Tuna ka zgjedhur një tjetër metodë për të rikthyer trupin në formë pas lindjes së djalit

para një jave - Alsat-M

Para 1 muaji, Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi...

Tuna ka zgjedhur një tjetër metodë për të rikthyer trupin në formë (VIDEO)

para një jave - Tetova1

Para 1 muaji, Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi...

Tuna ka zgjedhur një tjetër metodë për të rikthyer trupin në formë pas lindjes së djalit

para një jave - Flaka

Para 1 muaji, Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi...

Pas lindjes së djalit, Tuna nis punën për rikthimin e formave të mëparshme

para një jave - Zhurnal

Tuna po punon shumë për t’i rikthyer linjat trupore. Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një djalë. Një muaj pas lindjes së Zenit, artistja...

Pak javë pas lindjes së djalit, Tuna kështu po synon t’i largojë kilogramët e tepërt

para një jave - OraInfo

Tuna po punon shumë për t’i rikthyer linjat trupore. Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një djalë. Një muaj pas lindjes së Zenit, artistja...

As me dietë, as me palestër! Tuna zbulon si arriti format perfekte pas lindjes (FOTO)

para një jave - Top Channel

Vogëlushi i Tunës ka festuar një mujorin e lindjes dhe këngëtarja ndau me ndjekësit disa foto shumë të ëmbla me dy djemtë e saj. Por përveç ëmbëlsisë së vogëlushëve, të gjithë vunë re se Tuna ka forma...

As me palestër, as me dietë! Tuna zbulon si arriti format perfekte pas lindjes

para një jave - BalkanWeb

TIRANE Ditën e djeshme vogëlushi i Tunës, Zen festoi 1-mujorin e lindjes dhe këngëtarja ndau në rrjete sociale disa foto shumë të ëmbla me dy djemtë e saj. “Një muaj më parë lindi dashuria e cila nuk pushon...

Tuna tregon djalin e dytë, derisa del në një shëtitje

para një jave - Tetova Sot

Këngëtarja Altuna Sejdiu është bërë e gjallë të mërkurën në rrjetet sociale Këngëtarja shkupjane, për të cilën thuhet se i ka dhënë fund lidhjes së saj me Patris Bershën, edhe pse ende nuk është konfirmuar,...

Pas lindjes së djalit, Tuna nis punën për rikthimin e formave të mëparshme

para një jave - Bota Sot

Tuna po punon shumë për t’i rikthyer linjat trupore. Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një djalë. Një muaj pas lindjes së Zenit, artistja...

Pak javë pas lindjes së djalit, Tuna kështu po synon t’i largojë kilogramët e tepërt

para një jave - Almakos

Tuna po punon shumë për t’i rikthyer linjat trupore. Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një djalë. Një muaj pas lindjes së Zenit, artistja...

Pas lindjes së djalit, Tuna nis punën për rikthimin e formave të mëparshme

para një jave - Lajmi.net

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një djalë, shkruan lajmi.net. Një muaj pas lindjes së Zenit, artistja ka vendosur që të fillojë punën...

As palestra dhe as dieta, Tuna zbulon sekretin për format perfekte një muaj pas lindjes

para një jave - FaxWeb

Ditën e djeshme vogëlushi i Tunës, Zen festoi 1-mujorin e lindjes dhe këngëtarja ndau në rrjete sociale disa foto shumë të ëmbla me dy djemtë e saj. “Një muaj më parë lindi dashuria e cila nuk pushon së...

Kështu duket Tuna një muaj pas lindjes së Zen

para një jave - Gazeta Metro

Para 1 muaji, Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi...

As me dietë, as me palestër/ Ja si i arriti Tuna format perfekte pas lindjes

para një jave - Lexo

Para 1 muaji, Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi...

Pas lindjes së djalit, Tuna nis punën për rikthimin e formave të mëparshme

para një jave - Periskopi

Tuna po punon shumë për t’i rikthyer linjat trupore. Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë një djalë. Një muaj pas lindjes së Zenit, artistja...

As me dietë, as me palestër! Tuna zbulon si arriti format perfekte pas lindjes

para një jave - Almakos

Ditën e djeshme vogëlushi i Tunës festoi 1-mujorin e lindjes dhe këngëtarja ndau në rrjete sociale disa foto shumë të ëmbla me dy djemtë e saj. “Një muaj më parë lindi dashuria e cila nuk pushon së rrituri...

Sejdi apo Berisha? Tuna zbulon cilin mbiemër mban djali i saj i dytë pas ndarjes nga partneri

para një jave - Panorama

Zen, djali i dytë i Tuna Sejdit dhe Patris Berishës, ka bërë dje një muaj jetë. Me këtë rast, mami Tuna zgjodhi të ndajë disa imazhe të bukura në Instagram, teksa shëtiste me Zenin dhe me Tianin. “ Një...

Një muaj që nga lindja e fëmijës së dytë, Tuna vazhdon të jetë shumë e përkushtuar ndaj dy djemve

para një jave - Bota Sot

Ditën e djeshme (e mërkurë) u bënë një muaj që nga lindja e fëmijës së dytë të Tunës, djalit Zen. Dhe me këtë rast, këngëtarja e njohur ka vendosur të festojë në një mënyrë tjetër së bashku me të dy djemtë....

Një muaj pas lindjes së Zenit, Tuna duket në super formë!

para një jave - RTV 21

Janë bërë një muaj që nga lindja e fëmijës së dytë të Tunës, djalit Zen. E në njëmujorin e parë të Zenit, nuk kanë munguar disa fotografi të veçanta nga këngëtarja Tuna. “Një muaj më parë ka lindur një...

Vetëm një muaj pas lindjes, Tuna habit me super format trupore (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Para 1 muaji, Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi...

Një muaj që nga lindja e fëmijës së dytë, Tuna vazhdon të jetë shumë e përkushtuar ndaj dy djemve

para një jave - Telegrafi

Ditën e djeshme (e mërkurë) u bënë një muaj që nga lindja e fëmijës së dytë të Tunës, djalit Zen. Dhe me këtë rast, këngëtarja e njohur ka vendosur të festojë në një mënyrë tjetër së bashku me të dy djemtë....

Një muaj pas lindjes së djalit, Tuna duket më në formë se kurrë

para një jave - ABC News

Një muaj më parë, Tuna u bë kryefjalë e mediave pas lajmit të befasishëm se është bërë nënë për herë të dytë. Këngëtarja konfirmoi se kishte sjellë në jetë një djalë tjetër me Patris Berishën, me të cilin...

Tuna në formë të shkëlqyer një muaj pas lindjes së djalit

para një jave - Indeks online

Këngëtarja shqiptare Altuna Sejdiu-Tuna befasoi të gjithë për lindjen e djalit e dytë. U bën një muaj që ajo solli në jetë Zenin, me të cilin ka ndarë edhe fotosesione të shumta gjatë periudhës së shtatzënisë...

Djali i Tunës u bë me Instagram, ja cilin mbiemër mban

para një jave - Zhurnal

Muajin e kaluar Tuna, sjelli në jetë djalin të cilin e quajti, Zen.- Advertisements – Ardhja në jetë e djalit ishte një befasi për të gjithë, pasi Tuna nuk tregoi asnjëherë në publik se është shtatzënë....

Djali i Tunës u bë me Instagram, ja cilin mbiemër mban

para një jave - Alsat-M

Muajin e kaluar Tuna, sjelli në jetë djalin të cilin e quajti, Zen. Ardhja në jetë e djalit ishte një befasi për të gjithë, pasi Tuna nuk tregoi asnjëherë në publik se është shtatzënë. Pas lindjes së Zen,...

Tuna një nënë me plot stil, sjell imazhet e ëmbëla me dy djemtë e saj

para një jave - OraInfo

Tuna nënë e lumtur e dy djemve. Ka pak kohë prej kur Altuna Sejdiu- Tuna është bërë nënë për herë të dytë e një djali, që e quajti Zen. Tuna njihet dhe vlerësohet si një nga këngëtaret më të mira të estradës...

Tuna ndan imazhet si nënë tejet e përkushtuar

para një jave - Bota Sot

Tuna, solli në jetë edhe një djalë të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Një muaj nga lindja e tij, këngëtarja ka publikuar imazhe me të birin e cila shihet e përkushtuar ndaj tij. Fotografitë të cilat Tuna...

Ndodh sërish, Tuna ‘i heq’ mbiemrin Berisha edhe djalit të dytë

para një jave - NOA

"Luta Zotin të më sjellë një mashkull që të më dojë gjithmonë, ai më bekoi me dy djem. Gëzuar ditën e nënës!"- kështu shkruante para një muaji në Instagram-in e saj, Tuna, duke bërë të gjithë ndjekësit...

Vetëm një muaj pas lindjes së Zenit, mami Tuna duket në super formë!

para një jave - Almakos

Para 1 muaji, Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi...

Tuna një nënë me plot stil, sjell imazhet e ëmbëla me dy djemtë e saj

para një jave - Almakos

Tuna nënë e lumtur e dy djemve. Ka pak kohë prej kur Altuna Sejdiu- Tuna është bërë nënë për herë të dytë e një djali, që e quajti Zen. Tuna njihet dhe vlerësohet si një nga këngëtaret më të mira të estradës...

Një muaj nga lindja e Zen, Tuna ndan imazhet si nënë tejet e përkushtuar

para një jave - Lajmi.net

Tuna, solli në jetë edhe një djalë të cilin e pagëzoi me emrin, Zen, shkruan lajmi.net. Një muaj nga lindja e tij, këngëtarja ka publikuar imazhe me të birin e cila shihet e përkushtuar ndaj tij. Fotografitë...

Tuna nënë e lumtur e dy djemve , sot vizituan kopshtin zoologjik në Shkup (Foto)

para një jave - Tetova1

Ka pak kohë prej kur Altuna Sejdiu- Tuna është bërë nënë për herë të dytë e një djali, që e quajti Zen. Tuna njihet dhe vlerësohet si një nga këngëtaret më të mira të estradës shqiptare, e cila për vite...

Tuna nënë e lumtur e dy djemve

para një jave - Revista Kosovarja

Ka pak kohë prej kur Altuna Sejdiu- Tuna është bërë nënë për herë të dytë e një djali, që e quajti Zen. Tuna njihet dhe vlerësohet si një nga këngëtaret më të mira të estradës shqiptare, e cila për vite...

Tuna i jep një “goditje” tjetër Patrisit

para një jave - Insajderi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, pak javë më parë u bë nënë për herë të dytë, e një djali të quajtur Zen, shkruan Insajderi. Artistja nuk ka vonuar dhe ka hapur një llogari në Instagram për djalin...

U bënë prindër për herë të dytë, por Tuna bën veprimin e papritur ndaj Patrisit

para një jave - GazetaBlic

Këngëtarja Tuna Sejdi para disa javësh ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin...

Cilin mbiemër mban djali i porsalindur i Tunës?

para një jave - Revista Kosovarja

Para disa javësh, këngëtarja shumë e komentuar Tuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa...

Tuna i hap llogari në Instagram edhe djalit të saj të dytë, Zenit

para një jave - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, pak javë më parë u bë nënë për herë të dytë, e një djali të quajtur Zen. Duke qenë se është tejet aktive në rrjete sociale, ajo i ka hapur një llogari në Instagram...

U bënë prindër për herë të dytë, por Tuna bën veprimin e papritur ndaj Patrisit

para një jave - Bota Press

Këngëtarja Tuna Sejdi para disa javësh ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin...

Tuna bën veprimin e papritur ndaj Patrisit

para një jave - Gazeta Express

Këngëtarja Tuna Sejdi para disa javësh ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin...

Tuna e bën të njëjtin gjest me Zen si me Tianin

para një jave - Gazeta Metro

Këngëtarja Tuna Sejdi para disa javësh ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin...

Foto/ Solli në jetë djalin e dytë, por Tuna bën veprimin e papritur ndaj Patrisit

para një jave - Top Channel

Këngëtarja Tuna Sejdi para disa javësh ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin...

Solli në jetë djalin e dytë, por Tuna bën veprimin e papritur ndaj Patrisit

para një jave - Lexo

Këngëtarja Tuna Sejdi para disa javësh ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin...

Tuna bën veprimin e papritur ndaj Patrisit

para një jave - Ekonomia Online

Këngëtarja Tuna Sejdi para disa javësh ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin...

Solli në jetë djalin e dytë, por Tuna bën veprimin e papritur ndaj Patrisit

para një jave - Informatat

Këngëtarja Tuna Sejdi para disa javësh ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin...

Djali i Tunës u bë me Instagram, ja cilin mbiemer mban

para një jave - KosovaPress

Muajin e kaluar Tuna, sjelli në jetë djalin të cilin e quajti, Zen. Ardhja në jetë e djalit ishte një befasi për të gjithë, pasi Tuna nuk tregoi asnjëherë në publik se është shtatzënë. Pas lindjes së Zen,...

Tuna largon nga jeta përfundimisht Patrisin, i vendos djemve mbiemrin e saj

para një jave - Dosja.al

Tuna dhe Patrisi 9 Qershor, 2021 10:27 SHBA – Këngëtarja shqiptare Tuna Sejdiu pak javë më parë u bë nënë për herë. Ajo solli në jetë një djalë të xilin e quajti Zen. Edhe pse u përfol ajo arriti të mbante...

Tuna i mohon sërish atësinë Patrisit, u vendos djemve mbiemrin e saj

para një jave - FaxWeb

Këngëtarja Tuna Sejdi, është bërë nënë për herë të dytë para disa javësh. Ajo ka sjellë në jetë djalin të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit...

Tuna me vendimin e fundit për djalin e sapo lindur, do ta ‘çmend’ Patris Berishën

para një jave - OraInfo

Mbiemrin e mamit apo babait? Ja cilin mban djali i Tunës. Në 9 maj Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të...

Mbiemrin e mamit apo babait? Ja cilin mban djali i Tunës

para një jave - Indeks online

Në 9 maj Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi se...

Tuna me vendimin e fundit për djalin e sapo lindur, do ta ‘çmend’ Patris Berishën

para një jave - Almakos

Mbiemrin e mamit apo babait? Ja cilin mban djali i Tunës. Në 9 maj Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të...

Mbiemrin e Tunës apo Patrisit? Cilin mban djali i porsalindur i këngëtares

para një jave - Bota Sot

Para disa javësh, këngëtarja shumë e komentuar Tuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa...

Mbiemrin e Tunës apo Patrisit? Cilin mban djali i porsalindur i këngëtares

para një jave - Bota Press

Para disa javësh, këngëtarja shumë e komentuar Tuna Sejdiu është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin, Zen. Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK