Zbulohen detajet e lidhjes, Kany West dhe Irina Shayk prej muajsh së bashku

para një jave - Mapo

Kanye West dhe Irina Shayk ishin bashkë shumë kohë para largimit të tyre romantik në Francë dhe ceremonia përkujtimore për DMX ishte një shenjë e hershme që ata ishin në lidhje, shkruan TMZ. Burime të...

Kanye West dhe Irina Shayk ka disa muaj që janë në lidhje

para një jave - Koha.net

Kanye West dhe Irina Shayk ka disa muaj që janë në lidhje, ndonëse ajo u bë publike vetëm një ditë më parë. Burime të TMZ-së të afërta me çiftin kanë thënë se reperi amerikan dhe supermodelja ruse janë...

Kanye West dhe Irina Shayk nisin udhëtimet romantike së bashku, reperi festoi 44-vjetorin e lindjes krah modeles seksi

para një jave - Panorama

Pas ndarjes nga Kim Kardashian, Kanye West është përfolur për një lidhje të re me supermodelen, Irina Shayk. Reperi dhe Shayk, që u nda nga Bradley Cooper, janë kapur mat në një udhëtim të fundit, shumë...

Zbulohen detajet e reja të lidhjes së Kanye me Irina Shayk: Kanë muaj që janë bashkë

para një jave - Gazeta Metro

Kanye West dhe Irina Shayk ishin bashkë shumë kohë para largimit të tyre romantik në Francë dhe ceremonia përkujtimore për DMX ishte një shenjë e hershme që ata ishin në lidhje, shkruan TMZ. Burime të...

West dhe Shayk së bashku prej muajsh, zbulohen detaje të lidhjes së tyre

para një jave - Bota Sot

Kanye kanë filluar lidhjen që prej ceremonisë përkujtimore për DMX. Kanye West dhe Irina Shayk ishin bashkë shumë kohë para largimit të tyre romantik në Francë dhe ceremonia përkujtimore për DMX ishte...

Kim Kardashian nuk u befasua për romancën e re të Kanye West me Irina Shayk: Ata biseduan për këtë

para një jave - Telegrafi

Kim Kardashian nuk është e befasuar nga ish-bashkëshorti i saj, Kanye West, për lidhjen e re me modelen Irina Shayk, ka thënë një person për In Touch. “Kim dëgjoi për thashethemet se ai po takohej me Irinan....

Po bëjnë xhiron e rrjetit, fotot e Kanye West dhe Irina Shayk duke u arratisur nga paparacët nuk duhet t’i humbisni!

para një jave - Bota Sot

Kanye West dhe Irinia Shayk po përfliten prej kohësh për një romancë mes tyre. Ditën e mërkurë ata mbërritën bashkë në New Jersey pas arratisjes së tyre romantike në Francë. West, 44 vjeç dhe Shayk, 35...

Kim Kardashian nuk u befasua për romancën e re të Kanye West me Irina Shayk

para një jave - RTK

Kim Kardashian nuk është e befasuar nga ish-bashkëshorti i saj, Kanye West, për lidhjen e re me modelen Irina Shayk, ka thënë një person për In Touch. “Kim dëgjoi për thashethemet se ai po takohej me Irinan....

Irina dhe Kanye janë zyrtarisht bashkë, ç’mendon Kim për romancën e re të ish-burrit

para një jave - ABC News

Kanye West dhe Irina Shayk janë vënë në fokus të mediave botërore se kanë nisur një lidhje dashurie por Kim Kardashian nuk po iu kushton vëmendje. Sipas një burimi për E! News, Kim ka dëgjuar thashethemet...

Kanye West dhe Irina Shayk janë bashkë prej muajsh, zbulohen detaje të lidhjes së tyre

para një jave - Lajmi.net

Kanye West dhe Irina Shayk ishin bashkë shumë kohë para largimit të tyre romantik në Francë dhe ceremonia përkujtimore për DMX ishte një shenjë e hershme që ata ishin në lidhje, shkruan TMZ, transmeton...

Publikohen pamjet e ikjes së Kanye West dhe Irina Shayk nga paparacët

para një jave - Gazeta Express

Ish e dashura e futbollistit, Cristiano Ronaldo, Irina Shayk dhe reperi amerikan, Kany West, kohëve të fundit janë përfolur në media rozë për një lidhje të mundshme, pasi ky i fundit i dha fund martesës...

Irina Shayk dhe Kanye West janë në një lidhje dashurie, fotografohen bashkë në Provenza

para një jave - BalkanWeb

Një çift që askush se priste. Irina Shayk dhe Kaney West janë fotografuar së bashku në Provenca, Francë, ku duket se kanë kaluar disa ditë të zjarrta për të festuar ditëlindjen e Reperit. Gjatë kthimit...

Kanye West zyrtarisht në lidhje me ish të dashurën e Cristiano Ronaldos, kapen mat në Francë

para një jave - GazetaBlic

Kanye West dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet se janë në një lidhje romantike, pasi u fotografuan në një “arratisje romantike” në Francë, vetëm pak kohë pasi reperi u ndaj nga Kim Kardashian....

Nuk ndahen nga njëri-tjetri/ Pas pushimeve në Francë, Kanye West dhe Irina Shayk kthehen bashkë në New York (Fotot)

para një jave - Top Channel

Fotot e reperit Kanye West dhe supermodeles Irina Shayk, teksa pushonin së bashku në Francë, bënë xhiron e rrjetit, një ditë më parë. Daily Mail publikoi imazhet e tyre, në një vilë luksoze, në pronësi...

Kanye West dhe Irina Shyak fotografohen së bashku

para një jave - Klan

Kanye West dhe Irina Shyak fotografohen së bashku Mesa duket thashethemet rezultuan të vërteta. Reperi Kanyer West dhe modelja Irina Shayk janë në një lidhje. Daily Mail ka publikuar foto të dyshes që...

Ikja e Kanye West dhe Irina Shayk nga paparazzet është më komikja që keni parë ndonjëherë

para një jave - Zhurnal

Modelja ka sinjalizuar se gjërat po shkojnë mirë në lidhjen e saj të re të përfolur me Kanye West. Supermodelja ruse, 35 vjeç, u pa të mërkurën në një aeroport të New Jersey me reperin 44-vjeçar, pasi...

Kanye West harron Kim Kardashin, “kapet mat” me ish të dashurën e Cristiano Ronaldos

para një jave - Vizion Plus

Kanye West e Irina Shayk, janë cifti më i ri i botës së showbizz-it?! Sipas revistës së famshme rozë TMZ, mes rreperit të famshëm dhe modeles së bukur  ka nisur një marrëdhenie që shkon përtej miqësise...

Të pandashëm, Kanye dhe Irina kthehen me avion privat në New York

para një jave - Indeks online

Reperi Kanye West vendosi që ditëlindjen e tij ta festoi bashkë me të dashurën e re, Irina Shayk. Ata shkuan në Francë duke kaluar ca momente të bukura në një vilë luksoze, transmeton Indeksonline. Edhe...

Kanye West zyrtarisht në lidhje me ish të dashurën e Cristiano Ronaldos

para një jave - Aktuale

Kanye West dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet se janë në një lidhje romantike, pasi u fotografuan në një “arratisje romantike” në Francë, vetëm pak kohë pasi reperi u ndaj nga Kim Kardashian....

Kim Kardashian nuk u befasua për romancën e re të Kanye West me Irina Shayk

para një jave - Ekonomia Online

Kim Kardashian nuk është e befasuar nga ish-bashkëshorti i saj, Kanye West, për lidhjen e re me modelen Irina Shayk, ka thënë një person për In Touch. “Kim dëgjoi për thashethemet se ai po takohej me Irinan....

Konfirmohet lidhja e Kanye West me ish-të dashurën e Cristiano Ronaldos

para një jave - Insajderi

Kanye West dhe Irina Shayk janë në lidhje! Reperi kërcen me ish modelen e Bradley Cooper në një udhëtim shumë romantik në Francë për ditëlindjen e tij të 44-të, vetëm disa muaj pasi u nda Kim Kardashian....

Kanye Ëest kapet në pushime me Irina Shayk

para një jave - Klan Kosova

Me sa duket ka nisur një romancë mes Kanye West dhe Irina Shayk. Reperi 44 vjeçar dhe modelja 35 vjeçare u panë për pushime në Francë, njofton Page Six, transmeton Klankosova.tv. Të dy janë parë duke ecur...

Kanye West zyrtarisht në lidhje me ish të dashurën e Cristiano Ronaldos

para një jave - Tetova Sot

Kanye West dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet se janë në një lidhje romantike, pasi u fotografuan në një “arratisje romantike” në Francë, vetëm pak kohë pasi reperi u ndaj nga Kim Kardashian....

Kanye dhe Irina zyrtarisht të lidhur: Ç’mendon Kim për të dashurën e re?

para një jave - Albeu

Prej kohësh interneti flet për romancën e re mes Irina Shayk dhe Kanye West! Ndonëse fillimisht u dukën si thashetheme tipike të pas ndarjes, duket se dyshja janë bashkë prej më shumë kohës nga ç’mendonim...

Publikohen pamjet e ikjes së Kanye West dhe Irina Shayk nga paparacët

para një jave - Ekonomia Online

Ish e dashura e futbollistit, Cristiano Ronaldo, Irina Shayk dhe reperi amerikan, Kany West, kohëve të fundit janë përfolur në media rozë për një lidhje të mundshme, pasi ky i fundit i dha fund martesës...

Çifti më i ri Kanye West dhe Irina Shayk, kthehen me avion privat në New York

para një jave - Arbresh

Tashmë është konfirmuar se Kanye West dhe Irina Shayk janë në një lidhje dashurie. Reperi i njohur vendosi që ditëlindjen e tij ta festoi bashkë me të dashurën e re modelen ne njohur ruse, shkruan portali...

Kanye West festoi ditëlindjen me Irina Shayk, publikohen fotot e para të çiftit të ri

para një jave - ABC News

Kanye West dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet për një romancë mes tyre. Reperi, i cili ka pak muaj që është ndarë nga Kim Kardashian, është fotografuar me supermodelen ruse në Provence, Francë....

Irina Shayk i vë syrin ish partnerëve të Kim Kardashian

para një jave - Lajmi.net

Pamja e parë e çiftit të ri vjen katër muaj pasi gruaja e tij Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc pas gati shtatë vjet martese, transmeton lajmi.net. Ndërkohë, Kim, 40 vjeç dhe Irina, 35 vjeç, të dyja...

Ikja e Kanye West dhe Irina Shayk nga paparazzet është më komikja që keni parë ndonjëherë

para një jave - Lajmi.net

Supermodelja ruse, 35 vjeç, u pa të mërkurën në një aeroport të New Jersey me reperin 44-vjeçar, pasi kishin udhëtuar së bashku nga Provinca, Francë, me një aeroplan privat, transmeton lajmi.net. DailyMail.com,...

Kanye West dhe Irina Shyak fotografohen së bashku

para një jave - Epoka e Re

Mesa duket thashethemet rezultuan të vërteta. Reperi Kanyer West dhe modelja Irina Shayk janë në një lidhje. Daily Mail ka publikuar foto të dyshes që shfaqen së bashku duke bërë shëtitje në Provence të...

Kanye West kapet në pushime me Irina Shayk

para një jave - Informatat

Me sa duket ka nisur një romancë mes Kanye West dhe Irina Shayk. Reperi 44 vjeçar dhe modelja 35 vjeçare u panë për pushime në Francë, njofton Page Six. Të dy janë parë duke ecur në një hotel luksoz, në...

Irina Shayk i vë syrin ish partnerëve të Kim Kardashian

para një jave - Lajm

Pamja e parë e çiftit të ri vjen katër muaj pasi gruaja e tij Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc pas gati shtatë vjet martese, transmeton lajmi.net. Ndërkohë, Kim, 40 vjeç dhe Irina, 35 vjeç, të dyja...

Ikja e Kanye West dhe Irina Shayk nga paparazzet është më komikja që keni parë ndonjëherë

para një jave - Lajm

Supermodelja ruse, 35 vjeç, u pa të mërkurën në një aeroport të New Jersey me reperin 44-vjeçar, pasi kishin udhëtuar së bashku nga Provinca, Francë, me një aeroplan privat, transmeton lajmi.net. DailyMail.com,...

Kanye West zyrtarisht në lidhje me ish të dashurën e Cristiano Ronaldos

para një jave - Revista Kosovarja

Kanye West dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet se janë në një lidhje romantike, pasi u fotografuan në një “arratisje romantike” në Francë, vetëm pak kohë pasi reperi u ndaj nga Kim Kardashian....

‘Arratisja romantike’ i zbulon, dalin FOTOT e Irina Shayk dhe Kanye West në Francë

para një jave - Dosja.al

Irina Shayk, Kanye West 10 Qershor, 2021 9:29 SHBA – Kanye Ëest dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet se janë në një lidhje romantike. Ata janë fotografuar në një “arratisje romantike” në Francë,...

Konfirmohen spekulimet për lidhjen e tyre, Kanye West dhe Irina Shayk fotografohen bashkë

para një jave - Telegrafi

Janë përforcuar thashethemet se Kanye West dhe Irina Shayk janë në një lidhje dashurie. Pas spekulimeve fillestare, reperi amerikan dhe modelja e famshme janë fotografuar së bashku gjatë pushimeve në Francë....

Kanye West ‘harron’ Kim Kardashian, në romancë të re me ish-partneren e Ronaldos

para një jave - BalkanWeb

Meidat rozë nuk kanë më dyshime: Kanye West dhe Irina Shayk janë në një lidhje. Sipas TMZ, reperi dhe modelja u panë në rajonin francez të Provence të martën, pikërisht në ditëlindjen e 44-të të West....

Kanye West zbulohet me modelen Irina Shayk, në pushime romantike në Francë (fotogaleri)

para një jave - Top Channel

Megjithse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye West është fotografuar me supermodelen Irina Shayk në një udhëtim pushimesh romantike në Francë. Në...

Irina Shayk dhe Kanye West janë çift – një udhëtim vetëm për dy në Francë (Foto)

para një jave - Shekulli

Publikuar më 09.06.2021 nga Erjon Dervishi Dyshja Irina Shayk dhe Kanye West janë çift, siç zbuloi sot Daily Mail. Uebfaqja e njohur publikon fotografi ekskluzive të çiftit me pushime për ditëlindjen e...

Kanye West dhe Irina Shayk janë në lidhje!

para një jave - RTV 21

Kanye West dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet e nxehta për një romancë të re mes divorcit të West me Kim Kardashian. Në imazhet që ka siguruar DailyMail, Kanye, 44 vjeç, mund të shihet duke bërë...

Nuk ka më dyshime, Irina Shayk dhe Kanye West janë në një lidhje

para një jave - Albeu

Irina Shayk dhe Kanye West ndodhen në pushimë vetëm për vetëm në Francë. Ata kanë shkuar atje për të festuar ditëlindjen e 44 të Kayne. Ish-gruaja e Bradley Cooper dhe ish-burri i Kim Kardashian qëndruan...

Kanye West në lidhje me supermodelen Irina Shayk

para një jave - Koha.net

Kanye West është duke bërë një lëvizje të re në jetën e tij personale, pas ndarjes nga Kim Kardashian. Reperi amerikan ka festuar ditëlindjen e tij të 44-të të martën dhe në shoqërinë e tij është parë...

Po thuhet se janë në një lidhje, Kanye West “kapet mat” me modelen Irina Shayk në Francë

para një jave - Bota Sot

Kanye West dhe Irina Shayk raportohet se janë në një lidhje të re. Sipas TMZ, reperi dhe modelja u panë në rajonin francez të Provence të martën, pikërisht në ditëlindjen e 44-të të West. Outlet raportoi...

Kaney West dhe Irina Shayk zyrtarisht bashkë, kapen mat në Francë

para një jave - Zeri

Kanye West dhe Irina Shayk kanë konfirmuar thashethemet se janë në një lidhje romantike, pasi u fotografuan në një “arratisje romantike” në Francë, vetëm pak kohë pasi reperi u ndaj nga Kim Kardashian....

Po thuhet se janë në një lidhje, Kanye West “kapet mat” me modelen Irina Shayk në Francë

para një jave - ABC News

Kanye West dhe Irina Shayk raportohet se janë në një lidhje të re. Sipas TMZ, reperi dhe modelja u panë në rajonin francez të Provence të martën, pikërisht në ditëlindjen e 44-të të Ëest. Outlet raportoi...

Ish e dashura e Ronaldos shihet bashkë me ishin e Kim Kardashianit (Foto)

para një jave - Tetova1

Janë përforcuar thashethemet se Kanye West dhe Irina Shayk janë në një lidhje dashurie. Pas spekulimeve fillestare, reperi amerikan dhe modelja e famshme janë fotografuar së bashku gjatë pushimeve në Francë....

Kanye West kalon festën e ditëlindjes me Irina Shayk, dalin fotot

para një jave - Revista Kosovarja

Ata kanë konfirmuar thashethemet për një romancë të re mes divorcit të Kanye me Kim Kardashian. Në imazhet ekskluzive të marra nga DailyMail.com, Kanye mund të shihet duke bërë një shëtitje romantike me...

Nuk i bëri përshtypje urimi i Kimit, Kanye nis pushimet me Irina Shayk

para një jave - Indeks online

Kanye West dhe Irina Shayk kanë nisur një romancë të re. Dyshja u panë në Francë së bashku, transmeton Indeksonline. Ata u panë duke shkuar në një hotel luksoze, për të festuar ditëlindjen e 44-të të Kanyes....

Konfirmohet lidhja e Kanye West me Irina Shayk, reperi festoi ditëlindjen me modelen në Francë

para një jave - Lajmi.net

Në imazhet ekskluzive të marra nga DailyMail.com, Kanye mund të shihet duke bërë një shëtitje romantike me Irina, 35 vjeç, në Provence, Francë, ku ata po qëndrojnë në një hotel luksoz, transmeton lajmi.net....

U nda me Kim Kardiashian, Kaney West fotografohet me ish të dashurën e Cristiano Ronaldos

para një jave - FaxWeb

Megjithse pa përfunduar ende divorcin nga gruaja e tij e gjashtë vjetëve Kim Kardashian, reperi Kanye Ëest është fotografuar me supermodelen Irina Shayk në një udhëtim pushimesh romantike në Francë. Në...

Nuk ka më dyshime, Irina Shayk dhe Kanye West janë në një lidhje

para një jave - Fakti Ditor

Irina Shayk dhe Kanye West ndodhen në pushimë vetëm për vetëm në Francë. Ata kanë shkuar atje për të festuar ditëlindjen e 44 të Kayne. Ish-gruaja e Bradley Cooper dhe ish-burri i Kim Kardashian qëndruan...

Nuk fshihen më: Kanye West dhe Irina Shayk kapen ‘mat’

para një jave - Gazeta Metro

Pas lajmeve se janë në një lidhje, Kanye West “kapet mat” me modelen Irina Shayk në Francë. Sipas TMZ, reperi dhe modelja u panë në rajonin francez të Provence të martën, pikërisht në ditëlindjen e 44-të...

Kim vazhdon të përdorë mbiemrin e martesës në autografe

para një jave - Klan

West Hollywood, CA - *EXCLUSIVE* - After enjoying dinner with her mom Kris Jenner & younger sisters Kylie & Kendall at Craig's in West Hollywood, Kim Kardashian graciously honors a fan's request to sign...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK