A po ndahet Majk nga BabaStars për Ledrin?

para një jave - Insajderi

Reperi dhe këngëtari,Majk ka publikuar bashkëpunimin e tij me Ledri Vulën të titulluar “Marr”, shkruan Insajderi. Ajo që ka rënë në sy është se ai nuk e ka publikuar këngën në kanalin e BabaStars në YouTube...

E keni dëgjuar këngën më të re nga Nimi?

para një jave - Bota Sot

"Mos më thirr n'telefon" kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga këngëtari Naim Smakolli-Nimi. Ky është projekti i parë muzikor i tij ardhur me klip, ku ka si menaxher muzikor Besim Krasniqi,...

Don Xhoni e bën veprimin e “papritur” për këngën e Ledrit dhe Majkut

para një jave - Insajderi

Dueti i Ledrit me Majkut i publikuar të mërkurën ka marrë përkrahje të madhe nga publiku, shkruan Insajderi. Një numër i madh i kolegëve të tyre kanë bërë shpërndarjen e këngës e në mesin e tyre është...

Don Xhoni e bën veprimin e “papritur” për këngën e Ledrit, anashkalon Majkun

para një jave - Insajderi

Dueti i Ledrit me Majkut i publikuar të mërkurën ka marrë përkrahje të madhe nga publiku, shkruan Insajderi. Një numër i madh i kolegëve të tyre kanë bërë shpërndarjen e këngës e në mesin e tyre është...

Majk largohet nga “Babastars”?! reagon Getoar Selimi

para një jave - Top Channel

Ledri Vula dhe Majk publikuan dje videoklipin e “Marr”, që u prit shumë mirë nga publiku dhe me siguri do të kthehet në hit veror. Mirëpo kënga e dy reperëve u publikua në kanalin e Majk në Youtube dhe...

Don Xhoni e bën veprimin e "papritur" për këngën e Ledrit dhe Majkit

para një jave - Gazeta Express

Dueti i Ledrit me Majkin ka marrë përkrahje nga kolegët e tjerë të dyshes, përveç nga fansat e tyre. Në mesin e atyre që e kanë postuar ka qenë edhe reperi, Don Xhoni. Por ai e ka ‘ndarë’ Majkin nga Ledri....

Don Xhoni ‘ndan’ Ledrin nga Majk?

para një jave - Bota Sot

Mbrëmjen e djeshme, Ledri dhe Majk publikuan këngën e tyre të përbashkët “Marr”. Dueti ka marrë përkrahje të madhe edhe nga të tjerë kolegë të artistëve. Në mesin e atyre që e kanë postuar ka qenë edhe...

Majk largohet nga “Babastars”? Reagon për herë të parë Getoar Selimi

para një jave - ABC News

Ditën e djeshme, Ledri Vula dhe Majk publikuan këngën e tyre me titull “Marr”, që u prit shumë mirë nga publiku. Mirëpo, ndryshe nga herët e tjera, kënga u publikua në kanalin e Majk në Youtube dhe jo...

Veprimi i Don Xhonit flet shumë për raportin që ka me Majk

para një jave - Lajmi.net

Dy artistët e njohur të estradës sonë, Ledri Vula dhe Majk mbrëmë sollën dueti e shumëpritur, shkruan lajmi.net. “Marr”, titullohet kënga e re e dy artistëve, për të cilën morën përkrahje si nga fansat...

Don Xhoni e bën veprimin e “papritur” për këngën e Ledrit dhe Majkit

para një jave - Infokusi

Dueti i Ledrit me Majkin ka marrë përkrahje nga kolegët e tjerë të dyshes, përveç nga fansat e tyre. Në mesin e atyre që e kanë postuar ka qenë edhe reperi, Don Xhoni. Por ai e ka ‘ndarë’ Majkin nga Ledri....

Majk largohet nga “Babastars”? Ky postim i Getoar Selimit i tregon të gjitha

para një jave - Bota Sot

Pas gati 1 viti pritje, Ledri Vula dhe Majk publikuan bashkëpunimin e shumëpritur mes tyre. Kënga e dy reperëve mban titullin ‘Marr” dhe u prit mjaft mirë nga fansat e tyre, që e cilësojnë këtë projekt...

Majk u largua nga ‘Babastars’? Veprimi i fundit i Ghetto Geasyt i thotë të gjitha

para një jave - GazetaBlic

Ditën e djeshme është aluduar në medie se reperi shqiptar, Majk, është larguar nga labeli ‘Babastars’. Të gjitha këto dyshime filluan pasi kënga më e re e reperit në bashkëpunim me Ledri Vulën nuk është...

Pjesë e videoklipit të Majkit dhe Ledrit! Njihuni me modelen që po “çmend” rrjetin

para një jave - Ina

Ledri Vula dhe Majk kanë lansuar ditën e djeshmë këngën më të re të titulluar “Marr”. Kjo këngë u shoqërua edhe me videoklip ku vëmendjen më të madh e mori modelja, Ivana Xhelili. Ivana është shumë aktive...

Majk u largua nga ‘Babastars’? Veprimi i fundit i Ghetto Geasyt i thotë të gjitha

para një jave - Infokusi

Ditën e djeshme është aluduar në medie se reperi shqiptar, Majk, është larguar nga labeli ‘Babastars’. Të gjitha këto dyshime filluan pasi kënga më e re e reperit në bashkëpunim me Ledri Vulën nuk është...

Ghetto Geasy hedh poshtë pretendimet se Majk po largohet nga ‘BabaStars’

para një jave - Ekonomia Online

Ditën e djeshme ka qarkulluar lajmi se reperi Majk dyshohet se është larguar nga labeli Babastars. Kjo për faktin se bashkëpunimi i fundit me reperin Ledri Vula nuk e ka publikuar në kanalin e faqes së...

Majk dhe Ledri nxjerrin në dritë projektin më të ri, provojnë spanjisht (VIDEO)

para një jave - InfoShqip

Më në fund, projekti i Majk dhe Ledrit ka parë dritën e publikimit. Kënga që përflitet prej kohësh se është gati, është nxjerrë dje në ora 17:00, sipas paralajmërimit paraprak të djemve. Kënga e titulluar...

Pjesë e videoklipit të Majkit dhe Ledrit! Njihuni me modelen që po “çmend” rrjetin

para një jave - GazetaBlic

Ledri Vula dhe Majk kanë lansuar ditën e djeshmë këngën më të re të titulluar “Marr”. Kjo këngë u shoqërua edhe me videoklip ku vëmendjen më të madh e mori modelja, Ivana Xhelili, shkruan GazetaBlic. Ivana...

U raportua se Majk dyshohet për largimin nga ‘Babastars’, Ghetto Geasy i hedh poshtë këto pretendime

para një jave - Lajm

Kjo për faktin se bashkëpunimi i fundit me reperin Ledri Vula nuk e ka publikuar në kanalin e faqes së labelit, shkruan lajmi.net. Megjithatë, pretendimet se rep-artisti Ledri Vula ende ka një hatër mbetje...

U raportua se Majk dyshohet për largimin nga ‘Babastars’, Ghetto Geasy i hedh poshtë këto pretendime

para një jave - Lajmi.net

Kjo për faktin se bashkëpunimi i fundit me reperin Ledri Vula nuk e ka publikuar në kanalin e faqes së labelit, shkruan lajmi.net. Megjithatë, pretendimet se rep-artisti Ledri Vula ende ka një hatër mbetje...

Ledri Vula tregon si e nxiti menaxheri i tij për ta publikuar këngën “Don mo”

para një jave - ATV Live

Rep-artisti i hiteve, Ledri Vula në emisionin “E Diela Vlen” me Vlera Jusufin ka treguar për rrugëtimin e tij artistik, ndërsa ka folur edhe për pandeminë, gjegjësisht karantinën, për të cilën thotë se...

Pjesë e videoklipit të Majkit dhe Ledrit! Njihuni me modelen që po “çmend” rrjetin

para një jave - Top24

Ledri Vula dhe Majk kanë lansuar ditën e djeshmë këngën më të re të titulluar “Marr”. Kjo këngë u shoqërua edhe me videoklip ku vëmendjen më të madh e mori modelja, Ivana Xhelili, shkruan GazetaBlic. Ivana...

A po ndahet Majk nga BabaStars? Kënga e fundit e paralajmëron këtë

para një jave - Gazeta Express

Reperi dhe këngëtari Majk ka publikuar sot këngën e tij më të fundit “Marr” që është një bashkëpunim i tij me reperin Ledri Vula. Por, ajo që ka rënë në sy është se ai nuk e ka publikuar këngën në kanalin...

A po ndahet Majk nga BabaStars? Kënga e fundit e paralajmëron këtë

para një jave - Infokusi

Reperi dhe këngëtari Majk ka publikuar sot këngën e tij më të fundit “Marr” që është një bashkëpunim i tij me reperin Ledri Vula. Por, ajo që ka rënë në sy është se ai nuk e ka publikuar këngën në kanalin...

“O do vdes, o do t’marr…”, Majk dhe Ledri Vula publikojnë këngën e re

para një jave - Klan

“O do vdes, o do t’marr…”, Majk dhe Ledri Vula publikojnë këngën e re Pritjes i ka ardhur fundi dhe dy këngëtarët Ledri Vula dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e tyre me titullin “Marr”. Kënga e tyre...

Majk dhe Ledri Vula publikojnë hitin e kësaj vere, kënga pritet të thyejë parashikimet (Pamjet)

para një jave - Top Channel

Dueti i shumëpritur mes Majk dhe Ledri Vulës me titullin “Marr” është publikuar më në fund. Një këngë me ritme verore dhe me një ndërthurje të gjuhës shqipe dhe spanjolle, pritet të pushtojë plazhet e...

“Marr” bashkëpunimi më i ri i Majkut dhe Ledrit (VIDEO)

para një jave - Klan Kosova

Majk dhe Ledri, i kanë bashkuar forcat për projektin e ri që e lansuan sot. “Marr” quhet kënga e re e dy reperëve. Teksti është shkruar nga këta dy kurse muzika është bërë nga BIGDEAL RECORDS. Videoklipin...

FLORENC BANUSHI: Një zë ndryshe në muzikë (FOTO)

para një jave - Koha.mk

Jeta mes Italisë dhe malli për Shqipërinë, një humbje që ka gjurmë të thella në shpirtin e tij, një ikje e befasime që trazoi zemrën e vogëlushit të atëhershëm, dashuria për të ëmën e në veçanti për muzikën,...

Ledri e Majk vijnë me “Marr”

para një jave - RTV 21

Reperët Ledri Vula dhe Majk, kanë publikuar projektin e tyre më të ri, të titulluar “Marr”. Ky projekt ishte paralajmëruar nga dyshja kohë më parë, ndërkohë i kanë bashkangjitur edhe videoklipin i cili...

Publikohet dueti me ritme verore ndërmjet Majk dhe Ledrit

para një jave - Telegrafi

Ka ardhur dueti i shumëpritur ndërmjet Majk dhe Ledri Vulës, i titulluar “Marr”. Javë më parë, dy reperët nxitën spekulime se janë duke bashkëpunuar përmes shpërndarjes së fotografive me përshkrim të njëjtë....

Me femra pothuajse të zhveshura në klip, Ledri dhe Majk lansojnë bashkëpunimin

para një jave - GazetaBlic

Dyshja sapo kanë publikuar këngën.. Të dy rep-artistët e estradës kanë punuar bashkëpunimin e tyre të paralajmëruar ditë më parë, shkruan lajmi.net. “Marr”, mban titulli projekti më i ri i Ledri Vulës...

VIDEO/Pritjes i erdhi fundi, Majk dhe Ledri sjellin këngën që do “ndezi” verën

para një jave - ABC News

Më në fund është publikuar dueti i shumëpritur mes Majk dhe Ledri Vulës me titullin “Marr”. Një këngë me ritme verore dhe me një ndërthurje të gjuhës shqipe dhe spanjolle, pritet të dëgjohet në çdo diskotekë....

S4MM së shpejti rikthehet me këngë të re

para një jave - RTK

“Tradhtare” mbetet e fundit këngë e publikuar nga reperi i njohur shqiptar, S4MM. Ky projekt, i cili u aludua t’i jetë dedikuar ish-bashkëshortes së tij, u prit mirë nga publiku dhe deri më tani ka mbledhur...

S4MM së shpejti rikthehet me këngë të re

para një jave - Telegrafi

“Tradhtare” mbetet e fundit këngë e publikuar nga reperi i njohur shqiptar, S4MM. Ky projekt, i cili u aludua t’i jetë dedikuar ish-bashkëshortes së tij, u prit mirë nga publiku dhe deri më tani ka mbledhur...

Lansojnë bashkëpunimin Ledri dhe Majk, me femra pothuajse të zhveshura në klip

para një jave - Bota Sot

Dyshja sapo kanë publikuar këngën.. Të dy rep-artistët e estradës kanë punuar bashkëpunimin e tyre të paralajmëruar ditë më parë. “Marr”, mban titulli projekti më i ri i Ledri Vulës dhe Kastriot Rexhës...

Harroni tmerret e fundit të estradës, kënga që sapo publikoi Ledri Vula duhet të jetë më e keqja nga të gjitha

para një jave - Periskopi

Na ka ardhur edhe neve në majë të hundës më të japim kritika e të shkruajmë gjëra jo shumë të këndshme rreth estradës tonë por, OH ZOT I MADH – për të 100-tën herë. Të paktën na lini të qetë për një javë....

Me femra pothuajse të zhveshura në klip, Ledri dhe Majk lansojnë bashkëpunimin

para një jave - Lajmi.net

Të dy rep-artistët e estradës kanë punuar bashkëpunimin e tyre të paralajmëruar ditë më parë, shkruan lajmi.net. “Marr”, mban titulli projekti më i ri i Ledri Vulës dhe Kastriot Rexhës të cilin tashmë...

Më në fund! Ledri dhe Majk publikojnë projektin e ri muzikor dhe sapo na njohën me një ndër hitet e verës

para një jave - Almakos

Pas shumë kohësh pritje, më në fund Ledri Vula dhe Majk sollën bashkëpunimin e tyre që mban titullin “Marr”. Kënga është shumë ritmike dhe padyshim që shumë shpejt do të kthehet në një hit veror. Kujtojmë...

Publikohet bashkëpunimi i shumë pritur i Ledrit dhe Majk

para një jave - Gazeta Metro

Kësaj here dy reperët, Ledri Vula dhe Majk, kanë bashkuar forcat për një hit të ri, transmeton Gazeta Metro. Ishte paralajmëruar para disa dite se bashkëpunimi i shumë pritur do të publikohet dhe pritjes...

S4MM së shpejti rikthehet me këngë të re

para një jave - Ekonomia Online

“Tradhtare” mbetet e fundit këngë e publikuar nga reperi i njohur shqiptar, S4MM. Ky projekt, i cili u aludua t’i jetë dedikuar ish-bashkëshortes së tij, u prit mirë nga publiku dhe deri më tani ka mbledhur...

S4MM së shpejti rikthehet me këngë të re

para një jave - Lajmi.net

S4MM ka paralajmëruar projektin e ri muzikor për fansat e muzikës së tij, shkruan lajmi.net. Ai nuk ka preferuar të zbulojë detaje rreth kësaj kënge, por paraprakisht i ka ftuar fansat që ta bëjnë “Subscribe”...

Majk dhe Ledri sot lansojnë këngën e re

para një jave - Telegrafi

Reperët e njohur shqiptarë, Majk dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për herë të parë në një projekt të ri muzikor. Fjala është për bashkëpunimin e tyre të quajtur “Marr”, i cili pritet të lansohet sonte...

Ledri Vula nuk di të ndalet, bën edhe një tjetër tatuazh! Ja kujt i’a dedikoi kësaj here

para një jave - GazetaBlic

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, vazhdon të jetë një reper shumë i dashur për publikun shqiptar. Së fundmi ai na prezantoi me tatuazhin e tij më të ri, dhe kësaj here ai u inspirua nga vetë kënga...

“Marr” publikohet sot nga Ledri dhe Majku

para një jave - Insajderi

Reperët e njohur shqiptarë, Majk dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për këngën e tyre më të re, shkruan Insajderi. Fjala është për bashkëpunimin e tyre të quajtur “Marr”, i cili pritet të lansohet sonte...

“Marr” publikohet sot nga Ledri dhe Majku

para një jave - Insajderi

Reperët e njohur shqiptarë, Majk dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për këngën e tyre më të re, shkruan Insajderi. Fjala është për bashkëpunimin e tyre të quajtur “Marr”, i cili pritet të lansohet sonte...

Sonte publikohet “Marr” nga Majk dhe Ledri

para një jave - KosovaPress

Majk dhe Ledri kanë bashkuar forcat për një projekt të ri, e i cili do të publikohet sot. Ky projekt i cili u prit që një kohë të gjatë mban titullin “Marr” dhe pritet të vij me një videoklip shumë të...

Majk dhe Ledri sot lansojnë këngën e re

para një jave - ATV Live

Reperët e njohur shqiptar, Majk dhe Ledri Vula, kanë bashkuar forcat për herë të parë në një projekt të ri muzikor. Fjala është për bashkëpunimin e tyre të quajtur “Marr”, i cili pritet të lansohet sonte...

Ledri Vula me tjetër tatuazh në trup

para një jave - Insajderi

Reperi i njohur, Ledri Vula, së fundmi ka rritur koleksionin e tatuazheve. Një ia ka dedikuar vajzën së tij, Poem Blue, në të cilin la edhe shenjat e gishtërinjve të saj, ndërsa një tjetër gjyshit të tij...

Ledri Vula shton tjetër tatuazh në trup

para një jave - Bota Sot

Ledri ka realizuar edhe një tatuazh të ri. Reperi Ledri Vula sikurse shumë prej të famshmëve tanë nuk i ka ‘shpëtuar’ tatuazheve. Ai para pak kohe realizoi një tatuazh, të cilin ia dedikoi vajzës së tij...

Ledri Vula shton tjetër tatuazh në trup

para një jave - Lajmi.net

Reperi Ledri Vula sikurse shumë prej të famshmëve tanë nuk i ka ‘shpëtuar’ tatuazheve, shkruan lajmi.net. Ai para pak kohe realizoi një tatuazh, të cilin ia dedikoi vajzës së tij Poem Blu, në të cilin...

Majk dhe Ledri zbulojnë datën e lansimit të “Marr”

para një jave - GazetaBlic

Ledri dhe Majk njihen si një ndër reperët më të dashur të publikut shqiptar. Ata kanë tashmë disa karrierë dhe shumë projekte muzikore të cilat kanë arritur suksese të ndryshme. Talenti i tyre i padiskutueshëm...

Ledri shton edhe një tatuazh në trup, këtë herë një këngë të tij

para një jave - Revista Kosovarja

Pasi bëri një për Poemën dhe një për gjyshin e ndjerë, duket se Ledri Vulës i hynë në qejf tatuazhet. Ndaj, ai vendosi shpejt e shpejt të gdhendë në trupin e tij edhe një tjetër tatuazh, gjithashtu me...

Majk dhe Ledri zbulojnë datën e lansimit të “Marr”

para një jave - Lajmi.net

Ledri dhe Majk njihen si një ndër reperët më të dashur të publikut shqiptar, shkruan lajmi.net. Ata kanë tashmë disa karrierë dhe shumë projekte muzikore të cilat kanë arritur suksese të ndryshme. Talenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK