Me shkurorëzim, Bill Gates mund të mos renditet më si ndër më të pasurit e botës

para një dite - Koha.net

Multimiliarderi Bill Gates dhe bashkëshortja e tij Melinda Gates njoftuan të hënën se kanë vendosur të shkurorëzohen. Njoftimi u bë lajm viral në botë, ndërsa fokusi tash është kthyer te ndikimi i shkurorëzimit...

Bill dhe Melinda Gates njoftojnë divorcin

para një dite - DW

Bashkëthemeluesi i Microsoft dhe gruaja e tij thonë se ata do të vazhdojnë të punojnë së bashku në Bill & Melinda Gates Foundation, fondacioni më i madh bamirës në botë. Bill dhe Melinda Gates njoftuan...

Me shkurorëzim, Bill Gates mund të mos renditet më si ndër më të pasurit e botës

para një dite - Bota Sot

Multimiliarderi Bill Gates dhe bashkëshortja e tij Melinda Gates njoftuan të hënën se kanë vendosur të shkurorëzohen. Njoftimi u bë lajm viral në botë, ndërsa fokusi tash është kthyer te ndikimi i shkurorëzimit...

Bill dhe Melinda i japin fund martesës: 130 miliard dollarë në lojë

para një dite - ABC News

Bashkëthemeluesi i Microsoft – njeriu i dytë më i pasur në botë me një trashëgimi prej 130 miliard dollarësh nga të cilët 27 të dhuruara për bamirësi, pas Jef Bezos, i cili gjithashtu u divorcua një vit...

Bill Gates ndahet nga bashkëshortja pas 27 vitesh martesë

para një dite - Vizion Plus

Pas 27 vitesh martesë Bill dhe Melinda Gates kanë vendosur të divorcohen. Në një postim në rrjetet sociale, Twitter, cifti sqaroi se do të vijojnë të punojnë se bashku për fondacionin e tyre por ata nuk...

Bill dhe Melinda Gates po divorcohen pas 27 vitesh martesë

para një dite - Zhurnal

Bill dhe Melinda Gates, dy nga njerëzit më të pasur në botë, të cilët riformuan filantropinë dhe shëndetin publik, janë duke u divorcuar. Për dekada, çifti kanë qenë forca të fuqishme në skenën botërore,...

Bill Gates ndahet nga gruaja

para një dite - Mapo

Pronari i Microsoftit dhe një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja, Melinda Gates, përmes një statusi në Facebook....

Fundi i martesës së Bill dhe Melinda Gates, çfarë do të ndodhë me pasurinë e tyre?

para një dite - Telegrafi

Bill dhe Melinda Gates po i japin fund martesës së tyre pas 27 vitesh bashkë. Dhe kanë qenë pikërisht Melinda Gates dhe bashkëthemeluesi i Microsoft ata që njoftuan të hënën divorcin e tyre, përmes një...

Divorci më “i shtrenjtë” në botë, si do e ndajnë pasurinë Bill Gates dhe Melinda (FOTO LAJM)

para një dite - Albeu

Divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë ndarja më “e shtrenjtë”, pas divorcit të Jeff Bezos dhe gruas së tij MacKenzie. Çifti Gates zotërojnë një pasuri rreth 130 miliardë dollarë, duke i bërë ata...

Pas 27 vitesh, Bill Gates ndahet nga gruaja

para një dite - Insajderi

Bill Gates, bashkëthemelues dhe ish-drejtor ekzekutiv i Microsoft dhe gruaja e tij, Melinda French Gates, përmes një deklarate të përbashkët në rrjetin social Twitter të hënën kanë njoftuar se do të ndahen...

Çfarë tha Bill Gates në postimin ku tregoi se po ndahen me gruan e tij, pas 27 vitesh bashkë?

para një dite - Telegrafi

Bill Gates, bashkëthemelues dhe ish drejtor ekzekutiv i Microsoft dhe gruaja e tij, Melinda French Gates, thanë në Twitter të hënën se ata do të ndahen pas 27 vjetësh. Megjithatë, sipas medieve të huaja,...

Vajza e Bill Gates flet për herë të parë pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

para një dite - ABC News

Prej mbrëmjes së djeshme, lajmi që shokoi botën ishte vendimi Bill dhe Melinda Gate, të cilët kanë vendosur të divorcohen pas 27 vitesh martesë. Ata u shprehën se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku....

Bill dhe Melinda Gates po divorcohen pas 27 vitesh martesë

para një dite - Telegrafi

Bill dhe Melinda Gates, dy nga njerëzit më të pasur në botë, të cilët riformuan filantropinë dhe shëndetin publik, janë duke u divorcuar. Për dekada, çifti kanë qenë forca të fuqishme në skenën botërore,...

Vajza e Bill Gates flet për ndarjen e prindërve: Ka qenë një periudhë sfiduese për të gjithë familjen tonë

para një dite - Dosja.al

Bill Gates me vajzwn 4 Maj, 2021 11:34 SHBA- Jennifer Gates, vajza e madhe e Bill dhe Melinda Gates, ka folur fill pas lajmit se prindërit e saj po divorcohen. “Deri më tani, shumë prej jush kanë dëgjuar...

Cila ishte arsyeja ndarjes së Bill dhe Melinda Gates?

para një dite - in7

Bill dhe Melinda Gejts divorcohen pas 27 vitesh martesë Miliarderi dhe filantropi Bill Gejts dhe gruaja e tij Melinda njoftuan mbrëmë se do të divorcohen pas 27 vitesh martesë. “Ne nuk besojmë më se mund...

Me shkurorëzim, Bill Gates mund të mos renditet më si ndër më të pasurit e botës

para një dite - Ekonomia Online

Multimiliarderi Bill Gates dhe bashkëshortja e tij Melinda Gates njoftuan të hënën se kanë vendosur të shkurorëzohen. Njoftimi u bë lajm viral në botë, ndërsa fokusi tash është kthyer te ndikimi i shkurorëzimit...

Bill Gates ndan gruan por edhe pasurinë, ja kujt i takon pjesa më e madhe

para një dite - Dosja.al

Melinda dhe Bill Gates 4 Maj, 2021 11:18 SHBA – Pas 27 vitesh martesë, Melinda dhe Bill Gates kanë vendosur t’i japin drejtime të ndryshme jetës së tyre. Por fill pas ndarjes debati qe shtrohet lidhet...

Vjen reagimi i vajzës së Bill Gates, pas lajmit për ndarje të prindërve të saj

para një dite - Aktuale

Çifti i njohur Bill dhe Melinda Gates po divorcohen, pas martesës prej 27 vitesh. Lidhur me këtë ka reaguar vajza e tyre e madhe, Jennifer Gates. Pas lajmit, Jennifer lëshoi një deklaratë në Instastory....

Vajza e Bill Gates reagon për herë të parë pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

para një dite - Tetova1

Prej mbrëmjes së djeshme, lajmi që bëri xhiron e botës ishte vendimi i Bill dhe Melinda Gate, të cilët kanë vendosur të divorcoheshin pas 27 vitesh martesë. Ata u shprehën se nuk mund të qëndrojnë më çift...

Dalin detaje të reja që lidhen me ndarjen e Bill dhe Melinda Gates

para një dite - Klan Kosova

Detaje të reja në lidhje me ndarjen e Bill dhe Melinda Gates, kanë dalë. Sipas People, çifti nuk kishte një marrëveshje para martesore dhe është zbuluar se ata kanë hyrë në një marrëveshje ndarjeje e cila...

Bill Gates ndahet nga gruaja, ja si do të ndahet pasuria

para një dite - Almakos

Divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë ndarja më “e shtrenjtë”, pas divorcit të Jeff Bezos dhe gruas së tij MacKenzie. Çifti Gates zotërojnë një pasuri rreth 130 miliardë dollarë, duke i bërë ata...

Dalin detaje të reja që lidhen me ndarjen e Bill dhe Melinda Gates

para një dite - Bota Sot

Detaje të reja në lidhje me ndarjen e Bill dhe Melinda Gates, kanë dalë. Sipas People, çifti nuk kishte një marrëveshje para martesore dhe është zbuluar se ata kanë hyrë në një marrëveshje ndarjeje e cila...

Bill Gates divorcohet pas 27 vjetësh martesë

para 2 dite - RTV 21

Bill dhe Melinda Gates kanë njoftuar se janë divorcuar pas 27 vitesh martesë, duke thënë “nuk besojmë më se mund të rritemi së bashku si çift”. “Pas një mendimi të madh dhe shumë pune në marrëdhëniet tona,...

Flet vajza e Bill Gates pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

para një dite - GazetaBlic

Jennifer Gates, vajza e madhe e Bill dhe Melinda Gates, ka folur pas lajmit se prindërit e saj po divorcohen. Çifti njoftoi përmes Twitter-it se janë ndarë pas 27 vitesh martesë, transmeton Klan Kosova....

Vjen reagimi i vajzës së Bill Gates, pas lajmit për ndarje të prindërve të saj

para 2 dite - Bota Sot

Çifti i njohur Bill dhe Melinda Gates po divorcohen, pas martesës prej 27 vitesh. Lidhur me këtë ka reaguar vajza e tyre e madhe, Jennifer Gates. Pas lajmit, Jennifer lëshoi një deklaratë në Instastory....

Vajza e Bill Gates flet pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

para 2 dite - Klan Kosova

Jennifer Gates, vajza e madhe e Bill dhe Melinda Gates, ka folur pas lajmit se prindërit e saj po divorcohen. Çifti njoftoi përmes Twitter-it se janë ndarë pas 27 vitesh martesë, transmeton Klan Kosova....

Vjen reagimi i vajzës së Bill Gates, pas lajmit për ndarje të prindërve të saj

para 2 dite - Indeks online

Çifti i njohur Bill dhe Melinda Gates po divorcohen, pas martesës prej 27 vitesh. Lidhur me këtë ka reaguar vajza e tyre e madhe, Jennifer Gates, shkruan Indeksonline. Pas lajmit, Jennifer lëshoi një deklaratë...

Bill dhe Melinda Gates divorcohen pas 27 vitesh martesë

para një dite - Lajmi.net

Bill dhe Melinda Gates kanë njoftuar divorcin e tyre pas 27 vitesh martesë, duke thënë “Nuk besojmë më se mund të rritemi së bashku si çift”, shkruan BBC “Pas shumë mendimeve dhe shumë pune në marrëdhëniet...

Shtëpi luksoze dhe avionë privatë/ Divorci i Bill Gates nga gruaja, si do ndahen pasuritë?

para një dite - FaxWeb

Divorci i Bill dhe Melinda Gates do të jetë ndarja më “e shtrenjtë”, pas divorcit të Jeff Bezos dhe gruas së tij MacKenzie. Çifti Gates zotërojnë një pasuri rreth 130 miliardë dollarë, duke i bërë ata...

Reagon vajza e Bill Gates pas lajmeve se prindërit e saj u ndanë

para një dite - Revista Kosovarja

Çifti i njohur Bill dhe Melinda Gates po divorcohen, pas martesës prej 27 vitesh. Lidhur me këtë ka reaguar vajza e tyre e madhe, Jennifer Gates. Pas lajmit, Jennifer lëshoi një deklaratë në Instastory....

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para një dite - Revista Kosovarja

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Dalin detaje të reja që lidhen me ndarjen e Bill dhe Melinda Gates

para një dite - Ekonomia Online

Detaje të reja në lidhje me ndarjen e Bill dhe Melinda Gates, kanë dalë. Sipas People, çifti nuk kishte një marrëveshje para martesore dhe është zbuluar se ata kanë hyrë në një marrëveshje ndarjeje e cila...

Dalin detaje të reja që lidhen me ndarjen e Bill dhe Melinda Gates

para një dite - Periskopi

Detaje të reja në lidhje me ndarjen e Bill dhe Melinda Gates, kanë dalë. Sipas People, çifti nuk kishte një marrëveshje para martesore dhe është zbuluar se ata kanë hyrë në një marrëveshje ndarjeje e cila...

Bill Gates dhe bashkëshortja e tij i japin fund martesës pas 27 vitesh!

para një dite - Periskopi

Bill dhe Melinda Gates i kanë dhënë fund martesës pas plot 27-vitesh bashkë! Miliarderi dhe ish-bashkëshortja kanë bërë publik vendimin e divorcit duke thënë se “nuk besojnë më se mund të rriten si çift.”...

Reagon vajza e Bill Gates pas lajmeve se prindërit e saj u ndanë

para një dite - Gazeta Metro

Çifti i njohur Bill dhe Melinda Gates po divorcohen, pas martesës prej 27 vitesh. Lidhur me këtë ka reaguar vajza e tyre e madhe, Jennifer Gates. Pas lajmit, Jennifer lëshoi një deklaratë në Instastory....

Vajza e Bill Gates flet pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

para 2 dite - Ekonomia Online

Jennifer Gates, vajza e madhe e Bill dhe Melinda Gates, ka folur pas lajmit se prindërit e saj po divorcohen. Çifti njoftoi përmes Twitter-it se janë ndarë pas 27 vitesh martesë. Jennifer lëshoi ​​një...

Bill dhe Melinda Gates divorcohen pas 27 vitesh martesë

para 2 dite - Ekonomia Online

Bill dhe Melinda Gates kanë njoftuar divorcin e tyre pas 27 vitesh martesë, duke thënë “nuk besojmë më se mund të jetojmë së bashku si çift”. “Pas një marrëveshjeje të mirë dhe shumë punë në marrëdhënien...

Vajza e Bill Gates flet pas lajmit për ndarjen e prindërve të saj

para 2 dite - Periskopi

Jennifer Gates, vajza e madhe e Bill dhe Melinda Gates, ka folur pas lajmit se prindërit e saj po divorcohen. Çifti njoftoi përmes Twitter-it se janë ndarë pas 27 vitesh martesë. Jennifer lëshoi ​​një...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Derveni

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Pas 27 vjetësh martesë, Bill Gates ndahet nga bashkëshortja

para 2 dite - TV21

Bill dhe Melinda Gates kanë vendosur të divorcohen pas 27 viteve martesë. Ata shprehen se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku. Nuk dihet saktësisht se cili ka qenë shkaku kryesor i kësaj ndarje të...

Bill dhe Melinda Gejts njoftuan se do të divorcohen pas 27 vitesh martesë

para 2 dite - Portalb

Bill dhe Melinda Gejts janë duke u divorcuar pasi që “nuk besojnë më se mund të rriten së bashku si çift”, njoftuan dyshja në një deklaratë, shkruan “ The Guardian “, njofton Portalb.mk . Sipërmarrësi...

Bill Gates ndahet nga bashkëshortja Melinda, pas 27 vitesh martesë

para 2 dite - Alsat-M

Ndoshta një nga çiftet më të njohura, të pasura dhe të admiruara në botë tashmë është ndarë. Bill dhe Melinda Gates kanë deklaruar divorcin, që i jep fund martesës së tyre prej pothuajse tri dekadash....

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Ina

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

E papritur/ Bill Gates njofton divorcin pas 27 vitesh martesë nga bashkëshortja e tij Melinda

para 2 dite - BalkanWeb

Bill dhe Melinda Gates kanë deklaruar divorcin, që i jep fund martesës së tyre prej pothuajse tri dekadash. Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë...

Pas 27 vitesh martesë, Bill Gates ndahet nga bashkëshortja e tij

para 2 dite - Albeu

Bill dhe Melinda Gates kanë shpallur divorcin pas 27 viteve martesë. Në një shënim në Twitter ata kanë thënë për mediat se “ne nuk besojmë se po rritemi më si çift së bashku”. “Pas një përpjekje dhe shumë...

Bill Gates i jep fund martesës 27-vjeçare

para 2 dite - Koha.net

Pronari i Microsoftit dhe një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja, Melinda Gates, përmes një statusi në Facebook....

E papritur/ Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Top Channel

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates i jep fund martesës me bashkëshorten pas 27 vjetësh. Çfarë shkruajnë ata në mesazhin e përbashkët

para 2 dite - Panorama

Bill Gates, bashkëthemelues dhe ish-CEO i Microsoft , tha në një postim në Twitter të hënën se ai dhe gruaja e tij, Melinda Gates, do të ndahen pas 27 vjetësh. “ Pas një diskutimi të gjatë dhe shumë pune...

Bill Gates drejt shkurorëzimit pas 27 vjetëve martesë

para 2 dite - Koha.net

Pronari i Microsoftit dhe një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja, Melinda Gates, përmes një statusi në Facebook....

Bill dhe Melinda Gates divorcohen pas 27 vitesh martesë

para 2 dite - ABC News

Bill dhe Melinda Gates kanë vendosur të divorcohen pas 27 vitesh martesë. Ata shprehen se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku. “ Pasi u menduam gjatë ne kemi marrë vendimin për t’i dhënë fund martesës...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Gazeta Express

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates ndahet nga gruaja

para 2 dite - InfoShqip

Pronari i Microsoftit dhe një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja, Melinda Gates, përmes një statusi në Facebook....

Bill dhe Melinda Gates shkurorëzohen pas 27 vitesh martesë

para 2 dite - Zeri

Bill Gates dhe gruaja e tij Melinda janë divorcuar pas 27 vitesh martesë dhe pasi ndërtuan një pasuri prej 127 miliardë dollarësh. Themeluesi 65-vjeçar i Microsoft njoftoi ndarjen në Twitter. "Pas një...

Bill dhe Melinda Gates divorcohen pas 27 vitesh

para 2 dite - Klan

Bill dhe Melinda Gates divorcohen pas 27 vitesh Miliarderi i njohur dhe themeluesi i Microsoft, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. “ BBC” raporton se Melinda dhe Bill Gates kanë deklaruar...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - GazetaBlic

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

E papritur/ Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Bota Sot

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill dhe Melinda Gates po divorcohen, pas 27 viteve martesë

para 2 dite - Indeks online

Bill Gates dhe gruaja e tij Melinda po divorcohen, pas 27 viteve martesë. Në një deklaratë të përbashkët, ata njoftuan se kishin marrë vendim për t’i dhënë fund martesës së tyre, transmeton Indeksonline....

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Alsat-M

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

A ishte pasuria shkak i divorcit ndërmjet Bill Gates dhe gruas së tij?

para 2 dite - Tetova1

Bill dhe Melinda Gates kanë deklaruar divorcin, që i jep fund martesës së tyre prej pothuajse tri dekadash. Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë...

Bill Gates ndahet nga gruaja

para 2 dite - Zyrtare

Pronari i Microsoftit dhe një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja, Melinda Gates, përmes një statusi në Facebook....

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Tetova Sot

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates ndahet nga gruaja

para 2 dite - Shenja

Pronari i Microsoftit dhe një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja, Melinda Gates, përmes një statusi në Facebook....

Lajm i fundit/ Bill dhe Melinda Gates i japin fund martesës pas plot 27 vitesh

para 2 dite - Java News

Bill dhe Melinda Gates njoftuan në një deklaratë të përbashkët në Twitter përfundimin e martesës së tyre pas 27 vjetësh. “Pas shumë reflektimesh dhe shumë pune qe i kemi kushtuar marrëdhënies tonë, ne...

PSE U NDANË ÇIFTI BILL DHE MELINDA GATES?

para 2 dite - KDPolitik

Bill dhe Melinda Gates, drejtuesit dhe themeluesit e fondacionit të tyre të njohur kërkimor, njoftuan të hënën se do t’i japin fund martesës së tyre, përcjell KDP. Bashkëthemeluesi i Microsoft dhe gruaja...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Tetova1

Melinda Gates bashkëshortja e multimiliarderit Bill Gates ka njoftuar para pak minutash në rrjetet sociale se ndahet nga bashkëshorti i saj Bill Gates pas 27 viteve martese. Ata së bashku kanë dy fëmijë....

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Flaka

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates dhe Melinda divorcohen pas 27 vitesh martesë

para 2 dite - Epoka e Re

Bill dhe Melinda Gates kanë vendosur të divorcohen pas 27 vitesh martesë. Ata shprehen se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku. “Pasi u menduam gjatë ne kemi marrë vendimin për t’i dhënë fund martesës...

Pas 27 vjetësh martesë, Bill Gates ndahet nga bashkëshortja

para 2 dite - in7

Bill dhe Melinda Gates kanë vendosur të divorcohen pas 27 viteve martesë. Ata shprehen se nuk mund të qëndrojnë më çift së bashku. Nuk dihet saktësisht se cili ka qenë shkaku kryesor i kësaj ndarje të...

Bill Gates i jep fund martesës 27-vjeçare

para 2 dite - Fakti Ditor

Pronari i Microsoftit dhe një nga njerëzit më të pasur në botë, Bill Gates është ndarë nga bashkëshortja e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë bashkëshortja, Melinda Gates, përmes një statusi në Facebook....

Melinda dhe Bill Gates drejt ndarjes

para 2 dite - KosovaPress

Bill dhe Melinda Gates janë në proces të divorcit, njoftoi çifti të hënën. “Pas shumë mendimesh dhe shumë pune në marrëdhëniet tona, ne morëm vendimin për t’i dhënë fund martesës sonë,” shkroi Bill Gates...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Almakos

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Almakos

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Gazeta Metro

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates divorcohet nga bashkëshortja pas 27 vitesh martese: Nuk po rritemi si çift

para 2 dite - Dosja.al

Bill Gates dhe Melinda Gates 3 Maj, 2021 23:02 “Pas një mendimi madh dhe shumë pune në marrëdhëniet tona, ne kemi marrë vendimin për t’i dhënë fund martesës sonë. Gjatë 27 viteve të fundit, ne kemi rritur...

Bill Gates divorcohet nga bashkëshortja pas 27 vitesh

para 2 dite - FaxWeb

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Arbresh

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Periskopi

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

Bill Gates ndahet nga gruaja pas 27 vitesh

para 2 dite - Lajm

Themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka njoftuar nëpërmjet një letre të përbashkët në llogarinë e tij zyrtare në ‘Twitter’ se është ndarë nga gruaja e tij, Melinda Gates, pas 27 vitesh bashkëjetesë. Gates...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK