Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, thotë se vajza është dhurata më e mirë për të

para një dite - Telegrafi

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të pëlqyerat në fushën e modelingut. Bukuroshja brune ditë më parë është bërë nënë për herë të parë, ndërsa priti në jetë një vajzë. Gjatë ditës...

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, thotë se vajza është dhurata më e mirë për të

para një dite - Zhurnal

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të pëlqyerat në fushën e modelingut. Bukuroshja brune ditë më parë është bërë nënë për herë të parë, ndërsa priti në jetë një vajzë. Gjatë ditës...

Arbenita na prezenton dhuratën e ditëlindjes

para një dite - Gazeta Express

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të pëlqyerat në fushën e modelingut. Ditë më parë bukuroshja shqiptare solli në jetë një vajzë, kështu duke u bërë prindër për herë të parë bashkë...

Ditëlindja e parë si nënë! Kaq vite mbush sot Arbenita Ismajli

para një dite - GazetaBlic

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen. Ajo mbush plot 23 vite jetë dhe kjo është ditëlindja e saj e parë si nënë, shkruan GazetaBlic. Përmes një fotografie në rrjetet sociale...

Ditëlindja e parë si nënë, Arbenita tregon dhuratën më të bukur (FOTO)

para një dite - NOA

Në muajin prill Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë duke u bekuar me një vajzë. Çifti e quajtën vajzën e tyre Nina dhe nëpërmjet rrjeteve sociale kanë treguar se janë më të lumtur se kurrë....

Ditëlindja e parë si nënë, Arbenita tregon dhuratën më të bukur (FOTO LAJM)

para një dite - Albeu

Në muajin prill Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë duke u bekuar me një vajzë. Çifti e quajtën vajzën e tyre Nina dhe nëpërmjet rrjeteve sociale kanë treguar se janë më të lumtur se kurrë....

Arbenita ka marrë dhuratën më të mirë për ditëlindje

para një dite - OraInfo

Kjo është dhurata më e mirë që Arbenita ka marrë për ditëlindje. Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen e 23-të. Ajo përmes instagramit ka treguar se ka marrë një dhuratë të veqantë...

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen e parë si nënë dhe tregon dhuratën më të çmuar

para një dite - ABC News

Sot për modelen e njohur shqiptare është një ditë e veçantë. Ajo feston për herë të parë ditëlindjen si nënë dhe nuk kishte se si ky moment mos të ishte i veçantë për modelen. Përmes një foto të publikuar...

Arbenita feston ditëlindjen, e quan vajzën dhuratën më të bukur

para një dite - Insajderi

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen, njofton Insajderi. Ditë më parë, ajo solli në jetë një vajzë. Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë dhe vajzën e pagëzuan me emrin...

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, e quan vajzën dhuratën më të çmuar

para një dite - Bota Sot

Modelja e njohur shqiptare feston ditëlindjen. Arbenita Ismajli, një modele e njohur shqiptare e cila shquhet për linjat e saja trupore së fundmi solli në jetë vajzën e saj me reperin Fero. Ajo në ditën...

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, thotë se vajza është dhurata më e mirë për të

para një dite - Ekonomia Online

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, është ndër më të pëlqyerat në fushën e modelingut. Bukuroshja brune ditë më parë është bërë nënë për herë të parë, ndërsa priti në jetë një vajzë. Gjatë ditës...

Kjo është dhurata më e mirë që Arbenita ka marrë për ditëlindje

para 2 dite - RTV 21

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, sot feston ditëlindjen e 23-të. Ajo përmes instagramit ka treguar se ka marrë një dhuratë të veqantë për ditëlindje. Vjaza e saj, Nina e cila ka ardhur në jetë më 24...

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, e quan vajzën dhuratën më të çmuar

para 2 dite - Lajmi.net

Arbenita Ismajli, një modele e njohur shqiptare e cila shquhet për linjat e saja trupore së fundmi solli në jetë vajzën e saj me reperin Fero, shkruan lajmi.net. Ajo në ditën që solli në jetë vajzën e...

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, e quan vajzën dhuratën më të çmuar

para një dite - Lajm

Arbenita Ismajli, një modele e njohur shqiptare e cila shquhet për linjat e saja trupore së fundmi solli në jetë vajzën e saj me reperin Fero, shkruan lajmi.net. Ajo në ditën që solli në jetë vajzën e...

Arbenita Ismajli feston ditëlindjen, e quan vajzën dhuratën më të çmuar

para 2 dite - Arbresh

Modelja e njohur shqiptare feston ditëlindjen. Arbenita Ismajli, një modele e njohur shqiptare e cila shquhet për linjat e saja trupore së fundmi solli në jetë vajzën e saj me reperin Fero, shkruan lajmi.net....

Arbenita më në fund publikon foto me të bijën

para 5 dite - Gazeta Express

Pak ditë më parë Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e dha fillimisht modelja duke postuar foton e parë me vajzën e porsalindur dhe më vonë, Fero publikoi foton e tyre të...

Arbenita më në fund publikon foto me të bijën

para 5 dite - Gazeta Express

Pak ditë më parë Fero dhe Arbenita u bënë prindër për herë të parë. Lajmin e bukur e dha fillimisht modelja duke postuar foton e parë me vajzën e porsalindur dhe më vonë, Fero publikoi foton e tyre të...

Arbenita ndan foton e ëmbël me vajzën

para 5 dite - Insajderi

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli u bë nënë për herë të parë, para disa ditësj, njofton Insajderi. Arbenita dhe reperi Fero, u bënë prindër të një vajze, të cilën e pagëzuan me emrin Nina. Në ditën e...

Fero një baba i përkushtuar ndaj vajzës së porsalindur, publikon një tjetër foto në rrjetet sociale

para 5 dite - BalkanWeb

TIRANE Reperi i njohur shqiptar, Fero, rreth një javë më parë u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbenita Ismajli, u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Nina. Feronit...

Fero kalon kohë të madhe me vajzën e porsalindur, publikon një tjetër fotografi krah saj në rrjete sociale

para 5 dite - Telegrafi

Reperi i njohur shqiptar, Fero, rreth një javë më parë u bë baba për herë të parë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Arbenita Ismajli, u bënë prindër të një vajze që e pagëzuan me emrin Nina. Feronit Shabani...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK