimi i tij

para një jave - InfoShqip

Për të gjithë ju që nuk e njihni, Adriana Matoshi është aktorja dhe deputetja e famshme e Kuvendit të Kosovës që prej kohësh ka qenë në qendër të vëmendjes. Ajo është bërë disa herë kryefjala e medias...

Kritikuesit i thonë se “po plaket”, por Adriana Matoshi merr “propozimin” për martesë nga i dashuri i saj 19 vite më i ri. Futbollisti afrikan …

para 2 jave - Bota Sot

Rrjetet sociale kanë “shtrembëruar” realitetin dhe shumë njerëz përdorin programe të ndryshme për të modifikuar imazhet e tyre në mënyrë që të jenë të pranueshëm nga të tjerët. Mirëpo, me Adriana Matoshin...

Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld drejt martesës?

para 2 jave - Insajderi

Në fund të tetorit të vitit të kaluar, aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi bëri publike lidhjen e saj më futbollistin 21 vjeçar, Keith Groeneveld, njofton Insajderi. E gjithë kjo u prit me zhurmë të...

Deputetja kosovare Adriana Matoshi drejt fejesës me parterin 21 vjeçar, Keith i propozon publikisht (FOTO)

para një jave - Zyrtare

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, tash e sa muaj është në lidhje me ish-futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Ndonëse paragjykimet për të në rrjetet sociale kanë qenë të shumta për shkak të...

Adriana Matoshi me futbollistin afrikan drejt martesës? Keith i propozon publik

para 2 jave - Mapo

Para pak muajsh Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja tregoi se për herë të parë është njohur me Keith në një lokal dhe të dy u shprehën mjaft të lumtur...

Keith i propozon fejesë Ardiana Matoshit, kjo është përgjigja e saj

para 2 jave - Ina

Adriana Matoshi drejt fejesës? Keith i propozon virtualisht, ndërsa ajo i thotë “Po”. Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, tash e sa muaj është në lidhje me ish-futbollistin afrikan, Keith Groeneveld....

Kritikuesit i thonë se “po plaket”, por Adriana Matoshi merr “propozimin” për martesë nga i dashuri i saj 19 vite më i ri. Futbollisti afrikan …

para 2 jave - Panorama

Rrjetet sociale kanë “shtrembëruar” realitetin dhe shumë njerëz përdorin programe të ndryshme për të modifikuar imazhet e tyre në mënyrë që të jenë të pranueshëm nga të tjerët. Mirëpo, me Adriana Matoshin...

Adriana Matoshi drejt fejesës? Keith i propozon virtualisht, ndërsa ajo i thotë “Po”

para 2 jave - Telegrafi

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, tash e sa muaj është në lidhje me ish-futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Ndonëse paragjykimet për të në rrjetet sociale kanë qenë të shumta për shkak të...

Adriana Matoshi drejt fejesës?

para 2 jave - Aktuale

Keith i bëri propozim virtual Adrianës. Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi tash e një kohë po e shijon lidhjen e dashurisë me Keith Groeneveld. Prej kur e bënë publike lidhjen, dyshja janë pothuajse...

Keith i propozon fejesë Ardiana Matoshit, kjo është përgjigja e saj

para 2 jave - OraInfo

Adriana Matoshi drejt fejesës? Keith i propozon virtualisht, ndërsa ajo i thotë “Po”. Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, tash e sa muaj është në lidhje me ish-futbollistin afrikan, Keith Groeneveld....

“Po plakesh”, Adriana Matoshi i thotë “po” propozimit të futbollistit 19 vite më të ri (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës ka qenë në qendër të vëmendjes për sa I përket jetës së saj private që kur bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan 19 vite më të ri. Së fundmi e prekur...

I dashuri i propozon fejesë publikisht? Kjo është përgjigja e deputetes

para 2 jave - GazetaBlic

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, e cila tani ushtron edhe roli e deputetes ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku u shpreh se ndjehet mjaft e lumtur. Ky imazh nga këngëtarja erdhi si...

Deputetja Matoshi drejt martesës me Groeneveldin: Ky i propozon publikisht

para 2 jave - Infokusi

Deputetja Adriana Matoshi tash e disa muaj është në lidhje me ish futbollistin Keith Greoeneveld. Aktorja ka sfiduar paragjykimet në rrjete sociale që sulmonin dallimin në moshë por edhe në racë mes çiftit....

E kritikuan se po plaket, reagon Adriana Matoshi: Sa e vështirë duhet të jetë të jesh një grua e re, në kohën e rrjeteve sociale

para 2 jave - Zhurnal

Aktorja e njohur shqiptare, njëherësh deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Jo pak herë ajo ka qenë cak i kritikave apo paragjykimeve të...

Deputetja Matoshi drejt martesës me Groeneveldin: Ky i propozon publikisht

para 2 jave - Tetova Sot

Deputetja Adriana Matoshi tash e disa muaj është në lidhje me ish futbollistin Keith Greoeneveld. Aktorja ka sfiduar paragjykimet në rrjete sociale që sulmonin dallimin në moshë por edhe në racë mes çiftit....

Kështu i reagon deputetja e Vetëvendosjes komentuesëve që i thanë se po plaket

para 2 jave - Gazeta Express

Aktorja, Adriana Matoshi tashmë edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, vazhdon të jetë shumë e komentuar në rrjete sociale. Kohëve të fundit ajo është komentuar për moshën...

Komentuesit i thanë: “Po plakesh”, kështu reagon Adriana Matoshi

para 2 jave - Klan Kosova

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Adriana Matoshi, iu ka reaguar komentuesve në rrjetet sociale pasi i thanë se “Po plaket”. Matoshi tha se komente të tilla “Mund ta dëmtojnë vetë, shpirtin e juaj”. “Në...

Adriana Matoshi i thotë “Po” propozimit të futbollistit afrikan

para 2 jave - Almakos

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka qenë në qendër të vëmendjes për sa i përket jetës së saj private që kur bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan 19 vite më të ri, Keith...

Adriana Matoshi drejt fejesës?

para 2 jave - Tetova Sot

Keith i bëri propozim virtual Adrianës. Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi tash e një kohë po e shijon lidhjen e dashurisë me Keith Groeneveld. Prej kur e bënë publike lidhjen, dyshja janë pothuajse...

Deputetja Matoshi drejt martesës me Groeneveldin

para 2 jave - Epoka e Re

Deputetja Adriana Matoshi tash e disa muaj është në lidhje me ish futbollistin Keith Greoeneveld. Aktorja ka sfiduar paragjykimet në rrjete sociale që sulmonin dallimin në moshë por edhe në racë mes çiftit....

Komentuesit i thanë: “Po plakesh”, kështu reagon Adriana Matoshi

para 2 jave - Bota Sot

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Adriana Matoshi, iu ka reaguar komentuesve në rrjetet sociale pasi i thanë se “Po plaket”. Matoshi tha se komente të tilla “Mund ta dëmtojnë vetë, shpirtin e juaj”. “Në...

Futbollisti afrikan i propozon martes deputetes Matoshi: Kjo është përgjigjja e saj

para 2 jave - Gazeta Metro

Para pak muajsh Adriana Matoshi bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Aktorja tregoi se për herë të parë është njohur me Keith në një lokal dhe të dy u shprehën mjaft të lumtur...

Adriana Matoshit i vjen propozimi për fejesë

para 2 jave - Smart News

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi që disa muaj publikisht është në lidhje dashurie me futbollistin afrikan, Keith Groenweld. Pavarësisht kritikave, dyshja po e vazhdojnë lidhjen e tyre të dashurisë....

Kështu i reagon deputetja e Vetëvendosjes komentuesëve që i thanë se po plaket

para 2 jave - InfoShqip

Aktorja, Adriana Matoshi tashmë edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, vazhdon të jetë shumë e komentuar në rrjete sociale. Kohëve të fundit ajo është komentuar për moshën...

Adriana Matoshi drejt fejesës?

para 2 jave - Lajmi.net

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi tash e një kohë po e shijon lidhjen e dashurisë me Keith Groeneveld, shkruan lajmi.net. Prej kur e bënë publike lidhjen, dyshja janë pothuajse çdo herë të pandarë,...

Adriana Matoshi drejt fejesës, Keith i propozon virtualisht, ndërsa ajo i thotë Po

para 2 jave - Ekonomia Online

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, tash e sa muaj është në lidhje me ish-futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Ndonëse paragjykimet për të në rrjetet sociale kanë qenë të shumta për shkak të...

Adriana Matoshi drejt fejesës?

para 2 jave - Info7

Keith i bëri propozim virtual Adrianës. Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi tash e një kohë po e shijon lidhjen e dashurisë me Keith Groeneveld, shkruan lajmi.net. Prej kur e bënë publike lidhjen, dyshja...

Deputetja Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj i thonë “PO” njëri-tjetrit publikisht

para 2 jave - Revista Kosovarja

Aktorja dhe tashmë deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi dhe i dashuri i saj, ish-futbollisti afrikan Keith Groeneveld, janë për momentin dyshja më e përfolur në mediat rozë. Të dy po e shijonë...

Deputetja Matoshi drejt martesës me Groeneveldin: Ky i propozon publikisht

para 2 jave - Periskopi

Deputetja Adriana Matoshi tash e disa muaj është në lidhje me ish futbollistin Keith Greoeneveld. Aktorja ka sfiduar paragjykimet në rrjete sociale që sulmonin dallimin në moshë por edhe në racë mes çiftit....

Kështu i reagon Adriana Matoshi komentuesëve që i thanë se po plaket

para 2 jave - Infokusi

Aktorja kosovare, Adriana Matoshi, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun shqiptar. Kohëve të fundit ajo është komentuar për moshën e saj, por përmes një postimi në rrjetet sociale ajo tregoi...

Deputetja e VV’së kapet me komentues: I thonë se po plaket

para 2 jave - Gazeta Metro

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Adriana Matoshi, iu ka reaguar komentuesve në rrjetet sociale pasi i thanë se “Po plaket”. Matoshi tha se komente të tilla “Mund ta dëmtojnë vetë, shpirtin e juaj”. “Në...

Kështu i reagon deputetja e Vetëvendosjes komentuesëve që i thanë se po plaket

para 2 jave - Ekonomia Online

Aktorja, Adriana Matoshi tashmë edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, vazhdon të jetë shumë e komentuar në rrjete sociale. Kohëve të fundit ajo është komentuar për moshën...

Komentuesit i thanë: “Po plakesh”, kështu reagon Adriana Matoshi

para 2 jave - Periskopi

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Adriana Matoshi, iu ka reaguar komentuesve në rrjetet sociale pasi i thanë se “Po plaket”. Matoshi tha se komente të tilla “Mund ta dëmtojnë vetë, shpirtin e juaj”. “Në...

E kritikuan se po plaket, reagon Adriana Matoshi: Sa e vështirë duhet të jetë të jesh një grua e re, në kohën e rrjeteve sociale

para 2 jave - Telegrafi

Aktorja e njohur shqiptare, njëherësh deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Jo pak herë ajo ka qenë cak i kritikave apo paragjykimeve të...

Deputetja kosovare drejt fejesës?

para 2 jave - Indeks online

Adriana Matoshi është deputete në Kuvendin e Kosovës. Sukseset e saj nuk kanë të ndalur as në fushën e aktrimit, duke qenë njëra nga ëm, të pëlqyerat në Kosovë dhe jo vetëm, shkruan Indeksonline. Përkundër...

I thanë se po plaket, Adriana Matoshi ka një reagim për ata që e komentojnë moshën

para 2 jave - Bota Sot

Aktorja shqiptare ka reaguar përmes një postimi lidhur me komentet e tilla. Adriana Matoshi ka publikuar një imazh të saj në Instagram e cila ka shkruar se ndihet e lumtur për vetën e saj. Në të njëjtën...

I thanë se po plaket, Adriana Matoshi ka një reagim për ta

para 2 jave - OraInfo

Reagon Matoshi për ata që e komentojnë moshën Aktorja shqiptare ka reaguar përmes një postimi lidhur me komentet e tilla. Adriana Matoshi ka publikuar një imazh të saj në Instagram e cila ka shkruar se...

Adriana Matoshi ka një përgjigje për ata që e komentojnë moshën

para 2 jave - Revista Kosovarja

Aktorja shqiptare ka reaguar përmes një postimi lidhur me komentet e tilla. Adriana Matoshi ka publikuar një imazh të saj në Instagram e cila ka shkruar se ndihet e lumtur për vetën e saj. Në të njëjtën...

I thanë se po plaket, Adriana Matoshi ka një reagim për ata që e komentojnë moshën

para 2 jave - Lajmi.net

Adriana Matoshi ka publikuar një imazh të saj në Instagram e cila ka shkruar se ndihet e lumtur për vetën e saj, shkruan lajmi.net. Në të njëjtën kohë ka shkruar se ajo e din se kush është dhe komentet...

Deputetja kosovare drejt fejesës?

para 2 jave - Zyrtare

Adriana Matoshi është deputete në Kuvendin e Kosovës. Sukseset e saj nuk kanë të ndalur as në fushën e aktrimit, duke qenë njëra nga ëm, të pëlqyerat në Kosovë dhe jo vetëm, shkruan Indeksonline. Përkundër...

Keithin e merr malli për “Sasën”

para 2 jave - Indeks online

Keith edhe pse i ri në moshë, ka gjetur dashurinë e jetës, dhe atë në Kosovë. Ai bashkë më Adriana Matoshin po kalojnë çaste të lumtura së bashku, shkruan Indeksonline. Edhe pse shumicën e kohës janë larg...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK