Në dasmën e djalit, nëna zbulon që nusja ishte vajza e saj e humbur

para një jave - NOA

Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e një familjeje në Kinë. Nëna zbulon në dasmën e djalit të saj se nusja ishte vajza e saj e humbur prej kohësh. Nëna arriti ta identifikojë...

E pabesueshme, familje kineze mëson se nusja e djalit ishte vajza që kishin humbur vite më parë

para një jave - ABC News

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një familje kineze, të cilët mësuan se nusja e djalit të tyre ishte vajza që ato kishin humbur vite më parë. Mediat bëjnë me dije se ishte vetë nëna kineze e cila...

Mamaja shtang në ditën e dasmës kur zbulon se nusja e djalit është vajza e saj e humbur

para një jave - Gazeta Tema

Një grua mbeti e shtangur në ditën e dasmës së djalit të saj kur bëri zbulimin e pabesueshëm se nusja ishte vajza e saj e humbur prej kohësh. Nëna e nuses dhe dhëndrit thuhet se shpërtheu në lot pasi e...

Kinezja zbulon se e fejuara e të birit të saj është vajza që i ka humbur vite më parë, megjithatë dyshja u martuan

para një jave - Telegrafi

Një kineze mbeti e shokuar, kur në dasmën e të birit zbuloi se reja e saj në fakt është vajza e cila kohë më parë i kishte humbur. Reja e ardhshme në ceremoninë martesore të mbajtur në Suzhoi vërejti një...

Kinezja zbulon se e fejuara e të birit të saj është vajza që i ka humbur vite më parë, megjithatë dyshja u martuan

para një jave - Bota Sot

Një kineze mbeti e shokuar, kur në dasmën e të birit zbuloi se reja e saj në fakt është vajza e cila kohë më parë i kishte humbur. Reja e ardhshme në ceremoninë martesore të mbajtur në Suzhoi vërejti një...

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

para 2 jave - Bota Sot

Një skenar i përkryer për një film është historia e vërtetë e një familjeje në Kinë, kur nëna e zbuloi në dasmën e djalit të saj se nusja ishte vajza e saj e humbur prej kohësh. Nëna arriti ta identifikojë...

Mamaja shtang në ditën e dasmës kur zbulon se nusja e djalit është vajza e saj e humbur

para 2 jave - Klan

Mamaja shtang në ditën e dasmës kur zbulon se nusja e djalit është vajza e saj e humbur Një grua mbeti e shtangur në ditën e dasmës së djalit të saj kur bëri zbulimin e pabesueshëm se nusja ishte vajza...

Në dasmën e djalit, nëna kuptoi që nusja ishte vajza e saj

para 2 jave - Indeks online

Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e një familjeje në Kinë. Nëna zbulon në dasmën e djalit të saj se nusja ishte vajza e saj e humbur prej kohësh. Nëna arriti ta identifikojë...

Ndodh edhe kjo: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

para 2 jave - OraInfo

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e një familjeje në Kinë. Nëna zbulon në dasmën e djalit të saj se nusja...

Ditën e dasmës mësoi se nusja e të birit ishte vajza e saj biologjike

para 2 jave - Ora news

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Kinën Jugore, ku një grua zbuloi se djali i saj po martohej me të bijën, të cilën e kishte humbur prej kohësh, raportojnë mediet kineze. Zbulimi tronditës u bë pasi...

Ditën e dasmës mësoi se nusja e të birit ishte vajza e saj biologjike

para 2 jave - Infokusi

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Kinën Jugore, ku një grua zbuloi se djali i saj po martohej me të bijën, të cilën e kishte humbur prej kohësh, raportojnë mediet kineze. Zbulimi tronditës u bë pasi...

Ndodh edhe kjo: Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

para 2 jave - Almakos

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj. Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e një familjeje në Kinë. Nëna zbulon në dasmën e djalit të saj se nusja...

Ngjarja e pazakontë / Nëna gjen bijën e humbur prej dy dekadash ditën e dasmës së të birit

para 2 jave - FaxWeb

Një grua ka zbuluar gjatë ditës së dasmës së djalit të saj se nusja ishte e bija e humbur për më shumë se 20 vite. Ajo mbeti e shtangur teksa vërente nusen dhe pa në dorën e saj një shenjë dalluese që...

Në dasmën e djalit, nëna kupton që nusja ishte vajza e saj

para 2 jave - Smart News

Një skenar i përkryer për një film dramatik është historia e vërtetë e një familjeje në Kinë. Nëna zbulon në dasmën e djalit të saj se nusja ishte vajza e saj e humbur prej kohësh. Nëna arriti ta identifikojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK