“Hoqi kryqin e katedrales nga videoklipi”, komentuesit e ‘ekzekutojnë’/ Capital T ka një sqarim për të gjithë

para një jave - Top Channel

Capital T së fundi ka publikuar videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klip kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër. Në videoklip...

Hoqi kryqin e katedrales nga videoklipi, Capital T ka një sqarim për të gjithë

para një jave - Zhurnal

Capital T së fundi ka publikuar videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klip kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër. Në videoklip...

Kryqi i Kishës u fshi nga klipi, Capital T iu përgjigjet akuzave nga ndjekësit

para një jave - InfoShqip

Capital T është vënë në qendër të kritikave pas publikimit të këngës së tij më të fundit, “Buzëqeshje” . Klipi i këngës është xhiruar në Shkodër ku tregohen dhe disa sekuenca nga Kisha e Madhe. Por fansat...

U raportua së hoqi qëllimisht kryqin e Kishës së Shkodrës nga klipi, Capital T sqarohet sërish

para një jave - GazetaBlic

Trim Ademi apo siç njihet në estradë Capital T sot ka qenë pothuajse top-temë e mediave rozë. Kjo pasi, artisti shqiptar u komentua për një gabim që ka ndodhur në klipin e tij realizuar së fundmi, shkruan...

E kritikuan për heqjen e kryqit në videoklip, reagon Capital T: Ja e vërteta

para një jave - Mapo

Këngeëtari Capital T, ka reaguar pas kritikave për kripin e tij më të ri, “Buzëqeshje”, ku shihej se në video ishte fshirë kryqi në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër. Komentuesit të besimit katolikë...

Capital T argumenton se nuk e largoi qëllimisht kryqin e kishës nga klipi: Si ka mundësi të më pengojë në klip e jo në Instagram, ku është logjika këtu?

para një jave - Telegrafi

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është vënë së fundmi në shënjestër të kritikave për shkak të klipit të tij më të fundit, “Buzëqeshje”. Në këtë klip, për shkak të një filteri që produksioni ka vendosur...

Hoqi kryqin e katedrales nga videoklipi, Capital T ka një sqarim për të gjithë

para një jave - Lexo

Capital T së fundi ka publikuar videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klip kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër. Në videoklip...

E kritikuan për heqjen e kryqit nga videoklipi, reagon Capital T

para një jave - Alsat-M

Para 1 jave, këngëtari, Capital T publikoi videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por vetëm ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klipin e tij kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit...

U raportua së hoqi qëllimisht kryqin e Kishës së Shkodrës nga klipi, Capital T sqarohet sërish

para një jave - Lajmi.net

Kjo pasi, artisti shqiptar u komentua për një gabim që ka ndodhur në klipin e tij realizuar së fundmi, shkruan lajmi.net. Krahas pamjeve tjera në vende të ndryshme, Kapo ka zgjedhur edhe Shkodrën derisa...

E kritikuan për heqjen e kryqit nga videoklipi, reagon Capital T

para një jave - Gazeta Express

Para 1 jave, këngëtari, Capital T publikoi videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por vetëm ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klipin e tij kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit...

Capital T tregon se e hoqi qëllimisht kryqin e Kishës së Shkodrës nga klipi

para një jave - Bota Sot

Reperi shqiptar solli këngën e re “Buzëqeshje” pak ditë më parë. Reperi Capital së fundi e gjeti veten mes një keqkuptimi të madh me fansat e tij. Kjo ndodhi për shkak të një gabimi në editimin e klipit...

Capital T tregon se hoqi qëllimisht kryqin e Kishës së Shkodrës nga klipi

para një jave - Bota Sot

Reperi shqiptar solli këngën e re “Buzëqeshje” pak ditë më parë. Reperi Capital së fundi e gjeti veten mes një keqkuptimi të madh me fansat e tij. Kjo ndodhi për shkak të një gabimi në editimin e klipit...

Capital T sqaron se pse kryqi i Kishës së Shkodrës u largua nga klipi i tij: Nuk kam dorë në këtë gabim

para 2 jave - Telegrafi

Reperi i njohru shqiptar, Cpaital T, për verës solli për fansat e tij një këngë të re shumë verore. “Buzëqeshje” titullohet projekti muzikor i reperit, i cili është vizualizuar edhe me një klip shumë interesant,...

Capital T i acaruar, argumenton se nuk e largoi qëllimisht kryqin e kishës nga klipi

para një jave - Revista Kosovarja

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, është vënë së fundmi në shënjestër të kritikave për shkak të klipit të tij më të fundit, “Buzëqeshje”. Në këtë klip, për shkak të një filteri që produksioni ka vendosur...

E kritikuan për heqjen e kryqit nga Katedralja e Shkodrës në videoklipin e tij, reagon Capital T, ja kujt ia hedh fajin

para një jave - FaxWeb

Këngëtari Capital T, ka reaguar pas kritikave për kripin e tij më të ri, “Buzëqeshje”, ku shihej se në video ishte fshirë kryqi në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër. Komentuesit të besimit katolikë...

Capital T sqaron se pse kryqi i Kishës së Shkodrës u largua nga klipi i tij: Nuk kam dorë në këtë gabim

para 2 jave - Bota Sot

Reperi i njohru shqiptar, Capital T, për verës solli për fansat e tij një këngë të re shumë verore. “Buzëqeshje” titullohet projekti muzikor i reperit, i cili është vizualizuar edhe me një klip shumë interesant,...

Fansat e kritikojnë Capital T për heqjen e kryqit

para 2 jave - Insajderi

Capital T, ditë më parë ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Buzëqeshje”, shkruan Insajderi. Klipi është realizuar në qytetin e Shkodrës dhe pjesë e tij është edhe moderatorja...

“Nuk kam dorë në këtë gabim”, Capital T sqaron pse kryqi i Kishës së Shkodrës u largua nga klipi i tij

para një jave - Revista Kosovarja

Reperi i njohur shqiptar, Cpaital T, për verës solli për fansat e tij një këngë të re shumë verore. “Buzëqeshje” titullohet projekti muzikor i reperit, i cili është vizualizuar edhe me një klip shumë interesant,...

E kritikuan për heqjen e kryqit të Kishës nga videoklipi, reagon Capital T

para 2 jave - Ina

Para 1 jave Capital T publikoi videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por vetëm ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klipin e tij kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër,...

“Gabimet ndodhin”, Capital T reagon pas akuzave se hoqi qëllimisht kryqin e Kishës së Shkodrës nga klipi

para një jave - Lajmi.net

Reperi Capital së fundi e gjeti veten mes një keqkuptimi të madh me fansat e tij, shkruan lajmi.net. Kjo ndodhi për shkak të një gabimi në editimin e klipit të ri muzikor “Buzëqeshje” i cili u xhirua pranë...

Zhduket kryqi në videon e këngës së re, Capital T ‘para gjyqit’, sqarimi i këngëtarit: Jam ndër të parët që kam promovuar kultet fetare dhe bukuritë shqiptare, ja si qëndron e vërteta

para 2 jave - BalkanWeb

Këngëtari i njohur dhe i dashur për publikun Trim Ademi, i njohur nga të gjithë me emrin e artit Capital T, është vendosur në një situatë të vështirë ditët e fundit, pas publikimit të këngës së re “Buzëqeshje”...

Capital T sqaron se pse kryqi i Kishës së Shkodrës u largua nga klipi i tij: Nuk kam dorë në këtë gabim

para një jave - ATV Live

Reperi i njohru shqiptar, Cpaital T, për verës solli për fansat e tij një këngë të re shumë verore. “Buzëqeshje” titullohet projekti muzikor i reperit, i cili është vizualizuar edhe me një klip shumë interesant,...

E kritikuan për heqjen e kryqit të Kishës nga videoklipi, reagon Capital T (FOTO LAJM)

para 2 jave - Albeu

Para 1 jave Capital T publikoi videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por vetëm ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klipin e tij kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër,...

Kryqi i Kishës u fshi nga klipi, reperi reagon pas akuzave: S’është bërë me qëllim, kam promovuar gjithmonë objektet fetare

para 2 jave - ABC News

Capital T është vënë në qendër të kritikave pas publikimit të këngës së tij më të fundit, “Buzëqeshje”. Klipi i këngës është xhiruar në Shkodër ku tregohen dhe disa sekuenca nga Kisha e Madhe. Por fansat...

Bëhet ‘zdralë’ reperi kosovar: Capital T pas skandalit me kryq tash thotë që s’kishte dorë

para një jave - Periskopi

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, për verës solli për fansat e tij një këngë të re e verore por u tregua një ‘zdralë’ e vërtetë. “Buzëqeshje” titullohet projekti muzikor i reperit, por i cili nuk i...

Zdralë e helaq: Capital T pas skandalit me kryq jep versionin e tij

para 2 jave - Periskopi

Reperi i njohur shqiptar, Capital T, për verës solli për fansat e tij një këngë të re e verore por u tregua një ‘zdralë’ e vërtetë. “Buzëqeshje” titullohet projekti muzikor i reperit, por i cili nuk i...

E fshiu kryqin e kishës në Shkodër në klipin ‘Buzëqeshje’: Sqarohet Capital T

para 2 jave - Gazeta Metro

Reperi i njohur shqiptar, Cpaital T, për verës solli për fansat e tij një këngë të re shumë verore. “Buzëqeshje” titullohet projekti muzikor i reperit, i cili është vizualizuar edhe me një klip shumë interesant,...

U kryqëzua nga fansat për heqjen e kryqit të Kishës së Shkodrës në klipin e tij, sqaron Capital T: Nuk kam dorë në këtë gabim!

para 2 jave - Dosja.al

Capital T 21 Korrik, 2021 13:53 TIRANË – Reperi Cpaital T ka reaguar për herë të parë pasi fansat e kyqëzuan në rrjetet sociale për heqjen e kryqit të Kishës së Shkodrës në klipin e këngës “Buzëqeshje”....

Capital T sqaron se pse kryqi i Kishës së Shkodrës u largua nga klipi i tij: Nuk kam dorë në këtë gabim

para 2 jave - Ekonomia Online

Reperi i njohru shqiptar, Cpaital T, për verës solli për fansat e tij një këngë të re shumë verore. “Buzëqeshje” titullohet projekti muzikor i reperit, i cili është vizualizuar edhe me një klip shumë interesant,...

Fansat e kritikojnë për heqjen e kryqit nga videoklipi, Capital T zbulon si qëndron e vërteta: S’kam dorë në këtë…

para 2 jave - Infokusi

Vetëm disa ditë më parë, Capital T ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor që mban titullin “Buzëqeshje”. Klipi është realizuar në qytetin e Shkodrës dhe pjesë e tij është edhe moderatorja e njohur,...

E kritikuan për heqjen e kryqit nga videoklipi, Capital T ka një përgjigje për të gjithë

para 2 jave - Lexo

Para 1 jave Capital T publikoi videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por vetëm ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klipin e tij kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër,...

E kritikuan për heqjen e kryqit nga videoklipi, Capital T ka një sqarim për të gjithë

para 2 jave - KosovaPress

Capital T së fundi ka publikuar videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klip kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër. Në videoklip...

Pse u hoq? Detaji që u zbulua pas fotos së Instagramit, Capital T fshin kryqin e Katedrales së Shën Shtjefnit nga videoklipi

para 2 jave - Dosja.al

Capita T 21 Korrik, 2021 10:49 KOSOVË – Një ndodhi e çuditshme në klipin e ri të Capital T. Fansat kanë vënë rë se ai ka fshehur kryqin që ndodhet në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër, në të cilën...

E kritikuan për heqjen e kryqit nga videoklipi, Capital T ka një përgjigje për të gjithë

para 2 jave - FaxWeb

Para 1 jave Capital T publikoi videoklipin e tij më të ri, “Buzëqeshje”. Por vetëm ditën e djeshme njerëzit vunë re se reperi kishte fshirë në klipin e tij kryqin në Katedralen e Shën Shtjefnit në Shkodër,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK