“Ligji është shkelë me dy këmbët”, avokati i Fjolla Morinës flet pasi iu caktua paraburgimi këngëtares

para 2 dite - Zhurnal

Sot është marrë vendim që këngëtarja Fjolla Morina të mbetet në paraburgim 40 ditë. Për lajmi.net. në lidhje me rastin foli avokati i saj Fanol Krasniqi. Fjolla Morina është arrestuar për herë të dytë...

Avokati: MD po krijon pasiguri juridike, në Kosovë nuk ekziston vepra penale me të cilën ngarkohet Fjolla Morina

para 3 dite - Indeks online

Pas caktimit të masës së paraburgimit prej 40 ditësh, për Fjolla Morinën, mbrojtësi i saj, avokati Fanol Krasniqi ka deklaruar se Ministria e Drejtësisë ka prodhuar pasiguri juridike për qytetarët e Kosovës...

40 ditë paraburgim për Fjolla Morinën, akuzohet për këto dy vepra penale!

para 3 dite - OraInfo

Këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina është dënuar me 40 ditë paraburgim, pasi u arrestua. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar avokati i saj, Fanol Krasniqi. Ai u shprehë se Fjolla Morina po...

Fjolla Morinës i caktohet paraburgim 40-ditor

para 3 dite - TV21

Gjykata e Prishtinës, ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh ndaj këngëtares Fjolla Morina, për shkak të dyshimit të bazuar se e njëjta ka kryer veprat penale, trafikim me armë dhe arratisja nga...

40 ditë paraburgim për Fjolla Morinën, akuzohet për këto dy vepra penale!

para 3 dite - Indeks online

Këngëtarja e njohur kosovare, Fjolla Morina është dënuar me 40 ditë paraburgim, pasi u arrestua. Lajmin për Indeksonline e ka konfirmuar avokati i saj, Fanol Krasniqi. Ai u shprehë se Fjolla Morina po...

Flet avokati i Fjolla Morinës pasi iu caktua paraburgimi këngëtares

para 3 dite - Indeks online

Sot është marrë vendim që këngëtarja Fjolla Morina të mbetet në paraburgim 40 ditë. Në lidhje me rastin foli avokati i saj Fanol Krasniqi. Fjolla Morina është arrestuar për herë të dytë pasi ajo u shpall...

“Ligji është shkelë me dy këmbët”, avokati i Fjolla Morinës flet pasi iu caktua paraburgimi këngëtares

para 3 dite - Aktuale

Sot është marrë vendim që këngëtarja Fjolla Morina të mbetet në paraburgim 40 ditë. Për lajmi.net. në lidhje me rastin foli avokati i saj Fanol Krasniqi. Fjolla Morina është arrestuar për herë të dytë...

Flet avokati i Fjolla Morinës pasi iu caktua paraburgimi këngëtares

para 3 dite - Bota Sot

Sot është marrë vendim që këngëtarja Fjolla Morina të mbetet në paraburgim 40 ditë. Në lidhje me rastin foli avokati i saj Fanol Krasniqi. Fjolla Morina është arrestuar për herë të dytë pasi ajo u shpall...

Gjykata tregon arsyet pse e la në burg Fjolla Morinën

para 3 dite - Albeu

Gjykata Themelore e Prishtinës vendosi 40 ditë burg për këngëtaren Fjolla Morina deri në përfundim të hetimeve. Ajo dyshohet për trafikim armësh si dhe arratisje nga vendi i paraburgimit. Gjyqtari ka konsideruar...

Gjykata Themelore i cakton masën e paraburgimit prej 40 ditësh Fjolla Morinës

para 3 dite - Telegrafi

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

40 ditë paraburgim për këngëtaren Fjolla Morina

para 3 dite - Koha.net

40 ditë paraburgim i ka caktuar Gjykata Themelore e Prishtinës këngëtares Fjolla Morina me dyshimet për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit. Masa e paraburgimit do llogaritet prej momentit...

40 ditë burg për Fjolla Morinën

para 3 dite - Klan

40 ditë burg për Fjolla Morinën Këngëtarja pritet që të ekstradohet drejt vendit tonë pasi është e dënuar me 6 vite heqje lirie Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e sigurisë për këngëtaren...

Avokati: MD po krijon pasiguri juridike, në Kosovë nuk ekziston vepra penale me të cilën ngarkohet Fjolla Morina

para 3 dite - Ekonomia Online

Pas caktimit të masës së paraburgimit prej 40 ditësh, për Fjolla Morinën, mbrojtësi i saj, avokati Fanol Krasniqi ka deklaruar se Ministria e Drejtësisë ka prodhuar pasiguri juridike për qytetarët e Kosovës...

Gjykata tregon arsyet pse e la në paraburgim Fjolla Morinën

para 3 dite - Indeks online

Gjykata Themelore e Prishtinës ka njoftuar se ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh këngëtares Fjolla Morina, e cila dyshohet për trafikim me armë dhe arratisje nga vendi i paraburgimit.Përmes...

Katërdhjetë ditë paraburgim për këngëtarën Fjolla Morina

para 3 dite - Kallxo

Gjykata e Prishtinës, ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh ndaj këngëtares Fjolla Morina, për shkak të dyshimit të bazuar se e njëjta ka kryer veprat penale, trafikim me armë dhe arratisja nga...

U arrestua në flagrancë në lokalin e saj në Prishtinë, gjykata merr vendimin për këngëtaren Fjolla Morina

para 3 dite - BalkanWeb

Këngëtarja Fjolla Morina do të vazhdojë të qëndrojë në burg. Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh...

Gjykata në Prishtinë merr vendim për Fjolla Morinën

para 3 dite - Alsat-M

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Katërdhjetë ditë paraburim për këngëtarën Fjolla Morina

para 3 dite - Kallxo

Gjykata e Prishtinës, ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh ndaj këngëtares Fjolla Morina, për shkak të dyshimit të bazuar se e njëjta ka kryer veprat penale, trafikim me armë dhe arratisja nga...

Merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - Gazeta Express

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Gjykata Themelore në Prishtinë jep masën e sigurisë për Fjolla Morinën

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Shekulli Online Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore...

Gjykata në Prishtinë merr vendim për Fjolla Morinën

para 3 dite - Aktuale

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

40 ditë paraburgim ndaj Fjolla Morinës

para 3 dite - Bota Sot

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

U arrestua për trafikim armësh, gjykata jep vendim për Fjolla Morinën

para 3 dite - Albeu

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

U arrestua dy ditë më parë, merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - ABC News

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Caktohet masa e paraburgimit prej 40 ditësh për Fjolla Morinën

para 3 dite - Tetova1

Këngëtares shqiptare, Fjolla Morina, i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh, pas arrestimit të saj mëngjesin e së martës në Prishtinë. Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Krimeve...

40 ditë paraburgim për Fjolla Morinën

para 3 dite - Ekonomia Online

Këtë të mërkurë është mbajtur është mbajtur seanca dëgjimore për caktimin e masës së paraburgimit ndaj këngëtares Fjolla Morina. Gjyata ka marrë vendim që asaj t’i shqiptohet masa e paraburgimit prej 40...

Merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - Insajderi

Gjykata Themelore në Prishtinë, i ka caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh këngëtares, Fjolla Morina. Masa e paraburgimit do llogaritet prej momentit kur Morina është arrestuar me 17 korrik 2021....

Avokati i Fjolla Morinës: Ministria e Drejtësisë po krijon pasiguri juridike

para 3 dite - ATV Live

Pas caktimit të masës së paraburgimit prej 40 ditësh, për Fjolla Morinën, mbrojtësi i saj, avokati Fanol Krasniqi ka deklaruar se Ministria e Drejtësisë ka prodhuar pasiguri juridike për qytetarët e Kosovës...

Merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - GazetaBlic

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Merret vendimi: Gjykata ia cakton 40 ditë paraburgim Fjolla Morinës

para 3 dite - Bota Sot

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Gjykata merr vendim për Fjolla Morinën

para 3 dite - Indeks online

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Flet avokati i Fjolla Morinës pasi iu caktua paraburgimi këngëtares

para 3 dite - Revista Kosovarja

Sot është marrë vendim që këngëtarja Fjolla Morina të mbetet në paraburgim 40 ditë. Në lidhje me rastin foli avokati i saj Fanol Krasniqi. Fjolla Morina është arrestuar për herë të dytë pasi ajo u shpall...

“Ligji është shkelë me dy këmbët”, avokati i Fjolla Morinës flet pasi iu caktua paraburgimi këngëtares

para 3 dite - Lajmi.net

Fjolla Morina është arrestuar për herë të dytë pasi ajo u shpall në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, kurse mbi të rëndon akuza për trafikim të armëve dhe municionit në Shqipëri. Kjo vjen si pasojë e...

Gjykata tregon arsyet pse e la në burg Fjolla Morinën

para 3 dite - Tetova Sot

Gjykata Themelore e Prishtinës vendosi 40 ditë burg për këngëtaren Fjolla Morina deri në përfundim të hetimeve. Ajo dyshohet për trafikim armësh si dhe arratisje nga vendi i paraburgimit. Gjyqtari ka konsideruar...

U arrestua dy ditë më parë për trafik armësh e arratisje, merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - Java News

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Flet avokati i Fjolla Morinës pasi iu caktua paraburgimi këngëtares

para 3 dite - Bota Press

Sot është marrë vendim që këngëtarja Fjolla Morina të mbetet në paraburgim 40 ditë. Në lidhje me rastin foli avokati i saj Fanol Krasniqi. Fjolla Morina është arrestuar për herë të dytë pasi ajo u shpall...

Gjykata tregon arsyet pse e la në paraburgim Fjolla Morinën

para 3 dite - Lajmi.net

Përmes një njoftimi për medie, Gjykata bën të ditur se Morinës i është caktuar masa e paraburgimit, meqenëse gjyqtari ka konsideruar sepse po të gjendej në liri të do të arratisej dhe do te pengonte zhvillimin...

Gjykata tregon arsyet pse e la në burg Fjolla Morinën

para 3 dite - Infokusi

Gjykata Themelore e Prishtinës ka njoftuar se ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh këngëtares Fjolla Morina, e cila dyshohet për trafikim me armë dhe arratisje nga vendi i paraburgimit. Përmes...

Caktohet masa e paraburgimit prej 40 ditësh për Fjolla Morinën

para 3 dite - Revista Kosovarja

Këngëtares shqiptare, Fjolla Morina, i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh, pas arrestimit të saj mëngjesin e së martës në Prishtinë. Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti i Krimeve...

Festa e Bajramit e gjen në burg Fjolla Morinën, avokati thotë se u arrestua në mënyrë çnjerëzore

para 3 dite - Alsat-M

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar dje në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - Infokusi

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Gjykata ia cakton 40 ditë paraburgim Fjolla Morinës

para 3 dite - Lajmi.net

Masa e paraburgimit do llogaritet prej momentit kur Morina është arrestuar me 17 korrik 2021. Për këtë vendim e ka marrë të mërkurën gjyqtari i procedurës paraprake Agim Kuçi, në prezencën e prokurores...

U arrestua pas muajsh arratisje, ja çfarë vendos Gjykata për Fjolla Morinën

para 3 dite - Almakos

Këngëtarja Fjolla Morina do të vazhdojë të qëndrojë në burg. Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh...

Merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - Ekonomia Online

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

40 ditë burg për Fjolla Morinën

para 3 dite - Lajm

Gjykata Themelore në Prishtinë ka caktuar masën e sigurisë për këngëtaren Fjolla Morina. Togat e zeza i caktuan masën e sigurisë “arrest në burg” me afat 40 ditë për qëllim ekstradimi, drejt vendit tonë....

Gjykata tregon arsyen e vendimit të marrë ndaj Fjolla Morinës

para 3 dite - Gazeta Metro

Gjykata Themelore e Prishtinës ka njoftuar se ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh këngëtares Fjolla Morina, e cila dyshohet për trafikim me armë dhe arratisje nga vendi i paraburgimit. Përmes...

Gjykata tregon arsyet pse e la në burg Fjolla Morinën

para 3 dite - Bota Press

Gjykata Themelore e Prishtinës ka njoftuar se ia ka caktuar masën e paraburgimit prej 40 ditësh këngëtares Fjolla Morina, e cila dyshohet për trafikim me armë dhe arratisje nga vendi i paraburgimit, raporton...

40 ditë paraburgim për Fjolla Morinën

para 3 dite - Periskopi

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

E arrestuar për trafik armësh dhe municionesh, Gjykata në Prishtinë jep masën e sigurisë për Fjolla Morinën

para 3 dite - Dosja.al

Fjolla Morina 21 Korrik, 2021 15:31 PRISHTINË – Këngëtares Fjolla Morina i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë. Vendimi u mor ditën e sotme nga gjyqtari...

E dënuar për trafik armësh dhe municionesh, Gjykata Themelore në Prishtinë jep masën e sigurisë për Fjolla Morinën

para 3 dite - FaxWeb

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Dënohet me 40 ditë paraburgim Fjolla Morina

para 3 dite - ATV Live

Prishtinë – Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti...

Merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - Ekonomia Online

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Merret vendimi për Fjolla Morinën

para 3 dite - Bota Press

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Merret vendim për Fjolla Morinën

para 3 dite - Gazeta Metro

Mbi dyshimin për trafikim më armë dhe arratisja nga vendi i paraburgimit, Fjolla Morinës i është caktuar masa e paraburgimit prej 40 ditësh nga Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të...

Fjolla Morina para gjykatës, pritet caktimi i masës së sigurisë ndaj saj

para 3 dite - Kallxo

Ka nisur seanca për caktim e masës së sigurisë ndaj këngëtares, Fjolla Morina. Morina ishte arrestuar në mesditën e 19 korrikut 2021. Ajo është arrestuar në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar të lëshuar...

“U arrestua në mënyrën më çnjerëzore të mundshme”- Avokati i Fjolla Morinës pas ndalimit të këngëtares në lokal: Në cilat shtete trafikoi armë?

para 4 dite - Zhurnal

Avokati i Fjolla Morinës e ka konsideruar “çnjerëzore” arrestimin e Fjolla Morinës në mes ditës në lokalin në Prishtinë. Avokati Fanol Krasniqi tha se është këngëtarja është arrestuar para gjithë lagjes...

“U arrestua në mënyrë çnjerëzore”! Avokati i Fjolla Morinës i revoltuar pas ndalimit të këngëtares në lokal: Në cilat shtete trafikoi armë?

para 4 dite - BalkanWeb

Avokati i Fjolla Morinës e ka konsideruar “çnjerëzore” arrestimin e këngëtares në mes ditës, në lokalin në Prishtinë, pasi ishte në kërkim nga Shqipëria për trafik armësh. Avokati Fanol Krasniqi tha se...

Arrestimi i Fjolla Morinës, avokati: Iu vunë prangat në mënyrë çnjerëzore

para 4 dite - Aktuale

Ditën e djeshme këngëtarja Fjolla Morina u vu në pranga nga Policia e Kosovës në lokalin e saj në Prishtinë pas një kohe të gjatë në arrati. Ajo ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet shqiptare...

Avokati i Fjolla Morinës: E arrestuan në mënyrë çnjerëzore

para 4 dite - Mapo

Avokati i Fjolla Morinës ka reaguar pas arrestimit të këngëtares ditën e djeshme në Prishtinë. Morina ndodhej në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet shqiptare për trafikim të armëve dhe municionit. Këngëtares...

Fjolla Morina pas hekurave, revoltohet avokati: U arrestua në mënyrë çnjerëzore

para 4 dite - ABC News

Avokati i Fjolla Morinës ka reaguar pas arrestimit të këngëtares ditën e djeshme në Prishtinë. Morina ndodhej në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet shqiptare për trafikim të armëve dhe municionit. Këngëtares...

Avokati i Fjolla Morinës: U arrestua në mënyrën më çnjerëzore të mundshme

para 4 dite - Albeu

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar dje në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Fjolla Morina pret Festën e Bajramit në burg, avokati flet për arrestimin e saj

para 4 dite - Bota Sot

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar dje në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtarët policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Arrestimi i Fjolla Morinës, reagon avokati i saj: Iu vunë prangat në mënyrë çnjerëzore, para të gjithë lagjes

para 4 dite - Java News

Këngëtarja Fjolla Morina u arrestua dje në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Fjolla Morina pas hekurave, revoltohet avokati: U arrestua në mënyrë çnjerëzore

para 4 dite - Lexo

Avokati i Fjolla Morinës ka reaguar pas arrestimit të këngëtares ditën e djeshme në Prishtinë. Morina ndodhej në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet shqiptare për trafikim të armëve dhe municionit. Këngëtares...

Festa e Bajramit e gjen në burg Fjolla Morinën, avokati thotë se u arrestua në mënyrë çnjerëzore

para 4 dite - Gazeta Express

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar dje në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Prangosja e Fjolla Morinës, reagon ashpër avokati: U arrestua në mënyrë ç’njerëzore para gjithë lagjes (Pretendimi)

para 4 dite - FaxWeb

Avokati i Fjolla Morinës e ka konsideruar “çnjerëzore” arrestimin e këngëtares në mes ditës, në lokalin në Prishtinë, pasi ishte në kërkim nga Shqipëria për trafik armësh. Avokati Fanol Krasniqi tha se...

Reagon i revoltuar avokati i Fjolla Morinës pas ndalimit të këngëtares në lokal: Në cilat shtete trafikoi armë?

para 4 dite - Almakos

Avokati i Fjolla Morinës e ka konsideruar “çnjerëzore” arrestimin e këngëtares në mes ditës, në lokalin në Prishtinë, pasi ishte në kërkim nga Shqipëria për trafik armësh. Avokati Fanol Krasniqi tha se...

Fjolla Morina pret Festën e Bajramit në burg, avokati flet për arrestimin e saj

para 4 dite - Bota Press

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar dje në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtarët policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Paraburgim ndaj shtatë personave të dyshuar për terrorizëm

para 4 dite - InFokus

Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti Special ka vendosur lidhur me kërkesën e Prokurorisë Speciale te Republikës se Kosovës për caktimin e masës së paraburgimit kundër shtatë të pandehurve A.M.,F.D.,...

“Marrshin nga jeta atë që meritojnë”/ Si ish-gruaja e biznesmenit mallkonte dikur Fjolla Morinën

para 4 dite - GazetaBlic

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua para lokalit të saj në Prishtinë. Kujtojmë se këngëtarja ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, pasi mbi të rëndonte...

Avokati Fanol Krasniqi : Fjolla Krasniqi u arrestua çnjerëzisht

para 4 dite - Revista Kosovarja

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar dje në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

U arrestua brenda dyqanit të saj! Avokati i Fjolla Morinës: I vunë prangat në mënyrë çnjerëzore, nuk e thirrën në polici

para 4 dite - Dosja.al

Fjolla Morina 20 Korrik, 2021 13:32 PRISHTINË – Këngëtarja Fjolla Morina u arrestua ditën e djeshme në “Emshir” të Prishtinës, pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet e Republikës së...

Bajrami e gjen në burg Fjolla Morinën – avokati thotë se u arrestua çnjerëzisht

para 4 dite - Periskopi

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar dje në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Flet avokati i Fjolla Morinës: U arrestua në mënyrë çnjerëzore

para 4 dite - Gazeta Metro

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar sot në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Flet avokati i Fjolla Morinës: U arrestua në mënyrë çnjerëzore

para 4 dite - Gazeta Metro

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar sot në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

“Marrshin nga jeta atë që meritojnë”/ Si ish-gruaja e biznesmenit mallkonte dikur Fjolla Morinën

para 4 dite - FaxWeb

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina u arrestua para lokalit të saj në Prishtinë. Kujtojmë se këngëtarja ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, pasi mbi të rëndonte...

Avokati i Fjollës: Ajo u arrestua në mënyrë çnjerëzore

para 4 dite - Bota Sot

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar sot në lagjen “Emshir” të Prishtinës nga njësia policore FAST-Kosova në bashkëpunim me zyrtaret policorë të stacionit policor “Jugu” në Prishtinë. Ajo ishte shpallur...

Dyshohet për trafikim të armëve, Fjolla Morina u arrestua me urdhërarrest nga INTERPOL-i

para 5 dite - GazetaBlic

Është arrestuar nga Policia e Kosovës këngëtarja, Fjolla Morina. Siç ka njoftuar zyra për media e forcave të rendit, Morina kishte një urdhër arrest ndërkombëtarë të lëshuar nga Shqipëria. “Në bazë të...

“Marrshin nga jeta atë që e meritojnë”! Mallkimi i ish-gruas së Fisnik Sylës “gropos” Fjolla Morinën

para 4 dite - Epoka e Re

Ditën e sotme është arrestuar këngëtarja e shumë kërkuar Fjolla Morina, e cila u kap para lokalit të saj të fustaneve në Prishtinë. Në një video të mediave kosovare shihet momenti i arrestimit të këngëtares....

Arrestohet Fjolla Morina, ja ku ndodh ngjarja

para 5 dite - Ina

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për “trafik të armëve dhe municionit”. Edhe pse u bë që nuk e ka problem këtë duke shijuar pushime në vende të ndryshme, duket se asaj...

Prej muajsh në arrati, Fjolla Morina arrestohet në një lokal në Prishtinë

para 5 dite - Tetova Sot

Pas disa muajsh në arrati, përfundon në prangat e policisë këngëtarja Fjolla Morina. Ajo ishte në kërkim nga autoritetet shqiptare, ndërsa mësohet se u arrestua në një lokal në Prishtinë. Morina u arrestua...

Nëna iu arrestua, vajza e Fjolla Morinës bën këtë veprim aspak të hijshëm

para 5 dite - GazetaBlic

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, e cila kishte kohë që ishte në arrati sot është arrestuar nga Policia e Kosovës. Të gjitha pamjet e këtij momenti u bënë virale në rrjet dhe Fjolla u kthye përsëri...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Tetova Sot

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

Ky është vendi i veçantë ku u arrestua Fjolla Morina!

para 5 dite - GazetaBlic

Ditën e sotme Policia e Kosovës ka arrestuar Fjolla Morinën. Këngëtarja e cila kishte kohë që ishte në arrati, por në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar të lëshuar nga autoritetet e Shqipërisë, ajo ditën...

Ja si e mallkoi ish-gruaja e biznesmenit Fisnik Syla, Fjolla Morinën

para 5 dite - Bota Sot

Prej disa muajsh lidhja e Fjolla Morinës dhe Fisnik Sylës merr shumë vëmendje në mediat rozë. Konfimrimi nuk ishte aspak në situatë normale pasi Fjolla u detyrua të pranojë lidhjen pasi u arrestua në shoqërinë...

Arrestohet këngëtarja Fjolla Morina

para 5 dite - Koha.net

Është arrestuar sërish, Fjolla Morina. Këngëtarja besohet se ishte në kërkim nga autoritetet dhe në mëngjesin e së hënës, ajo përfundoi e prangosur nga Policia e Kosovës teksa gjendej në një lokal në kryeqytet....

Nga arrestimi, arratia dhe dasma luksoze në Maldive, si përfundoi aventura e Fjolla Morinës

para 5 dite - Bota Sot

Policia e Kosovës arrestoi ditën e sotme këngëtaren e njohur Fjolla Morina, e cila ndodhej prej disa muajsh në arrati. Historia nisi me 10 Shtator kur këngëtarja u kap me dy armë zjarri me vete në pikën...

Policia e Kosovës jep detaje nga arrestimi i Fjolla Morinës në Prishtinë

para 5 dite - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është arrestuar sot (e hënë) nga Policia e Kosovës. Ajo ka qenë e shpallur prej muajsh në kërkim ndërkombëtar nga Interpoli, me ç’rast edhe kjo ka qenë arsyeja...

Merr fund arratia e Fjolla Morinës, vihet në pranga në mes të Prishtinës (Pamjet)

para 5 dite - Top Channel

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina ka përfunduar në prangat e policisë së Kosovës ditën e sotme. Ajo është hasur në një lokal të Prishtinës dhe është arrestuar nga policia, bëjnë me dije mediat...

Arrestohet Fjolla Morina (VIDEO)

para 5 dite - Zeri

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy armë zjarri me vete. Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti...

Momenti i arrestimit të Fjolla Morinës nga Policia e Kosovës (Video)

para 5 dite - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është arrestuar të hënën në mëngjes nga autoritetet. Policia e Kosovës e ka arrestuar atë në lagjen Emshir të Prishtinë, pranë lokalit të saj të veshjeve “Alayah...

Merr fund arratia e Fjolla Morinës, vihet në pranga në mes të Prishtinës

para 5 dite - Top Channel

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina ka përfunduar në prangat e policisë së Kosovës ditën e sotme. Ajo është hasur në një lokal të Prishtinës dhe është arrestuar nga policia, bëjnë me dije mediat...

Arrestohet Fjolla Morina (VIDEO)

para 5 dite - Klan Kosova

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy armë zjarri me vete. Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti...

“Më shkatërroi familjen”, mallkimi i ish-gruas së biznesmenit Fisnik Syla për Fjolla Morinën (FOTO LAJM)

para 5 dite - Albeu

Prej disa muajsh lidhja e Fjolla Morinës dhe Fisnik Sylës merr shumë vëmendje në mediat rozë. Konfimrimi nuk ishte aspak në situatë normale pasi Fjolla u detyrua të pranojë lidhjen pasi u arrestua në shoqërinë...

Policia deklarohet pas arrestimit të Fjolla Morinës

para 5 dite - Insajderi

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina, mëngjesin e së hënës është arrestuar nga Policia e Kosovës, shkruan Insajderi. Ajo është arrestuar në lagjen Emish në Prishtinë para sallonit të saj. Lajmin...

Arrestimi i Fjolla Morinës, deklarohet Policia e Kosovës

para 5 dite - Bota Sot

Këngëtarja Fjolla Morina është prangosur nga Policia e Kosovës sot në Prishtinë, pas disa muajsh qëndrimi në arrati. E njëjta ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet e Shqipërisë. Lajmin...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Gazeta Express

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

Policia e Kosovës deklarohet për arrestimin e Fjolla Morinës

para 5 dite - GazetaBlic

Këngëtarja Fjolla Morina është prangosur nga Policia e Kosovës sot në Prishtinë, pas disa muajsh qëndrimi në arrati. E njëjta ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet e Shqipërisë. Lajmin...

U shpall në kërkim ndërkombëtar, momenti i arrestimit të Fjolla Morinës (VIDEO)

para 5 dite - Albeu

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur ndalohet nga policia këngëtarja Fjolla Morina, e cila ishte shpallur në kërkim nga autoritetet shqiptare për trafik armësh. “Prive” ka siguruar pamjet në fjalë ku...

Arrestohet Fjolla Morina, publikohen pamjet

para 5 dite - Insajderi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, mëngjesin e së hënës është arrestuar nga Policia e Kosovës, shkruan Insajderi. Ajo është arrestuar në lagjen Emish në Prishtinë para sallonit të saj. Fjolla...

Publikohet video gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

para 5 dite - GazetaBlic

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy armë zjarri me vete. Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti...

Arrestohet Fjolla Morina, ja ku ndodh ngjarja

para 5 dite - OraInfo

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për “trafik të armëve dhe municionit”. Edhe pse u bë që nuk e ka problem këtë duke shijuar pushime në vende të ndryshme, duket se asaj...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - GazetaBlic

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

E FUNDIT/ Arrestohet Fjolla Morina

para 5 dite - Albeu

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

Arrestohet në Maroko Fjolla Morina

para 5 dite - OraInfo

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për “trafik të armëve dhe municionit”. Edhe pse u bë që nuk e ka problem këtë duke shijuar pushime në vende të ndryshme, duket se asaj...

Arrestohet në Prishtinë Fjolla Morina

para 5 dite - Bota Sot

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Raportohet se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata në lokalin...

Arrestohet Fjolla Morina

para 5 dite - Indeks online

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për “trafik të armëve dhe municionit”. Edhe pse u bë që nuk e ka problem këtë duke shijuar pushime në vende të ndryshme, duket se asaj...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Aktuale

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi mëson nga burime të sigurta se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi...

Nëna iu arrestua, ndërsa vajza e Fjolla Morinës merret me reklama në Instagram

para 5 dite - Gazeta Metro

Ditën e sotme Policia e Kosovës ka arrestuar Fjolla Morinën. Këngëtarja e cila kishte kohë që ishte në arrati, sot është prangosuar në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar të lëshuar nga autoritetet e...

Policia e Kosovës jep detaje për arrestimin e Fjolla Morinës

para 5 dite - Lajmi.net

Pas disa muajsh qëndrimi në arrati, pasi muaj më parë u shpall në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet e Shqipërisë. Lajmi për arrestimin e këngëtares është konfirmuar edhe nga Policia e Kosovës, duke theksuar...

Publikohet video gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

para 5 dite - Lajmi.net

Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti shtëpiak në banesën në Kukës. Por raportohet se këngëtarja është arrestuar sot në Prishtinë, para lokalit të saj të fustaneve. Nga Policia e Kosovës ende nuk janë...

Publikohet video gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

para 5 dite - Infokusi

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy armë zjarri me vete. Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Infokusi

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

Nga arrestimi, arratia dhe dasma luksoze në Maldive, si përfundoi aventura e Fjolla Morinës

para 5 dite - Bota Press

Policia e Kosovës arrestoi ditën e sotme këngëtaren e njohur Fjolla Morina, e cila ndodhej prej disa muajsh në arrati. Historia nisi me 10 Shtator kur këngëtarja u kap me dy armë zjarri me vete në pikën...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Lajmi.net

Telegrafi mëson nga burime të sigurta se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata në lokalin e saj në lagjen Emshir të kryeqytetit. Fjolla përndryshe është e shpallur në kërkim...

Arrestohet sërish Fjolla Morina, “fshihej” prej 10 muajsh

para 5 dite - Lajm

Nuk mbarojnë problemet për Fjolla Morinën. Këngëtarja kosovare është arrestuar në ambientet e një lokali në pronësi të saj, rreth 10 muaj pasi zyrtarisht ishte shpallur në kërkim për trafik armësh. Në...

Arrestohet Fjolla Morina, ja ku ndodh ngjarja

para 5 dite - Almakos

Këngëtarja Fjolla Morina ka kohë që është duke u kërkuar nga policia për “trafik të armëve dhe municionit”. Edhe pse u bë që nuk e ka problem këtë duke shijuar pushime në vende të ndryshme, duket se asaj...

U arrestua për armëmbajtje pa leje, momenti kur këngëtarja Fjolla Morina ndalohet nga policia

para 5 dite - Almakos

Pamjet që shihni tregojnë momentin kur ndalohet nga policia këngëtarja Fjolla Morina, e cila ishte shpallur në kërkim nga autoritetet shqiptare për trafik armësh. “Prive” ka siguruar pamjet në fjalë ku...

Publikohet video nga arrestimi i Fjolla Morinës

para 5 dite - Revista Kosovarja

Këngëtarja, Fjolla Morina, u raportua se është arrestuar mëngjesin e sotëm nga Policia e Kosovës, në lokalin e saj në lagjen Emshir të Prishtinës. Për momentin në në rrjete sociale po qarkullon një video...

Fati i ‘zi’ i çështjes së Fjolla Morinës, sot u prangos këngëtarja, por një 2 javë më parë, edhe prokurori

para 5 dite - Dosja.al

Edmond Karriqi, Fjolla Morina 19 Korrik, 2021 14:19 KOSOVË – Fjolla Morina dhe prokurori i saj Edmond Karriqi kanë të njëjtin fat! Të dy pas hekurave. Këngëtarja u arrestua sot pasi ishte në kërkim për...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - KosovaPress

Muaj më parë, Fjolla Morina u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë pasi kishte me vete dy armë zjarri. Këngëtarja u arratis nga arresti shtëpiak në Kukës. Por, ajo është arrestuar sot në Prishtinë nga Policia e Kosovës.

Policia e Kosovës deklarohet për arrestimin e Fjolla Morinës

para 5 dite - Gazeta Metro

Këngëtarja Fjolla Morina është prangosur nga Policia e Kosovës sot në Prishtinë, pas disa muajsh qëndrimi në arrati. E njëjta ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet e Shqipërisë. Lajmin...

“Më shkatërroi familjen, marrtë nga jeta atë që meriton”, si e zuri Fjolla Morinën mallkimi i ish-gruas së biznesmenit Fisnik Syla

para 5 dite - Dosja.al

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla 19 Korrik, 2021 13:53 KOSOVË – Ish-gruaja e Fisnik Sylës në momentin që lidhja e këtij të fundit dhe Fjolla Morinës u bë publike, i mallkoi. “Atyre që deshën shkatërrimin...

Publikohet video gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

para 5 dite - Periskopi

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy armë zjarri me vete. Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti...

Publikohet videoja gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

para 5 dite - Epoka e Re

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy armë zjarri me vete. Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti...

Publikohet video gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

para 5 dite - Bota Press

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy armë zjarri me vete. Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti...

Publikohet video gjatë arrestimit të Fjolla Morinës

para 5 dite - Gazeta Metro

Para 10 muajsh, Fjolla Morina, u arrestua në pikën e kalimit kufitar në Morinë, ndërsa po tentonte të hynte në territorin e Shqipërisë me dy armë zjarri me vete. Muaj më vonë ajo u arratis nga arresti...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Revista Kosovarja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës. Telegrafi ka mësuar nga disa burime që thuhet të jenë të sigurta se ajo është arrestuar...

U arrestua brenda dyqanit të saj! Postimi i FUNDIT në Instagram, Fjolla Morina AKTIVE 1 orë më parë, çfarë u tregoi 427 mijë ndjekësve të saj

para 5 dite - Dosja.al

Fjolla Morina 19 Korrik, 2021 13:41 KOSOVË – Fjolla Morina është zyrtarisht në duart e policisë së Kosovës! Këngëtarja e cila ishte e shpallur në kërkim prej muajsh për ‘armëmbajtje pa leje’ u kap mëngjesin...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Periskopi

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi mëson nga burime të sigurta se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi...

E shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Shqipëria, merr fund arratia e Fjolla Morinës, arrestohet në…

para 5 dite - FaxWeb

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Epoka e Re

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. “Telegrafi” raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Bota Press

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

Fjolla Morina arrestohet nga Policia e Kosovës

para 5 dite - Informatat

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

LAJM I FUNDIT/ E shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Shqipëria, merr fund arratia e Fjolla Morinës, arrestohet në…

para 5 dite - FaxWeb

Ka përfunduar nën prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi raporton se ajo është arrestuar nga Policia e Kosovës, pasi është hasur nga ata...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK