Horoskopi 22 korrik

para 2 dite - TV21

Dashi Ka mundësi që sot të bëni gjëra për të cilat keni për t’u penduar shpejt. Pranojini gabimet dhe mos ua hidhni gjithmonë fajin të tjerëve. Ju të dashuruarit do e ngrini në piedestal partnerin tuaj...

Kësaj shenje i përket personi që s’po e harroni dot

para 2 dite - Bota Sot

Ti mund të kesh një listë të gjatë me arsye pse s’mund të jesh me dikë, por sërish ndjesitë, kimia dhe magjia mes jush është aq e madhe sa pranon “të lëndohesh” me dëshirë. Pasi mbaron romanca, vjen pjesa...

Mbajini larg qendrave tregtare dhe dyqaneve/ Këto shenja bëjnë namin po patën lekë në dorë

para 3 dite - Zhurnal

Nëse ju ose partneri juaj jeni të këtyre shenjave, më së miri për ju është që të shmangni daljet në qendrat tregtare. Dashi është një shpenzues impulsiv-Ju pëlqen të shijojnë jetën në maksimum dhe motoja...

Horoskopi ditor, 22 Korrik 2021

para 2 dite - Revista Kosovarja

Dashi Jeni më të qetë se në të kaluarën, nuk ju shqetësojnë zgjedhjet që keni bërë deri më tani. Sigurisht, gjithmonë ka një qëllim për të ndjekur, një sfidë për të nisur, por nga ana tjetër ju drejtoheni...

4 shenjat e horoskopit që jetojnë dhe marrin frymë veç për dashurinë

para 3 dite - Lexo

Ka disa njerëz të cilët u përkasin katër shenjave të horoskopit dhe e tregojnë qartë se dashuria është një pjesë integrale e jetës së tyre. Ata thjeshtë jetojnë me dashurinë dhe për dashurinë. Nëse nuk...

Partnerët më të mirë të Gaforres

para 3 dite - Bota Sot

Gaforret mund të hiqen zvarrë për ta ruajtur veten nëse ndihen të kërcënuar, pasi janë ndër shenjat më të ndjeshme e më emocionale të Zodiakut. Demi: Demi dhe Gaforrja kanë të dy njëlloj nevojë për ndjeshmëri,...

Të gjithë bëjmë gjithçka për dashurinë, por jo sa këto tre shenja

para 3 dite - Bota Sot

Ja cilat janë 3 shenjat e horoskopit që janë në gjendje të bëjnë gjithçka për dashurinë, hidhuni një sy nëse është e juaja apo e partnerit tuaj: 1.Dashi: Në qoftë se partneri/-ja juaj i përket shenjës...

Mbajini larg qendrave tregtare dhe dyqaneve,/ Këto shenja bëjnë namin po patën lekë në dorë

para 3 dite - Lexo

Nëse ju ose partneri juaj jeni të këtyre shenjave, më së miri për ju është që të shmangni daljet në qendrat tregtare. Dashi është një shpenzues impulsiv-Ju pëlqen të shijojnë jetën në maksimum dhe motoja...

Cilët janë partnerët më të mirë të Gaforres, zbuloni lidhjet më të forta

para 3 dite - Lajmi.net

Demi: Demi dhe Gaforrja kanë të dy njëlloj nevojë për ndjeshmëri, për siguri dhe për një lloj qëndrueshmërie sa u përket aspekteve kryesore të jetës. Dallimet e tyre janë në të vërtetë të dobishme, sepse...

FATI YT/ Horoskopi 21 korrik 2021

para 3 dite - Zhurnal

Dashi-Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Mirë bëni të dëgjoni e pastaj të flisni. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta transformoni marrëdhënien brenda...

3 shenja zodiakale që duhet të bëjnë ndryshime në jetën sentimentale këtë periudhë

para 3 dite - Lexo

Pavarësisht nëse jeni në çift apo beqarë, nuk mund të vazhdoni të ankoheni në pafundësi. Vetë keni zgjedhur të jeni me personat të cilët jeni apo të qëndroni single. Nuk mund të fajësoni askënd për zgjedhjet...

Nëse doni që ta keni partnerin përjetësisht në krah, shenja e tij zodiakale do të ishte një tregues i mirë

para 3 dite - Lajmi.net

Disa shenja të horoskopit janë krijuar thjesht për një histori dashurie të gjatë, kalojnë nëpër mosmarrëveshje dhe e përforcojnë atë. Po cilat janë këto shenja? Demi/ Demat janë partnerë të qëndrueshëm...

Horoskopi 21 korrik, shenjat që sot duhet t’i kushtojnë rëndësi jetës personale

para 3 dite - Albeu

Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta transformoni marrëdhënien brenda disa orëve. Demi Do të shfaqni veten tuaj...

Horoskopi 21 Korrik 2021

para 3 dite - Klan

Horoskopi 21 Korrik 2021 Dashi – Do të përjetoni një konfuzion ndjenjash. Do të jeni në dilemë për shumë gjëra. Mos hezitoni të kërkoni këshillat edhe të miqve apo personave të tjerë. Demi- Horoskopi për...

Çfarë thonë yjet për ju? Parashikimi për shëndetin, paranë, dashurinë…

para 3 dite - Vizion Plus

Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta transformoni marrëdhënien brenda disa orëve. Demi Do të shfaqni veten tuaj...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 korrik 2021

para 3 dite - Mapo

Dashi Partneri/partnerja juaj do të jetë mbështetës ndaj jush. Dikush mund t’ju bëjë një kompliment të bukur. Ju duhet të krijoni kontakte të reja për të përmirësuar perspektivat tuaja të ardhshme. Kjo...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 korrik 2021

para 3 dite - BalkanWeb

Partneri/partnerja juaj do të jetë mbështetës ndaj jush. Dikush mund t’ju bëjë një kompliment të bukur. Ju duhet të krijoni kontakte të reja për të përmirësuar perspektivat tuaja të ardhshme. Kjo do të...

Horoskopi për ditën e sotme, 21 korrik 2021

para 3 dite - Indeks online

Dashi Partneri/partnerja juaj do të jetë mbështetës ndaj jush. Dikush mund t’ju bëjë një kompliment të bukur. Ju duhet të krijoni kontakte të reja për të përmirësuar perspektivat tuaja të ardhshme. Kjo...

Shëndeti, paratë dhe puna, zbuloni surprizat e yjeve për sot

para 3 dite - ABC News

Dashi Partneri/partnerja juaj do të jetë mbështetës ndaj jush. Dikush mund t’ju bëjë një kompliment të bukur. Ju duhet të krijoni kontakte të reja për të përmirësuar perspektivat tuaja të ardhshme. Kjo...

Horoskopi 21 qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet

para 3 dite - Java News

Dashi Sot duhet të kaloni sa më bukur dhe të shfrytëzoni sa më mirë fatin tuaj! Bëhuni gati për aventura, përvoja të reja emocionuese, shoqëri, mirëqenie dhe kontakte të dobishme! Ndryshoni stil dhe mentalitet,...

Cilët janë partnerët më të mirë të Gaforres, zbuloni lidhjet më të forta

para 3 dite - Bota Sot

Siç kanë gaforren që i përfaqëson, të lindurit në këtë shenjë kanë tendencë të jenë dominues në lidhje, ta posedojnë e ta tregojnë atë që kanë. Gaforret mund të hiqen zvarrë për ta ruajtur veten nëse ndihen...

Horoskopi 21 qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet

para 3 dite - Infokusi

Dashi Sot duhet të kaloni sa më bukur dhe të shfrytëzoni sa më mirë fatin tuaj! Bëhuni gati për aventura, përvoja të reja emocionuese, shoqëri, mirëqenie dhe kontakte të dobishme! Ndryshoni stil dhe mentalitet,...

Horoskopi 21 korrik

para 3 dite - KosovaPress

Dashi Sot duhet të mësoni të bëni zgjedhje. Marsi do ju nxitë të jeni më largpamës, por gjithsesi do ndiheni të pasigurt dhe mund të hezitoni. Nëse keni një lidhje mëngjesi dhe mesdita do jenë të mbushura...

Horoskopi i të mërkurës/ Shenjat që do të kuptojnë se një person i veçantë ka një ndjenjë speciale

para 3 dite - FaxWeb

Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta transformoni marrëdhënien brenda disa orëve. Demi Do të shfaqni veten tuaj...

Shenjat që do të kuptojnë se një person i veçantë ka një ndjenjë speciale, do shfaqni pikën tuaj më të dobët…Parashikimi i horoskopit, 21 korrik 2021

para 3 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 21 Korrik, 2021 7:01 Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta transformoni marrëdhënien brenda disa...

Horoskopi, 21 korrik 2021

para 3 dite - TV21

Dashi Sot duhet të mësoni të bëni zgjedhje. Marsi do ju nxitë të jeni më largpamës, por gjithsesi do ndiheni të pasigurt dhe mund të hezitoni. Nëse keni një lidhje mëngjesi dhe mesdita do jenë të mbushura...

4 shenjat e horoskopit që jetojnë dhe marrin frymë veç për dashurinë

para 3 dite - Bota Sot

Ka disa njerëz të cilët u përkasin katër shenjave të horoskopit dhe e tregojnë qartë se dashuria është një pjesë integrale e jetës së tyre. Ata thjeshtë jetojnë me dashurinë dhe për dashurinë. Nëse nuk...

4 shenjat e horoskopit që jetojnë dhe marrin frymë veç për dashurinë

para 3 dite - NOA

Ka disa njerëz të cilët u përkasin katër shenjave të horoskopit dhe e tregojnë qartë se dashuria është një pjesë integrale e jetës së tyre. Ata thjeshtë jetojnë me dashurinë dhe për dashurinë. Nëse nuk...

Horoskopi 21 qershor, ja çfarë kanë parashikuar yjet

para 3 dite - Albeu

Dashi Sot duhet të kaloni sa më bukur dhe të shfrytëzoni sa më mirë fatin tuaj! Bëhuni gati për aventura, përvoja të reja emocionuese, shoqëri, mirëqenie dhe kontakte të dobishme! Ndryshoni stil dhe mentalitet,...

Cilën shenjë horoskopi nuk harroni dot edhe pas ndarjes?

para 4 dite - Zhurnal

Ju mund të keni një listë të gjatë arsyesh pse ju dhe një person i caktuar nuk mund të vazhdoni së bashku. E megjithatë, vetëm një mendim për buzëqeshjen e tyre, mund të t’ju prishi mendjen. Edhe nëse...

Horoskopi, 21 korrik 2021

para 3 dite - Arbresh

Dashi Sot duhet të mësoni të bëni zgjedhje. Marsi do ju nxitë të jeni më largpamës, por gjithsesi do ndiheni të pasigurt dhe mund të hezitoni. Nëse keni një lidhje mëngjesi dhe mesdita do jenë të mbushura...

4 shenjat e horoskopit që jetojnë dhe marrin frymë veç për dashurinë

para 3 dite - Arbresh

Ka disa njerëz të cilët u përkasin katër shenjave të horoskopit dhe e tregojnë qartë se dashuria është një pjesë integrale e jetës së tyre. Ata thjeshtë jetojnë me dashurinë dhe për dashurinë. Nëse nuk...

Horoskopi ditor, e mërkurë 21 korrik 2021

para 3 dite - Revista Kosovarja

Dashi Opozita e Diellit dhe Mërkurit do ju shkaktojë nervozizëm. Do ta keni të vështirë të pranoni se edhe ju gaboni dhe kjo do ju bëjë që të sulmoni pa të drejtë personat që keni pranë. Ditë e tensionuar...

Cilën shenjë horoskopi nuk harroni dot edhe pas ndarjes?

para 4 dite - Lexo

Ju mund të keni një listë të gjatë arsyesh pse ju dhe një person i caktuar nuk mund të vazhdoni së bashku. E megjithatë, vetëm një mendim për buzëqeshjen e tyre, mund të t’ju prishi mendjen. Edhe nëse...

Cilën shenjë horoskopi nuk harroni dot edhe pas ndarjes?

para 4 dite - Bota Sot

Ju mund të keni një listë të gjatë arsyesh pse ju dhe një person i caktuar nuk mund të vazhdoni së bashku. E megjithatë, vetëm një mendim për buzëqeshjen e tyre, mund të t’ju prishi mendjen. Edhe nëse...

FATI YT/ Horoskopi 21 korrik 2021

para 4 dite - Lexo

Dashi-Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Mirë bëni të dëgjoni e pastaj të flisni. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta transformoni marrëdhënien brenda...

Për këto shenja të horoskopit, kjo javë do jetë shumë interesante

para 4 dite - Bota Sot

Kjo javë është e mbushur me ndryshime në astrologji dhe këto periudha kalimtare janë shpesh më emocionueset. Ju keni notuar nëpër ujërat e Gaforres dhe ndërsa kjo shenjë ju mësoi për dashurinë, edukimin...

Horoskopi ditor, 21 korrik 2021

para 4 dite - Gazeta Metro

Dashi Opozita e Diellit dhe Mërkurit do ju shkaktojë nervozizëm. Do ta keni të vështirë të pranoni se edhe ju gaboni dhe kjo do ju bëjë që të sulmoni pa të drejtë personat që keni pranë. Ditë e tensionuar...

Femrat e kësaj shenje jetojnë më gjatë se të gjithë të tjerat

para 4 dite - Lexo

Pas filozofisë dhe matematikës, shkenca e astrologjisë apo studimit të yjeve është ndër të parat e njerëzimit. Kërkuesit kanë vëzhguar nga afër jetën e njëmijë femrave mbi 70 vjeç për të kuptuar se cila...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e mërkurë, 21 korrik 2021

para 4 dite - NOA

Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Mirë bëni të dëgjoni e pastaj të flisni. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta transformoni marrëdhënien brenda...

12 shenjat e horoskopit që janë kombinimi më i keq

para 4 dite - Bota Sot

A ju ka ndodhur ndonjëherë që të keni qenë në një lidhje dashurie dhe pa kuptuar jeni ndarë? Ju duheshit pafundësisht me njëri-tjetrin, por dashuria nuk mjaftoi për të çuar marrëdhënien para. Por mos e...

Tri shenjat e horoskopit që do të dashurohen ‘marrëzisht’ në muajin gusht

para 4 dite - Lexo

Vera është stina e bukurisë, e avnenturave dhe njohjeve të reja. Sipas hartës astrologjike duket se gushti është muaji i dashurisë për tri shenja të zodiakut. Dashi-Me buzëqeshjen dhe sharmin arrin t’i...

Gjërat që prindërit kanë bërë fshehtas për ta lehtësuar jetën fëmijëve

para 4 dite - Bota Sot

Prindërit na kanë dhënë kaq shumë gjëra gjatë jetës. Që para se të dilnim në jetë, përgjatë fëmijërisë apo edhe kur jemi të rritur, ata asnjëherë nuk reshtin… japin kaq shumë, edhe pse mund të ndodhë që...

Çfarë duhet të bëni nëse mendoni se paguheni pak në punën aktuale!

para 4 dite - Bota Sot

Ndonëse jo çdo situatë është njësoj, ka disa pyetje që duhet t'i drejtoni vetes, kur mendoni se nuk po paguheni mjaftueshëm në punën tuaj: - Sa "agresiv/e" duhet të jem gjatë bisedës për rishikim page?...

Zbuloni tre shenjat e horoskopit që i pret një javë e shkëlqyer

para 4 dite - Java News

Java sapo ka nisur dje dhe parashikimi i astrologëve zbulon tre nga shenjat që do të kenë më shumë fat. Ato janë Peshorja, Luani dhe Ujori. Nëse ka një fjalë të vetme për ta përshkruar më mirë këtë javë...

Shenjat me fat për ditën e Kurban Bajramit

para 4 dite - Insajderi

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të martë 20 korrik 2021 do të ndjeheni pak të dyzuar, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht...

Këto 3 shenja i pret një javë e shkëlqyer

para 4 dite - Lexo

Java sapo ka nisur dje dhe parashikimi i astrologëve zbulon tre nga shenjat që do të kenë më shumë fat. Ato janë Peshorja, Luani dhe Ujori. Nëse ka një fjalë të vetme për ta përshkruar më mirë këtë javë...

Horoskopi ditor për nesër, e Mërkurë 21 Korrik 2021

para 4 dite - Java News

Dashi Ndonjëherë është mirë që të flasësh për çdo gjë pa ndjenjën se duhet të jeni të parët. Nuk duhet të ndiheni sikur doni ta transformoni marrëdhënien brenda disa orëve. Demi Do të shfaqni veten tuaj...

Nëse doni që ta keni partnerin përjetësisht në krah, shenja e tij zodiakale do të ishte një tregues i mirë

para 4 dite - Lexo

Marrëdhëniet afatgjata dhe të qëndrueshme janë shumë të dëshiruara, por jo të gjithë janë të suksesshëm në këtë aspekt.Disa shenja të horoskopit janë krijuar thjesht për një histori dashurie të gjatë,...

Horoskopi 20 Korrik 2021

para 4 dite - Klan

Horoskopi 20 Korrik 2021 Dashi – Në punë pritet që gjithçka të shkojë mirë dhe ju mund të merrni një lajm pozitiv nga eprorët. Mund të merrni përgjegjësi të reja, të cilat do të ndikojnë pozitivisht dhe...

HOROSKOPI/ Ky është parashikimi i yjeve për sot

para 4 dite - Albeu

Dashi Do të zbuloni se jeni në gjendje të përballoni lodhjen e një orari rraskapitës. Sigurohuni që çdo investim që bëni, të bëhet me mençuri. Kontrolloni durimin për të mos lënduar anëtarët e familjes....

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

para 4 dite - Gazeta Express

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte...

Horoskopi për ditën e martë, 20 korrik 2021

para 4 dite - Vizion Plus

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, nesër do të ndjeheni pak të dyshimtë, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht nëse marrëdhënia...

Të lindurit e kësaj shenje duhet të shmangin kurthet e provokimet

para 4 dite - Bota Sot

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte...

Të lindurit e kësaj shenje duhet të shmangin kurthet e provokimet – Horoskopi

para 4 dite - Mapo

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte...

Horoskopi për ditën e sotme, 20 korrik 2021

para 4 dite - BalkanWeb

Do të zbuloni se jeni në gjendje të përballoni lodhjen e një orari rraskapitës. Sigurohuni që çdo investim që bëni, të bëhet me mençuri. Kontrolloni durimin për të mos lënduar anëtarët e familjes. Sa i...

Një ditë plot energji pozitive, çfarë parashikojnë yjet për çdo shenjë

para 4 dite - ABC News

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte...

Horoskopi 20 Korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 4 dite - Java News

Dashi Kur dëshironi shumë diçka, e arrini atë pavarësisht se çfarë ndodh falë aftësive dhe kokëfortësisë suaj. Personat e rinj që do të njihni këto ditë do t’ju entuziazmojnë dhe do t’ju ndihmojnë të hiqni...

Horoskopi i të martës/ Shenjat që mund të ndjehen të shqetësuara për paratë dhe çështjet e lidhura me punën

para 4 dite - FaxWeb

Dashi Nesër do të ndjeheni pak të dyshimtë, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht nëse marrëdhënia juaj ka përjetuar probleme...

Vëmendjen do e merrni në gusht! Shenja që po kërkon shumë përgjigje, kush duhet të ndihet i shqetësuar për paratë e kush për dashurinë…Parashikimi i horoskopit për sot

para 4 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 20 Korrik, 2021 7:00 Dashi Sot do të ndjeheni pak të dyshimtë, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht nëse marrëdhënia...

Horoskopi 20 korrik

para 4 dite - TV21

Dashi Kjo ditë do jetë shumë e mirë falë ndikimit të Saturnit. Do shpreheni më shumë dhe nuk do keni as kontradiktat më të vogla me njëra-tjetrën. Nëse jeni në një lidhje do keni një ditë të bukur, me...

Periudhat më të gabuara për ta lënë punën

para 4 dite - Bota Sot

Vjen një periudhë gjatë kohës tuaj me një kompani ku nuk ndodh më asgjë e re dhe thjesht ndiheni e gatshme ta lini punën. Puna që dikur e donit tani vetëm po bëhet më e mërzitshme – ndërsa çdo njeri në...

Tri shenjat e horoskopit që do të dashurohen 'marrëzisht' në muajin gusht

para 5 dite - Bota Sot

Vera është stina e bukurisë, e avnenturave dhe njohjeve të reja. Sipas hartës astrologjike duket se gushti është muaji i dashurisë për tri shenja të zodiakut. Dashi Me buzëqeshjen dhe sharmin arrin t'i...

Horoskopi ditor, e martë 20 korrik 2021

para 4 dite - Revista Kosovarja

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte...

Nëse doni që ta keni partnerin përjetësisht në krah, shenja e tij zodiakale do të ishte një tregues i mirë

para 4 dite - Revista Kosovarja

Marrëdhëniet afatgjata dhe të qëndrueshme janë shumë të dëshiruara, por jo të gjithë janë të suksesshëm në këtë aspekt.Disa shenja të horoskopit janë krijuar thjesht për një histori dashurie të gjatë,...

Emocione dhe ndryshime, tre shenjat më me fat të javës

para 5 dite - Bota Sot

Një javë e re ka filluar dhe sipas yjeve do të sjellë më shumë fat në këto tre shenja. Luani Një fjalë mund të përshkruajë javën tuaj: ndryshime. Energji pozitive për të pritur këto ditë. Keni pasur të...

Unike, emocione dhe ndryshime, tre shenjat më me fat të javës

para 5 dite - ABC News

Një javë e re ka filluar dhe sipas yjeve do të sjellë më shumë fat në këto tre shenja. Luani Një fjalë mund të përshkruajë javën tuaj: ndryshime. Energji pozitive për të pritur këto ditë. Keni pasur të...

Horoskopi javor për periudhën nga 19 – 26 korrik

para 5 dite - Telegrafi

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Shenjat që tregojnë se keni një dashuri false

para 5 dite - Bota Sot

Nëse jeni në një lidhje dashurie dhe nuk e keni përkushtimin që kërkoni nga partneri juaj apo vazhdimisht po përjetoni situata që vënë në pikëpyetje seriozitetin e lidhjes suaj dhe dashurinë e partnerit,...

Horoskopi nga 19 deri 26 korrik

para 5 dite - Bota Sot

Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni...

Java filloi! Zbuloni tre shenjat me më shumë fat: Energji, ndryshime dhe emocion!

para 5 dite - Java News

Një javë e re ka filluar dhe sipas yjeve do të sjellë më shumë fat në këto tre shenja. Luani Një fjalë mund të përshkruajë javën tuaj: ndryshime. Energji pozitive për të pritur këto ditë. Keni pasur të...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e martë, 20 korrik 2021

para 5 dite - NOA

Dashi Sipas horoskopit të Paolo Fox, këtë të martë 20 korrik 2021 do të ndjeheni pak të dyzuar, por dëshira për hakmarrje me siguri nuk do t’ju mungojë. Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, veçanërisht...

Situatat që njerëzit i konsiderojnë si egoiste, por në fakt janë shumë normale!

para 5 dite - Bota Sot

Nëse dikush ju quan egoist, mund të mos ju duket kompliment. Por në disa raste, psikologët thonë se të jesh pak egoist nuk është domosdoshmërisht cilësi e keqe. Psikologët pretendojnë se është në natyrën...

Horoskopi ditor për nesër, e Martë 20 Korrik 2021

para 5 dite - Java News

Dashi Ndjenjat në çift janë të forta, por përsëri nuk është e mjaftueshme. Nëse partneri përpiqet t’ju fusë në “kurth” duke folur ju për të ardhmen, ju bëni menjëherë një hap prapa. Do të keni kontakte...

5 shenjat e horoskopit që harxhojnë shumë para

para 5 dite - Insajderi

Sipas ekspertes së horoskopit Susan Taylor, shenzuesit më të mëdhenj të horoskopit janë Dashi, Gaforrja, Luani, Peshorja dhe Akrepi. Nëse ju ose partneri juaj jeni të këtyre shenjave, më së miri për ju...

Horoskopi javor nga Paolo Fox, ja renditja e shenjave nga më pak e favorizuara tek ajo më me fat

para 5 dite - Java News

DASHI: Të pozicionuar në vend të dytë, të lindurit në shenjën e Dashit do të jenë të favorizuar për takime me njerëz të rinj. Pritet që kjo të jetë një javë e qetë dhe e mbushur me dashuri. Beqarët do...

Horoskopi 19 Korrik 2021

para 5 dite - Klan

Horoskopi 19 Korrik 2021 Dashi- Sot është dita juaj për të shkëlqyer, prandaj bëni më të mirën tuaj. Merrni meritat për gjithçka që do të bëni. Jini vetëvetja dhe të tjerët do të ndjekin shembullin tuaj....

Java nis me shqetësime për këto shenja, çfarë kanë parashikuar yjet për sot

para 5 dite - Albeu

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së hënë 19, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e nevojshme të merrni një hap...

Nga korriku në shtator; Këto janë 3 shenjat që do kënaqen nga fati i mirë sipas astrologjisë

para 5 dite - Java News

Virgjëresha Gjatë kësaj kohe ju do të jeni dëshmitarë të mbylljes së diçkaje që vlerësoni. Mund të jetë një restorant, ose një klub nate, një punë apo një godinë ku keni jetuar. Do trishtoheni dhe bëheni...

Financat, dashuria dhe puna – Horoskopi sot, 19 korrik 2021

para 5 dite - Mapo

Dashi Miqtë do t’ju zbukurojnë ditën, pasi mund të planifikojnë diçka emocionuese për mbrëmjen. Sot, ju dhe partneri/partnerja do të zhyteni në oqeanin e dashurisë dhe do të përjetoni lartësinë e dashurisë....

Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

para 5 dite - Bota Sot

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së hënë 19, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e nevojshme të merrni një hap...

Horoskopi për ditën e sotme, 19 korrik 2021

para 5 dite - BalkanWeb

Miqtë do t’ju zbukurojnë ditën, pasi mund të planifikojnë diçka emocionuese për mbrëmjen. Sot, ju dhe partneri/partnerja do të zhyteni në oqeanin e dashurisë dhe do të përjetoni lartësinë e dashurisë....

Horoskopi për ditën e sotme, 19 korrik 2021

para 5 dite - Indeks online

Dashi Miqtë do t’ju zbukurojnë ditën, pasi mund të planifikojnë diçka emocionuese për mbrëmjen. Sot, ju dhe partneri/partnerja do të zhyteni në oqeanin e dashurisë dhe do të përjetoni lartësinë e dashurisë....

Nga një çift në familje – A na ndryshon ardhja e fëmijës?

para 5 dite - Bota Sot

E vërteta është se ju hyni në spital si çift dhe dilni prej aty si familje e vogël! E natyrshme që ardhja e fëmijës në jetë ju bën një familje. Mirëpo kjo ardhje ndërron dinamikën e çiftit përgjithmonë....

Mos u çudit nëse të tjerët s’të kuptojnë dhe aq mirë, ndoshta je kjo shenjë horoskopi

para 5 dite - Bota Sot

Çdo shenjë e horoskopit është unike, me pikat e saj të dobëta dhe të forta apo me sjelljet e veçanta. Disa prej tyre mund të jenë shumë shprehëse dhe të komunikueshme, ndërsa të tjera shumë të vështira...

Horoskopi 19 Korrik: Java nis me shqetësime për këto shenja, çfarë kanë parashikuar yjet për sot

para 5 dite - ABC News

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së hënë 19, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e nevojshme të merrni një hap...

Shenjat që tregojnë se keni një dashuri false

para 5 dite - Informatat

Nëse jeni në një lidhje dashurie dhe nuk e keni përkushtimin që kërkoni nga partneri juaj apo vazhdimisht po përjetoni situata që vënë në pikëpyetje seriozitetin e lidhjes suaj dhe dashurinë e partnerit,...

Horoskopi 19 Korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 5 dite - Java News

Dashi Detyrimet e shumta të ditës do ju stresojnë dhe do ju bëjnë të mos reagoni në mënyrën më të mirë të mundshme. Planifikoni me shumë kujdes në atë që bëni dhe ruani qetësinë me disa çështje që mund...

Horoskopi 19 Korrik, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 5 dite - Infokusi

Dashi Detyrimet e shumta të ditës do ju stresojnë dhe do ju bëjnë të mos reagoni në mënyrën më të mirë të mundshme. Planifikoni me shumë kujdes në atë që bëni dhe ruani qetësinë me disa çështje që mund...

Horoskopi 19 korrik

para 5 dite - KosovaPress

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së sotme, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e nevojshme të merrni një hap vendimtar...

Venusi dhe Saturni janë armiqësor, kini kujdes! Shenjat që do të kalojnë një ditë plot tensione, parashikimi i horoskopit, 19 korrik 2021

para 5 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 19 Korrik, 2021 6:59 Dashi-Sot do të ndodhë diçka e papritur e cila do ju prishë planet tuaja. Nëse ishit duke menduar që edhe këtë ditë t’ia dedikonit familjes apo shoqërisë, diskutimet...

Horoskopi 19 korrik

para 5 dite - TV21

Dashi Detyrimet e shumta të ditës do ju stresojnë dhe do ju bëjnë të mos reagoni në mënyrën më të mirë të mundshme. Planifikoni me shumë kujdes në atë që bëni dhe ruani qetësinë me disa çështje që mund...

Horoskopi ditor, e hënë 19 korrik 2021

para 5 dite - Indeks online

Dashi Sot do të ndodhë diçka e papritur e cila do ju prishë planet tuaja. Nëse ishit duke menduar që edhe këtë ditë t’ja dedikonit familjes apo shoqërisë, diskutimet në punë nuk do ju lejojnë ta realizoni...

4 shenjat që tregojnë se lidhja juaj po funksionon

para 5 dite - Bota Sot

Ndonjëherë është e lehtë të kuptohet kur një marrëdhënie nuk funksionon sepse situatat janë aty të prekshme. Përkundrazi, është shumë më e vështirë të kuptosh se partneri juaj aktual është ai i duhuri...

Meditimi mund t’ju ndryshojë jetën

para 5 dite - Zyrtare

E dëgjoni shpesh të thuhet se meditimi është metodë e këshillueshme për të përmirësuar shëndetin mendor dhe atë fizik, por me siguri vazhdoni akoma të pyesni veten pse. Çfarë të mire ka meditimi dhe ç’përfitojmë...

Horoskopi ditor, e hënë 19 korrik 2021

para 5 dite - Revista Kosovarja

Dashi Sot do të ndodhë diçka e papritur e cila do ju prishë planet tuaja. Nëse ishit duke menduar që edhe këtë ditë t’ja dedikonit familjes apo shoqërisë, diskutimet në punë nuk do ju lejojnë ta realizoni...

Horoskopi ditor, 19 korrik 2021

para 5 dite - Gazeta Metro

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së hënë 19, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e nevojshme të merrni një hap...

Pse s’po e gjeni akoma atë të duhurin, jua thotë shenja juaj

para 6 dite - Albeu

E njëjta mënyrë sjelljeje –plot besim dhe siguri – që në fillimet e marrëdhënies dukej si kënga e një sirene, shumë shpejt do të kthehet në diçka acaruese për shkak të natyrës egocentrike të Dashit. Një...

Horoskopi nga Paolo Fox për ditën e hënë, 19 Korrik 2021

para 6 dite - NOA

Dashi Mund të përjetoni disa shqetësime gjatë ditës së hënë 19, sa i përket të ardhmes në punë. Nuk përjashtohet mundësia e një konflikti me kolegët. Megjithatë, nuk është e nevojshme të merrni një hap...

Horoskopi javor 19-25 Korrik 2021 / Detajet nga astrologu Jorgo Pulla

para 6 dite - Java News

Dashi Të përgithshme Këtë javë hyrja e Diellit në shenjën e Luanit në 22/7 do të përcaktojë disponimin tuaj dhe duket se do t’ju forcojë me energji pozitive. Një javë shumë e mirë për t’u përqendruar në...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 19 Korrik 2021

para 6 dite - Java News

Dashi Do të ndodhë diçka e papritur e cila do ju prishë planet tuaja. Nëse ishit duke menduar që edhe këtë ditë t’ja dedikonit familjes apo shoqërisë, diskutimet në punë nuk do ju lejojnë ta realizoni...

A keni një koleg të tillë? 4 shenjat e Horoskopit që bëhen shpirti i kompanisë

para 6 dite - Albeu

Ka disa shenja të Horoskopit që kanë aftësinë për të zgjidhur çdo çështje me humorin e tyre. Ato e dinë se çfarë të thonë në çdo kohë, diçka që i bën të gjithë të shpërthejnë duke qeshur pa kontroll. Janë...

‘Çështjet miqësore dhe dashurore zgjidhen më së miri’/ Si do të jetë fati për javën që vjen 19-25 korrik, nga Jorgo Pulla

para 6 dite - BalkanWeb

Zgjidhni shenjën tuaj të zodiakut dhe lexoni parashikimin javor të horoskopit për javën nga 19 deri në 25 korrik 2021. Çështjet miqësore zgjidhen në një mënyrë të theksuar dhe të prerë! Java na jep mundësinë...

Pse jeni kaq të komplikuar, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

para 6 dite - Bota Sot

Të gjithë kemi një cilësi ose një tjetër që na bën njerëz të komplikuar. Mund të jetë për shkak të një cilësie, zakoni, ose një mendimi për diçka. Gjithashtu, ajo që një person mund ta gjejë të komplikuar...

Horoskopi/ Parashikimi për javën që vjen nga 19 deri me 25 korrik: Shëndeti, puna dhe dashuria!

para 6 dite - Java News

Dashi Të përgithshme Këtë javë hyrja e Diellit në shenjën e Luanit në 22/7 do të përcaktojë disponimin tuaj dhe duket se do t’ju forcojë me energji pozitive. Një javë shumë e mirë për t’u përqendruar në...

Lexoni se çfarë kanë parashikuar yjet sot për ju

para 6 dite - OraInfo

Horoskopi 18 korrik, parashikohen befasi për disa shenja. Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Dita sot ju favorizon mjaft për ndryshime të reja, si në planin financiar ashtu edhe në atë emocional. Kini...

Horoskopi 18 Korrik 2021

para 6 dite - Klan

Horoskopi 18 Korrik 2021 Dashi- Kushtojini më shumë vëmendje anës shpirtërore. Zgjidhni mënyrën që dëshironi, por mos e lini pas dore. Duhet t’i jepni më shumë rëndësi ëndrrave dhe dëshirave që keni, pse...

Mbajeni veten nën kontroll, zbuloni parashikimin e horoskopit për këtë të diel

para 6 dite - Albeu

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por...

“Tregoni kujdes!” – Horoskopi sot, 18 korrik 2021

para 6 dite - Mapo

Dashi Shikoni peshën tuaj dhe mos hani më shumë se ç’duhet. Financat mund të përmirësohen gjatë ditës. Një detyrë e re që do të ndërmerret mund të mos jetë sipas pritshmërive tuaja, por duhet të tregoni...

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

para 6 dite - Shekulli

Publikuar më 18.07.2021 nga E. V Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa...

Horoskopi për ditën e sotme, 18 korrik 2021

para 6 dite - BalkanWeb

Dashi Shikoni peshën tuaj dhe mos hani më shumë se ç’duhet. Financat mund të përmirësohen gjatë ditës. Një detyrë e re që do të ndërmerret mund të mos jetë sipas pritshmërive tuaja, por duhet të tregoni...

Gëzim, por edhe ankth, shenjat me fat dhe lajmet e këqija, zbuloni parashikimin e horoskopit

para 6 dite - ABC News

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por...

Shenjat më me fat për ditën e sotme, zbuloni parashikimin e horoskopit

para 6 dite - Java News

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por...

Horoskopi për ditën e diel, 18 Korrik 2021

para 6 dite - Bota Sot

Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka gjasa të mos keni dëshirë të dilni, por...

Lexoni se çfarë kanë parashikuar yjet sot për ju

para 6 dite - Almakos

Horoskopi 18 korrik, parashikohen befasi për disa shenja. Parashikimi i yjeve për ju sot. Dashi Dita sot ju favorizon mjaft për ndryshime të reja, si në planin financiar ashtu edhe në atë emocional. Kini...

Horoskopi 18 Korrik 2021

para 6 dite - Gazeta Metro

Ja çfarë thonë shenjat e zodiakut për juve sot? Dashi- Kushtojini më shumë vëmendje anës shpirtërore. Zgjidhni mënyrën që dëshironi, por mos e lini pas dore. Duhet t’i jepni më shumë rëndësi ëndrrave dhe...

Horoskopi 18 korrik

para 6 dite - KosovaPress

Dashi Shikoni peshën tuaj dhe mos hani më shumë se ç’duhet. Financat mund të përmirësohen gjatë ditës. Një detyrë e re që do të ndërmerret mund të mos jetë sipas pritshmërive tuaja, por duhet të tregoni...

Mund të ndërmerrni rreziqe të vogla, kujdes me financat këtë fundjavë…HOROSKOPI nga Paolo Fox për këtë të diel

para 6 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 18 Korrik, 2021 7:05 Dashi Mund të keni ndjenja për një prej kolegëve tuaj, pavarësisht se nuk e pranoni. Sa i përket karrierës apo financave, nuk parashikohen ndryshime. Në mbrëmje ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK