“Paske zhduk krahun oj zemër”/ Ndjekësit tallin Leonora Jakupin për fotoshop

para 3 dite - NOA

Këngëtarja Leonora Jakupi është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të mbetet në superformë. Megjithatë, edhe...

Ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

para 3 dite - OraInfo

“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun. Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here...

Ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

para 3 dite - Almakos

“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun. Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here...

Leonora Jakupi e “zhduk” krahun me fotoshop

para 3 dite - Insajderi

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të komentuara në industrinë muzikore shqiptare, shkruan Insajderi. Ajo është aktive në rrjetet sociale duke postuar fotografi nga jeta e përditshme...

“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

para 3 dite - Alsat-M

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale. Leonora ka marrë...

“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

para 3 dite - Tetova1

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale. Leonora ka marrë...

“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

para 3 dite - Gazeta Express

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale. Leonora ka marrë...

Ndjekësit “kryqëzojnë” Leonora Jakupin për Photoshop: Ku e ke zhdukur krahun (FOTO LAJM)

para 3 dite - Albeu

Këngëtarja Leonora Jakupi është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të mbetet në superformë. Megjithatë, edhe...

Leonora Jakupi e tepron me përdorimin e “photoshop-it”, “shënjestrohet” nga fansat: Ku është krahu?!

para 3 dite - BalkanWeb

Këngëtarja e dashur dhe e njohur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi, është vendosur në “shënjestër” të fansave. Ajo sistematikisht hedh foto në rrjete sociale, ku komentohet dhe pëlqehet nga ndjekësit...

Leonora Jakupi e tepron me photoshop, “zhduk” krahun e saj dhe të gjithë po e pyesin se …

para 3 dite - Bota Sot

Këngëtarja Leonora Jakupi është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të mbetet në superformë. Megjithatë, edhe...

Leonora Jakupi poston foton…pa krah! Shënjestrohet nga fansat: Ta paska zhdukur photoshopi

para 3 dite - Dosja.al

Leonora Jakupi 21 Korrik, 2021 14:27 TIRANË – Këngëtarja Leonora Jakupi, është vendosur në “shënjestër” të fansave pas një fotoje që ka publikuar së fundmi në rrjetin social ‘Instagram’. Siç duket në foton...

“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

para 3 dite - Informatat

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale. Leonora ka marrë...

Leonora Jakupi shtatzënë? Publikon foto me barkun e rrumbullakosur

para 3 dite - OraInfo

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun. Kohëve të fundit nuk është aktive me projekte muzikore, por shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo. E...

“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

para 3 dite - Epoka e Re

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale. Leonora ka marrë...

“Ku e ke dorën more”, ndjekësit pyesin Leonora Jakupin ku e ‘zhduku’ krahun

para 3 dite - Ekonomia Online

Këngëtarja, Leonora Jakupi, është njëra ndër personazhet më të bukura dhe komentuara në industrinë muzikore. Ajo herë pas here publikon fotografi që tërheqin vëmendjen në rrjete sociale. Leonora ka marrë...

Leonora Jakupi e tepron me ‘photoshop’, arrin të ‘zhduk’ edhe krahun nga trupi i saj

para 3 dite - OraInfo

Leonora Jakupi arrin të ‘zhduk’ edhe krahun nga trupi i saj! E tepron me ‘photoshop’. Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë. Ajo është aktive me...

Leonora e ‘zhduk’ dorën

para 3 dite - Bota Sot

Pjesa më e madhe e estradës së Kosovës i janë nënshtruar operacioneve plastike. Por, duke mos mjaftuar kjo, ato po gjejnë përdorim të madh edhe me photoshop. Këtu hyn edhe Leonora Jakupin, e cila minuta...

Leonora Jakupi arrin të ‘zhduk’ edhe krahun nga trupi i saj! E tepron me ‘photoshop’

para 3 dite - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë. Ajo është aktive me projekte muzikore, ku vëmendjen më të madhe e merr paraqitja e saj, shkruan GazetaBlic....

“Paske zhduk krahun oj zemër”, Leonora Jakupi e tepron me fotoshopin, ndjekësit nuk ia lënë mangët

para 3 dite - FaxWeb

Këngëtarja Leonora Jakupi është një nga femrat më të bukura dhe më të komentuara shqiptare. Pavarësisht se vitet kalojnë, ajo nuk ka ndryshuar aspak dhe vazhdon të mbetet në superformë. Megjithatë, edhe...

Leonora Jakupi shtatzënë? Publikon foto me barkun e rrumbullakosur

para 3 dite - Almakos

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun. Kohëve të fundit nuk është aktive me projekte muzikore, por shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo. E...

Leonora Jakupi e tepron me ‘photoshop’, arrin të ‘zhduk’ edhe krahun nga trupi i saj

para 3 dite - Almakos

Leonora Jakupi arrin të ‘zhduk’ edhe krahun nga trupi i saj! E tepron me ‘photoshop’. Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë. Ajo është aktive me...

Leonora Jakupi e ‘çan’ photoshopin, arrin ta zhduk krahun e saj

para 4 dite - Gazeta Metro

Pjesa më e madhe e estradës kosovare i janë nënshtruar operacioneve plastike. Por, duke mos mjaftuar kjo, ato po gjejnë përdorim të madh edhe me photoshop. Këtu hyn edhe Leonora Jakupin, e cila minuta...

Leonora me veshjen më të bukur në festën e Bajramit

para 4 dite - OraInfo

Leonora uron festën me një imazh të bukur. Leonora Jakupi mbetët një femër e dalluar me bukurinë natyrale që ka. Në shumë momente ajo është pjesë e lajmeve rozë, duket tërhequr gjithmonë vemendje tek publiku,...

Leonora me veshjen më të bukur në festën e Bajramit

para 4 dite - Almakos

Leonora uron festën me një imazh të bukur. Leonora Jakupi mbetët një femër e dalluar me bukurinë natyrale që ka. Në shumë momente ajo është pjesë e lajmeve rozë, duket tërhequr gjithmonë vemendje tek publiku,...

Leonora Jakupi ua uron festën nga aeroplani

para 4 dite - Gazeta Metro

Leonora uron festën me një imazh të bukur. Leonora Jakupi mbetët një femër e dalluar me bukurinë natyrale që ka. Në shumë momente ajo është pjesë e lajmeve rozë, duket tërhequr gjithmonë vemendje tek publiku....

Leonora uron festën me një imazh të bukur

para 4 dite - Revista Kosovarja

Leonora Jakupi mbetët një femër e dalluar me bukurinë natyrale që ka. Në shumë momente ajo është pjesë e lajmeve rozë, duket tërhequr gjithmonë vemendje tek publiku, shkruan “Kosovarja”. Edhe sot, në festën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK