Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi

më 6.2021 - Aktuale

Sapo është bërë publik lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi. Mirush Kabashi lindi më 17 Prill 1948 në Shkodër, ndërsa origjina e tij është nga Gjakova...

Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi

më 6.2021 - Klan Kosova

Është ndarë nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi. Mirush Kabashi lindi më 17 Prill 1948 në Shkodër, ndërsa origjina e tij është nga Gjakova dhe ndërroi jetë sot në moshën 73 vjeçare, njofton...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Indeks online

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi. Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta artistike. Gjithashtu,...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Bota Sot

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi. Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta artistike. Gjithashtu,...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - GazetaBlic

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi. Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta artistike. Gjithashtu,...

Arti shqiptar në zi, vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Tetova Sot

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi. Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta artistike. Gjithashtu,...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Shenja

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi. Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta artistike. Gjithashtu,...

Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar

më 6.2021 - Infokusi

Sapo është bërë publik lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi. Mirush Kabashi lindi më 17 Prill 1948 në Shkodër, ndërsa origjina e tij është nga Gjakova...

Ndëron jetë aktori i mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi

më 6.2021 - Tetova1

Sapo është bërë publik lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi. Mirush Kabashi lindi më 17 Prill 1948 në Shkodër, ndërsa origjina e tij është nga Gjakova...

Lajmi që mori ‘dhenë’! Mirush Kabashi ndërroi jetë? Gazetarja bën sqarimin: Sapo bëra një bisedë të gjatë me të, buzagaz më tha se është keqinterpretuar. Iu zgjattë jeta!

më 6.2021 - Dosja.al

Mirush Kabashi dhe Edona Haklaj 6 Qershor, 2021 17:21 TIRANË – Pasditen e sotme, një lajm i rremë, i publikuar fillimisht në rrjetet sociale mori ‘dhenë’! Bëhej fjalë për ndarjen nga jeta të aktorit të...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Periskopi

Është ndarë nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi. Mirush Kabashi lindi më 17 Prill 1948 në Shkodër, ndërsa origjina e tij është nga Gjakova dhe ndërroi jetë sot në moshën 73 vjeçare. Kabashi...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Lajm

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi. Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta artistike. Gjithashtu,...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Bota Press

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi.Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta artistike. Gjithashtu,...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Ekonomia Online

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi. Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta artistike. Gjithashtu,...

Vdes aktori i njohur Mirush Kabashi

më 6.2021 - Gazeta Metro

Ka vdekur në moshën 73 vjeçare, aktori i njohur shqiptar Mirush Kabashi, shkruan Gazeta Metro. Kabashi ka interpretuar rreth 100 karaktere në teatër. Shpesh ka qenë edhe prezantues i aktiviteteve të shumta...

Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi

më 6.2021 - Revista Kosovarja

Sapo është bërë publik lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi. Mirush Kabashi lindi më 17 Prill 1948 në Shkodër, ndërsa origjina e tij është nga Gjakova...

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi

më 6.2021 - FaxWeb

Sapo është bërë publik lajmi i trishtë për ndarjen nga jeta të aktorit të mirënjohur shqiptar, Mirush Kabashi. Mirush Kabashi lindi më 17 Prill 1948 në Shkodër dhe ndërroi jetë sot në moshën 73 vjeçare. Vijon …

Cili është më i talentuar, Edona Reshitaj apo Besart Sllamniku, flet aktori

më 6.2021 - ATV Live

Aktori kosovar Besart Sllamniku, njëherësh edhe bashkëshorti i aktores Edona Reshitaj, ka folur në emisionin “Libero me Resul Sinanin” se cili prej tyre është më i talentuar. Ai theksoi se Edona është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK