Melisa bën paralajmërimin e fortë pas mbylljes së Instagram-it

para një jave - Bota Sot

Tea zbuloi gjatë një interviste se edhe Andi ka pasur një lidhje jashtë ‘Për’puthen”, teksa ajo luante lojën me të përpara publikut. Tea nuk e tha emrin e vajzës, por dyshimet janë të forta për Melisën....

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij dhe ka të bëjë me Tean

para një jave - Aktuale

Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë. Bearti tregoi se lidhja e fundit ka qenë më...

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij dhe ka të bëjë me Tean

para një jave - Bota Sot

Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë. Bearti tregoi se lidhja e fundit ka qenë më...

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

para një jave - OraInfo

Romanca mes Teas dhe Beartit. Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë, shkruan lajmi.net....

Andi bëri paralajmërimin e fortë për Tean, Fationi i hedh thumba në rrjete sociale

para një jave - Bota Sot

Teksa foli për ndarjen nga Bearti, Tea zbuloi se ndërkohë që luante lojën me Andin edhe ky i fundit kishte një lidhje jashtë emisionit. Tea nuk e tha emrin e vajzës, por të gjithëve ju lindën dyshimet...

Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin befasues

para një jave - Top Channel

Tea Trifoni ka thyer heshtjen pas ndarjes nga Bearti, duke rrëfyer arsyet që e çuan në këtë vendim. Ajo tha se lidhja me Beartin u bë toksike, pasi ata ishin në çdo moment pranë njëri-tjetrit dhe se ai...

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij dhe ka të bëjë me Tean

para një jave - Lajmi.net

Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë, shkruan lajmi.net. Bearti tregoi se lidhja e fundit ka qenë më e gjatë deri më tani në jetën e tij dhe sigurisht...

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

para një jave - Zyrtare

Romanca mes Teas dhe Beartit. Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë, shkruan lajmi.net....

Tea ka ende gjëra për t'i thënë Beartit, i drejtohet me një pyetje publike

para një jave - Gazeta Express

Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku ky i fundit i reagoi...

Tea ka diçka për t’i thënë publikisht Beartit

para një jave - OraInfo

Ndarja me Teas dhe Beartit po vazhdon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë. Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Përmes një videoje të publikuar,...

Pas gjithë ‘spektaklit’ Tea ka një pyetje për Beartin

para një jave - GazetaBlic

Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike, shkruan lajmi.net. Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku...

Bearti zbulon një sekret nga jeta e tij, ka të bëjë me Tean

para një jave - Almakos

Romanca mes Teas dhe Beartit. Dyshja nuk ka shumë ditë që i dhanë fund lidhjes së tyre romantike. Dhe, Bearti së fundi është pyetur nga ndjekësit se cila ka qenë romanca e tij më e gjatë, shkruan lajmi.net....

Tea i zbuloi Andit lidhjen intime jashtë Për’puthen, Fatjoni shpërthen në ofendime të rënda

para një jave - Albeu

Tea i dha fund cdo dyshimi duke deklaruar se Andi kishte një lidhje me njeriun e tij të zemrës. Tea nuk e tha emrin e vajzës, por të gjithëve ju lindën dyshimet se bëhet fjalë për Melisën. Andi dhe Melisa...

Deklarata e Teas ia bën sherrin Melisës

para një jave - Indeks online

Pas ndarjes nga Bearti, Tea ka vendosur t’i nxjerrë të fshehtat e konkurrentëve të tjerë. Ajo u shpreh se Andi ka pasur një lidhje të fshehtë me një vajzë, shkruan Indeksonline. E kjo vajzë nga i gjithë...

Andi bëri paralajmërimin e fortë për Tean, Fationi i hedh thumba në rrjete sociale

para një jave - Zyrtare

Teksa foli për ndarjen nga Bearti, Tea zbuloi se ndërkohë që luante lojën me Andin edhe ky i fundit kishte një lidhje jashtë emisionit. Tea nuk e tha emrin e vajzës, por të gjithëve ju lindën dyshimet...

‘Do tregoj si bëj ***** ’, Fation Kuqari thumbon keq Andin

para një jave - Lexo

Andi bëri një paralajmërim të fortë pas rrëfimit të Teas. Ai tha se kur të ketë 30 mijë followers në Facebook, do të reagojë mbi fjalët e saj. “Si fillim vjen njohja, pastaj lidhja, pastaj vjen “Për’puthen”,...

Çdo gjë me para, shumat e majme që po i marrin konkurrentët dhe produksioni i Përputhën

para një jave - Gazeta Express

Shumë konkurrentë të emisionit “Për’puthen” kanë bërë lojëra shpërblyese, dhe duke marrë një popullaritet të madh të ndjekësve në rrjete sociale, e që këtë gjë e kanë kthyer në biznes. Çmimi që të bëheni...

Pas gjithë ‘spektaklit’ Tea ka një pyetje për Beartin

para një jave - Lajmi.net

Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike, shkruan lajmi.net. Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku...

Tea ka ende gjëra për t’i thënë Beartit, i drejtohet me një pyetje publike

para një jave - Periskopi

Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku ky i fundit i reagoi...

Tea ka diçka për t’i thënë publikisht Beartit

para një jave - Almakos

Ndarja me Teas dhe Beartit po vazhdon të jetë tejet e komentuar në mediat rozë. Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Përmes një videoje të publikuar,...

Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin befasues

para një jave - Smart News

Tea Trifoni ka thyer heshtjen pas ndarjes nga Bearti, duke rrëfyer arsyet që e çuan në këtë vendim. Ajo tha se lidhja me Beartin u bë toksike, pasi ata ishin në çdo moment pranë njëri-tjetrit dhe se ai...

Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin e papritur

para një jave - Infokusi

Melisa ka marrë veprimin e papritur pas deklaratës së fundi të Teas. Tea Trifoni ka thyer heshtjen pas ndarjes nga Bearti, duke rrëfyer arsyet që e quan në këtë vendim. LEXO EDHE: Tea hodhi dyshime për...

Tea i nxorri zbuluar lidhjen, reagon i acaruar Andi (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Së fundmi Tea Trifoni ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me Andi Shehin, me të cilin doli së bashku nga emisioni “Për’puthen”. Gjatë një interviste ekskluzive për aplikacionin “Për’puthen”, ish-konkurrentja...

Tea ka ende gjëra për t’i thënë Beartit, i drejtohet me një pyetje publike

para një jave - Gazeta Metro

Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike. Përmes një videoje të publikuar, Tea tregoi disa detaje të ndarjes së saj me Beartin ku ky i fundit i reagoi...

Pas gjithë ‘spektaklit’ Tea ka një pyetje për Beartin

para një jave - in7

Ish-çifti i dhanë fund lidhjes së tyre e cila nuk kishte edhe shumë që nisi. Tea dhe Bearti përfunduan romancën në ditëlindjen e saj por që arsyeja nuk është bërë publike, shkruan lajmi.net. Përmes një...

Historia në ‘Përputhen’/ Andi i përgjigjet Teas ‘flakë për flakë’

para një jave - Lexo

Tea ka treguar ne intervisten e saj per Perputhen se dhe Andi ishte ne nje lidhje me dike tjeter teksa fajin ja hodhi vetem Teas, ajo tjetra nenkuptoi qe ishte Melisa. Pas kesaj deklarate ka reaguar edhe...

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi bën këtë paralajmërim për të!

para 2 jave - OraInfo

Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe një tjetër detaj. Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “Përputhen”...

Ç’po ndodh? – Shpërthejnë ofendimet në Për’puthen

para një jave - in7

Tea i dha fund cdo dyshimi duke deklaruar se Andi kishte një lidhje me njeriun e tij të zemrës. Tea nuk e tha emrin e vajzës, por të gjithëve ju lindën dyshimet se bëhet fjalë për Melisën. Andi dhe Melisa...

Pas deklaratave të Teas, reagon edhe Andi

para 2 jave - Gazeta Express

Ditëve të fundi ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Tea dhe Bearti kanë dhënë deklarata të ndryshme duke akuzuar njëri-tjetrin pas ndarjes së tyre. Ndërsa Tea në një deklaratë të fundit ka treguar për marrëdhënien...

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi thyen heshtjen dhe ka një paralajmërim

para 2 jave - Ina

Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe një tjetër detaj. Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “Përputhen”...

Të gjithë kundër saj! Andi kërkon 30 mijë ndjekës për të treguar historinë e ‘fshehtë’ të Teas

para 2 jave - GazetaBlic

Tea dhe Bearti vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar kohëve të fundit, shkak kjo ndarja e tyre. Deklaratat për njëri-tjetrin nuk kanë të ndalur në rrjetet sociale, por Tea ka befasuar të gjithë edhe...

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi thyen heshtjen dhe ka një paralajmërim

para një jave - InfoShqip

Ka filluar një tjetër “ dramë ” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast tregoi edhe një tjetër detaj. Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “...

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi thyen heshtjen dhe ka një paralajmërim

para 2 jave - Bota Sot

Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe një tjetër detaj. Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “Përputhen”...

Diçka e rëndë ndodhi në Stamboll – E gjitha çfarë Tea tha në rrëfimin e saj ekskluziv në aplikacionin e “Për’puthen”

para 2 jave - Insajderi

Të hënën u bë e ditur që emisioni i dashurisë ka lansuar një aplikacion me të njëjtin emër, “Për’puthen”, ku do të shihnim prapaskena ekskluzive dhe në përgjithësi të gjitha çka nuk transmetohen për shikuesit,...

Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr vendimin befasues (FOTO)

para një jave - Zyrtare

Tea Trifoni ka thyer heshtjen pas ndarjes nga Bearti, duke rrëfyer arsyet që e çuan në këtë vendim. Ajo tha se lidhja me Beartin u bë toksike, pasi ata ishin në çdo moment pranë njëri-tjetrit dhe se ai...

Bearti e shantazhon me foto intime? Tea i thotë të gjitha publikisht

para 2 jave - Gazeta Express

Tea premtoi ditën e djeshme se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi bën këtë paralajmërim për të!

para një jave - Almakos

Ka filluar një tjetër “dramë” mes Teas dhe Andit. Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe një tjetër detaj. Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “Përputhen”...

Tea hodhi dyshime për lidhjen e saj me Andin, Melisa merr këtë vendim

para 2 jave - Lajmi.net

Tea Trifoni ka thyer heshtjen pas ndarjes nga Bearti, duke rrëfyer arsyet që e quan në këtë vendim, shkruan lajmi.net. Ajo tha se lidhja me Beartin u bë toksike, ata ishin në çdo moment pranë njëri-tjetrit...

Tea ia zbuloi lidhjen, Andi thyen heshtjen dhe ka një paralajmërim

para 2 jave - Lajmi.net

Tea Trifoni së fundi ka folur rreth ndarjes nga Bearti, por me këtë rast zbuloi edhe një tjetër detaj, shkruan lajmi.net. Ai bëri të ditur se gjatë kohës kur ishin në “Përputhen” dhe shtireshin si çift...

Tea i reagon Beartit pasi sqaroi arsyet e ndarjes

para 2 jave - InfoShqip

Pas intervistës së Teas, Bearti ka dhënë anën e tij të historisë, për ndarjen nga ajo. Ai thotë se ishte xheloz dhe i pasigurtë me Tean, ngase për këtë gjë i dha shkas vet ajo, me veprimet e saj. Bearti...

Bearti shantazhon me foto intime, Tea i thotë të gjitha publikisht me këtë reagim (VIDEO)

para 2 jave - Albeu

Tea premtoi ditën e djeshme se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Vendim i papritur nga Melisa

para 2 jave - in7

Melisa ka marrë veprimin e papritur pas deklaratës së fundi të Teas. Tea Trifoni ka thyer heshtjen pas ndarjes nga Bearti, duke rrëfyer arsyet që e quan në këtë vendim, shkruan lajmi.net. Ajo tha se lidhja...

Bearti i thotë të gjitha: Tea mos bëj viktimën, kjo është e vërteta!

para 2 jave - Indeks online

Reagimi më i fundit vjen nga Beart Rexhepi për ndarjen nga Tea Trifoni. Ashtu si bashkimi i tyre edhe ndarja ishte mjaftë e bujshme, ndërsa tani ish- të dashurit vijojnë replikat në distancë. Sot në një...

Deklarata e Andit nuk do t’i pëlqejë fare Teas

para 2 jave - in7

Ditëve të fundi ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Tea dhe Bearti kanë dhënë deklarata të ndryshme duke akuzuar njëri-tjetrin pas ndarjes së tyre. Ndërsa Tea në një deklaratë të fundit ka treguar për marrëdhënien...

Tea tha se ishte i lidhur gjatë kohës në emision, reagon Andi: Flet naiviteti, do ketë gjëra të forta

para 2 jave - Zyrtare

Së fundmi Tea Trifoni ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me Andi Shehin, me të cilin doli së bashku nga emisioni “Për’puthen”. Gjatë një interviste ekskluzive për aplikacionin “Për’puthen”, ish-konkurrentja...

Tea i kthehet keq Beartit: Po përdor stilin e Arjonit për të shantazhuar

para 2 jave - Infokusi

Tea Trifoni ka dhënë së fundmi një intervistë ekskluzive për aplikacionin e ri të “Për’puthen”, ku ka zbuluar të vërtetën e saj në lidhje me ndarjen nga Beart Rexhepi. Sipas saj, ndarja ka ardhur teksa...

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

para 2 jave - InfoShqip

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “ Përputhen ” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë. Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje...

“Bëri një rrëfim për 4 euro”, Tea i kthehet keq Beartit: Po përdor stilin e Arjonit për të shantazhuar

para 2 jave - Zyrtare

Tea Trifoni ka dhënë së fundmi një intervistë ekskluzive për aplikacionin e ri të “Për’puthen”, ku ka zbuluar të vërtetën e saj në lidhje me ndarjen nga Beart Rexhepi. Sipas saj, ndarja ka ardhur teksa...

“Hipokrit, po shantazhon”, Tea i reagon Beartit pasi sqaroi arsyet e ndarjes

para 2 jave - Lajmi.net

Pas intervistës së Teas, Bearti ka dhënë anën e tij të historisë, për ndarjen nga ajo, shkruan lajmi.net. Ai thotë se ishte xheloz dhe i pasigurtë me Tean, ngase për këtë gjë i dha shkas vet ajo, me veprimet...

“Hipokrit, po shantazhon”, Tea i reagon Beartit pasi sqaroi arsyet e ndarjes

para 2 jave - Lajm

Pas intervistës së Teas, Bearti ka dhënë anën e tij të historisë, për ndarjen nga ajo, shkruan lajmi.net. Ai thotë se ishte xheloz dhe i pasigurtë me Tean, ngase për këtë gjë i dha shkas vet ajo, me veprimet...

Bearti sqaron të vërtetën e tij për ndarjen nga Tea

para 2 jave - Lajm

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi së fundi i kanë dhënë fund lidhjes, pas ‘zhurmës’ që u bë për lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net. Në një intervistë, Tea tha se lidhja e tyre u bë toksike, Bearti ishte me...

Bearti sqaron të vërtetën e tij për ndarjen nga Tea

para 2 jave - Lajmi.net

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi së fundi i kanë dhënë fund lidhjes, pas ‘zhurmës’ që u bë për lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net. Në një intervistë, Tea tha se lidhja e tyre u bë toksike, Bearti ishte me...

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

para 2 jave - Zyrtare

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “ Përputhen ” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë. Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje...

Bearti sqaron gjithçka për ndarjen me Tean: Ti je viktimë, të intereson vëmendja e publikut! Kam ardhë se s’doja të lija të shkoje me taxi

para 2 jave - Dosja.al

Bearti 7 Prill, 2021 8:31 KOSOVË – Tea Trifoni doli në një video në aplikacionin ‘Përputhen’ duke thënë arsyet e ndarjes së saj nga Bearti. Në atë video ajo e përshkroi ish-të dashurin si xheloz, të pasigurtë...

Tea i kundërpërgjigjet Beartit pas deklaratave të forta

para 2 jave - Bota Sot

Tea premtoi ditën e djeshme se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

“Më vinte nga pas kudo ku shkoja”, Tea zbulon arsyen e ndarjes nga Bearti

para 2 jave - NOA

Tea ka rrëfyer historinë e ndarjes nga Bearti në aplikacionin e “Përputhen”. Ajo ka treguar se xhelozia dhe pasiguria e Beartit ndaj saj e ktheu lidhjen e tyre në toksike. “Nuk kam qejf të flas dhe të...

Pasi Bearti sqaroi gjithçka, vjen reagimi i menjëhershëm i Teas

para 2 jave - OraInfo

Reagon Tea Pas reagimit të Beart Rexhepit për ndarjen nga Tea Trifoni, kjo e fundit iu kundërpërgjigj menjëherë me anë të disa video-storieve në rrjetin social Instagram. Por arsyet e Teas, Beartit thotë...

Pas Beartit, vjen edhe reagimi i Teas për ndarjen e tyre

para 2 jave - GazetaBlic

Pas reagimit të Beart Rexhepit për ndarjen nga Tea Trifoni, kjo e fundit iu kundërpërgjigj menjëherë me anë të disa video-storieve në rrjetin social Instagram. Por arsyet e Teas, Beartit thotë se ishte...

Bearti i thotë të gjitha: Tea mos bëj viktimën, kjo është e vërteta! (VIDEO)

para 2 jave - Albeu

Reagimi më i fundit vjen nga Beart Rexhepi për ndarjen nga Tea Trifoni. Ashtu si bashkimi i tyre edhe ndarja ishte mjaftë e bujshme, ndërsa tani ish- të dashurit vijojnë replikat në distancë. Sot në një...

Pasi Bearti sqaroi gjithçka, vjen reagimi i menjëhershëm i Teas

para 2 jave - Gazeta Express

Pas reagimit të Beart Rexhepit për ndarjen nga Tea Trifoni, kjo e fundit iu kundërpërgjigj menjëherë me anë të disa video-storieve në rrjetin social Instagram. Por arsyet e Teas, Beartit thotë se ishte...

"Ti e din çfarë gabime i ke bërë", Bearti del me një video ku sqaron gjithçka për ndarjen me Tean

para 2 jave - Gazeta Express

Dje u diskutua shumë paraqitja e Tea Trifonit në Përputhen ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin. Por arsyet e Teas, sipas Beartit thotë se ishte shumë i zhgënjyer. Ai me anë të një videoje ka sqaruar...

“Ke qejf me lujt rolin e viktimës”- Bearti i përgjigjet publikisht Teas: T’kam nejt në krah kur shqiptarët të kanë kërcënuar. Shtiva veten dhe familjen në…

para 2 jave - Panorama

Reagimi më i fundit vjen nga Beart Rexhepi për ndarjen nga Tea Trifoni. Ashtu si bashkimi i tyre edhe ndarja ishte mjaftë e bujshme, ndërsa tani ish- të dashurit vijojnë replikat në distancë. Sot në një...

“Ti e din çfarë gabime i ke bërë”, Bearti del me një video ku sqaron gjithçka për ndarjen me Tean

para 2 jave - GazetaBlic

Dje u diskutua shumë paraqitja e Tea Trifonit në Përputhen ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin. Por arsyet e Teas, sipas Beartit thotë se ishte shumë i zhgënjyer. Ai me anë të një videoje ka sqaruar...

Flasin Tea dhe Bearti për ndarjen e tyre: Ki qef me lujt rolin e viktimës…

para 2 jave - Indeks online

Tea dhe Bearti ka kohë që janë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. Një kohë kanë kaluar bashkë duke ndarë imazhe të shumta, ku gjithmonë shprehin dashurinë që kanë për njëri tjetrin, shkruan Indeksonline....

Pas Beartit, vjen edhe reagimi i Teas për ndarjen e tyre

para 2 jave - Tetova Sot

Pas reagimit të Beart Rexhepit për ndarjen nga Tea Trifoni, kjo e fundit iu kundërpërgjigj menjëherë me anë të disa video-storieve në rrjetin social Instagram. Por arsyet e Teas, Beartit thotë se ishte...

“Ti e din çfarë gabime ke bërë”, Bearti del me një video ku sqaron gjithçka për ndarjen me Tean

para 2 jave - Infokusi

Dje u diskutua shumë paraqitja e Tea Trifonit në Përputhen ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin. Por, Bearti me anë të një videoje ka sqaruar gjithçka. “Nuk kom dasht me folë unë për këto sene....

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

para 2 jave - GazetaBlic

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë. Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje...

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

para 2 jave - Gazeta Express

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë. Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje...

Pasi Bearti sqaroi gjithçka, vjen reagimi i menjëhershëm i Teas

para 2 jave - Almakos

Reagon Tea Pas reagimit të Beart Rexhepit për ndarjen nga Tea Trifoni, kjo e fundit iu kundërpërgjigj menjëherë me anë të disa video-storieve në rrjetin social Instagram. Por arsyet e Teas, Beartit thotë...

Tea hodhi dyshime mbi lidhjen e saj me Andin, reagon Melisa

para 2 jave - Bota Sot

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

“Ti e din çfarë gabime i ke bërë”, Bearti del me një video ku sqaron gjithçka për ndarjen me Tean

para 2 jave - Zyrtare

Dje u diskutua shumë paraqitja e Tea Trifonit në Përputhen ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin. Por arsyet e Teas, sipas Beartit thotë se ishte shumë i zhgënjyer. Ai me anë të një videoje ka sqaruar...

“Ti e din çfarë gabime i ke bërë”, Bearti del me një video ku sqaron gjithçka për ndarjen me Tean

para 2 jave - Periskopi

Dje u diskutua shumë paraqitja e Tea Trifonit në Përputhen ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin. Por arsyet e Teas, sipas Beartit thotë se ishte shumë i zhgënjyer. Ai me anë të një videoje ka sqaruar...

Flakë për flakë! Tea i kundërpërgjigjet Beartit pas deklaratave të forta

para 2 jave - Zyrtare

Tea premtoi ditën e djeshme se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Flasin Tea dhe Bearti për ndarjen e tyre: Ki qef me lujt rolin e viktimës…

para 2 jave - Fakti Ditor

Tea dhe Bearti ka kohë që janë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. Një kohë kanë kaluar bashkë duke ndarë imazhe të shumta, ku gjithmonë shprehin dashurinë që kanë për njëri tjetrin, shkruan Indeksonline...

Flasin Tea dhe Bearti për ndarjen e tyre: Ki qef me lujt rolin e viktimës…

para 2 jave - Arbresh

Tea dhe Bearti ka kohë që janë në qendër të vëmendjes nga mediat rozë. Një kohë kanë kaluar bashkë duke ndarë imazhe të shumta, ku gjithmonë shprehin dashurinë që kanë për njëri tjetrin. Kur askush nuk...

Tea hodhi dyshime mbi lidhjen e saj me Andin, reagon Melisa

para 2 jave - Lexo

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

para 2 jave - Infokusi

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë. Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje...

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

para 2 jave - Tetova Sot

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë. Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje...

‘Zbërthehet’ Tea, tregon gjithçka për ndarjen e saj të bujshme nga Bearti: Stambolli përkon me fundin e marrëdhënies tonë

para 2 jave - InfoShqip

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Tea Trifoni ka vendosur që ta tregojë vet gjithçka rreth marrëdhënies me Beartin dhe ndarjen e tyre të papritur. Në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin ‘Përputhen’, Tea...

Nuk ndalet Bearti, i revoltuar nga lëvizja e fundit e Teas, del me reagimin e papritur: Nuk e prita se më shet për 3.99 euro

para 2 jave - InfoShqip

Tea i ka surprizuar të gjithë teksa ka vendosur të rrëfejë historinë e saj të ndarjes nga Bearti në aplikacionin e ‘Përputhen’, i cili aktivizohet kundrejt një pagese. Kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Beartit,...

Tea në rrëfimin e saj: Edhe Andi kishte të dashur sa ishim bashkë në emision, ju tregoj unë çdo gjë

para 2 jave - InfoShqip

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni nga emisioni i dashurisë kohë më parë ka dal si çift me Andi Shehun, e që pas daljes, ajo konfirmoi lidhjen me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin e që kjo...

‘Zbërthehet’ Tea, tregon gjithçka për ndarjen e saj të bujshme nga Bearti: Stambolli përkon me fundin e marrëdhënies tonë

para 2 jave - Zyrtare

Ish-konkurrentja e ‘Përputhen’, Tea Trifoni ka vendosur që ta tregojë vet gjithçka rreth marrëdhënies me Beartin dhe ndarjen e tyre të papritur. Në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin ‘Përputhen’, Tea...

Nga arsyeja e ndarjes me Beartin tek lidhja e Andit me Melisën, Tea i zbuloi të gjitha!

para 2 jave - Zyrtare

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Tea rrëfen arsyen e ndarjes nga Bearti: Festa në Stamboll u kthye në sherr

para 2 jave - Bota Sot

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Tea i zbuloi lidhjen e dashurisë Andit, reagon Melisa

para 2 jave - Zyrtare

Tea në një rrëfim ekskluziv për aplikacionin e “Përputhen” kërkoi falje që gënjeu publikisht se mes saj dhe Andit kishte diçka duke pranuar se e gjitha ishte lojë. Madje Tea deklaroi se Andi kishte lidhje...

Çfarë ndodhi në udhëtimin në Stamboll? Tea Trifoni flet ndarjen nga Beart Rexhepi dhe marrëdhënien e tyre toksike: Vula që shënoi fundin …

para 2 jave - Panorama

Tea Trifoni e ka konsideruar “toksike” marrëdhënien me Beart Rexhepin. Në një intervistë për “Përputhen”, ish-konkurrentja theksoi se të dy kanë pasur ndjenja të forta për njëri-tjetrin dhe që nga fillimi...

Nuk ndalet Bearti, i revoltuar nga lëvizja e fundit e Teas, del me reagimin e papritur: Nuk e prita se më shet për 3.99 euro (FOTO)

para 2 jave - Zyrtare

Tea i ka surprizuar të gjithë teksa ka vendosur të rrëfejë historinë e saj të ndarjes nga Bearti në aplikacionin e ‘Përputhen’, i cili aktivizohet kundrejt një pagese. Kjo gjë nuk i pëlqeu aspak Beartit,...

Bearti i kthehet Teas: “Më shite për 3.99 euro”

para 2 jave - Insajderi

Romancës jetëshkurtër të Beartit me Tean i erdhi fundi pak ditë më parë. Çifti ishin nisur për në Stamboll ku do të festonin ditëlindjen e Teas, mirëpo diçka kishte krisur mes tyre dhe ata u kthyen të...

Tea rrëfen arsyen e ndarjes nga Bearti: Festa në Stamboll u kthye në sherr

para 2 jave - Indeks online

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Tea rrëfen arsyen e ndarjes nga Bearti: Festa në Stamboll u kthye në sherr (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Tea nuk rezervohet: Andi ka qenë i lidhur kur dilnim bashkë (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, doli nga emisioni çift me Andi Shehun. Por pas daljes nga programi ajo vendosi që të zbulonte të vërtetën që po përflitej prej kohësh në rrjetet sociale. Ajo...

Bearti i kthehet Teas: “MË SHITE PËR 3.99 EURO”

para 2 jave - Smart News

Romancës jetëshkurtër të Beartit me Tean i erdhi fundi pak ditë më parë. Çifti ishin nisur për në Stamboll ku do të festonin ditëlindjen e Teas, mirëpo diçka kishte krisur mes tyre dhe ata u kthyen të...

Tea e pranon se edhe Andi ishte në lidhje gjatë kohës kur ishin në “Përputhen”

para 2 jave - Bota Sot

Tea ka zbuluar të pathëna nga ish-konkurrentët e “Përputhen”. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni vendosi që të flasë publikisht rreth ndarjes nga Beart Rexhepi. Lidhja e dyshes nuk zgjati shumë,...

Pas pretendimeve të Teas për ndarjen, reagon Bearti: Nuk e prisja, më shiti për 3.99 euro!

para 2 jave - Ina

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, postoi në llogarinë e saj në Instagram një foto me drejtuesen e programit, Olsa Muhameti, duke i bërë të gjithë të dyshonin për kthimin e saj në këtë reality...

Shkuan në Stamboll për të festuar por u ndanë, Tea zbulon pse nuk është më me Beartin

para 2 jave - Zyrtare

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, e ka konsideruar “toksike” lidhjen e saj të dashurisë me djalin nga Kosova, Beart Rexhepin. Teksa ka dhënë një intervistë ekskluzive për “Për’puthen”, ajo...

Tea në rrëfimin ekskluziv: Edhe Andi kishte të dashur sa ishim bashkë në emision

para 2 jave - GazetaBlic

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” , Tea Trifoni nga emisioni i dashurisë kohë më parë ka dal si çift me Andi Shehun, e që pas daljes, ajo konfirmoi lidhjen me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin. E që kjo...

Pas pretendimeve të Teas për ndarjen, reagon Bearti: Nuk e prisja, më shiti për 3.99 euro!

para 2 jave - NOA

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, postoi në llogarinë e saj në Instagram një foto me drejtuesen e programit, Olsa Muhameti, duke i bërë të gjithë të dyshonin për kthimin e saj në këtë reality...

Tea zbulon arsyen e vërtetë të ndarjes nga Bearti, ja çfarë thotë për lidhjen e Andit me Melisën

para 2 jave - Lexo

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Tea në rrëfimin ekskluziv: Edhe Andi kishte të dashur sa ishim bashkë në emision

para 2 jave - Gazeta Express

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” , Tea Trifoni nga emisioni i dashurisë kohë më parë ka dal si çift me Andi Shehun, e që pas daljes, ajo konfirmoi lidhjen me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin. E që kjo...

“Nuk e prisja që më shiti për 3.99 euro!”- Pas “të vërtetës” së Tea Trifonit për ndarjen, reagon Beart Rexhepi! Ja çfarë paralajmëron ish-konkurrenti i “Për’puthen”

para 2 jave - Panorama

Javën e kaluar, ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, postoi në llogarinë e saj në Instagram një foto me autoren e programit, Olsa Muhametin, duke i bërë të gjithë të dyshonin për kthimin e saj...

Tea e pranon se edhe Andi ishte në lidhje gjatë kohës kur ishin në “Përputhen”

para 2 jave - Lajmi.net

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni vendosi që të flasë publikisht rreth ndarjes nga Beart Rexhepi, shkruan lajmi.net. Lidhja e dyshes nuk zgjati shumë, ndërsa në intervistën e fundit, Tea tha...

Bearti nuk ndalet pas rrëfimit të Teas për ndarjen nga ai, ja çfarë bën këtë herë

para 2 jave - Lajmi.net

Bearti dhe Tea ka pak kohë që i kanë ndarë rrugët, pas gjithë bujës që bënë kur konfirmuan se janë të lidhur jashtë “Përputhen”, shkruan lajmi.net. Dyshja kanë filluar të “thumbojnë” njëri-tjetrin pas...

Tea tregoi përse u nda nga Bearti: Festa në Stamboll u kthye në sherr

para 2 jave - Gazeta Metro

Ditën e djeshme Tea premtoi se do të zbulonte gjithçka për ndarjen nga Bearti në aplikacionin e ri të “Për’puthen”. Kjo intervistë është publikuar dhe Tea ka zbuluar gjithçka duke nisur nga arsyet e ndarjes...

Tea në rrëfimin ekskluziv: Edhe Andi kishte të dashur sa ishim bashkë në emision

para 2 jave - InfoShqip

Ish-konkurrentja e “ Për’puthen” , Tea Trifoni nga emisioni i dashurisë kohë më parë ka dal si çift me Andi Shehun, e që pas daljes, ajo konfirmoi lidhjen me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin e që kjo...

“Nuk e prisja të më shisje”, Bearti i bën paralajmërimin e fortë Teas

para 2 jave - Bota Sot

Tea është rikthyer në vëmendje me lëvizjen e fundit duke rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në aplikacionin e Për’puthen. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Beartit, i cili është shprehur i zhgënjyer...

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

para 2 jave - InfoShqip

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka treguar historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “ Përputhen ”, aktivizimi i...

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti i kthehet keq Teas

para 2 jave - GazetaBlic

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të...

“Më shiti për 3.99 euro”, Bearti i bën paralajmërimin e fortë Teas

para 2 jave - Indeks online

Lajmi se Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre ka bërë bujë në mediat rozë. Ndërkohë, Tea është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes ditët e fundit. Në platformën e re me pagesë të aplikacionit...

“Më shiti për 3.99 euro”, Bearti i bën paralajmërimin e fortë Teas (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Lajmi se Tea dhe Bearti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre ka bërë bujë në mediat rozë. Ndërkohë, Tea është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes ditët e fundit. Në platformën e re me pagesë të aplikacionit...

Tea në rrëfimin ekskluziv: Edhe Andi kishte të dashur sa ishim bashkë në emision

para 2 jave - Zyrtare

Ish-konkurrentja e “ Për’puthen” , Tea Trifoni nga emisioni i dashurisë kohë më parë ka dal si çift me Andi Shehun, e që pas daljes, ajo konfirmoi lidhjen me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin e që kjo...

‘Nuk e prita që më shet për 3.99 euro!’/ Tea jep intervistë për ndarjen e tyre, Bearti reagon ASHPËR

para 2 jave - Dosja.al

Tea dhe Bearti 6 Prill, 2021 12:44 KOSOVË – Tea dhe Berat i kanë dhënë fund lidhjes së tyre! Për këtë ndarje, Tea ka dhënë një intervistë në aplikacionin e ‘Përputhen’ për të cilën ka reaguar ashpër Bearti....

“Nuk e prisja të më shisje”, Bearti i bën paralajmërimin e fortë Teas

para 2 jave - in7

Tea është rikthyer në vëmendje me lëvizjen e fundit duke rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në aplikacionin e Për’puthen. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Beartit, i cili është shprehur i zhgënjyer...

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

para 2 jave - Zyrtare

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka treguar historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “ Përputhen ”, aktivizimi i...

Bearti i zhgënjyer me Tean: Nuk e prisja të më shiste për 3.99 euro

para 2 jave - Lexo

Bearti e ka ndjekur prononcimin e Teas i cili nuk i ka pëlqyer aspak. Ai duket se është detyruar të dalë nga natyra e tij e heshtur dhe aspak polemizuese për të dhënë përgjigjen e tij. Përmes Instagramit,...

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti reagon pas rrëfimit ‘ekskluziv’ të Teas

para 2 jave - Lajm

Pak javë më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë, shkruan lajmi.net. Lajmin e konfirmuan të dytë por që nuk deshën të bënin të ditur për publikun arsyen...

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti reagon pas rrëfimit ‘ekskluziv’ të Teas

para 2 jave - Lajmi.net

Pak javë më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë, shkruan lajmi.net. Lajmin e konfirmuan të dytë por që nuk deshën të bënin të ditur për publikun arsyen...

“Nuk e prisja të më shisje”, Bearti i bën paralajmërimin e fortë Teas

para 2 jave - Ekonomia Online

Tea është rikthyer në vëmendje me lëvizjen e fundit duke rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në aplikacionin e Për’puthen. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Beartit, i cili është shprehur i zhgënjyer...

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti reagon pas rrëfimit ‘ekskluziv’ të Teas

para 2 jave - Periskopi

Bearti ka reaguar në rrjete sociale pasi Tea ka rrëfyer arsyen e ndarjes. Pak javë më parë doli lajmi se çifti më i përfolur i showbizit për momentin Tea dhe Bearti janë ndarë. Lajmin e konfirmuan të dytë...

Bearti e Tea vazhdojnë zënkat pas ndarjes: Tani ndodh ajo që s’pritej

para 2 jave - Gazeta Metro

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të...

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

para 2 jave - Gazeta Express

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të...

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

para 2 jave - OraInfo

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të...

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

para 2 jave - Arbresh

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të...

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

para 2 jave - Zyrtare

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të...

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

para 2 jave - Gazeta Metro

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të...

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

para 2 jave - Almakos

Tea Trifoni është rikthyer në qendër të vëmendjes me lëvizjen e fundit. Ajo ka rrëfyer historinë e ndarjes së saj nga Bearti në platformën më të re me pagesë të aplikacionit “Përputhen”, aktivizimi i të...

Tea dhe motra e Beartit ia japin njëra-tjetrës goditjen e radhës

para 2 jave - Infokusi

Para pak kohësh u ndan çifti i shumë përfolur në mediat rozë, ish konkurrentet e emisionit Përputhën, Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi. Që të dy morën famë pas bërjes publike të lidhjes së tyre, ku jo vetëm...

Andi e Tea me deklaratat e papritura për njëri-tjetrin

para 2 jave - Ina

Andi dhe Tea bëjnë deklaratat e papritura për njëri-tjetrin. Këtë të diel Andi dhe Tea ishin sërish bashkë në një studio ku e vlerësuan njëri-tjetrin. Andi e mbrojti Tean para të gjithëve, duke u shprehur...

E quajti Tean femër të fortë/ Ndjekësi i “vërsulet” Ana Kaurit: Frikacake

para 2 jave - Zyrtare

Ditën e djeshme në rubrikën “Në Trotuar” pati një përballje të fortë mes Shqipe Hysenajt dhe Tea Trifonit, teksa po diskutohej tema “Të vërtetat e Teas”. Pjesë e kësaj rubrike ishte dhe Ana Kauri, e cila...

Rikthehen Andi dhe Tea, bëjnë deklaratat e papritura për njëri-tjetrin

para 2 jave - GazetaBlic

Këtë të diel Andi dhe Tea ishin sërish bashkë në një studio ku e vlerësuan njëri-tjetrin. Andi e mbrojti Tean para të gjithëve, duke u shprehur se është e vërtetë por naiviteti e mban që t’i shprehë avash-avash...

Andi e Tea me deklaratat e papritura për njëri-tjetrin

para 2 jave - Almakos

Andi dhe Tea bëjnë deklaratat e papritura për njëri-tjetrin. Këtë të diel Andi dhe Tea ishin sërish bashkë në një studio ku e vlerësuan njëri-tjetrin. Andi e mbrojti Tean para të gjithëve, duke u shprehur...

Për herë të parë, Andi dhe Tea shfaqen bashkë pas skandalit: Është naive!

para 2 jave - Top Channel

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni ndodhet sot përballë Shqipe Hysenajt në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”. Shqipja nuk i ka ndalur akuzat për Tean, duke theksuar se: “nuk do t’i harroj kurrë çfarë...

E papritur, Shqipja dhe Tea bëhen bashkë

para 2 jave - Top Channel

E mbani mend kur Shqipja dhe Tea ishin në një studio dhe debatet apo sherret mes tyre ishin të vazhdueshme? Vajzat u bënë të njohura në Për’puthen dhe tani vazhdojnë rrugëtimin jashtë këtij programi. Ditën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK