Parashikimi i motit, 08 prill 2021

para një jave - Panorama

© Panorama.al

Gjithologët - Episodi 74, 07.04.2021

para një jave - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Lëreni pranverën të vijë!

para një jave - Shekulli

Publikuar më 07.04.2021 nga erjon dervishi

Parashikimi i motit, 07 prill 2021

para 2 jave - Panorama

© Panorama.al

Të mos përjashtohen shqiptarët që jetojnë jashtë!

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 06.04.2021 nga erjon dervishi

Gjithologët - Episodi 73, 06.04.2021

para 2 jave - Koha.net

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Parashikimi i motit, 06 prill 2021

para 2 jave - Panorama

© Panorama.al

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK