Met Gala 2021: Taika Waititi dhe Rita Ora e konfirmojnë fejesën e tyre?

para një dite - Aktuale

Taika Waititi dhe Rita Ora kthyen kokat me veshjet e tyre të bukura. Advertisements Çifti u pa dukej i dashuruar në qilim dhe duke u argëtuar për fotografët me prezantuesin e The Tonight Show Jimmy Fallon....

Fejohet Rita Ora?

para një dite - Tetova Sot

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e kësaj mbrëmje nuk kishte si të mungonte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore,...

Met Gala 2021: Taika Waititi dhe Rita Ora e konfirmojnë fejesën e tyre?

para një dite - Lajmi.net

Çifti u pa dukej i dashuruar në qilim dhe duke u argëtuar për fotografët me prezantuesin e The Tonight Show Jimmy Fallon. Dyshja gjithashtu u ndalën shpejt në qilim për të folur me prezantuesen e Vogue,...

Rita Ora shkëlqeu mbrëmë në krahë të të dashurit në “Met Gala”

para një dite - Tetova Sot

As Rita Ora nuk mungoi në eventin më të madh të modës. Këngëtarja kosovare me famë botërore po ashtu ishte e pranishme në eventin më të madh të botës të organizuar nga Rihanna. “Met Gala” bëri që Rita...

Unaza në gishtin e fejesës gjatë paraqitjes në Met Gala ngriti dyshimet se Rita Ora dhe Taika Waiti janë fejuar?

para një dite - Telegrafi

Rita Ora shkëlqeu me një veshje argjendi në mbrëmjen e Met Gala 2021, ndërsa u shoqërua nga i dashuri i saj, Taika Waititi në Met Gala 2021 në New York të hënën mbrëma. Këngëtarja 30 vjeçe, mori vëmendjen...

Fejohet Rita Ora? Unaza me diamant ia merr gjithë vëmendjen në Met Gala

para një dite - Alsat-M

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e kësaj mbrëmje nuk kishte si të mungonte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Rita Ora dhe Taika Waiti janë fejuar?

para një dite - Revista Kosovarja

Rita Ora shkëlqeu me një veshje argjendi në mbrëmjen e Met Gala 2021, ndërsa u shoqërua nga i dashuri i saj, Taika Waititi në Met Gala 2021 në New York të hënën mbrëma. Këngëtarja 30 vjeçe, mori vëmendjen...

Rita Ora mahnitë më pamjen në Met Gala 2021, shoqëruar nga i dashuri i saj Taika Waititi

para një dite - Insajderi

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë të cilët u paraqitën në tapetin e kuq. Pjesë e mbrëmjes ishte edhe artistja shqiptare me famë...

Pra, Rita Ora shkoi në “Met Gala 2021” e fejuar? (FOOT LAJM)

para një dite - Albeu

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora prej kohësh po shijon romancën me me regjisorin Taika Waititi dhe tashmë ata shfaqen kudo bashkë si çift. Mbrëmjen e djeshme, çifti u shfaq në Met Gala, ku kanë...

Rita Ora ngre dyshimet se është fejuar, shkëlqen në Met Gala me të dashurin

para një dite - Dosja.al

Rita dhe Taika, djathtas unaza 14 Shtator, 2021 16:22 SHBA – Rita Ora shkëlqeu në Met Gala, por ajo që arriti të tërhiqte më tepër vëmendjen ishte një rreth argjendi fejese “DeBeers” në gishtin e saj....

Fejohet Rita Ora? Këngëtarja nxit sërish spekulimet

para një dite - ABC News

Një ndër çiftet që tërhoqën vëmendjen në Met Gala 2021 ishin padyshim dhe Rita Ora dhe Taika Waititi. Këngëtarja 30-vjeçare dukej e mrekullueshme me veshjen nga Prada, zbukuruar tërësisht me xixa, por...

Rita Ora është fejuar?

para një dite - GazetaBlic

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e kësaj mbrëmje nuk kishte si të mungonte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore,...

Rita Ora shkëlqeu mbrëmë në krahë të të dashurit në “Met Gala”

para një dite - InfoShqip

As Rita Ora nuk mungoi në eventin më të madh të modës. Këngëtarja kosovare me famë botërore po ashtu ishte e pranishme në eventin më të madh të botës të organizuar nga Rihanna. “Met Gala” bëri që Rita...

Rita Ora u shfaq me Taika Waititin në Met Gala: Arriti të nxisë thashetheme për lidhjen e tyre

para një dite - Gazeta Metro

Një ndër çiftet që tërhoqën vëmendjen në Met Gala 2021 ishin padyshim dhe Rita Ora dhe Taika Waititi. Këngëtarja 30-vjeçare dukej e mrekullueshme me veshjen nga Prada, zbukuruar tërësisht me xixa, por...

Fejohet Rita Ora?

para një dite - ATV Live

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e kësaj mbrëmje nuk kishte si të mungonte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore,...

Fejohet Rita Ora?

para një dite - Ekonomia Online

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e kësaj mbrëmje nuk kishte si të mungonte edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore,...

Rita Ora shkëlqeu mbrëmë në krahë të të dashurit në “Met Gala”

para 2 dite - Indeks online

As Rita Ora nuk mungoi në eventin më të madh të modës. Këngëtarja kosovare me famë botërore po ashtu ishte e pranishme në eventin më të madh të botës të organizuar nga Rihanna. “Met Gala” bëri që Rita...

Rita Ora vezulloi në mbrëmjen e Met Gala 2021, shoqëruar nga i dashuri i saj Taika Waititi

para 2 dite - Zhurnal

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e mbrëmjes ishte edhe artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila u...

Rita Ora vezulloi në mbrëmjen e Met Gala 2021, shoqëruar nga i dashuri i saj Taika Waititi

para 2 dite - Telegrafi

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e mbrëmjes ishte edhe artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila u...

Rita Ora vezulloi në mbrëmjen e Met Gala 2021, shoqëruar nga i dashuri i saj Taika Waititi

para 2 dite - Bota Sot

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e mbrëmjes ishte edhe artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila u...

Rita Ora shkëlqeu mbrëmë në fustanin silver krahë të dashurit Taika Waititi

para 2 dite - RTK

As Rita Ora nuk mungoi në eventin më të madh të modës. Këngëtarja kosovare me famë botërore po ashtu ishte e pranishme në eventin më të madh të botës të organizuar nga Rihanna. “Met Gala” bëri që Rita...

Rita Ora shkëlqeu mbrëmë në fustanin silver krahë të dashurit Taika Waititi në “Met Gala”

para 2 dite - Lajm

Këngëtarja kosovare me famë botërore po ashtu ishte e pranishme në eventin më të madh të botës të organizuar nga Rihanna, shkruan lajmi.net. “Met Gala” bëri që Rita të shfaqet unike me plot stil dhe sharm...

Rita Ora shkëlqeu mbrëmë në fustanin silver krahë të dashurit Taika Waititi në “Met Gala”

para 2 dite - Lajmi.net

Këngëtarja kosovare me famë botërore po ashtu ishte e pranishme në eventin më të madh të botës të organizuar nga Rihanna, shkruan lajmi.net. “Met Gala” bëri që Rita të shfaqet unike me plot stil dhe sharm...

Rita Ora vezulloi në mbrëmjen e Met Gala 2021, shoqëruar nga i dashuri i saj Taika Waititi

para 2 dite - ATV Live

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e mbrëmjes ishte edhe artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila u...

Rita Ora vezulloi në mbrëmjen e Met Gala 2021, shoqëruar nga i dashuri i saj Taika Waititi

para 2 dite - Ekonomia Online

Të hënën është mbajtur mbrëmja prestigjioze Met Gala, në të cilën kanë marrë pjesë yje të shumtë ndërkombëtarë. Pjesë e mbrëmjes ishte edhe artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, e cila u...

Rita Ora shkëlqeu në “Met Gala”, mori gjithë vëmendjen në fustanin silver krah të dashurit Taika Waititi

para 2 dite - Arbresh

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora nuk mungoi në eventin më të madh të modës. ishte e pranishme në eventin më të madh të botës “Met Gala” të organizuar nga Rihanna, shkruan arbresh.info Rita...

Rita Ora shihet në rrugët e New York-ut me sytjena

para 3 dite - Revista Kosovarja

Rira Ora është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme dhe të dashura. Kjo për shkak punës së saj të palodhshme, paraqitjeve të saja gjithnjë modeste e shumëçka tjetër, shkruan “Kosovarja”. Në rrjete sociale...

Me poza atraktive, Rita Ora shfaqet e nxehtë nga New York-u

para 4 dite - Indeks online

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, secilën paraqitje kujdeset të vie me stil të veçantë. Edhe sonte ndau disa poza tejet atraktive nga New York-u, shkruan Indeksonline. Përkundër temperaturave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK