Europa përjeton pranverën më të ftohtë që nga viti 2013

para një jave - Zhurnal

Globalisht, studiuesit regjistruan temperatura më të larta në maj sesa mesatarja afatgjatë. Një sistem i vazhdueshëm i presionit të ulët mbi Europë i ka dhënë kontinentit pranverën më të ftohtë që nga...

Evropa përjeton pranverën më të ftohtë që nga viti 2013

para një jave - Albeu

Një sistem i vazhdueshëm i presionit të ulët mbi Europë i ka dhënë kontinentit pranverën më të ftohtë që nga viti 2013, sipas të dhënave nga Shërbimi i Ndryshimit të Klimës ”Kopernik” të BE-së. ”Temperatura...

Europa përjeton pranverën më të ftohtë që nga viti 2013

para një jave - Indeks online

Një sistem i vazhdueshëm i presionit të ulët mbi Europë i ka dhënë kontinentit pranverën më të ftohtë që nga viti 2013, sipas të dhënave nga Shërbimi i Ndryshimit të Klimës ”Kopernik” të BE-së. ”Temperatura...

Europa përjeton pranverën më të ftohtë që nga viti 2013

para një jave - Tetova1

Një sistem i vazhdueshëm i presionit të ulët mbi Europë i ka dhënë kontinentit pranverën më të ftohtë që nga viti 2013, sipas të dhënave nga Shërbimi i Ndryshimit të Klimës ”Kopernik” të BE-së. ”Temperatura...

Europa përjeton pranverën më të ftohtë që nga viti 2013

para një jave - Lajmi.net

Një sistem i vazhdueshëm i presionit të ulët mbi Europë i ka dhënë kontinentit pranverën më të ftohtë që nga viti 2013, sipas të dhënave nga Shërbimi i Ndryshimit të Klimës ”Kopernik” të BE-së, shkruan...

Europa përjeton pranverën më të ftohtë që nga viti 2013

para një jave - BalkanWeb

Një sistem i vazhdueshëm i presionit të ulët mbi Europë i ka dhënë kontinentit pranverën më të ftohtë që nga viti 2013, sipas të dhënave nga Shërbimi i Ndryshimit të Klimës ”Kopernik” të BE-së. ”Temperatura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK