E hap zemrën Tea e “Për’puthen’, tregon se kush ishte simpatia e saj e parë

para 7 dite - OraInfo

Tea e “Për’puthen’ tregon se kush ishte simpatia e saj e parë. Konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni iu është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve të saj në Instagram. Dikush nga ta ka qenë kuriozë...

Pasi konfirmoi lidhjen me Andi Shehun, Fation Kuqari reagon për herë të fundit: Jam i lumtur që edhe mamaja e Melisës e mori vesh që…

para 7 dite - Panorama

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me hyrjen e saj, kur kërceu dhe i hodhi fundin që kishte veshur Fation Kuqarit. Dyshja realizoi disa takime të njëpasnjëshme...

As Bearti dhe as Andi, Tea zbulon portretin e “dashurisë së” parë

para 7 dite - GazetaBlic

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Tea Trifoni, qysh nga ndarja me Beartin është bërë më aktive në rrjetet sociale. Kështu duke zhvilluar biseda të shpeshta në Instagram, teksa nuk po heziton...

I pari që nxori zbuluar Melisën dhe Andin, Fationi i dërgon një mesazh çiftit

para 7 dite - Bota Sot

Melisa dhe Andi se fundmi konfirmuan lidhjen permes dedikimeve per njeri-tjetrin dhe nje puthjeje ne klip. Melisa shprehej se Andi është e gjithë bota për të ndërsa ai e quajti “E shtrenjta ime”. Për lidhjen...

I pari që nxori zbuluar Melisën dhe Andin, Fationi i dërgon një mesazh çiftit (FOTO)

para 7 dite - Top Channel

Melisa dhe Andi se fundmi konfirmuan lidhjen permes dedikimeve per njeri-tjetrin dhe nje puthjeje ne klip. Melisa shprehej se Andi është e gjithë bota për të ndërsa ai e quajti “E shtrenjta ime”. Për lidhjen...

Tea e “Për’puthen’ tregon se kush ishte simpatia e saj e parë!

para 7 dite - Epoka e Re

Konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni iu është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve të saj në Instagram. Dikush nga ta ka qenë kuriozë të dije se ndaj kujt kishte ndjenja pëlqimi ajo, shkruan . “Ka...

E hap zemrën Tea e “Për’puthen’, tregon se kush ishte simpatia e saj e parë

para 7 dite - Almakos

Tea e “Për’puthen’ tregon se kush ishte simpatia e saj e parë. Konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni iu është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve të saj në Instagram. Dikush nga ta ka qenë kuriozë...

Tea e “Për’puthen’ befason… me foto tregon se kush ishte simpatia e saj e parë!

para 7 dite - Indeks online

Konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni iu është përgjigjur pyetjeve të disa ndjekësve të saj në Instagram. Dikush nga ta ka qenë kuriozë të dije se ndaj kujt kishte ndjenja pëlqimi ajo, shkruan IndeksOnline....

Melissa bën një “challenge”

para 7 dite - Arbresh

Ajo para tri dite ka lansuar këngën e saj “Leje”. E kënga e saj është bërë shumë shpejt një hit pasi që ka arritur të këtë më shumë se 2.1 milionë klikime në YouTube. Tani ajo ka zgjedhur që ta bëjë një...

Fationi reagon pasi Melisa dhe Andi konfirmuan lidhjen e dashurisë

para një jave - Gazeta Express

Me siguri të gjithë e mbani mend episodin e Përputhen kur Fationi akuzoi Melisën se kishte lidhje me një konkurrent brenda programit. Për shkak të kësaj akuze të Fationi, Melisa në atë kohë tha se nuk...

Melissa bën një “challenge” për fansat e saj

para një jave - Gazeta Express

Ajo para tri dite ka lansuar këngën e saj “Leje” E kënga e saj është bërë shumë shpejt një hit pasi që ka arritur të këtë më shumë se 2.1 milionë klikime në YouTube. Tani ajo ka zgjedhur që ta bëjë një...

Melisa bën një “challenge” për fansat e saj

para një jave - Bota Sot

Ajo para tri dite ka lansuar këngën e saj “Leje” E kënga e saj është bërë shumë shpejt një hit pasi që ka arritur të këtë më shumë se 2.1 milionë klikime në YouTube. Tani ajo ka zgjedhur që ta bëjë një...

E pyesin “e dije për Andin e Melisën?”, kështu përgjigjet Tea

para një jave - Insajderi

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Melisa Lleshi dhe Andi Shehu, ditë më parë zyrtarizuan atë që tash e një kohë dihej – lidhjen e tyre të dashurisë, njofton Insajderi. Puthja e tyre pasionante në klipin...

E pyesin “A e dije për Andin e Melisën?”, kështu përgjigjet Tea

para një jave - in7

Dy ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Melisa Lleshi dhe Andi Shehu, ditë më parë zyrtarizuan atë që tash e një kohë dihej – lidhjen e tyre të dashurisë, njofton Insajderi. Puthja e tyre pasionante në klipin...

Nuk përmbahet më Andi, me këto fjalë i shpreh dashurinë Melisës

para një jave - InfoShqip

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar....

Andi e Melisa të lidhur gjatë gjithë kohës, flet për herë të parë Fationi (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Para se Fationi të largohej përfundimisht nga “Për’puthen” hodhi akuza të forta kundrejt Melisës. Ishte i pari ai që ngriti dyshime për lidhje të fshehtë mes saj dhe Andit e madje Fationi u shpreh i bindur...

Melisa e “çmendur” pas Andin, këtë veprim bënë ndaj ti

para një jave - Infokusi

Melisa dhe Andi tashmë çifti i përputhur, jashtë Përputhën. Ata morën vëmendjen e të gjithëve që kur e benë publike lidhjen e tyre përmes videoklipit e këngës së re të Melises, shkruan infokosova. Me një...

A ka qenë Tea në dijeni për lidhjen e Andit dhe Melisës?

para një jave - Ina

Çifti përveç dyshimeve nga të tjerët ata shkëmbyen një puthje në videoklip duke pranuar publikisht se janë më shumë se miq. Ndërkohë, në anën tjetër Tea është pyetur nga ndjekësit se a ka qenë në dijeni...

Akuzat e tij u vërtetuan, Fationi ka një mesazh për Melisën dhe Andin pas konfirmimit të lidhjes

para një jave - Infokusi

Para se Fationi të largohej përfundimisht nga “Për’puthen” hodhi akuza të forta kundrejt Melisës. Ishte i pari ai që ngriti dyshime për lidhje të fshehtë mes saj dhe Andit e madje Fationi u shpreh i bindur...

A ka qenë Tea në dijeni për lidhjen e Andit dhe Melisës? Zbulohet e vërteta

para një jave - GazetaBlic

Melisa dhe Andi lansuan një projekt muzikor së bashku i cili vulosi raportin e tyre. Çifti përveç dyshimeve nga të tjerët ata shkëmbyen një puthje në videoklip duke pranuar publikisht se janë më shumë...

FOTOT/ Pak ditë pasi bënë publike lidhjen, Melisa dhe Andi takohen me personazhin kryesor të Për’puthen

para një jave - Top Channel

Disa ditë më parë Melisa dhe Andi konfirmuan lidhjen në videoklipin e ri të ish-konkurrentes së “Përputhen”, “Leje”. Në fund të këngës ata të dy shkëmbejnë një puthje plot pasion, duke ju dhënë fund të...

Pas bëri publike lidhjen me Andin, Melisa flet për Tean: E ka ditur gjithmonë (VIDEO)

para një jave - Albeu

Tre ditë më parë, Melisa publikoi këngën e saj më të re ku nëpërmjet saj konfirmoi edhe lidhjen e shumë përfolur me Andin. Andi doli nga “Përputhen” si çift me Tean, ku më pas lidhja e kësaj të fundit...

A e dinte Tea për lidhjen me Andin? Përgjigjet Melisa: Kemi qenë gjithmonë bashkë

para një jave - Almakos

Andi dhe Melisa kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre dhe rrjeti ka shpërthyer në komente. Pasi Melisa pranoi lidhjen me Andin, duket se fansat janë mjaft kuriozë të dinë më shumë. Një nga ndjekësit e ka pyetur...

Melisa thotë se Tea ka qenë në dijeni për lidhjen e saj me Andin

para një jave - Lajmi.net

Melisa dhe Andi lansuan një projekt muzikor së bashku i cili vulosi raportin e tyre, shkruan lajmi.net. Çifti përveç dyshimeve nga të tjerët ata shkëmbyen një puthje në videoklip duke pranuar publikisht...

Pak ditë pasi bënë publike lidhjen, Melisa dhe Andi takohen me personazhin kryesor të Për’puthen

para një jave - Lexo

Disa ditë më parë Melisa dhe Andi konfirmuan lidhjen në videoklipin e ri të ish-konkurrentes së “Përputhen”, “Leje”. Në fund të këngës ata të dy shkëmbejnë një puthje plot pasion, duke ju dhënë fund të...

Melisa befason me dashurinë për Tean

para një jave - Ekonomia Online

Dyshja këtë javë bën publike lidhje e tyre. Melisa dhe Andi lansuan një projekt muzikor së bashku i cili vulosi raportin  e tyre, shkruan lajmi.net. Çifti përveç dyshimeve nga të tjerët ata shkëmbyen një...

Melisa e ‘çmendur’ pas Andit: Mi ke dhënë kuptim jetës

para një jave - Indeks online

Melisa dhe Andi kanë bërë publike lidhjen e tyre. Ata zgjodhën mënyrën më interesante për t’iu treguar të gjithëve se sa shumë duhen, shkruan Indeksonline. Tanimë nuk po ndalen aspak, duke i bërë dedikime...

Andi bëhet romantik, kështu i shpreh shpreh dashurinë Melisës

para një jave - Bota Sot

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar....

Nuk përmbahet më Andi, me këto fjalë i shpreh dashurinë Melisës

para një jave - OraInfo

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar....

Andi poston foto me Melisen: Me ty ndihem kaq plot e shtrenjta ime

para një jave - InfoShqip

Andi dhe Melisa tashmë kanë konfirmuar lidhjen e tyre. Edhe pse u përfolën gjatë për lidhje të mundshme ata vendosen të mos e bëjnë publike deri pas videoklipit të këngës së Melises ku Andi ishte protagonist...

Andi tregohet romantik, i shpreh publikisht dashurinë Melisës

para një jave - GazetaBlic

Andi dhe Melisa tashmë janë çifti më i ri i showbizit shqiptar. Qysh nga publikimi i këngës së re të Melisës ku pjesë e videoklipit ishte Andi, dyshja nuk po ndalen duke bërë dedikime për njëri-tjetrin,...

“E shtrenjta ime”, Andi nuk përmbahet, i shpreh dashurinë Melisës publikisht (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar....

Tani Andi i shpreh dashurinë hapur Melisës

para një jave - Revista Kosovarja

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar....

Andi bëhet romantik, kështu i shpreh shpreh dashurinë Melisës

para një jave - Gazeta Express

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar....

Andi bëhet romantik, kështu i shpreh shpreh dashurinë Melisës

para një jave - Ekonomia Online

Tani që Andi dhe Melisa e konfirmuan lidhjen, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e ëmbla dhe dedikimet. Vetëm së fundmi Andi ka publikuar një foto krah partneres, duke shkruar se me të ndihet i plotësuar....

Mori vëmendjen e të gjithëve me klipin me Andin, Melisës i ndodh e pa pritura

para një jave - Zyrtare

Videoklipi i ri i Melisës me titull “ Leje” ka konfirmuar më në fund lidhjen e saj me Andin. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tashmë këngëtare e ka zgjedhur partnerin e saj, Andin si protagonist në videoklipin...

Mori vëmendjen e të gjithëve me klipin me Andin, Melisës i ndodh e pa pritura

para një jave - InfoShqip

Videoklipi i ri i Melisës me titull “ Leje” ka konfirmuar më në fund lidhjen e saj me Andin. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, tashmë këngëtare e ka zgjedhur partnerin e saj, Andin si protagonist në videoklipin...

Melisa zyrtarizoi lidhjen, vjen edhe reagimi nga Andi

para një jave - Infokusi

Pas publikimit të projektit të ri që hiqte çdo dyshim sa i përket raportit me Andin, Melisa më në fund e ka zyrtarizuar lidhjen edhe përmes një fotografie të përbashkët. Ajo sot në Instagram ka publikuar...

“Mund t’i tregoj botës sa shumë të dua”/ Andi dhe Melisa nuk fshihen më, shprehin ndjenjat publikisht

para një jave - Ina

Prej dy ditësh, rrjeti po zien nga puthja e bujshme e Melisa Lleshit dhe Andi Shehut, dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” që finalizuan dashurinë e tyre jashtë emisionit. Pas kaq shumë kohësh kryefjala...

“Mund t’i tregoj botës sa shumë të dua”/ Andi dhe Melisa nuk fshihen më, shprehin ndjenjat publikisht (FOTO)

para një jave - Top Channel

Prej dy ditësh, rrjeti po zien nga puthja e bujshme e Melisa Lleshit dhe Andi Shehut, dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” që finalizuan dashurinë e tyre jashtë emisionit. Pas kaq shumë kohësh kryefjala...

Mezi ka pritur ta bëjë publike – Melisa nuk i ndahet më Andit

para një jave - OraInfo

Pas publikimit të këngës së dytë ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, bëri publike lidhjen me ish-konkurrentin tjetër të këtij programi, Andi Shehu. Melisa ka bërë publike lidhjen përmes një...

Melisa nuk i ndal postimet me Andin, publikon një video bashkë

para një jave - Gazeta Express

Pas publikimit të këngës së dytë ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, bëri publike lidhjen me ish-konkurrentin tjetër të këtij programi, Andi Shehu. Melisa ka bërë publike lidhjen përmes një...

Melisa nuk i ndal postimet me Andin, publikon një video bashkë

para një jave - InfoShqip

Pas publikimit të këngës së dytë ish-konkurrentja e “ Për’puthen ”, Melisa Lleshi, bëri publike lidhjen me ish-konkurrentin tjetër të këtij programi, Andi Shehu. Melisa ka bërë publike lidhjen përmes një...

Pas Melisës edhe Andi zyrtarizon lidhjen, këto janë fjalët e tij për të dashurën

para një jave - Insajderi

Ish-konkurrentja e emisionit ”Përputhen”, Melisa Lleshi, ka hequr çdo dyshim sa i përket raportit me ish-konkurrentin, Andi Shehu, duke e zyrtarizuar lidhjen e tyre përmes një fotografie të përbashkët,...

Melisa nuk i ndal postimet me Andin, publikon një video bashkë

para një jave - Gazeta Metro

Pas publikimit të këngës së dytë ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, bëri publike lidhjen me ish-konkurrentin tjetër të këtij programi, Andi Shehu. Melisa ka bërë publike lidhjen përmes një...

Melisa nuk i ndal postimet me Andin, publikon një video bashkë

para një jave - Infokusi

Pas publikimit të këngës së dytë ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, bëri publike lidhjen me ish-konkurrentin tjetër të këtij programi, Andi Shehu. Melisa ka bërë publike lidhjen përmes një...

Melisa i thotë Andit: Je bota ime

para një jave - Bota Sot

Dje këngëtarja nga Shqipëria ka lansuar projektin e saj të dytë “Leje”, ku arriti të marrë 1 milionë klikime në yotube. Këngën e klipin e saj të veçantë e bëntë prezenca e të dashurit të saj Andit me të...

Melisa pranoi se është e dashuruar me Andin: Jam e lumtur t’i tregoj botës se sa të dua

para një jave - Tetova Sot

Jo më larg se dje, Melisa Lleshi publikoi këngën e saj të dytë të titulluar ‘Leje leje’, protagonist i të cilit ishte Andi. Me një fabul të krijuar për videoklipin, Melisa dhe Andi shkëmbyen një puthje...

Melisa zyrtarizoi lidhjen, vjen edhe reagimi nga Andi

para një jave - GazetaBlic

Pas publikimit të projektit të ri që hiqte çdo dyshim sa i përket raportit me Andin, Melisa më në fund e ka zyrtarizuar lidhjen edhe përmes një fotografie të përbashkët. Ajo sot në Instagram ka publikuar...

Melisa i dha fund dyshimeve dhe zbuloi lidhjen, Andi nuk përmbahet më: Të dua!

para një jave - Bota Sot

Prej dy ditësh, rrjeti po zien nga puthja e bujshme e Melisa Lleshit dhe Andi Shehut, dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” që finalizuan dashurinë e tyre jashtë emisionit. Pas kaq shumë kohësh kryefjala...

Melisa i dha fund dyshimeve dhe zbuloi lidhjen, Andi nuk përmbahet më: Të dua! (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Prej dy ditësh, rrjeti po zien nga puthja e bujshme e Melisa Lleshit dhe Andi Shehut, dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” që finalizuan dashurinë e tyre jashtë emisionit. Pas kaq shumë kohësh kryefjala...

Melisa zyrtarizoi lidhjen, vjen edhe reagimi nga Andi

para një jave - Gazeta Express

Pas publikimit të projektit të ri që hiqte çdo dyshim sa i përket raportit me Andin, Melisa më në fund e ka zyrtarizuar lidhjen edhe përmes një fotografie të përbashkët. Ajo sot në Instagram ka publikuar...

Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen

para një jave - Insajderi

Ish-konkurrentja në “Përputhem”, Melisa Lleshi, ka konfirmuar lidhjen me Andi Shehun. Të dy ishin në emisionin e “Përputhem”, Andi kishte dalur si i lidhur me Tean, ndërsa Melisa për shkak ishte larguar...

Melisa poston foton e bukur me Andin dhe i dedikon fjalët romantike: Tashmë mund ti tregoj botës...

para një jave - Bota Sot

“Leje” është kënga më e re e ish-konkurrentes së “Për’puthen”, Melisa Lleshi. Kënga u publikua një ditë më parë dhe fansat po e prisnin me padurim? Arsyeja? Në videoklip ishte ish-konkurrenti i reality...

Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen

para një jave - Insajderi

Ish-personazhja në “Përputhem”, Melisa Lleshi, ka konfirmuar lidhjen me Andi Shehun. Të dy ishin në show-in e “Përputhem”, Andi kishte dalur si i lidhur me Tean, ndërsa Melisa për shkak se “nuk mund të...

Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen

para një jave - Insajderi

Ish-personazhja në “Përputhem”, Melisa Lleshi, ka konfirmuar lidhjen me Andi Shehun. Të dy ishin në show-in e “Përputhem”, Andi kishte dalur si i lidhur me Tean, ndërsa Melisa për shkak se “nuk mund të...

Tashmë nuk fshihen më! Melisa feston 1 milion shikime të këngës “Leje” me Andin dhe i dedikon fjalët romantike

para një jave - Top Channel

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Melisa publikoi këngën “Leje”, një ditë më parë, ku protagonist në videoklip ishte Andi. Kështu, nëpërmjet kësaj kënge , Melisa bëri publike marrëdhënien e saj me Andin....

Tashmë nuk fshihen më! Melisa feston 1 milion shikime të këngës “Leje” me Andin dhe i dedikon fjalët romantike

para një jave - Top Channel

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Melisa publikoi këngën “Leje”, një ditë më parë, ku protagonist në videoklip ishte Andi. Kështu, nëpërmjet kësaj kënge, Melisa bëri publike marrëdhënien e saj me Andin....

"Sa shumë të dua", Melisa konfirmon lidhjen me Andin

para një jave - Gazeta Express

Pas publikimit të projektit të ri që hiqte çdo dyshim sa i përket raportit me Andin, Melisa më në fund e ka zyrtarizuar lidhjen edhe përmes një fotografie të përbashkët. Para pak çastesh, ajo në Instagram...

Melisa konfirmon zyrtarisht lidhjen me Andin: Je bota për mua (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Vetëm një ditë më parë Melisa e “Përputhen” publikoi këngën e saj të dytë, të titulluar “Leje”. Videoklipi i ri konfirmoi më në fund lidhjen e saj me Andin, i cili ishte protagonist në klip. Në një kohë...

Melisa i bën dedikim dashurie Andit pasi konfirmuan lidhjen

para një jave - OraInfo

Melisa Lleshi dje (e premte) publikoi projektin e ri muzikor me titull “Leje”. Më shumë se kënga, vëmendjen e mori videoklipi, në të cilin merrte pjesë Andi dhe me puthje pasionante e konfirmuan lidhjen....

Andi protagonist në klipin e Melisës, mes puthjesh i bëjnë ‘diss’ Teas?

para një jave - InfoShqip

Që një kohë të gjatë është përfolur se Andi do të jetë pjesë e videoklipit të ri të këngës së Melisës, e që ashtu ndodhi, këngën e publikuar mbrëmë protagonist i videoklipit është ish-konkurrenti i cili...

“Je e gjithë bota për mua”, Melisa i bën dedikim dashurie Andit pasi konfirmuan lidhjen

para një jave - Lajmi.net

Melisa Lleshi dje (e premte) publikoi projektin e ri muzikor me titull “Leje”, shkruan lajmi.net. Më shumë se kënga, vëmendjen e mori videoklipi, në të cilin merrte pjesë Andi dhe me puthje pasionante...

“Je e gjithë bota për mua”, Melisa i bën dedikim dashurie Andit pasi konfirmuan lidhjen

para një jave - Lajm

Melisa i kushtoi fjalët më të bukura Andit. Melisa Lleshi dje (e premte) publikoi projektin e ri muzikor me titull “Leje”, shkruan lajmi.net. Më shumë se kënga, vëmendjen e mori videoklipi, në të cilin...

‘Je e gjithë bota për mua’: Melisa i bën dedikim dashurie Andit pasi konfirmuan lidhjen

para një jave - Gazeta Metro

Melisa Lleshi dje (e premte) publikoi projektin e ri muzikor me titull “Leje”. Më shumë se kënga, vëmendjen e mori videoklipi, në të cilin merrte pjesë Andi dhe me puthje pasionante e konfirmuan lidhjen....

Melisa i thotë Andit: Je bota ime

para një jave - Revista Kosovarja

Dje këngëtarja nga Shqipëria ka lansuar projektin e saj të dytë “Leje”, ku arriti të marrë 1 milionë klikime në yotube. Këngën e klipin e saj të veçantë e bëntë prezenca e të dashurit të saj Andit me të...

“Sa shumë të dua”, Melisa konfirmon lidhjen me Andin

para një jave - Arbresh

Pas publikimit të projektit të ri që hiqte çdo dyshim sa i përket raportit me Andin, Melisa më në fund e ka zyrtarizuar lidhjen edhe përmes një fotografie të përbashkët. Para pak çastesh, ajo në Instagram...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK