Ju lodhen sytë nga qëndrimi para kompjuterit? Këto ushtrime të shpejta do t’ju çlodhin menjëherë

para një jave - Alsat-M

Punët e shumta në ditët e sotme janë ato të cilat na “detyrojnë” të qëndrojmë përpara kompjuterit apo celularit për orë të gjata. Ky është një problem i madh pasi dëmtojmë sytë dhe trupin tonë nga mënyra...

Ju lodhen sytë nga qëndrimi para kompjuterit? Këto ushtrime të shpejta do t’ju çlodhin menjëherë

para një jave - Indeks online

Punët e shumta në ditët e sotme janë ato të cilat na “detyrojnë” të qëndrojmë përpara kompjuterit apo celularit për orë të gjata. Ky është një problem i madh pasi dëmtojmë sytë dhe trupin tonë nga mënyra...

Ju lodhen sytë nga qëndrimi para kompjuterit? Këto ushtrime të shpejta do t’ju çlodhin menjëherë

para një jave - Albeu

Punët e shumta në ditët e sotme janë ato të cilat na “detyrojnë” të qëndrojmë përpara kompjuterit apo celularit për orë të gjata. Ky është një problem i madh pasi dëmtojmë sytë dhe trupin tonë nga mënyra...

Ushtrime të shpejta për çlodhje të syve nga qëndrimi para kompjuterit

para një jave - Revista Kosovarja

Punët e shumta në ditët e sotme janë ato të cilat na “detyrojnë” të qëndrojmë përpara kompjuterit apo celularit për orë të gjata. Ky është një problem i madh pasi dëmtojmë sytë dhe trupin tonë nga mënyra...

Ju lodhen sytë nga qëndrimi para kompjuterit? Këto ushtrime të shpejta do t’ju çlodhin menjëherë

para një jave - Lajmi.net

Punët e shumta në ditët e sotme janë ato të cilat na “detyrojnë” të qëndrojmë përpara kompjuterit apo celularit për orë të gjata, shkruan IconStyle. Ky është një problem i madh pasi dëmtojmë sytë dhe trupin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK