Si reagon secila prej shenjave të horoskopit kur janë të mërzitur

para 7 dite - Albeu

Dashi Dashi është një shenjë impulsive, ajo verbohet kur trishtohet. Të lindurit e kësaj shenje nuk mund të reagojnë sipas sjelljes së tyre normale në këtë situatë. Ata kundështojnë, por me pak entuziazëm....

Çfarë të prisni nga shenjat e horoskopit kur janë të mërzitura

para 7 dite - Lexo

Dashi-Dashi është një shenjë impulsive, ajo verbohet kur trishtohet. Të lindurit e kësaj shenje nuk mund të reagojnë sipas sjelljes së tyre normale në këtë situatë. Ata kundështojnë, por me pak entuziazëm....

Çfarë të prisni nga secila prej shenjave të horoskopit kur janë të mërzitur

para 7 dite - Indeks online

Dashi Dashi është një shenjë impulsive, ajo verbohet kur trishtohet. Të lindurit e kësaj shenje nuk mund të reagojnë sipas sjelljes së tyre normale në këtë situatë. Ata kundështojnë, por me pak entuziazëm....

Çfarë të prisni nga secila prej shenjave të horoskopit kur janë të mërzitur

para 7 dite - Periskopi

Dashi Dashi është një shenjë impulsive, ajo verbohet kur trishtohet.  Të lindurit e kësaj shenje nuk mund të reagojnë sipas sjelljes së tyre normale në këtë situatë. Ata kundështojnë, por me pak entuziazëm....

Çfarë të prisni nga secila prej shenjave të horoskopit kur janë të mërzitur

para një jave - Bota Sot

Dashi Dashi është një shenjë impulsive, ajo verbohet kur trishtohet. Të lindurit e kësaj shenje nuk mund të reagojnë sipas sjelljes së tyre normale në këtë situatë. Ata kundështojnë, por me pak entuziazëm....

Çfarë të prisni nga secila prej shenjave të horoskopit kur janë të mërzitur

para një jave - Aktuale

Dashi Dashi është një shenjë impulsive, ajo verbohet kur trishtohet. Të lindurit e kësaj shenje nuk mund të reagojnë sipas sjelljes së tyre normale në këtë situatë. Ata kundështojnë, por me pak entuziazëm....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK