Horoskopi 4 Maj 2021

para 7 dite - Klan

Horoskopi 4 Maj 2021 Dashi- Dashuria do të shkëlqejë sot. Do të zbuloni anët e fshehta të një miqësie: mos gjykoni me nxitim, por me inteligjencë. Demi- Luhatjet e humorit mund t’ju fusin në telashe. Ndoshta...

HOROSKOPI/ Çfarë kanë rezervuar yjet për secilën shenjë

para 7 dite - Albeu

Dashi Në rast se jeni duke kërkuar mënyra për të fituar pak para shtesë, investoni në skema të sigurta financiare. Kjo do të jetë një ditë e favorshme për çështjet e brendshme dhe përfundimin e punëve...

“Ditë pozitive për ndjenjat”- Horoskopi për sot

para 7 dite - Mapo

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë, mund të përjetoni...

Horoskopi 4 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 dite - Java News

Dashi Ndjenjat mes jush dhe partnerit tuaj do të ftohen, duhet të mundoheni më shumë për të argëtuar njëri-tjetrin. Beqarët ndihen më dinamik se më parë dhe do të flirtoni gjatë gjithë kohës. Jeni shumë...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para 7 dite - Lexo

Dashi-Ditë e rendësishme për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë, mund të përjetoni një farë tensioni....

Horoskopi për ditën e martë, 4 maj 2021

para 7 dite - Vizion Plus

Dashi Mos u përpiqni të përfundoni gjithçka gjatë ditës së nesërme. Do të jetë një ditë e ngarkuar me punë dhe rekomandohet të kërkoni ndihmë për të përfunduar më shpejt. Nëse jeni në kërkim të një profesioni...

Pse mund të jeni më mirë beqar sesa në dashuri?

para 7 dite - Bota Sot

Shoqëria ka shumë stereotipe dhe paragjykime për dashurinë. Si rezultat, njerëzit shpesh ndihen nën presion për të qëndruar në një lidhje, edhe nëse nuk janë të kënaqur me të, dhe ndihen fajtorë për beqarët....

Zgjidhni një “emoji” dhe zbuloni çfarë lloj personi jeni

para 7 dite - Aktuale

“Emoji” juaj i preferuar do t’ju tregojë se çfarë lloj personi jeni në të vërtetë, sipas “Italia Feed”. Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Jeni një person shumë i pavarur. Ju nuk ju pëlqejnë ballafaqimet dhe përpiqeni...

Horoskopi për ditën e sotme, 4 maj 2021

para 7 dite - BalkanWeb

Dashi Në rast se jeni duke kërkuar mënyra për të fituar pak para shtesë, investoni në skema të sigurta financiare. Kjo do të jetë një ditë e favorshme për çështjet e brendshme dhe përfundimin e punëve...

HOROSKOPI/Parashikimi i yjeve sot, beqarët e kësaj shenje nuk duhet t’i tregojnë planet e tyre

para 7 dite - Lajmi.net

Dashi Mos u përpiqni të përfundoni gjithçka gjatë ditës së nesërme. Do të jetë një ditë e ngarkuar me punë dhe rekomandohet të kërkoni ndihmë për të përfunduar më shpejt. Nëse jeni në kërkim të një profesioni...

HOROSKOPI/Parashikimi i yjeve sot, beqarët e kësaj shenje nuk duhet t’i tregojnë planet e tyre

para 7 dite - ABC News

Dashi Mos u përpiqni të përfundoni gjithçka gjatë ditës së nesërme. Do të jetë një ditë e ngarkuar me punë dhe rekomandohet të kërkoni ndihmë për të përfunduar më shpejt. Nëse jeni në kërkim të një profesioni...

Horoskopi 4 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 7 dite - Infokusi

Dashi Ndjenjat mes jush dhe partnerit tuaj do të ftohen, duhet të mundoheni më shumë për të argëtuar njëri-tjetrin. Beqarët ndihen më dinamik se më parë dhe do të flirtoni gjatë gjithë kohës. Jeni shumë...

Zgjidhni një “emoji” dhe zbuloni çfarë lloj personi jeni

para 7 dite - Bota Sot

“Emoji” juaj i preferuar do t’ju tregojë se çfarë lloj personi jeni në të vërtetë, sipas “Italia Feed”. Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Jeni një person shumë i pavarur. Ju nuk ju pëlqejnë ballafaqimet dhe përpiqeni...

Horoskopi, e martë 4 maj 2021

para 7 dite - Bota Sot

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë, mund të përjetoni...

Horoskopi i të martës/ Disa surpriza në jetën tuaj, ja shenjat që do njohin kënaqësi të reja

para 7 dite - FaxWeb

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Ditë e rendësishme për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë,...

Ditë premtuese për dashuri po vijnë! Mos nënvlerësoni takimet e reja, muaj i rëndësishëm për këtë shenjë… parashikimi i HOROSKOPIT për sot

para 7 dite - Dosja.al

Parashikimi i horoskopit 4 Maj, 2021 7:00 Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Demi Nëse keni qenë në...

Horoskopi 4 maj

para një jave - TV21

Dashi Ndjenjat mes jush dhe partnerit tuaj do të ftohen, duhet të mundoheni më shumë për të argëtuar njëri-tjetrin. Beqarët ndihen më dinamik se më parë dhe do të flirtoni gjatë gjithë kohës. Jeni shumë...

Parashikimi i horoskopit, 04 maj 2021

para një jave - Panorama

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Demi Nëse keni qenë në një marrëdhënie konfliktuale për disa kohë,...

Horoskopi i datës 4 maj 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Neptuni do jetë planeti që do ndryshojë rregullat e lojës sot. Ndonjëherë do ju duhet të lëshoni më shumë pe për t’ia dalë. Edhe pse dita do filloje pak e zymtë për ju çiftet gjërat do përmirësohen...

Horoskopi ditor e martë 4 maj 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë, mund të përjetoni...

FATI YT/ HOROSKOPI, 4 MAJ 2021

para një jave - Lexo

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë, mund të përjetoni...

Horoskopi mujor nga Paolo Fox, ja ç’kanë parashikuar yjet për të gjitha shenjat gjatë majit

para një jave - Revista Kosovarja

DASHI: Vera do të karakterizohet nga qetësia, ndryshe nga viti i kaluar. E vetmja pikë kritike është pozicionimi i Marsit, që mund t’ju shkaktojë probleme me paratë. Në fundjavat e muajit mund t’ju lindë...

Horoskopi ditor, 4 maj 2021

para një jave - Gazeta Metro

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë, mund të përjetoni...

Me këto 3 këshilla të thjeshta i thoni ‘mirupafshim’ stresit të punës

para një jave - Gazeta Metro

1.Bëni një listë të punëve që keni për të bërë nesër para se të largoheni Para se të largoheni nga puna, bëni një listë se çfarë keni për të bërë mëngjesin tjetër kur të mbërrini në punë. Nënvijëzoni gjithçka...

Me këto 3 këshilla të thjeshta i thoni “mirupafshim” stresit të punës!

para një jave - Bota Sot

1.Bëni një listë të punëve që keni për të bërë nesër para se të largoheni Para se të largoheni nga puna, bëni një listë se çfarë keni për të bërë mëngjesin tjetër kur të mbërrini në punë. Nënvijëzoni gjithçka...

Horoskopi javor 3-9 maj 2021, sipas Paolo Fox

para një jave - Java News

Dashi Një fazë shërimi po hapet për ju që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk filloi në mënyrën më të mirë, por nën flamurin e nervozizmit që gjithashtu kompromenton marrëdhëniet me të tjerët. Kini kujdes...

Horoskopi për nesër, e martë 4 maj 2021

para një jave - Java News

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë, mund të përjetoni...

Horoskopi për nesër, e martë 4 maj 2021

para një jave - NOA

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm për dashurinë, madje edhe ata që janë përballur me një krizë tani do të kenë shanse të reja. Në punë, nëse keni të bëni me një shef të rreptë, mund të përjetoni...

Horoskopi 3-9 maj 2021:Një javë delikate dhe me të papritura

para një jave - Bota Sot

Dashi Një fazë shërimi po hapet për ju që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk filloi në mënyrën më të mirë, por nën flamurin e nervozizmit që gjithashtu kompromenton marrëdhëniet me të tjerët. Kini kujdes...

Njëri nga këta persona është gënjeshtar, cili mendoni se është ai?

para një jave - Infokusi

N.1 Kur hasni një problem në jetë, ju dëgjoni zërin tuaj të brendshëm dhe ai nuk do t’ju zhgënjejë kurrë, sepse është zemra që ju flet. Jeni shumë inteligjent dhe duket se jeni gjithmonë ai që ofron idetë...

Horoskopi 3-9 maj 2021:Një javë delikate dhe me të papritura

para një jave - Albeu

Dashi Një fazë shërimi po hapet për ju që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk filloi në mënyrën më të mirë, por nën flamurin e nervozizmit që gjithashtu kompromenton marrëdhëniet me të tjerët. Kini kujdes...

Si ta bësh lidhjen të zgjasë, bazuar te shenja e horoskopit!

para një jave - Lexo

Dashi-Jeta nuk është një luftë që ju duhet ta fitoni gjithmonë. Ndonjëherë, mund të mos kesh të drejtë dhe kjo është njerëzore. Qetësohu dhe lëre ndonjëherë partnerin të dalë “fitimtar” në një debat apo...

Horoskopi i të hënës, java nis ters për këto shenja

para një jave - Periskopi

Dashi- Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet që mund të lindin në ditët e ardhshme, do të jenë mjaft të favorizuara....

Horoskopi për ditën e hënë, 3 maj 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Çfarë sakrificash morale jeni të përgatitur për të bërë për të arritur qëllimet tuaja? Mos harroni se njerëzit e tjerë madje edhe konkurrentët tuaj janë qenie njerëzore ashtu si ju. Sa i përket dashurisë,...

Horoskopi 3 Maj 2021

para një jave - Klan

Horoskopi 3 Maj 2021 Dashi- Lumturia do t’ju pushtojë. Këtë moment e keni pritur prej shumë kohësh, ndaj shijojeni në maksimum, sepse do të jeni të favorizuar. Kjo ditë do të jetë e paharrueshme. Demi-...

Horoskopi për ditën e shtunë, 3 maj 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Çfarë sakrificash morale jeni të përgatitur për të bërë për të arritur qëllimet tuaja? Mos harroni se njerëzit e tjerë madje edhe konkurrentët tuaj janë qenie njerëzore ashtu si ju. Sa i përket dashurisë,...

Horoskopi Javor 3 Maj – 9 Maj 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Një fazë shërimi po hapet për ju që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk filloi në mënyrën më të mirë, por nën flamurin e nervozizmit që gjithashtu kompromenton...

Horoskopi 3 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Java News

Dashi Sfondi pozitiv planetar do t’ju ndihmojë të realizoni planet tuaja me lehtësi. Tani është koha të shfrytëzoni sa më shumë talentet tuaja. Vetëbesimi juaj suprem do të frymëzojë ata që ju rrethojnë....

“Ditë për tu shfrytëzuar”- Horoskopi për këtë të hënë

para një jave - Mapo

Dashi Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak kujdes në punë. Demi Është një periudhë e ndërtimit të qëllimeve...

Horoskopi për ditën e shtunë, 3 prill 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Çfarë sakrificash morale jeni të përgatitur për të bërë për të arritur qëllimet tuaja? Mos harroni se njerëzit e tjerë madje edhe konkurrentët tuaj janë qenie njerëzore ashtu si ju. Sa i përket dashurisë,...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

para një jave - Lexo

Dashi-Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak kujdes në punë. Demi-Ditë e ndërtimit të qëllimeve të reja që duhen...

HOROSKOPI/ Sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet ditën e sotme për ju

para një jave - ABC News

Dashi Dita fillon ngadalë, përpiquni të rikuperoni pasdite. Duhet të jeni më të qetë në punë, keni shumë përgjegjësi. Ju gjithashtu keni nevojë për qetësi në dashuri. Demi Pozicioni strategjik i yjeve...

Horoskopi: Çfarë do të ndodhë me ju sot?

para një jave - Lajmi.net

Dashi Çfarë sakrificash morale jeni të përgatitur për të bërë për të arritur qëllimet tuaja? Mos harroni se njerëzit e tjerë madje edhe konkurrentët tuaj janë qenie njerëzore ashtu si ju. Sa i përket dashurisë,...

Horokopi për ditën e sotme, 3 maj 2021

para një jave - BalkanWeb

Dëgjo me kujdes kur merr udhëzime sot. Mendja juaj mund të mos jetë aq e mprehtë sa zakonisht. Nëse nuk jeni të kujdesshëm, mund të dilni në rrugën e gabuar dhe të përfundoni duke nisur gjithçka nga e...

Horoskopi javor/ Këto shenja do marrin para këto ditë

para një jave - Bota Sot

Dashi – Sa kohë e mrekullueshme! Idealet janë më të lartat dhe ju do të jeni në humor. Nëse romanca është në mendjen tuaj, duhet të jeni gati t’i bëni të tjerët të vetëdijshëm se si ndiheni para se të...

Si të sillemi me njerëzit që s’na pëlqejnë në punë?

para një jave - Ekonomia Online

Mund të ndodhë që gjatë jetës tuaj të takoni njerëz që nuk i pëlqeni.Vetëm nëse keni ndonjë anomali gjenetike mund të mos ndodhë kjo gjë. Mund të jetë vjehrra juaj apo ndonjë koleg, apo kushdo tjetër me...

Horoskopi 3 Maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para një jave - Infokusi

Dashi Sfondi pozitiv planetar do t’ju ndihmojë të realizoni planet tuaja me lehtësi. Tani është koha të shfrytëzoni sa më shumë talentet tuaja. Vetëbesimi juaj suprem do të frymëzojë ata që ju rrethojnë....

7 cilësitë e njerëzve të respektuar

para një jave - Bota Sot

Respekti është diçka i cili nuk jepet automatikisht. Duhet të fitohet. Kur jeni në pozitë udhëheqëse, është e rëndësishme që njerëzit me të cilët punoni të ju respektojnë. Ata mund të respektojnë shprehitë...

Horoskopi i të hënës/ Java nis ters për këto shenja

para një jave - Bota Sot

Dashi- Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet që mund të lindin në ditët e ardhshme, do të jenë mjaft të favorizuara....

Horoskopi për sot, e hënë 3 maj 2021

para një jave - Gazeta Metro

Dashi Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak kujdes në punë. Demi Është një periudhë e ndërtimit të qëllimeve...

Horoskopi i së martës, çfarë kanë parashikuar yjet për ditën e sotme

para një jave - FaxWeb

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak kujdes në punë. Demi Të lindur më:...

Asgjë nuk do të ecë ashtu siç ju dëshironi! Fati i buzëqesh kësaj shenje, parashikimi i HOROSKOPIT për ditën e sotme

para një jave - Dosja.al

Foto Ilustruese (Horoskopi) 3 Maj, 2021 6:56 Dashi-Më në fund fati në punë ju buzëqesh, dhe nëse keni pritur një përgjigje prej shumë kohësh, ka ardhur momenti për ta marrë. Takimet që mund të lindin në...

Horoskopi, 3 maj 2021

para një jave - TV21

Dashi Dita e sotme është ideale për t’iu dhënë zgjidhje disa problemeve qe ju kane munduar kohet e fundit. Nëse ja dilni mbanë keni për ta parë që edhe ëndrrat do ju realizohen më lehtësisht. Nëse keni...

Horoskopi javor për periudhën nga 03 – 10 maj

para një jave - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Pse mund të jeni më mirë beqar sesa në dashuri?

para një jave - Bota Sot

Shoqëria ka shumë stereotipe dhe paragjykime për dashurinë. Si rezultat, njerëzit shpesh ndihen nën presion për të qëndruar në një lidhje, edhe nëse nuk janë të kënaqur me të, dhe ndihen fajtorë për beqarët....

Frazat që shefat përdorin kur duan t’ju pushojnë nga puna

para një jave - Indeks online

Të pushohesh nga puna mund të jetë një nga gjërat më të vështira me të cilat përballesh në jetë. Nëse menaxheri juaj përdor një nga tre frazat në vijim, mund të jetë gati duke marrë vendimin që t’ju pushojë....

Horoskopi i datës 3 maj 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Dita e sotme është ideale për t’iu dhënë zgjidhje disa problemeve qe ju kane munduar kohet e fundit. Nëse ja dilni mbanë keni për ta parë që edhe ëndrrat do ju realizohen më lehtësisht. Nëse keni...

7 cilësitë e njerëzve të respektuar

para një jave - Ekonomia Online

Respekti është diçka i cili nuk jepet automatikisht. Duhet të fitohet. Kur jeni në pozitë udhëheqëse, është e rëndësishme që njerëzit me të cilët punoni të ju respektojnë. Ata mund të respektojnë shprehitë...

11 fakte “të ashpra” për ndërmarrësit

para një jave - Bota Sot

Ne jemi një kulturë e cila ka dëshirë të besojë në fantazi dhe funde të lumtura, si shumë përralla klasike. Në realitet, jeta është e vështirë dhe nganjëherë brutale. Shumë njerëz kanë vështirësi t’ia...

3 frazat që shefat përdorin kur duan t’ju pushojnë nga puna

para një jave - Bota Sot

Të pushohesh nga puna mund të jetë një nga gjërat më të vështira me të cilat përballesh në jetë. Nëse menaxheri juaj përdor një nga tre frazat në vijim, mund të jetë gati duke marrë vendimin që t’ju pushojë....

Horoskopi ditor, e hënë 3 maj 2021

para një jave - Indeks online

Dashi Horoskopi për ju thotë se do të merreni me një punë të zakonshme rutinore. Parashikohen pengesa dhe përplasje me armiqtë. Marrëdhëniet familjare do të shoqërohen me probleme. Rritja e agresionit...

Horoskopi ditor, e hënë 3 maj 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Horoskopi për ju thotë se do të merreni me një punë të zakonshme rutinore. Parashikohen pengesa dhe përplasje me armiqtë. Marrëdhëniet familjare do të shoqërohen me probleme. Rritja e agresionit...

Frazat që shefat përdorin kur duan t’ju pushojnë nga puna

para një jave - Revista Kosovarja

Të pushohesh nga puna mund të jetë një nga gjërat më të vështira me të cilat përballesh në jetë. Nëse menaxheri juaj përdor një nga tre frazat në vijim, mund të jetë gati duke marrë vendimin që t’ju pushojë....

Fati yt/ Horoskopi 3 maj 2021

para një jave - Lexo

Dashi-Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak kujdes në punë. Demi-Është një periudhë e ndërtimit të qëllimeve...

3 frazat që shefat përdorin kur duan t’ju pushojnë nga puna

para një jave - Ekonomia Online

Të pushohesh nga puna mund të jetë një nga gjërat më të vështira me të cilat përballesh në jetë. Nëse menaxheri juaj përdor një nga tre frazat në vijim, mund të jetë gati duke marrë vendimin që t’ju pushojë....

11 fakte “të ashpra” për ndërmarrësit

para një jave - Ekonomia Online

Ne jemi një kulturë e cila ka dëshirë të besojë në fantazi dhe funde të lumtura, si shumë përralla klasike. Në realitet, jeta është e vështirë dhe nganjëherë brutale. Shumë njerëz kanë vështirësi t’ia...

6 karakteristikat e njerëzve që mund të bëhen milionerë

para një jave - Ekonomia Online

Nëse do të ishte e lehtë për t’u bërë të pasur, sot bota do të kishte më shumë milionerë. Vetëm vizioni nuk mjafton për të fituar më shumë para. Ju duhet të jeni realist. Ju keni nevojë për një plan strategjik...

Katër shenja që do të jeni të suksesshëm

para një jave - RTK

Cilat janë shenjat që tregojnë se do të jeni një person jashtëzakonisht i suksesshëm? Kush nuk dëshiron të jetë një person i suksesshëm? Por në një botë super konkurruese nuk është aq e lehtë të arrini...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi mujor nga Paolo Fox

para një jave - Lexo

DASHI: Vera do të karakterizohet nga qetësia, ndryshe nga viti i kaluar. E vetmja pikë kritike është pozicionimi i Marsit, që mund t’ju shkaktojë probleme me paratë. Në fundjavat e muajit mund t’ju lindë...

Zgjidh njërin top dhe kupto mesazhin që fshihet pas tij

para një jave - Revista Kosovarja

Zgjidhni topin që ju pëlqen më shumë dhe merrni një mesazh nga udhëzuesi juaj shpirtëror. Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Ju keni kaluar një kohë të gjatë duke u fshehur në botën tuaj, me një zemër të mbyllur...

4 shenja që tregojnë se do të jeni jashtëzakonisht të suksesshëm

para një jave - ABC News

Kush nuk dëshiron të jetë një person i suksesshëm? Por në një botë super konkurruese nuk është aq e lehtë të arrini suksesin e dëshiruar. Keni nevojë për shumë punë të palodhur për të rënë në sy nga të...

Zgjidh njërin top dhe kupto mesazhin që fshihet pas tij

para një jave - Bota Sot

Zgjidhni topin që ju pëlqen më shumë dhe merrni një mesazh nga udhëzuesi juaj shpirtëror. Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Ju keni kaluar një kohë të gjatë duke u fshehur në botën tuaj, me një zemër të mbyllur...

Premtime të thyera, probleme financiare, ndarje dhe rritje në karrierë, lexoni HOROSKOPIN javor, çfarë ju pret në shtatë ditët e ardhshme, shenjat më të favorizuara

para një jave - Dosja.al

Foto Ilustruese, Horoskopi 2 Maj, 2021 18:26 Horoskopi javor, bën me dije se shenjat këtë javë, do të karakterizohen nga momente drastike por edhe nga favorizime në punë, dashuri dhe para. Dashi- Këtë...

Pse mund të jeni më mirë beqar sesa në dashuri?

para një jave - Klan Kosova

Shoqëria ka shumë stereotipe dhe paragjykime për dashurinë. Si rezultat, njerëzit shpesh ndihen nën presion për të qëndruar në një lidhje, edhe nëse nuk janë të kënaqur me të, dhe ndihen fajtorë për beqarët....

Një javë e vështirë dhe plot angazhime, horoskopi javor 3-9 Maj

para një jave - FaxWeb

Dashi -Këtë javë do të keni zotime që do t’ju kërkojnë të merrni një vendim në lidhje me disa prona. Duhet të hiqni dorë nga blerjet tuaja dhe të ndryshoni planet për shkak të disa rrethanave të reja....

Njëri nga këta persona është gënjeshtar, cili mendoni se është ai?

para një jave - Bota Sot

N.1 Kur hasni një problem në jetë, ju dëgjoni zërin tuaj të brendshëm dhe ai nuk do t’ju zhgënjejë kurrë, sepse është zemra që ju flet. Jeni shumë inteligjent dhe duket se jeni gjithmonë ai që ofron idetë...

Zgjidh njërin top dhe kupto mesazhin që fshihet pas tij

para një jave - Lajmi.net

Nëse keni zgjedhur: Nr.1 Ju keni kaluar një kohë të gjatë duke u fshehur në botën tuaj, me një zemër të mbyllur dhe me pak ankth. Tani jeni më mirë, së shpejti do të ndiheni më të lumtur se kurrë, do të...

Horoskopi javor 3-9 maj 2021, sipas Paolo Fox

para një jave - NOA

Dashi Një fazë shërimi po hapet për ju që do të zgjasë disa ditë. Muaji maj nuk filloi në mënyrën më të mirë, por nën flamurin e nervozizmit që gjithashtu kompromenton marrëdhëniet me të tjerët. Kini kujdes...

Njëri nga këta persona është gënjeshtar, cili mendoni se është ai?

para një jave - Gazeta Metro

N.1 Kur hasni një problem në jetë, ju dëgjoni zërin tuaj të brendshëm dhe ai nuk do t’ju zhgënjejë kurrë, sepse është zemra që ju flet. Jeni shumë inteligjent dhe duket se jeni gjithmonë ai që ofron idetë...

Horoskopi për nesër, e hënë 3 maj 2021

para një jave - Java News

Dashi Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak kujdes në punë. Demi Është një periudhë e ndërtimit të qëllimeve...

Njëri nga këta persona është gënjeshtar, cili mendoni se është ai?

para një jave - Albeu

N.1 N.2 Nuk jeni agresiv në mënyrë pasive dhe nuk ju pëlqen të grindeni me partnerin tuaj. Ju jeni një person i kujdesshëm, i durueshëm dhe një dëgjues i shkëlqyeshëm. Të gjithë duan të kenë dikë si ju...

Horoskopi për nesër, e hënë 3 maj 2021

para një jave - NOA

Dashi Kjo ditë sjell një lloj ringjalljeje që e prisni për një kohë të gjatë. Marrëdhënia në çift është perfekte, por duhet të keni pak kujdes në punë. Demi Është një periudhë e ndërtimit të qëllimeve...

10 zakone të përditshme që po e shkatërrojnë lidhjen tuaj romantike

para një jave - Bota Sot

Xhelozia është njëri prej shkaktarëve më të mëdhenj. Shumë njerëz ende besojnë se një marrëdhënie është diçka që thjesht na ndodh. Një sondazh tregoi se shumica e njerëzve mendojnë se shpirti binjak ekziston....

Horoskopi për javën e ardhshme

para një jave - OraInfo

Dashi Tre yje për Dashin. Moment reflektimi për ndjenjat, sepse keni nevojë për një person që ju stimulon, i cili ju bën më pak dembel. Kini parasysh sepse me ata që kanë lindur nën shenjën e Binjakëve...

10 zakone të përditshme që po e shkatërrojnë lidhjen tuaj romantike

para një jave - Lajmi.net

Shumë njerëz ende besojnë se një marrëdhënie është diçka që thjesht na ndodh. Një sondazh tregoi se shumica e njerëzve mendojnë se shpirti binjak ekziston. Sidoqoftë, dashuria afatgjatë nuk është zakonisht...

Njëri nga këta persona është gënjeshtar, cili mendoni se është ai?

para një jave - Revista Kosovarja

N.1 Kur hasni një problem në jetë, ju dëgjoni zërin tuaj të brendshëm dhe ai nuk do t’ju zhgënjejë kurrë, sepse është zemra që ju flet. Jeni shumë inteligjent dhe duket se jeni gjithmonë ai që ofron idetë...

7 informacione që nuk duhet asnjëherë t’i ndani me kolegët e punës

para një jave - Bota Sot

Departamenti i burimeve njerëzore duhet në mënyrë të kujdesshme t’i baraspeshojë nevojat e punonjësve, menaxherëve dhe gjithë kompanisë. Por gjatë kohës sa ata janë “vend” i ndihmës dhe mbështetjes së...

7 informacione që nuk duhet asnjëherë t’i ndani me kolegët e punës

para një jave - Aktuale

Departamenti i burimeve njerëzore duhet në mënyrë të kujdesshme t’i baraspeshojë nevojat e punonjësve, menaxherëve dhe gjithë kompanisë. Por gjatë kohës sa ata janë “vend” i ndihmës dhe mbështetjes së...

Nuk po e harron dot ishin? Këto 3 mënyra do të ndihmojnë të marrësh veten pas ndarjes

para një jave - Bota Sot

Nuk ka rëndësi se si përfundon një marrëdhënie, ndarja mund të jetë vërtet tronditëse. Pas ndarjes të gjithë dëshirojnë të thonë “Faleminderit, tjetri”, mirëpo nuk është kaq e thjeshtë. Ndarja është lënduese....

Horoskopi për javën e ardhshme

para një jave - Almakos

Dashi Tre yje për Dashin. Moment reflektimi për ndjenjat, sepse keni nevojë për një person që ju stimulon, i cili ju bën më pak dembel. Kini parasysh sepse me ata që kanë lindur nën shenjën e Binjakëve...

Jetesa e ndërgjegjshme, 5 shenja nga universi që tregojnë se jeni në rrugën e duhur

para një jave - Bota Sot

“Universi është gjithmonë duke folur me ju dhe duke ju udhëhequr. Nëse doni të kuptoni se çfarë po thotë filloni t’i kushtoni vëmendje.” CAJ Spirituality A jam në rrugën e duhur? Si mund ta di nëse ky...

Horoskopi 2 Maj 2021

para një jave - Klan

Për rezultatet e zgjedhjeve 2021 vizitoni rezultatet.tvklan.al Horoskopi 2 Maj 2021 Dashi – Kjo e diel për ju do të jetë një ditë fantastike. Do të keni gjithçka nën kontroll dhe mund t’i bëni ballë çdo...

Të gjitha shenjat që tregojnë se ai nuk është i duhuri për ty!

para një jave - Bota Sot

Ai dëshiron të mbajë ty/marrëdhënien me ty sekret Kohët e fundit unë pashë diçka në mediat sociale ku dikush tha: “nuk mund ta duash dikë në heshtje”. Kjo më bëri shumë jehonë, sepse më shkoi mendja se...

“Lajme të mira në dashuri” – Horoskopi i ditës së diel

para një jave - Mapo

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, 2 maj 2021, sipas parashikimeve të astrologut të njohur italian Paolo Fox, për ju. DASHI Lajme te mrekullueshme në dashuri. Një dashuri e re së shpejti...

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

para një jave - Shekulli

Publikuar më 02.05.2021 nga Daniela Grrica Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni...

Horoskopi për ditën e diel, 2 maj 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni ta arrini atë. Për të marrë ndihmën që ju...

Horoskopi për ditën e sotme, 2 maj 2021

para një jave - BalkanWeb

Dashi Një problem i vogël shëndetësor mund t’ju prishë planet tuaja për ditën. Luaj sipas rregullave, pasi bërja e gjithçkaje mund të çojë në telashe sot. Kjo do të jetë një ditë e mirë për të ringjallur...

Horoskopi Javor, sipas Paolo Fox (3-10 maj 2021)!

para një jave - Bota Sot

Parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën nga 3 deri më 9 maj 2021. Dashuria dhe puna: këto janë temat që zakonisht na interesojnë më shumë: çfarë do të ndryshojë në ditët në vijim? A...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 2 maj 2021!

para një jave - Bota Sot

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Hëna është e favorshme dhe nëse tashmë keni dikë në zemrën tuaj, gjërat do të shkojnë në drejtimin e duhu. Do të ketë propozime të reja në punë. Demi Të lindur më:...

Probleme shëndetësore e humbje parash, këto shenja duhet të kenë kujdes

para një jave - Gazeta Metro

Parashikimi i yjeve për ditën e sotme, e diele 2 maj 2021. Dashi Një problem i vogël shëndetësor mund t’ju prishë planet tuaja për ditën. Luaj sipas rregullave, pasi bërja e gjithçkaje mund të çojë në...

Premtimi i pambajtur i shokut po ju lë shije të keqe! Keni shumë punë të mëdha përpara, shenjat që do njohin suksesin, HOROSKOPI për ditën e sotme

para një jave - Dosja.al

Horoskopi 2 Maj, 2021 7:00 Dashi Është diçka e mrekullueshme që ju keni një qëllim të ri dhe yjet ju këshillojnë që të punoni mbi këtë qëllim sa më shpejt që të jetë e mundur, nëse doni ta arrini atë....

Horoskopi, 2 maj 2021

para një jave - TV21

DASHI Lajme te mrekullueshme në dashuri. Një dashuri e re së shpejti mund të vijë dhe të trokasë në derën tuaj. Ata që kanë qenë beqarë për një kohë të gjatë, së shpejti mund të gjejnë shpirtin binjak....

Shenjat që tregojnë se një person është xheloz për ju

para një jave - Bota Sot

Kurdoherë që trajtoheni ashpër nga dikush tjetër, mos e merrni aq personalisht. Ata thjesht mund të jenë xhelozë për ty. Sigurisht, nuk mund t’i kënaqni të gjithë që takoni. Jo të gjithë njerëzit që hasni...

Horoskopi i datës 2 maj 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Yjet do ju ndihmojnë të realizoni gjërat fantastikë sot. Ka ardhur koha të ndërtoni dhe të keni besim për të ecur përpara. Nëse keni një lidhje do kaloni momente shumë të qeta. Do jeni më të qartë...

Shenjat që tregojnë se një person është xheloz për ju

para një jave - Revista Kosovarja

Kurdoherë që trajtoheni ashpër nga dikush tjetër, mos e merrni aq personalisht. Ata thjesht mund të jenë xhelozë për ty. Sigurisht, nuk mund t’i kënaqni të gjithë që takoni. Jo të gjithë njerëzit që hasni...

Horoskopi ditor, e diel 2 maj 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Dita do të jetë e suksesshme për blerje dhe për të filluar më herët lëvizjet me pasuri të patundshme, të cilat do të përfundojnë me sukses. Lehtësia e komunikimit dhe e të bërit biznes, do të bëjë...

Horoskopi javor për këtë javë, nga 2-9 Maj

para një jave - Java News

Horoskopi javor i Paolo Fox:. Parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën nga 3 deri më 9 maj 2021. Dashuria dhe puna: këto janë temat që zakonisht na interesojnë më shumë: çfarë do të ndryshojë...

Horoskopi Javor, sipas Paolo Fox (3-10 maj 2021)!

para një jave - NOA

Horoskopi javor i Paolo Fox, që “Noa.al” sjell për lexuesit e saj. Parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën nga 3 deri më 9 maj 2021. Dashuria dhe puna: këto janë temat që zakonisht na...

Çfarë sjell kjo javë për ju? Zbuloni horoskopin për 12 shenjat e zodiakut nga 3-9 maj

para një jave - Java News

Dashi Këtë javë do të keni zotime që do t’ju kërkojnë të merrni një vendim në lidhje me disa prona. Duhet të hiqni dorë nga blerjet tuaja dhe të ndryshoni planet për shkak të disa rrethanave të reja. Një...

Horoskopi për ditën e nesërme, e diel 2 maj 2021!

para një jave - NOA

Ky është parashikimi i horoskopit për ditën e nesërme, 2 maj 2021, sipas parashikimeve të astrologut të njohur italian Paolo Fox, parashikime të cilat "NOA.al" i sjell për lexuesit e saj: DASHI Lajme te...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 maj 2021

para një jave - NOA

Dashi Kjo mund të mos jetë dita më energjike për ju. Keni punuar shumë kohët e fundit dhe trupi juaj ka nevojë për t’u furnizuar me karburant. Kaloni pak kohë të qetë në shtëpi. Merrni një çaj dhe një...

10 shenja të sigurta që ai pretendon se ju do

para një jave - Bota Sot

Ekziston diçka më e keqe sesa të dëshirosh të të duan dhe të mos jesh i dashur, është të jesh me dikë që thjesht pretendon të jetë i dashuruar me ty. Nëse jeni në një lidhje, duhet të jeni të sigurt se...

Pse të jesh beqar mund të jetë më mirë sesa të jesh i dashuruar

para një jave - ABC News

Shoqëria ka shumë stereotipe dhe paragjykime për dashurinë. Si rezultat, njerëzit shpesh ndjehen nën presion për të qëndruar në një lidhje, edhe nëse nuk janë të kënaqur me të, dhe ndihen keq për beqarët....

Horoskopi 1 Maj 2021

para një jave - Klan

Për rezultatet e zgjedhjeve 2021 vizitoni rezultatet.tvklan.al Horoskopi 1 Maj 2021 Dashi- Duket se nuk besoni plotësisht në atë çfarë jeni duke bërë, ndoshta për shkak se jeni nxituar për të marrë atë...

“Moment delikat për dashurinë” – Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

para një jave - Mapo

Ky është parashikimi i yjeve për datën 1 maj, për ju. Dashi Duke filluar nga 9 maji Venusi do të jetë në shenjën tuaj, me pak fjalë, mund të ketë shumë takime pozitive këtë muaj. Në punë përpiquni të shmangni...

Horoskopi ditor e shtunë 1 maj 2021

para një jave - Revista Kosovarja

Dashi Duke filluar nga 9 maji Venusi do të jetë në shenjën tuaj, me pak fjalë, mund të ketë shumë takime pozitive këtë muaj. Në punë përpiquni të shmangni polemikat, mund të merrni përgjigje nëse keni...

Horoskopi për ditën e shtunë, 1 maj 2021

para një jave - Vizion Plus

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot!...

Si të krijoni raport jo serioz me dikë që ju pëlqen pa u përfshirë shumë emocionalisht?

para një jave - Bota Sot

Shumë individë preferojnë të mos krijojnë marëdhënie serioze pasi ata dëshirojnë të shijojnë momentin pa asnjë obligim, por si mund të arrihet kjo? Ne ju sjellim 7 këshilla që mund t’ju hyjnë në punë sipas...

Horoskopi ditor, e shtunë 1 maj 2021

para një jave - Shekulli

Publikuar më 01.05.2021 nga Daniela Grrica Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa...

HOROSKOPI/ Si do të nis dita e parë e muajit për çdo shenjë, mësoni të papriturat

para një jave - ABC News

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot!...

Horoskopi për ditën e sotme, 1 maj 2021

para një jave - BalkanWeb

Dashi Kjo mund të mos jetë dita më energjike për ju. Keni punuar shumë kohët e fundit dhe trupi juaj ka nevojë për t’u furnizuar me karburant. Kaloni pak kohë të qetë në shtëpi. Merrni një çaj dhe një...

Shenjat që tregojnë se një person është xheloz për ju

para një jave - Bota Sot

Kurdoherë që trajtoheni ashpër nga dikush tjetër, mos e merrni aq personalisht. Ata thjesht mund të jenë xhelozë për ty. Sigurisht, nuk mund t’i kënaqni të gjithë që takoni. Jo të gjithë njerëzit që hasni...

Horoskopi për sot, e shtunë 1 maj 2021

para një jave - Bota Sot

Dashi Duke filluar nga 9 maji Venusi do të jetë në shenjën tuaj, me pak fjalë, mund të ketë shumë takime pozitive këtë muaj. Në punë përpiquni të shmangni polemikat, mund të merrni përgjigje nëse keni...

“Ky muaj do të jetë shumë i rëndësishëm për dashurinë, do të merrni një surprizë të bukur”, parashikimi i horosokopit kër këtë fillim muaji

para një jave - Dosja.al

Horoskopi 1 Maj, 2021 7:18 Dashi Duke filluar nga 9 maji Venusi do të jetë në shenjën tuaj, me pak fjalë, mund të ketë shumë takime pozitive këtë muaj. Në punë përpiquni të shmangni polemikat, mund të...

Horoskopi, 1 maj 2021

para një jave - TV21

Dashi Duke filluar nga 9 maji Venusi do të jetë në shenjën tuaj, me pak fjalë, mund të ketë shumë takime pozitive këtë muaj. Në punë përpiquni të shmangni polemikat, mund të merrni përgjigje nëse keni...

Këto 10 zakone të përditshme mund të dëmtojnë lidhjen tuaj, ja si mund ta zgjidhni problemin

para një jave - Bota Sot

Shumë njerëz ende besojnë se një marrëdhënie është diçka që thjesht na ndodh. Një sondazh tregoi se shumica e njerëzve mendojnë se shpirti binjak ekziston. Sidoqoftë, dashuria afatgjatë nuk është zakonisht...

Horoskopi i datës 1 maj 2021

para një jave - RTV 21

Dashi Klima yjore do favorizojë bashkëpunimin dhe humorin gjatë kësaj dite. Jeta sentimentale dhe ajo miqësore do jenë shumë të bukura dhe do ua mbushin zemrën me gëzim. Nëse jeni në një lidhje keni për...

Horoskopi për datën 1 maj

para një jave - OraInfo

Dashi Klima yjore do favorizojë bashkëpunimin dhe humorin gjatë kësaj dite. Jeta sentimentale dhe ajo miqësore do jenë shumë të bukura dhe do ua mbushin zemrën me gëzim. Nëse jeni në një lidhje keni për...

Zakonet psikologjike që ju dëmtojnë juve dhe biznesin tuaj

para një jave - Bota Sot

Është shumë e rëndësishme të kemi marrëdhënie të mira me njerëzit, sepse lidhjet shoqërore janë një pjesë e madhe e jetës sonë. Sidoqoftë, koha e kaluar për ndërtimin e një marrëdhënie nuk sjell gjithmonë...

8 gjëra që duhet t’i bëni herët në mëngjes

para një jave - Zeri

Jeta të zë me punë. Mund t’ju duket e pamundur që të realizoni ëndrrat tuaja. Nëse keni fëmijë dhe një punë me kohë të plotë, është edhe më e vështirë. Si ia dilni? Nëse nuk bëni një ndarje të kohës tuaj...

Zakonet psikologjike që ju dëmtojnë juve dhe biznesin tuaj

para një jave - RTK

Është shumë e rëndësishme të kemi marrëdhënie të mira me njerëzit, sepse lidhjet shoqërore janë një pjesë e madhe e jetës sonë. Sidoqoftë, koha e kaluar për ndërtimin e një marrëdhënie nuk sjell gjithmonë...

Horoskopi për datën 1 maj

para një jave - Almakos

Dashi Klima yjore do favorizojë bashkëpunimin dhe humorin gjatë kësaj dite. Jeta sentimentale dhe ajo miqësore do jenë shumë të bukura dhe do ua mbushin zemrën me gëzim. Nëse jeni në një lidhje keni për...

Horoskopi ditor, 1 maj 2021

para një jave - Gazeta Metro

Dashi Duke filluar nga 9 maji Venusi do të jetë në shenjën tuaj, me pak fjalë, mund të ketë shumë takime pozitive këtë muaj. Në punë përpiquni të shmangni polemikat, mund të merrni përgjigje nëse keni...

8 gjëra që duhet t’i bëni herët në mëngjes

para një jave - Ekonomia Online

Jeta të zë me punë. Mund t’ju duket e pamundur që të realizoni ëndrrat tuaja. Nëse keni fëmijë dhe një punë me kohë të plotë, është edhe më e vështirë. Si ia dilni? Nëse nuk bëni një ndarje të kohës tuaj...

Shenjat që tregojnë se një person është xheloz për ju

para një jave - Ekonomia Online

Kurdoherë që trajtoheni ashpër nga dikush tjetër, mos e merrni aq personalisht. Ata thjesht mund të jenë xhelozë për ty. Sigurisht, nuk mund t’i kënaqni të gjithë që takoni. Jo të gjithë njerëzit që hasni...

Shenjat që tregojnë se lidhja juaj po merr fund

para një jave - ABC News

Shumë herë ju mund të mbërtheheni pas një marrëdhënieje dhe refuzoni të pranoni se diçka nuk po shkon si duhet. Fatkeqësisht, kjo nuk është një arsye e mirë për të qëndruar në një lidhje që ka arritur...

Shenja që tregojnë se lidhja juaj po merr fund

para një jave - ABC News

Shumë herë ju mund të mbërtheheni pas një marrëdhënieje dhe refuzoni të pranoni se diçka nuk po shkon si duhet. Fatkeqësisht, kjo nuk është një arsye e mirë për të qëndruar në një lidhje që ka arritur...

Na vjen keq, por këto 4 shenja të horoskopit do të kalojnë një Maj të vështirë

para një jave - Albeu

Si gjithmonë, një muaj nuk mund të jetë i mbarë për të gjithë. E njëjta gjë vlen edhe për muajin Maj. Për disa do të jetë i mrekullueshëm dhe tjerët do të përballen me pengesa dhe probleme. Nuk është nevoja...

Horoskopi për nesër, e shtunë 1 maj 2021

para një jave - NOA

Dashi Duke filluar nga 9 maji Venusi do të jetë në shenjën tuaj, me pak fjalë, mund të ketë shumë takime pozitive këtë muaj. Në punë përpiquni të shmangni polemikat, mund të merrni përgjigje nëse keni...

Këto janë shenjat që tregojnë se lidhja juaj është drejt fundit

para një jave - Gazeta Metro

Shumë herë ju mund të mbërtheheni pas një marrëdhënieje dhe refuzoni të pranoni se diçka nuk po shkon si duhet. Fatkeqësisht, kjo nuk është një arsye e mirë për të qëndruar në një lidhje që ka arritur...

Horoskopi për ditën e shtunë, 1 maj 2021

para një jave - Java News

Dashi Keni bërë një rrugë të gjatë dhe është koha për të shijuar shpërblimet e punës suaj. Nëse mendoni se mund të vazhdoni të ecni përpara pa pushim, keni shpresa joreale për veten. Ju nuk jeni robot!...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK