Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë

para një jave - Klan Kosova

Modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj, është bërë nënë për herë të tretë. Lajmi u bë i ditur nga vetë ajo. Modelja e ka postuar një fotografi në Instagram së bashku me djalin ku e ka zbuluar edhe emrin...

Lajm i ëmbël/ Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë

para një jave - Aktuale

Modelja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të tretë. Advertisements Ajo ka sjellë në jetë një djalë. Këtë e ka bërë të ditur vet modelja përmes një postimi në Instagram. ‘Djali...

Më e lumtur se kurrë, Emina Cunmulaj bëhet nënë për herë të tretë: Biri im! (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është bërë nënë për herë të tretë, duke sjellë në jetë djalin e saj të parë. Vetë modelja ka postuar një foto ku shihet me beben e porsalindur në krah, të cilit i uron...

Emine Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë

para një jave - Telegrafi

Modelja e njohur shqiptare, Emine Çunmulaj, është bërë nënë për herë të tretë. Bukuroshja e njohur ka bërë të ditur lajmin e ëmbël përmes një postimi në Instagram, ku edhe ka ndarë një imazh me të birin....

Emine Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë

para një jave - Zhurnal

Modelja e njohur shqiptare, Emine Çunmulaj, është bërë nënë për herë të tretë. Bukuroshja e njohur ka bërë të ditur lajmin e ëmbël përmes një postimi në Instagram, ku edhe ka ndarë një imazh me të birin....

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, zbulon emrin e djalit

para një jave - GazetaBlic

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është bërë nënë për të tretën herë. Kjo u bë e ditur nga vet modelja përmes një postimi në rrjetin social Instagram. Ajo postoi një fotografi me djalin dhe nuk kishte se...

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

para një jave - OraInfo

Modelja shqiptare është bërë nënë për herë të tretë. Pas dy vajzave, Emina Çunmulaj ka sjell në jetë fëmijën e saj të tretë. Çunmulaj solli në jetë djalin të cilin ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë pagëzuar...

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, zbulon emrin e djalit

para një jave - Gazeta Express

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është bërë nënë për të tretën herë. Kjo u bë e ditur nga vet modelja përmes një postimi në rrjetin social Instagram. Lexo Edhe: Ajo postoi një fotografi me djalin dhe nuk...

Emina Çunmulaj sjell në jetë fëmijën e tretë, zbulon emrin e veçantë të djalit

para një jave - Lajmi.net

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Amerikë është e martuar me miliarderin Sam Nazarin, me të cilin ka dy vajza, shkruan lajmi.net. Ajo disa minuta më parë ka dhënë lajmin se tashmë solli...

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë

para një jave - Revista Kosovarja

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj, është bërë nënë për herë të tretë. Bukuroshja e njohur ka bërë të ditur lajmin e ëmbël përmes një postimi në Instagram, ku edhe ka ndarë një imazh me të birin....

Emina Cunmulaj, nënë për herë të tretë, zbulon gjininë dhe emrin e veçantë të bebit

para një jave - Java News

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj dhe multimilioneri iranian, Sam Nazarian, janë bërë prindër për herë të tretë. Pas dy vajzash, çifti janë bekuar me një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Shá Yosef....

Emina sjell në jetë djalin, ky është emri i veçantë i bebit

para një jave - GazetaBlic

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj ka sjellë në jetë djalin. Fëmiu i tretë i saj do quhet Sha Yosef Nazarian, emër tipik hebraik.

Emina Çunmulaj sjell në jetë fëmijën e tretë, zbulon emrin e veçantë të djalit

para një jave - Epoka e Re

Modelja shqiptare nga Mali i Zi, e cila jeton dhe vepron në Amerikë është e martuar me miliarderin Sam Nazarin,  me të cilin ka dy vajza. Ajo solli në jetë fëmijën e saj të tretë, gjinia e të cilit është...

Emina Cunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, zbulon gjininë dhe emrin e veçantë të bebit

para një jave - ABC News

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj dhe multimilioneri iranian, Sam Nazarian, janë bërë prindër për herë të tretë. Pas dy vajzash, çifti janë bekuar me një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Shá Yosef....

Lajm i ëmbël/ Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë

para një jave - Indeks online

Modelja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj është bërë nënë për herë të tretë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, shkruan Indeksonline. Këtë e ka bërë të ditur vet modelja përmes një postimi në Instagram....

Emina Cunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, zbulon gjininë dhe emrin e veçantë të bebit

para një jave - Lexo

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj dhe multimilioneri iranian, Sam Nazarian, janë bërë prindër për herë të tretë. Pas dy vajzash, çifti janë bekuar me një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Shá Yosef....

Emina Cunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë djalin e saj të parë: Biri im, më mësove ç’është durimi

para një jave - Dosja.al

Emina Cunmulaj 14 Shtator, 2021 21:22 TIRANË – Modelja shqiptare Emina Cunmulaj është bërë nënë për herë të tretë, duke sjellë në jetë djalin e saj të parë. Vetë modelja ka postuar një foto ku shihet me...

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

para një jave - Almakos

Modelja shqiptare është bërë nënë për herë të tretë. Pas dy vajzave, Emina Çunmulaj ka sjell në jetë fëmijën e saj të tretë. Çunmulaj solli në jetë djalin të cilin ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë pagëzuar...

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë

para një jave - Bota Press

Modelja shqiptare është bërë nënë për herë të tretë. Pas dy vajzave, Emina Çunmulaj ka sjell në jetë fëmijën e saj të tretë. Çunmulaj solli në jetë djalin të cilin ajo dhe bashkëshorti i saj e kanë pagëzuar...

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të trete, zbulohet emri i djalit

para një jave - Gazeta Metro

Modelja e njohur, Emina Çunmulaj është bërë nënë për të tretën herë, shkruan Gazeta Metro. Lajmin e mirë e ka bërë publike vet modelja në rrjetin social Instagram. Ajo postoi një fotografi me djalin dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK